Zaloguj się !
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»

Rowery miejskie pojawią się z wiosną 14  Marca  2018

21 marca, czyli w pierwszy dzień wiosny, do Stalowej Woli powrócą rowery miejskie. Oprócz 10 stacji, których lokalizacje się sprawdziły, powstaną dwie zupełnie nowe...

Kiedy powstanie miejska stacja paliw? 14  Marca  2018

Jest szansa na to, że jeszcze w tym roku zostanie otwarta miejska stacja paliw Miejskiego Zakładu Komunalnego…

Rusza Kuźnia Przedsiębiorczości 14  Marca  2018

Na Kwiatkowskiego rusza Kuźnia Przedsiębiorczości. Ma się w niej „wykuwać” stalowowolski biznes na preferencyjnych zasadach. Młodzi, zdolni, przedsiębiorczy, absolwenci i studenci...

Czesi wykonają park linowy 14  Marca  2018

Około 2,4 mln zł będzie kosztować projekt i budowa parku linowego, który powstanie w Parku Miejskim. Realizacja tej inwestycji została powierzona czeskiej firmie.

Maczetą uszkodził samochód 14  Marca  2018

Policjanci ze Stalowej Woli zatrzymali wczoraj 25-letniego mężczyznę, który maczetą uszkodził samochód. Mężczyzna był pijany, miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

To będzie droga modernizacja MDK 13  Marca  2018

Miasto rozstrzygnęło przetarg dotyczący modernizacji Miejskiego Domu Kultury. Realizacja tej inwestycji będzie kosztowała 9,2 mln zł, a nie jak początkowo szacowano około 7,4 mln zł.

Kobieta i mężczyzna zatruli się czadem 13  Marca  2018

O 4 nad ranem wezwano pomoc do dwóch młodych osób, które zatruły się tlenkiem węgla. Poszkodowani po utracie przytomności trafili do komory hiperbarycznej w szpitalu.

Na co chorowano w powiecie? 13  Marca  2018

Rotawirusy, salmonella, gruźlica, zapalenie opon mózgowych, WZW typu B i C, borelioza, ospa wietrzna, no i oczywiście grypa. Jak wygląda stan epidemiologiczny powiatu stalowowolskiego?

Bezdomniaki pod opieką miasta 13  Marca  2018

W 2018 roku miasto przeznaczy 68,7 tys. zł na program opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Stalowej Woli…

Za 2 lata powstanie sala gimnastyczna 13  Marca  2018

Miasto będzie się ubiegać o dofinansowanie z Ministerstwo Sportu i Turystyki na wykonanie nowej sali gimnastycznej dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3.

Prowadził pod wpływem alkoholu 13  Marca  2018

Stalowowolscy policjanci zatrzymali 25-letniego kierowcę, który miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie.

Służby pomogły 82-latkowi 13  Marca  2018

Policjanci, strażacy i ratownicy medyczni interweniowali wczoraj po południu wobec 82-letniego mężczyzny, który przewrócił się w mieszkaniu i nie mógł wstać z podłogi.

Ile pracy miała prokuratura? 12  Marca  2018

W 2017 roku w Prokuraturze Rejonowe w Stalowej Woli zarejestrowano 2516 spraw karnych, a załatwiono 2476. Do sądów, z aktem oskarżenia skierowano 311 spraw przeciwko 351 osobom…

Nocne poszukiwania zakończone sukcesem 12  Marca  2018

Policjanci poszukiwali zaginionego mężczyzny, który stracił orientację i nie wiedział, gdzie się znajduje

Czy ten plac kiedyś zabłyśnie? 12  Marca  2018

9 marca miała zapaść decyzja o wyborze koncepcji zagospodarowania i rewitalizacji Placu Piłsudskiego. Skończyło się na krytyce projektów przez mieszkańców. Decyzji jak nie było, tak nie ma.

Motocyklem uciekał przed policjantami 12  Marca  2018

14- latek motocyklem uciekał przed policjantami. Stalowowolanin nie miał uprawnień do kierowania, a jego pojazd nie był zarejestrowany i ubezpieczony...

Droga krzyżowa dla mężczyzn 9  Marca  2018

To już piąta droga krzyżowa organizowana dla prawdziwych mężczyzn ze Stalowej Woli. W piątek 9 marca panowie wyruszyli z parafii pw. Jana Pawła II do Niska…

Siódemka będzie mieć salę sportową 9  Marca  2018

Szkoła podstawowa mieszcząca się przy Okulickiego będzie mieć halę sportową z prawdziwego zdarzenia. Fakt ten bardzo ucieszy i uczniów, i nauczycieli. To w końcu duża placówka edukacyjna…

Terminale płatnicze za 0 zł 9  Marca  2018

Banki Spółdzielcze z Grupy BPS, w tym Nadsański Bank Spółdzielczy we współpracy z Planet Pay i Fundacją Polska Bezgotówkowa oferują bezpłatne terminale POS Planet dla Przedsiębiorców.

Kilińskiego z Podleśną plus podwórko 9  Marca  2018

Dobiegła końca modernizacja złączenia dwóch ulic: Kilińskiego i Podleśnej. Teraz przyszedł czas na zmiany na dużym podwórku…

Uszkodził sieć elektroenergetyczną 9  Marca  2018

Policjanci z posterunku w Radomyślu nad Sanem ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w grudniu minionego roku uszkodzili sieć elektroenergetyczną i ukradli około 150 metrów kabla.

Wypadek przy bramie szpitala 8  Marca  2018

W czwartek 8 marca 2018 roku doszło do wypadku, wskutek którego ranny został jadący skuterem mężczyzna.

Działkowcy z Hutnika II zbierają moce 8  Marca  2018

Hutnikowi II trudno będzie wyjść ze struktur Polskiego Związku Działkowców. Zarząd Komisaryczny nie chce słyszeć o zmianie terminu i godziny spotkania z działkowcami…

Będą łatać dziury po zimie 8  Marca  2018

Podobnie jak w ubiegłych latach powiat zlecił cząstkowe remonty nawierzchni dróg. Łatanie dziur po zimie będzie kosztować przeszło 142 tys. zł.

Skatepark w budowie 8  Marca  2018

Sprzyjające warunki atmosferyczne pozwoliły na rozpoczęcie prac budowlanych przy skateparku. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to obiekt zostanie oddany do użytku na Dzień Dziecka.

Kobieca twarz stalowowolskiej Policji 8  Marca  2018

Co siódmy funkcjonariusz stalowowolskiej Policji jest kobietą. Policjantka zatrzymująca pojazd do kontroli drogowej, patrolująca ulice, to w dzisiejszych czasach widok,który nikogo nie dziwi

Ulica poczeka, bo za dużo placów budowy 7  Marca  2018

Na finiszu są prace związane z projektem nowej drogi miedzy ulicą COP a Solidarności. Realizacja tej dużej inwestycji będzie kosztować około 13 mln zł.

Psie pakiety przy przedszkolach? 7  Marca  2018

W mieście brakuje psich pakietów, a te, które są ulegają dewastacji. Czy miasto postawi kolejne punkty z workami na odchody zwierząt?

Zamoyskiego gotowa za kilka tygodni 7  Marca  2018

Do końca kwietnia mają zakończyć się prace przy przebudowie ulicy Zamoyskiego. Inwestycja jest realizowana przez konsorcjum z Sandomierza...

142 tys. drzew żeby przeżyć 7  Marca  2018

Tyle potrzeba, żeby zapewnić roczne zapotrzebowanie na tlen dla wszystkich mieszkańców Stalowej Woli. Ile drzew jest w mieście? Czy będziemy mieć czym oddychać w przyszłości?

Potrącenie rowerzystki na Al. JPII 6  Marca  2018

Do potrącenie rowerzystki na Alejach Jana Pawła II doszło we wtorek około godz. 13:00. Ranna kobieta odwieziona została do stalowowolskiego szpitala.

Radar na Energetyków? 6  Marca  2018

Ul. Staszica i Energetyków niejednokrotnie służy kierowcom za autostradę. Rozpędzone auta stwarzają zagrożenie w ruchu. Liczne kolizje i wypadki, również te śmiertelne skłaniają do refleksji

Potrącenie rowerzystki 6  Marca  2018

Policjanci ze Stalowej Woli zatrzymali prawo jazdy 25-letniej kobiecie, która na skrzyżowaniu ulicy Niezłomnych z ulicą Podleśną potrąciła 55-letnią rowerzystkę, mieszkankę Stalowej Woli.

Monument na cmentarzu 6  Marca  2018

W kwietniu w Stalowej Woli pojawi się monument upamiętniający zamordowanych oficerów Wojska Polskiego. Pomysłodawcą tej inicjatywy był radny Zbigniew Paszkiewicz.

Miasto wyda obligacje na 86 mln zł 6  Marca  2018

Rada Miejska podjęła decyzję o emisji 86 tysięcy obligacji, każda z nich o wartości 1 tys. zł. Samorząd będzie musiał wykupić ten dług do 2030 roku.

« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe