Kacper Starzomski zawojował program The Voice Kids

Image

Minęły zaledwie 3 tygodnie od występu Olivii Hausner w „Mam talent”, a telewizja odkryła kolejną muzyczną perełkę rodem z naszego powiatu.

Tym razem jest to Kacper Starzomski, który w programie TVP „The Voice Kids” „obrócił” krzesła wszystkich jurorów. To zdarza się nieczęsto. Utalentowanego wokalistę zaprosiliśmy tuż po emisji programu do naszego studia na rozmowę i jako pierwsi publikujemy dziś z nim wywiad.

Kacper ma 14 lat, uczy się w pierwszej klasie w „Staszicu”, a swoje muzyczne talenty szlifuje dzięki pedagogom z Państwowej Szkoły Muzycznej im. I.J. Paderewskiego w Stalowej Woli. Na co dzień mieszka w Turbi pod Stalową Wolą. Przed jurorami i publicznością zaśpiewał utwór grupy Queen - „Somebody to Love”. Poruszył nie tylko publiczność, ale i wszystkich jurorów: Cleo, Nataszę Urbańską oraz Tomsona i Barona. Wszyscy chętnie widzieliby go w swoich muzycznych drużynach, Kacper musiał więc wybierać i ostatecznie postawił na obydwu panów. Dlaczego?

Muzyczny talent opowiada nam także o kulisach programu, castingach i komu zawdzięcza to, że w ogóle znalazł się w programie, w którym marzył wystąpić.

Jak wyglądało studio, kulisy, czego nie widzą kamery? O tym wszystkim w naszej rozmowie z Kacprem Starzomskim. Zapraszamy.

Materiał video

Materiał video

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
W tym artykule komentarze ukażą się po akceptacji moderatora.

~Klara

Wspaniale wykonanie
Jestem pod wielkim wrazeniem tyn bardziej ze uwielbiam Queen
Piekny ,wyjatkowy glos
Powodzenia
zycze duzo wytrwalosci ,otymizmu i wiary w swoje mozliwosci

~nowaGWIAZDA

Ten bardzo utalentowany chłopak z powiatu STALOWA WOLA już mógłby śpiewać w jakiejś dobre kapeli. Cieszę się ,że w naszym powiecie mieszkają takie talenty jestem z niego bardzo dumny.

~Mały

Brawo oby dalej się udało