Wojna na balony z wodą w Śmigus- Dyngus

Image

Już po raz czwarty w Lany Poniedziałek w Stalowej Woli odbyła się bitwa na balony z wodą.

Za nami czwarta edycja bitwy na balony z wodą, która tradycyjnie odbyła się na terenie Błoni Nadsańskich. Pomysłodawcą tej świątecznej zabawy jest Artur Czarny z tgm company. Co roku przybywa chętnych do udziału w tej mokrej zabawie. W cenie był dobry rzut i uniki przed nadlatującymi wodnymi pociskami. Niektórzy strzelali również z różnego rodzaju sikawek. Wodą można było dostać nie tylko od rywali, ale także od strażaków z OSP Charzewice, którzy chętnie włączyli się w zabawę. Wydarzenie udało się przednio, nawet ci, którzy wyszli z niej cali mokrzy, w ogóle się tym nie przejęli, bowiem pogoda dopisała jak się patrzy do tego typu wodnej rywalizacji.

Po zakończonej bitwie uczestnicy imprezy posprzątali miejsce zabawy. Zachęcamy do obejrzenia materiału video, by lepiej poczuć emocje jakie panowały podczas wojny na balony. Może za rok sami skusicie się by wziąć udział w zabawie?

Materiał video

Przewiń do komentarzy






































Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~Bieleszczak

Impreza super, brawo Artur, jesteś świetnym organizatorem.

~Alfred

Zabawa ogłupiająca młodzież.

~nowaGWIAZDA

Wspaniała impreza dla młodych pragnących się troszkę powygłupiać i pośmiać. Szkoda ,że nie odbyła się w parku na OKULICKIEGO przy naszym domu kultury bo wszystkie dzieci tam mieszkające chętnie by się na taką ucztę załapali i zabawili.

~Tymcio2708

Pierwsze słyszę o takiej akcji Była gdzieś informacja na ten temat ?

~Mieszkańcy

Pytanie czy za innej władzy były takie atrakcje dla dzieci ?
No właśnie nic nie było

~siwy

przeciez cieplo było. ja sam byłem cały oblany i wyschłem zaraz

~jasio

ile bedzie jutro przeziebionych