Zaloguj się !
Get Adobe Flash player
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»

Hutnik II. Data zebrania to żart? 29  Listopada  2017

Działkowcy z Hutnika II chcieliby oderwać się od PZD i utworzyć ogród działający na własny rachunek. Zarząd Komisaryczny wskazał jednak termin zebrania gwarantujący niską frekwencję…

Nowe stawki za usunięcie auta 29  Listopada  2017

Ile trzeba zapłacić powiatowi za usunięcie pojazdu z dróg i ich przechowywanie na parkingach strzeżonych. Jakie są koszty powstałe w związku z usuwaniem pojazdów? O tym decydowali dziś radni

MDK nadal bez modernizacji 29  Listopada  2017

Przetarg na modernizację Miejskiego Domu Kultury nie zostanie rozstrzygnięty. To już trzecia nieudana próba wyłonienia wykonawcy na realizację tej inwestycji...

Nożownik może uniknąć kary więzienia 29  Listopada  2017

Konrad K., który w szaleńczym marszu przez stalowowolską galerię handlową szedł z dwoma nożami, zadawał ciosy by ranić i zabijać, może uniknąć kary więzienia.

Wypadek w Maziarni - ranny 14-latek 29  Listopada  2017

14-letni chłopiec ucierpiał w wypadku do jakiego doszło wczoraj po południu w Maziarni, w gminie Bojanów. 14-latek przebiegając przez drogę wbiegł pod jadący samochód.

Na błoniach dużo się dzieje 29  Listopada  2017

Są duże szanse na to, że rewitalizacja błoni nadsańskich zakończy się w czerwcu, a nie jak to było planowane jesienią. Prace na tym dużym terenie idą pełną parą.

Pieniądze trafiły do potrzebujących 29  Listopada  2017

Członkowie Kapituły Służb Mundurowych przekazali pieniądze zebrane podczas IX Balu Oficerskiego z okazji Święta Niepodległości Stowarzyszeniu Opieki nad Dziećmi „Oratorium” w Stalowej

Znów będzie miejskie lodowisko 29  Listopada  2017

Kolejny, trzeci już rok z rzędu przed Miejskim Domem Kultury będzie uruchomione sztuczne lodowisko. Wiadomo już od kiedy będzie można się ślizgać…

Czy jest bezpiecznie i spokojnie? 28  Listopada  2017

Patrząc na statystyki policyjne w naszym powiecie można by rzec, że w naszej okolicy mało się zmienia...

Policjanci pomogli mężczyźnie 28  Listopada  2017

Mężczyzna w Stalowej Woli wsiadł do samochodu kobiety stojącej na czerwonym świetle. Jego ubranie nieadekwatne do pory roku, zaniepokoiło kobietę, która zadzwoniła na policję.

Bloki rosną w górę 28  Listopada  2017

Zgodnie z planem idzie budowa dwóch bloków na ul. Orzeszkowej. Rada w połowie grudnia będzie głosowała nad zatwierdzeniem regulaminu przyznawania mieszkań.

Pierwszy dzień skrobania… 28  Listopada  2017

We wtorkowy ranek zmotoryzowani mieszkańcy Stalowej Woli po raz pierwszy mieli okazję zmierzyć się z urokami

Koalicja zawarła porozumienie 28  Listopada  2017

PO, SLD, .Nowoczesna, KOD, byli samorządowcy związani z Andrzejem Szlęzakiem podpisali porozumienie koalicyjne. Chcą wspólnie działać i wytykać błędy rządzącym.

Skatepark na dzień dziecka 27  Listopada  2017

1 czerwca 2018 roku powinien zostać uruchomiony skatepark. Umowa z wykonawcą na tę inwestycję została już podpisana. Teraz trzeba tylko czekać na realizację...

Komunikat w sprawie budynku Metalowca 27  Listopada  2017

W związku z pojawiającymi się ostatnio informacjami dotyczącymi zamiaru sprzedaży przez Hutę Stalowa Wola S.A. biurowca „Metalowiec” mieszczącego się przy ulicy 1-go Sierpnia...

Modernizacja MOPS idzie pełną parą 27  Listopada  2017

Od kilku miesięcy trwają prace przy rozbudowie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Inwestycja idzie zgodnie z planem, a jej efekty już są widoczne gołym okiem.

Żartownisiom powiedziano dość 27  Listopada  2017

Dzwonią na numery alarmowe dla żartów, czasem nie zdając sobie sprawy z tego, że policja czy strażacy nie są od tego. Teraz przepisy pozwolą na skuteczną walkę z takimi ludźmi.

Policjanci pomogli bezdomnemu 27  Listopada  2017

W sobotnią noc policjanci ze Stalowej Woli otrzymali zgłoszenie o błąkającym się mężczyźnie w Kępie Rzeczyckiej w gminie Radomyśl nad Sanem.

Kozielewicz na emeryturę, kto następcą? 27  Listopada  2017

Powiatowy Rzecznik Konsumentów to stanowisko ciekawe, choć odpowiedzialne. Na emeryturę przeszedł obecny rzecznik Jerzy Kozielewicz. Kto go zastąpi?

Kolejny dzień z koleją w tle 26  Listopada  2017

W niedzielę mieszkańcy Stalowej Woli kolejny dzień świętowali 130 rocznicę powstania rozwadowskiej kolei.

Stalowa Wola wygrała quizspotter 24  Listopada  2017

Za nami Wielki Finał Międzymiastowego Interaktywnego Interaktywny Turniej Wiedzy o COP-ie W rywalizacji uczestniczyli uczniowie ze: Stalowej Woli, Mielca, Starachowic i Pionek.

O czym słuchała policja? 24  Listopada  2017

Podczas prac Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, mówiono na temat zgłoszeń jakie otrzymuje policja od obywateli. Co najbardziej nam przeszkadza w codziennym życiu?

Wymieniali 5 zł mieszkańcom 24  Listopada  2017

Już o 8:00 rano, na 2,5 godziny przed czasem wyznaczonym na wymianę okolicznościowych pięciozłotówek z COP w MDK utworzyła się kolejka chętnych. Monet zabrakło po 20 minutach…

Złodziej osiedlowy czy handlowiec? 24  Listopada  2017

Kto ma psa w domu, ten ma szczęście, a kto nie ma musi uważać. Ostatnio po blokach chodzą osoby podające się za sprzedawców warzyw, które nachalnie wchodzą do mieszkań bez pukania.

Nagrałeś atak w Vivo? Zgłoś się 23  Listopada  2017

Policja poszukuje świadków, którzy nagrywali zdarzenie, do jakiego doszło w piątek 20 października 2017 roku, po godz. 15, w galerii handlowej w Stalowej Woli przy ulicy Chopina.

Rusza akcja Pomocy Dzieciom 23  Listopada  2017

Po raz 15 w Stalowej Woli będzie przeprowadzana ogólnopolska zbiórka charytatywna Pomóż dzieciom Przetrwać Zimę. Jak można pomóc?

Metalowiec też na sprzedaż? 23  Listopada  2017

Budynek z tęczą, od lat wpisany w krajobraz Stalowej Woli, niedługo może zmienić właściciela. Po Mostostalu to już drugi obiekt, w którym siedzibę miało wiele firm.

Mariusz C. skończy w Gostyninie 23  Listopada  2017

Za czyny pedofilskie przesiedział za kratami łącznie 15 lat. Gdy wyszedł, rozpoczął kolejne polowanie. Rzeszowski sąd zdecydował, że dołączy „do bestii” z Gostynina…

Na Poniatowskiego już kładą asfalt 23  Listopada  2017

Zbliża się ku końcowi remont najdłuższej ulicy w mieście. Obecnie robotnicy układają już warstwę ścieralną…

Lufownia w HSW 23  Listopada  2017

Produkcja luf na miejscu w Stalowej Woli uniezależnia HSW od zakupów tego elementu od producentów zagranicznych. To duża oszczędność i niezależność. Projekt lufowni wciąż w realizacji.

Bardzo dobre wyniki HSW 22  Listopada  2017

Zarząd HSW S.A. przedstawia dane finansowe za 10 m-cy 2017 r. Po raz pierwszy odnotowano bardzo dobre wyniki ze sprzedaży. Zakład się rozwija, zatrudnia nowych pracowników i daje podwyżki...

"Mój Rynek" w 2018 roku 22  Listopada  2017

We wrześniu przeszłego roku powinny zakończyć się prace związane z przebudową targowiska miejskiego. Około 2 mln zł ma kosztować budowa hali targowej "Mój Rynek"...

Dzień pracownika socjalnego 21  Listopada  2017

We wtorek 21 listopada w Spółdzielczym Domu Kultury odbyła się uroczystość z okazji Dnia Pracownika Pomocy Społecznej…

Zielona fala już na papierze 21  Listopada  2017

We wtorek w stalowowolskim magistracie podpisano umowę na modernizację sygnalizacji świetlnej w ciągu DK 77 w Stalowej Woli.

Dom Dziecka. Jak pomóc? 21  Listopada  2017

Nasza redakcja wybrała się w odwiedziny do dzieciaków z Domu Dziecka przy ulicy Podleśnej, ofiarując im ponad 30 pluszaków. Jednak na tym potrzeby się nie kończą. Pomóc może każdy z Was.

«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Pogoda:
Stalowa Wola
Sport
Edukacja
Pozostałe