NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
Cyfrowy Polsat, umowa
Posty: 49
Dołączył: 14 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2014r. 11:31  
Cytuj
Witam! Kończy mi się umowa na telewizję z Cyfrowego Polsatu. Wszystko na początku było załatwiane na "edukacji" u p. Grabosia. Zdaje się ze teraz już nie zajmuje sie CYfrowym Polsatem ( tak slyszalam). Gdzie wiec mogę i w jaki sposób przedluze swoją umowę? Kończy się ona za miesiąc. Zdążę? Za wszystkie rady z góry dziękuje. Jeśli pytam na złym dziale to mnie poprawcie ;).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2014r. 11:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 27 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2014r. 11:41  
Cytuj
w Tesco, jest punkt obsługi, a z drugiej strony to już sam polsat powinien do Ciebie dzwonić i proponować nową umowę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2014r. 11:53  
Cytuj
Jeśli będziesz opłacać to nadal będzie wszystko działać ale najlepiej pójść właśnie do tesco i tam napisać nową.Jeśli masz tel np. w Plusie możesz obniżyć abonament o połowę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2014r. 14:38  
Cytuj
No właśnie w Tesco ten cyforwy polsat dalej ma Graboś tylko chyba syn....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2014r. 15:49  
Cytuj
Dokładnie j/w, punkt CP w Tesco należy do syna Pana Grabosia. Co do kończącej się umowy, jeśli nie zamierzasz zmienić pakietu na wyższy to zapewne samo się przedłuży, ale podejdź zapytaj co i jak.

P.S.
Jakby ktoś nie miał zamiaru przedłużać umowy, to trzeba wypowiedzieć trwającą umowę co najmniej trzy miesiące przed końcem umowy - ot haczyk taki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 29 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2014r. 16:45  
Cytuj
Do mnie na pół roku przed końcem dzwonili z nową ofertą. Proponowali mi wyższy pakiet bo mój obecny (faminijny hd) już nie mieli w obecnej ofercie, umowę na 29 m-cy. Ja się i tak zastanawiałem nad pakietem najmniejszym bądź rezygnacją. Powiedziałem, że wiecej nie potrzebuję niż to co mam i nie będę płacił więcej niż 39zł, poza tym czepiłem się tych 29 miesięcy. Negocjacje zakończyłem na nowej 24 miesięcznej umowie zaczynającej się już od najbliższego cyklu rozliczeniowego (a nie jak operatorzy komórkowi po zakończeniu obecnej), przez 9 m-cy abo za 24,90zł a potem 15 m-cy 39,90zł. Wiem, że w salonie nie udało by się to ugrać. Umowa przyszła pocztą i wszystko się zgadzało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Sie 2014r. 20:32  
Cytuj
Jak poprzednicy umowę możesz przedłużyć w Tesco w punkie informacyjnym jak i na górce jest pan, który sie tym zajmuję bodajże jest to ojciec znanego aborygena.
Lepiej idź przedluż na własną rękę, bo możesz np dostać wyższy pakiet na jakis czas a póżniej z powrotem wrócisz do starego. Oczywiście fakt powrotu do mniejszego pakietu musisz złosić bo inaczej będziesz bulić za ten wyższy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Sie 2014r. 03:42  
Cytuj
Nic nie przedłużaj tylko złóż wypowiedzenie. Wtedy dostaniesz najlepszą ofertę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 3 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2014r. 10:15  
Cytuj
przeczytaj sobie umowę. Jeżeli się nie odezwiesz do nich,to ci bandyci przedłużą umowę o kolejny rokwykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2014r. 15:21  
Cytuj
Jezeli chcesz zerwac z nimi umowe to trwa 3 miesiace od czasu zgloszenia przez ten czas wszystko normalnie funkcjonuje Jezeli nie chcesz zerwac umowy to nic nie rob oni automatycznie przedluzaja sami

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2014r. 15:21  
Cytuj
Jezeli chcesz zerwac z nimi umowe to trwa 3 miesiace od czasu zgloszenia przez ten czas wszystko normalnie funkcjonuje Jezeli nie chcesz zerwac umowy to nic nie rob oni automatycznie przedluzaja sami

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 14 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2014r. 15:50  
Cytuj
Ja jestem zadowolona i nie zamierzam zrywać umowy umiech. Dzięki za wszystkie porady

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2016r. 23:02  
Cytuj
Odświeżę temat. Zastanawiam się nad telewizją z Cyfrowego Polsatu.Słyszałem, że sygnał HD jest nieporównywalnie lepszy w NC+, ale ze względu na cenę w usłudze "drugi produkt za złotówkę" skłaniam się ku Polsatowi.
Pytanie gdzie polecacie rozmowę odnośnie umowy. Podobno Pan Graboś w Tesco na wyspie jest dość rzeczowy i potrafi doradzić. Może jakieś inne propozycje. Infolinia, internet. Może jakieś podpowiedzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Lut 2016r. 07:43  
Cytuj
na necie znajdziesz e-mail do cyfrowego polsatu, jak do nich napiszesz i podasz datę kiedy chcesz żeby zadzwonili to zadzwonią. Ja jestem u nich zarejestrowany i mam swoja stronę gdzie się loguje i tam mam wszystko co chce z kontaktem włącznie. I pamiętaj jak zadzwonią to próbuj się targować, bo na początku proponują gorsze warunki, a czym dłuższa rozmowa tym więcej propozycji. Myślę, że w tesco też możesz spytać jaką ofertę Ci zaproponują i wtedy porównać która Ci najbardziej odpowiada.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 28 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2016r. 11:22  
Cytuj
śmiać mi się chce z 90% wypowiedzi.

Nie słuchaj podpowiadaczy. Pracuje w c.p , skontaktuj się z infolinią - umów się na wybrany pakiet.
Oczywiście na infolini zawsze jest gadka że nie ma już twojego pakietu i jest wyższy (konsultanci mają do podniesienia arpu - czyli średnią opłate miesięczną płaconą przez abonenta) dlatego tez ściemniają że musi być wyższa opłata.

Wypowiedzenie nie trwa 3 miesiące jak tu jacyś mądrzy piszą tylko 1 msc - jest to związane z nową ustawą konsumencką która jest od grudnia 2014, niezależnie czy umowa jest na czas określony czy nie - zawsze obowiązuje 1 msc.

Lepiej przedłuż umowę wcześniej bo umowa przejdzie na czas nieokreślony - co prawda możesz wtedy z niej zrezygnować w dowolnym momencie ale miej na uwadze że umowa na czas nieokreślony wiąże się ze standardowymi stawkami za abonament

i tu przykład :

np. familijny w promocji na 24m kosztuje 29,90 to na czasie nieokreśllonym 70zł (ceny fikcyjne - ale tak to mniej więcej wygląda)
Jak chcesz wyhaczyć lepszą ofertę - na czymś Ci bardziej zależy to możesz złożyć wypowiedzenie - wtedy retencja dzwoni i negocjuje z tobą lepsze warunki - oczywiście teraz sie troche pozmieniało - firma już nie lubi rozdawać niczego za darmo - ale zawsze to kwestia dogadania się.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 18 Lut 2016r. 11:55  
Cytuj
adhd odniosę się tylko do wypowiedzenie 3 miesięcy, oczywiście obowiązuje ono teraz na 1 miesiąc, ale nie obrażaj Kogoś kto o tym napisał w sierpniu 2014, może powiedz ile wtedy obowiązywało? i kto tu jest "mądry"? nie mów że tylko infolinia bo w Nisku u Frąca dostałem dokładnie taką samą ofertę którą wynegocjowałem z konsultantem, który rzeczywiście próbuje naciągnąć klienta na każdy możliwy sposób.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Lut 2016r. 15:45  
Cytuj
Polsat nikomu nie da odejść....żeby dostać dobra oferte najlepiej napisac i zlozyc wypowiedzenie z koncem okresu......dobra oferta gwarantowana!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 8 Lip 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2016r. 19:45  
Cytuj
W salonie Plusa w galerii Prima.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »