1 2 3 4 ... » »»

Kocia Wyspa sprawuje opiekę nad bezdomniakami 17  Lipca  2018

To nic nowego, bo Kocia Wyspa opieką nad kotami zajmuje się już od lat. Teraz jednak będzie do 22 października czuwać nad nimi z ramienia i za fundusze miasta.

"Trzeźwy poranek" w powiecie stalowowolskim 17  Lipca  2018

]W poniedziałek wczesnym rankiem na terenie powiatu, policjanci ze stalowowolskiej drogówki prowadzili działania pod nazwą "Trzeźwy poranek".

Potrącenie rowerzysty na ul. Staszica 16  Lipca  2018

Do potrącenia rowerzysty doszło w poniedziałek 16 lipca 2018 roku na ulicy Staszica. Mężczyzna został odwieziony karetką pogotowia ratunkowego do szpitala.

Hutnik II- zebranie, którego nie było 16  Lipca  2018

W poniedziałek w Miejskim Domu Kultury miało się odbyć zebranie działkowców z Hutnika II w sprawie wyjścia ze struktur ROD. Było krótko, ale nerwowo.

Policjanci zabezpieczyli podrobioną odzież 16  Lipca  2018

Ponad 100 sztuk odzieży z podrobionymi znakami towarowymi znanych marek, zabezpieczyli w sobotę stalowowolscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej.

Czy uda się uruchomić się park linowy na początku sierpnia? 16  Lipca  2018

Deszczowy lipiec może pokrzyżować harmonogram prac prowadzonych przy budowie parku linowego.

Nieco lepsza sytuacja w szpitalu 16  Lipca  2018

Po weekendzie do pracy powróciło kilkanaście pielęgniarek przebywających w zeszłym tygodniu na zwolnieniach lekarskich. Sytuacja wciąż jest jednak dramatyczna dla pacjentów.

Potrzebujesz pomocy elektromechanika? W PKS-ie pomogą we wszystkim! 13  Lipca  2018

Masz problem z elektryką w samochodzie? Potrzebujesz szybkiej naprawy i diagnostyki w aucie? Odwiedź Stację Szybkich Napraw PKS. Zbigniew Chamera rozwiąże twój każdy problem z autem

Błonia nadsańskie będą częściowo dostępne w sierpniu 13  Lipca  2018

W sierpniu będzie można korzystać z części błoni nadsańskich. Mają się tam odbywać różne ciekawe wydarzenia kulturalne.

Rekordowo niskie bezrobocie 13  Lipca  2018

Czerwiec to kolejny miesiąc, w którym stalowowolski pośredniak odnotował spadek liczby osób bezrobotnych...

Wodny plac zabaw w sierpniu 13  Lipca  2018

Jeśli tylko pogoda nie popsuje szyków pracującym robotnikom, to z wodnego placu zabaw będzie można korzystać już w sierpniu. W Parku Miejskim roboty idą pełną parą

Święto stalowowolskiej Policji 12  Lipca  2018

W Spółdzielczym Domu Kultury odbyło się Święto Policji. W uroczystości wzięło udział wielu zaproszonych gości, przedstawili władz samorządowych.

W środę do pracy nie przyszło 77 pielęgniarek, w czwartek 103! 12  Lipca  2018

Coraz więcej pielęgniarek zatrudnionych w stalowowolskim szpitalu stawia się do pracy. O tej trudnej sytuacji mówi starosta powiatowy Janusz Zarzeczny.

Wpadł w poślizg i wjechał w 2 zaparkowane auta 11  Lipca  2018

Do tego zdarzenia doszło w środę 11 lipca 2018 roku. Mężczyzna jadący osiedlówką w stronę ronda przy Lidlu „nie wyrobił” na zakręcie, wpadł w poślizg i uszkodził 2 zaparkowane samocho

Budynek wystawienniczy COP przejdzie modernizację 11  Lipca  2018

Budynek, który mieści w sobie wystawę na temat Centralnego Okręgu Przemysłowego będzie większy, a dotychczasowe pomieszczenia przejdą metamorfozę.

Książki są super! 11  Lipca  2018

Palenie ognia, krzyki jaskiniowca czy bieganie po sali – w taki między innymi sposób Michał Zawadka – autor książek dla dzieci i młodzieży oraz profesjonalny mówca publiczny

Mł. Insp. Janusz Śnios komendantem stalowowolskich policjantów 11  Lipca  2018

Młodszy inspektor Janusz Śnios jest od wczoraj Komendantem Powiatowym Policji w Stalowej Woli.

Okulickiego:jedna boczna jak dwie boczne 10  Lipca  2018

Do magistratu wpłynęła tylko jedna oferta dotycząca budowy ulicy Okulickiego bocznej. Wykonawca żąda o wiele wyższej kwoty niż zakładali urzędnicy

Stalowowolskie pielęgniarki też chorują. Zamykane są oddziały w szpitalu! 10  Lipca  2018

Sytuacja w podkarpackich szpitalach normuje się. Do pracy po chorobie powracają pielęgniarki z Tarnobrzega i Rzeszowa. Za to chorują stalowowolskie siostry.

Powstaną kolejne parkingi przy PSP nr 7 9  Lipca  2018

Około 525 tys. zł będzie kosztować realizacja III części zadania dotyczącego budowy parkingu przy PSP nr 7 w Stalowej Woli.

Znamy wyniki egzaminów gimnazjalnych w powiecie 9  Lipca  2018

Sprawdziliśmy wyniki uczniów z egzaminu gimnazjalnego w powiecie stalowowolskim. I w tym roku uczniowie najlepiej zdali egzamin z języka.

Starsza kobieta trafiła do szpitala 8  Lipca  2018

Do tego zdarzenia doszło w niedzielę na ulicy Ofiar Katynia. 77- letnia kobieta z obrażeniami trafiła do szpitala.

Co z tą tanią stacją paliw? 6  Lipca  2018

Mimo tego, że zgromadzono stosowne dokumenty, że zapięto na ostatni guzik wszystkie formalności, nie udało się znaleźć firmy, która wybudowałaby nam tanią stację paliw.

Zepsuty nadajnik Play-a a sprawa abonamentu 6  Lipca  2018

W okresie od 28 maja do 30 czerwca br. nie działał nadajnik Play na Okulickiego. Klienci nie mieli więc dostępu do internetu i kłopoty z połączeniem telefonicznym.

W niedzielę utrudnienia w ruchu na terenie miasta 6  Lipca  2018

Stalowa Wola będzie gospodarzem „VI Stalowej Dychy” – ulicznego biegu na dystansie 10 kilometrów. Z ruchu wyłączonych zostanie kilka ulic.

"Pamiętajcie o ogrodach i balkonach” na nowych zasadach! 5  Lipca  2018

Pięknie ukwiecone balkony w mieście to już tradycja. Tradycyjnie też za najpiękniejsze żywe obrazy mieszkańcy corocznie otrzymują nagrody.

SOR przyjazny dzieciom 5  Lipca  2018

Stalowowolski szpital dba o najmłodszych. Jak mówił podczas ostatniej konferencji prasowej starosta powiat będzie starał się o dofinansowanie na wyposażenie SOR, z którego korzystać będą też

Owocowy zawrót głowy 4  Lipca  2018

Sezon owocowy w pełni. Tegoroczne ceny owoców są naprawdę niskie. Sprawdziliśmy co ile kosztuje na stalowowolskim targu.

Kobieta zgubiła się w lesie 2  Lipca  2018

Stalowowolscy policjanci, wspólnie z mieszkańcem naszego miasta, pomogli 70-letniej kobiecie, która straciła orientacje w lesie podczas zbierania jagód i zgubiła się.

Grzybek w parku na razie nie wyrośnie 2  Lipca  2018

Kulinarny grzybek, czyli arena sezonowa typu „kopuła” wraz z zapleczem sanitarnym, na razie nie powstanie. Przy obecnej pogodzie to i tak bez większego znaczenia.

Jak wybrać dobry kredyt? 30  Czerwca  2018

Wiele osób pyta: jak wybrać dobry kredyt? Nie bez przyczyny – zadłużenie się to poważna decyzja. Im wyższa kwota, tym większą uwagę należy przywiązywać do detali.

Pieniądze na pomoc bezdomnym 29  Czerwca  2018

Koło Stalowowolskiego Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta znalazło się wśród 14 podmiotów, które otrzymają od wojewody środków dla organizacji pozarządowych na pomoc bezdomnym.

Mega cena za żłobko- przedszkole 29  Czerwca  2018

Wychodzi na to, że miasto chciałoby wybudować żłobko- przedszkole z basenem dużo taniej niż chce wykonawca. Jest problem.

5 lipca zamknięte Al. JPII, KEN. Powód: wyścig kolarski 29  Czerwca  2018

Przez Stalową Wolę 5 lipca ok. godz. 16:45 przejedzie peleton kolarski. Z tego powodu tego dnia już od godz. 14:00 nie będzie można przejechać Alejami Jana Pawła II.

Wypadek na Niezłomnych. Motocyklista nieprzytomny w szpitalu 28  Czerwca  2018

Do wypadku z udziałem motocyklisty doszło w czwartek 28 czerwca 2018 roku na ulicy Niezłomnych

1 2 3 4 ... » »»
Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe