NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Najgorsza obsługa,
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2014r. 12:08  
Cytuj
CYTAT
Pracuje ktos do 18tej za to mi placa a nie za siedzenie i obslugiwanie rozwydrzonych klientow!Nie czepiam sie pan sprzedawczyn co jedynie ich pracodawcow...bezmyslnych wyzyskiwaczy wykorzystujacych te osoby czasami bezgranicznie!!!!

CYTAT
Zycie nie jest az tak rozowe jak pisze na drzwiach : CZYNNE od tej do tej czy zgodne z warunkami jak na umowie o ile taka ktos ma szczescie posiadac...ale sami sie na to godzimy do czasu .Ehhh


Niektórzy się godzą bo nie mają innej alternatywy, jeszcze inni bo nie chcieliby usłyszeć poniższego tekstu, jak będą wypraszali ze sklepu SiostręLucyfera, która wpadła na zakupy o 17:59:

CYTAT
Za to ktos bierze pieniadze,a jak nie chce mu sie robic za 1200 to na jego miejsce znajda sie inne osoby co bez laski obsluza klienta i to czasem nawet po 18tej !!!! Malo bezrobotnych?


Nie, że chciałabym obrazić Siostrę samego Lucyfera, ale Ty masz rozdwojenie jaźni czy może bardzo łatwo zmieniasz zdanie czy po prostu trafiły do Ciebie argumenty innych forumowiczów zapytanie umiech

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2014r. 12:08  
Cytuj

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 10 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2014r. 13:57  
Cytuj
Pracuja za 1200 to widac sie na jakies warunki zgodzili i niech sobie pracuja nawet i za 5tysi a jako klientka jesli juz jestem zmuszona wchodzac w ostatniej chwili staram sie jak moge nie wkurzac juz wkurzonej sprzedawczyni ,ktora badz co badz nie musi mnie juz obslugiwac . I droga truskawko wyobraz sobie ze nie kazdego klienta wchodzacego do sklepu interesuje fakt ile pani pracuje i za ile i czy jej ktos placi za nadgodziny czy nie.To sprawa miedzy szefem a personelem. A tym bardziej jak napisalam wczesniej nie powinno nikogo interesowac co robilam wczesniej ze nie zdarzylam do sklepu.I tak wlasnie zamyka sie bledne kolo.Czytaj ze zrozumieniem bo byc moze wczesniej niejasno sie wyrazilam i mnie ktos nie rozumie

Szatan w ciemności łowi, jest to nocne zwierzę, Chroń się przed nim w światło, tam cię nie dostrzeże. Adam Mickiewicz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 3 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2014r. 14:42  
Cytuj
I tak Pani z WÓJCIKA wymiata.. nie wiem czy pracuje za karę, ale za kazdym razem gdy tam jestem jest tak odpychająca że mam ochotę porozmawiać o tym z kierownikiem. Pomijam fakt że często w sklepie kiedy ogladam rzeczy i szukam rozmiaru pani bez przerwy plotuje przez telefon i nawet nie próbuje udawac ze jej zalezy na kliencie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2014r. 15:08  
Cytuj
CYTAT
Czytaj ze zrozumieniem bo byc moze wczesniej niejasno sie wyrazilam i mnie ktos nie rozumie


Dzięki za wyjaśnienie. Zawsze czytam ze zrozumieniem. Czytanie bez zrozumienia nie ma według mnie najmniejszego sensu, chociaż wiem, że wielu ludzi taki sposób czytania praktykuje.
W przypadku, gdy autor tekstu niejasno się wyraził, czytanie ze zrozumieniem może jednak nie przynieść spodziewanych efektów lub okazać się bezużyteczne smiech2

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 10 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2014r. 16:35  
Cytuj
CYTAT
W przypadku, gdy autor tekstu niejasno się wyraził, czytanie ze zrozumieniem może jednak nie przynieść spodziewanych efektów lub okazać się bezużyteczne



No tu niestety musze przyznac ci racje.Gdyby byly watpliwosci co do mojej wypowiedzi(czasem ja cos pisze ironicznie a nie kazdy to zrozumie albo mi sie wydaje jasne a ktos odbiera to inaczej) prosze sie nie unosic zanim zrozumiemy sie wzajemnie jezyk

Szatan w ciemności łowi, jest to nocne zwierzę, Chroń się przed nim w światło, tam cię nie dostrzeże. Adam Mickiewicz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2014r. 18:13  
Cytuj
O tak, zgadzam się co do Wójcika. Zero zainteresowania, zero uśmiechu. Aż się nie chce tam wchodzić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 131
Dołączył: 29 Wrz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2014r. 19:26  
Cytuj
A ja tam lubie jeść w RAWIOLI.
I nie, że starsza pani obsługująca miło się irytuje(SZEFOWA).
Ma prawo bo personel nawala i pierogów nie wydaje jak trzeba.
Kompotu brakuje nadwyraz bez litości.Często brakuje drobnych.
Wystrój wnętrza cycki rozwala i jest bosko.
A wy narzekacie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 2 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2014r. 20:58  
Cytuj
Rawioli jest boskie. Jak ktoś do mnie przyjeżdża z kumpli z innego miasta, zabieram ich tam; traktujemy to jako atrakcję turystyczną. Pani Aniela jest duszą tego miejsca. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 27 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lut 2014r. 21:17  
Cytuj
co do lotto na hali targowej to masakra faktycznie pani jakby zjeść miała dlaczego tu przyszłeś jej wzrok mówi wszystko za siebie. a co do hali targowej obsługa nie jest miła społem panie to samo niemiłe, i jeszcze parę ale nie będe wymieniała, jedynie pani na warzywniaku bardzo miła i panie z gyros bar miła obsługa, do innych aż się nie chce zaglądać :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2014r. 00:46  
Cytuj
Jaka płaca taki standard obsługi. Nie oszukujmy się, że jest inaczej. Kto był gdzieś zagranicą to wie jak wygląda obsługa w krajach gdzie na godzinę stawka jest dwa trzy razy większa. Znam przypadki, gdzie kobiety w Polsce pracują (ZASUWAJĄ) za marne 600-800 zł miesięcznie (pół etaty itp.) A i wymagania szefostwa co do postawy wymagane, zero pochwał, zero podwyżek ciągły wyzysk, a sami w luksusowych domkach wykańczają się w marmurze.. Takich Sk.... powinno się tępić no ale co zrobić taki kraj, taka bieda takie podatki. Nie wszystkich można winić, nie każdy jest taki. Brakuje normalnych zasad wolnorynkowych. Pracodawca źle płaci ? Idę do innego a sytuacja się poprawia.. Niestety rząd..

Apel do pracodawców: jeżeli chcecie mieć dobrych, lojalnych pracowników to RAZ: Zapłaćcie im trochę lepiej.
DWA: pochwalcie ich za dobrą pracę. Robiliście to kiedyś ??
Efekty będą zauważalne, klienci lubią kupować tam gdzie obsługa jest miła, czysta, zadbana i życzliwa. Podstawa biznesu.

A tym gnębionym pracownikom najchętniej poleciłbym zmianę pracy, ale wiem że ten sk.... rząd robi wszystko aby konkurencji na rynku pracy nie było i tu mamy KLOPS. "Tacy" pracodawcy, prezesi tylko to wykorzystują.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 9 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2014r. 11:59  
Cytuj
" czytaj ze zrozumieniem "

- najbardziej wyświechtany slogan na tym forum. Jak juz brak argumentów to " czytaj ze zrozumieniem " jest kołem ratunkowym autora w jego mniemaniu stawia o piedestał wyżej od interlokutora. " czytaj ze zrozumieniem " oooooo, a to ci dopiero argument szpagatowej inteligencji dającej upust swoim frustracjom na rzeczonym forum. " czytaj ze zrozumieniem " - na palcach jednej ręki można policzyc posty , w których nie użyto tego wyświechtanego, powycieranego i obślinionego stu gębami frazesu tak chętnie używanego poprzez pospolity gmin. Zanim mnie skrytykujesz to (sorry za pospolitośc wyrazenia) - " czytaj ze zrozumieniem " .mlotekzaklopotanysciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 27 Paź 2009r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2014r. 14:57  
Cytuj
Jeżeli chodzi o mnie, to nieporozumieniem jest jedna dziewczyna pracująca w Rustice na Okulickiego, taka czarna, zupełnie bez uśmiechu, z łaską powie ,,dzień dobry'', jakby pracowała tam za karę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2014r. 12:08  
Cytuj
Panie od świadczeń rodzinnych...katastrofa (jedynie taka blondyneczka w kręconych włosach,która przyjmuje wnioski jest w pożądku)
Pozostałe to porażka.Strach pójść i zapytac o coś.
Te w budynku po straży miejskiej,które zajmują się przyznawaniem decyzji zachowują sie tak,jakby łaskę robiły,że w ogóle przyznają te pieniążki.I co najmniej jakby wypłacały je w własnej kieszeni....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Marz 2014r. 12:41  
Cytuj
Po co tutaj wylewacie żale? Nie umiecie komuś w oczy powiedzieć jak coś Wam nie pasuje? Panie od świadczeń rodzinnych faktycznie katastrofa, ale jak zwróciłem uwagę takiej jednej to od razu inaczej zaczęła mówić.A Wy zachowujecie się jak przekupy na rynku co tylko poza plecami dupe obrobić potrafią

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2014r. 07:41  
Cytuj
Fiodor wyzywaj swoje koleżanki,a nie nas tutaj.
A skąd wiesz czy nie zwracaliśmy uwagi tym ludziom?
Jak masz pisać i cwaniakować to idź lepiej Tv oglądać.

Wręcz jestem za tym,aby (oczywiście jeśli jest to prawdą) pisać o takich ludziach.Niech poczytają to oni i ich rodzina. ok


....chociaż....czy to coś da?....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Marz 2014r. 08:10  
Cytuj
CYTAT
Fiodor wyzywaj swoje koleżanki,a nie nas tutaj.
A skąd wiesz czy nie zwracaliśmy uwagi tym ludziom?
Jak masz pisać i cwaniakować to idź lepiej Tv oglądać.

Wręcz jestem za tym,aby (oczywiście jeśli jest to prawdą) pisać o takich ludziach.Niech poczytają to oni i ich rodzina. ok


....chociaż....czy to coś da?....

Ja nikogo nie wyzywam, pisze jaka jest prawda.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2014r. 08:11  
Cytuj
Jasne...a skąd wiesz,że np. ja (za innych nie będę się wypowiadała)nie zwrócilam uwagi np. tym paniom w rodzinnym????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Marz 2014r. 08:39  
Cytuj
CYTAT
Jasne...a skąd wiesz,że np. ja (za innych nie będę się wypowiadała)nie zwrócilam uwagi np. tym paniom w rodzinnym????

Bo myślę że wtedy ulżyłoby Ci i nie musiałabys użalać się tutaj

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2014r. 09:08  
Cytuj
Aha... zaklopotany
Mówić do takiej to jak pluć pod wiatr.

Btw...a czy Tobie ulżyło,po tym jak wylałeś swe żale tutaj na forum,mimo,że zwróciłeś którejś tam uwagę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Marz 2014r. 09:45  
Cytuj
Pearl, ja tutaj nie użalam się, stwierdzam fakty. A pani po zwrócenie uwagi inaczej zaczęła się zachowywać. Także Pearl następnym razem nie bój się, wal między oczy

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2014r. 10:33  
Cytuj
CYTAT
Pearl, ja tutaj nie użalam się, stwierdzam fakty.

Jak wszyscy.
CYTAT
Także Pearl następnym razem nie bój się, wal między oczy

Uwierz mi,że walnęłam,a to,że stwierdziłam tutaj fakty nie znaczy o moim użalaniu się.
Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Marz 2014r. 11:10  
Cytuj
Okej, Pearl. Pozdrawiam i miłej niedzieli

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2014r. 17:40  
Cytuj
Kasy Skok Stefczyka- spłacam już 4, rok tylko kilka razy były czynne obie w jednej chwili. Czasem jest tylko kilka osób i siedzę kilkadziesiąt minut

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 9 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2014r. 19:54  
Cytuj
Skok Stefczyka na Al.JP ll obok Centrum 4- porażka. Kiedyś byłam z moją mamą ( ma prawie 70 lat) i nie dość że bardzo długo czekała bo jedna pani tylko obslugiwala toi jeszcze przyjechał sobie gościu z ochrony i się wepchal bez kolejki coś tam sobie podpisywać a przy okazji bardzo wesoło rozmawiał z panią nie patrząc na te wszystkie starsze osoby które przyszły po swoje marne emerytury. Jak mu w końcu zwrocilam uwagę żeby takie sprawy zalatwiali na zapleczu bo jest dużo osób to mi powiedzial ze mu wolno bo to" OCHRONA". A pani oczywiście wolała robić maślane oczy do gościa niż zająć sie klientami.. Katastrofa!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2014r. 21:41  
Cytuj
Orlen -koło szpitala, non stop kartka awaria - LPG jak się okazuje nie awaria tylko nowa zmiana i trzeba raporcik zrobić good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »