Ulice na Piaskach zmieniają się

Image

Osiedle Piaski składa się z wielu małych uliczek, które wymagają remontów.

Jak mówi prezydent w tamtej okolicy mamy w tej chwili realizowaną ulicę Bratkową, Cyprysową i Torową. Oznacza to, że trwają postępowania przetargowe.

- Myślę, że cała realizacja wszystkich zadań to przyszły rok. Zapewniam, że te ulice na Piaskach będą wykonane. W tamtej okolicy pozostaje nam jeszcze ulica Kusocińskiego, na odcinku od stadionu do wyjazdu w stronę torów kolejowych- mówi prezydent Stalowej Woli.

Najwięcej czasu zajmuje zawsze ustalenie prawa własności działek. Nie każdy teren należy do miasta, a to oznacza wiele pertraktacji, rozmów, czasem partycypowania w kosztach zakupu gruntów, użyczenia lub przekazania.

- Tam, niestety, wciąż mamy problemy związane z kwestią własności kolei, ale to sprawa, którą również regulujemy. Tam również jest taka wewnętrzna droga, która idzie wzdłuż torów kolejowych. Tam jest kilka również domów. Tę sprawę chcielibyśmy również zrealizować przy łącznej realizacji tych trzech dróg, o których mówiłem- zapewnia prezydent Lucjusz Nadbereżny.

Na Piaskach będzie więc także ładnie i bezpiecznie.

Komentarze

Dodaj swój komentarz

Przed publikacją zapoznaj się z Polityką Prywatności. Pamiętaj ponosisz odpowiedzialność za swój wpis!
By sprawdzić czy nie jesteś bootem, wpisz wynik działania: 1 + 2 =
~do KIKI

Tak niszcza ,ale pamietajmy kto to podpisuje i kto u nas zatwierdza to.To pis prezydent dziecko Kaczynskiego .Nie wie jak zarabiac ale wie jak wydawac pieniadze nie swoje.Mysli ze obcy kapital bedzie mu dawal pieniadze za to miejsce w lasach.Zatruja nam tereny i uciekna nie placac podatkow.

~KIKI

A na Hutniku osusza się bagniska, niszczy ekosystem. W imię czego? Trucia w przyszłości mieszkańców z drugiego końca miasta? Ponoć spalarnia śmieci tam ma powstać. NA PIASKACH NIE SIĘ BUDUJE TA ŚMIECIARNIO - SPALAERNIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~nowaGWIAZDA

Mieć takiego prezydenta to duma dla miasta i nas mieszkańców tego grodu. Mamy czym sie pochwalić na całą Polskę ,dalej takiego działania. POPIERAMY Pana i PiS !!!!!!!To JEDYNA partia służąca naszej partii i jej mieszkańcom. Jestem dupowlazem, ale mam z tego zysk.

~W Z

Ogrodowa w Charzewicach wymaga też pilnego remontu . Pliss !

~nowaGWIAZDA

Nie ma jednego tygodnia w STA LOVE J WOLI aby PAN PREZYDENT L. NADBEREŻNY nie zaczynał nowej inwestycji.

~olo

Zarobki Radnego dla gminy Stalowa Wola między 15 do 100 tys. mieszkańców — nie może to być więcej niż 75 proc. kwoty 4294,61 zł, czyli w tym roku 3220,96 zł; czyli jak mówią do Roboty!

~olo

Zarobki Radnego dla gminy Stalowa Wola między 15 do 100 tys. mieszkańców — nie może to być więcej niż 75 proc. kwoty 4294,61 zł, czyli w tym roku 3220,96 zł; czyli jak mówią do Roboty!

~olo

Zarobki Radnego dla gminy Stalowa Wola między 15 do 100 tys. mieszkańców — nie może to być więcej niż 75 proc. kwoty 4294,61 zł, czyli w tym roku 3220,96 zł; czyli jak mówią do Roboty!

~olo

Zarobki Radnego dla gminy Stalowa Wola między 15 do 100 tys. mieszkańców — nie może to być więcej niż 75 proc. kwoty 4294,61 zł, czyli w tym roku 3220,96 zł; czyli jak mówią do Roboty!

~Jurek

Jeszcz oby prezydent nie zapomniał o Sarny ponieważ już od dwóch kadencji jakoś nie daję rady nawet oświetlenia zrobic

~Kazik

To jeszcze proszę wziąć pod uwagę wykonanie chodnika i oświetlenia na ulicy Kasztanowej, pozbycie się słupków grodzących wyjazd z ulicy Chrobrego, bezpańskie i pańskie biegające psy, zwiększenie liczby autobusów, przydałby się również sklep typu Żabka, bo w Społem często nieświeże produkty.

~Hoko

I konieczne jest połączenie osiedla Piaski z ulica obok dworca PKP przejściem podziemnym .To konieczność.