NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Najgorsza obsługa,
Posty: 193
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd: delete
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2014r. 12:08  
Cytuj
CYTAT
[cytat] Najgorsze są panie z Poczty Polskiej przy Al. J.P.II 25. Za każdym razem gdy tam jestem to odnoszę wrażenie, że te kobiety pracują tam za karę... wrrrr... jakaś masakra



http://www.jakoscobslugi.pl/opinia/36355492

Nie jestem jedną z biegających, walczących mrówek. Jestem mrówkojadem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2014r. 12:08  
Cytuj

Nie jestem jedną z biegających, walczących mrówek. Jestem mrówkojadem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 30 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2014r. 00:00  
Cytuj
Najgorsza obsługa jest według mnie w sądzie rejonowym w Stalowej Woli.Chodzi mi o te dwie kobiety,które przyjmują w poczekalni sądu po lewej stronie jak się wchodzi do sądu z działu bodajże karny i rodzinny.No gorszych i wredniejszych bab na swojej drodze nie spotkałem.Obok ich stanowiska siedzi pani,która obsługuje klientów w sprawach cywilnych i to ona mi pomogła w sprawie rodzinnej.Chociaż nie do niej to należało,to mimo to zainteresowała się moją sprawą i wielkie dzięki jej za pomoc.Ja w sytuacjach,kiedy ktoś jest dla mnie nie miły odwzajemniam się tym samym,a za pomoc szczerze dziękuję.Te babki ze spraw karnych i rodzinnych nic nie wiedzą i dlatego nie potrafią pomóc,ale po co one tam siedzą?

Sielanka
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2014r. 08:35  
Cytuj
najgorszy urząd- oceniam PUP stalowa Wola ,

najgorsza szefowa - bar piwniczka na białych domach

najlepsza obsługa zus stanowisko nr 4

najlepszy urzad - cdeig

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 71
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2014r. 09:16  
Cytuj
Reserved pani blondynka z mocno zaczesanymi ("ulizanymi") włosami. Jak obok niej przechodzę to mam ochotę przeprosić, że w ogole przyszłam. Zawsze przy przymierzalni stoi z zalozonymi rekami i gdy chcę wziąć numerek na swoje rzeczy patrzy się na mnie jak na intruza bo przecież dobrze się jej stoi, a ja zawracam głowę. Wyjdziesz z przymierzalni pokazuję ile miałam rzeczy które kupuję, a które oddaję to samo. Tak samo było pół roku temu i jest dzisiaj więc nie jest to przypadek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2014r. 13:08  
Cytuj
rejestracja dla dzieci w przychodni na energetyków tam to dopiero są jaja,pani w okienku pyta się co jest dziecku i wtedy zależy od niej czy cie przyjmie czy niepotluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2014r. 14:15  
Cytuj
marines.zgadzam się z tobą tam jest wielka porażka.już kilka razy się zdażyło,że mi dziecka nie przyjeły bo za dużo.Kuźwa pytają faktycznie co jest dziecku.scianaKiedyś im odpowiedziałem,że przyszedłem bo mały nudzi się w domu z gorączką 39.Przepisałem dzieci do innej przychodni bo szkoda nerwów i zdrowia dzieci.

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 27 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2014r. 21:22  
Cytuj
Najgorsza obsługa w "Piekarnia Rostek": stara baba w okularach w punkcie za "żółtym" na porębach. Jak ja ją widzę to chleb kupuje w żółtym za ścianą, wiele osób się skarży, arogancka i bezczelna zawsze!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2014r. 21:52  
Cytuj
a w majstrze robicie zakupy?
strach zaczepić obsługę żeby sobie sami krzywdy nie zrobili

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2014r. 01:04  
Cytuj
piket ja miałem tak:poniedziałek-dzwonie-co dziecku jest?kaszle-a mas gorączkę nie-to nie dorady bo za dużo już dziś.
wtorek-dzwonie-co dziecku jest?wymiotuje?-nie ma gorączkę-to nie bo dziś tylko z wymiotami, hehhe ręce opadajok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2014r. 07:20  
Cytuj
U rostka to wogóle standard wysoki poziom obsługi. Idzie żona i pyta czy drożdzówki świeże, tak oczywiście pyszniutkie. Przychodzi do domu a stokrotka dla dziecka na oko 2 dniowa.. Po drugiej takiej akcji zrezygnowaliśmy z zakupów innych niż bułka/chleb

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 21 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2014r. 08:00  
Cytuj
Zgodzę się z tym że panie pracujące w galeriach robią to za kare... ich spojrzenie na klienta jest bezcenne. Zamiast podejść i coś zaproponować, pomóc w wyborze to stoją tak we dwie i wręcz obmawiają klientów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 20 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2014r. 10:23  
Cytuj
Witam najgorsza obsługa Sklep Plusa w Galeri Prima Pani chyba Menager ocenia ludzi po wyglądzie -,, ten ma ten nie ma kasy , bądź ten to złodziej ''
Raz byłem tam szukając alternatywy dla obecnego operatora gdyż zbliżami się koniec abonentu , no i wszedłem rozglądam sie bo coś wnecie na fotce a na żywo z możliwością dotknięcia mlotek to wielka różnica.
Więc oglądałem co tam maja , przychodziczas na oglądnięcie netbooka za plecami tam pracującej Pani eleganckiej bardzo dodam jak,, stróż w bożę...'' Gadała przez tel. zbliżam się a ta do mnie ,, Co chciał..'' bez osobowo , jakby w gardle staneło jej słowo Panco
czy to takie trudne , kultura lub chociaż zawodowa uprzejmość?
Nie polecam zwłaszcza , że to nie koniec na pytanie na czym polega jakaś zawiła nie jasna informacja którą wyczytałem na stronie plusa Ona mi z pretensjami ona nie wie co jest na stronie - pytanie to po jaką cholere tam siedzi?????
Zostaje w T-mobile obsługa o niebo lepsza...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd: :dąkS
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Kwie 2014r. 11:36  
Cytuj
Do najgorszej obslugi moge dorzucic jeszcze salon PLAY w centrum 4. Wydarzenie mialo prawie rok temu ale szczegolnie jedna pani byla strasznie nie mila.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2014r. 21:52  
Cytuj
Najgorsza obsługa jest w Urzędzie Gminy w Pysznicy, niekompetencja, załatwianie pozwolenia na budowę trwa miesiącami, porażka. W tym kraju nie może być dobrze….

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 8 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2014r. 22:58  
Cytuj
A może coś poza Stalową ?
Sklep Groszek w Radomyślu, zrobiłem zakupy a ekspedientka rzuciła mi resztę na ladę żebym sobie pozbierał, a jak jest duża kolejka to żadna wolna p..a nie podejdzie tylko rozmawia przez telefon o pierdołach lub pałęta się i straszy cię wzrokiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 20 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2014r. 10:07  
Cytuj
A dzwoniliście kiedyś do rejonu energetycznego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Maja 2014r. 10:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
panie w rejestracji na Staszica koszmar .dłużej w kolejce jak u lekarza na jednego pacjenta przeznaczają ok 10 minut

Jesli mówisz o rejestracji w przychodni nr. 1 to podpisuje sie pod tym rekami i nogami ok


ooooo taaak panie na staszica w przychodni wazniejsze od lekarzy !!! tepo 100-letniego zółwia.a juz pani marzena -dramat po prostu dramat,potrafila wparowac do gabinetu lekarza ktory mnie przyjmowal z morda ze nie mam ubezpieczenia.Nie zwracala uwagi ze ja pielegniarka zaczela uspokajac lekarz zrobil wielkie oczy a ona mialam wrazenie ze mnie zaraz wywlecze za wlosy z gabinetu.Ale dla swojego pieska pańcia jest super,chociaz tyle ze i na zwierzetach sie nie wyzywa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 1 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 22 Maja 2014r. 10:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
panie w rejestracji na Staszica koszmar .dłużej w kolejce jak u lekarza na jednego pacjenta przeznaczają ok 10 minut

Jesli mówisz o rejestracji w przychodni nr. 1 to podpisuje sie pod tym rekami i nogami ok


ooooo taaak panie na staszica w przychodni wazniejsze od lekarzy !!! tepo 100-letniego zółwia.a juz pani marzena -dramat po prostu dramat,potrafila wparowac do gabinetu lekarza ktory mnie przyjmowal z morda ze nie mam ubezpieczenia.Nie zwracala uwagi ze ja pielegniarka zaczela uspokajac lekarz zrobil wielkie oczy a ona mialam wrazenie ze mnie zaraz wywlecze za wlosy z gabinetu.Ale dla swojego pieska pańcia jest super,chociaz tyle ze i na zwierzetach sie nie wyzywa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 13 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2014r. 14:28  
Cytuj
Wkurza mnie zwracanie się np dentysty do pacjenta typu "niech idzie" "niech siada" nie wie czy przez Pan czy przez Ty (jestem w młodym wieku więc w sumie się nie dziwię) ale ta forma bezoosobowa w obsłudze jest wkurzająca po prostu.Niech już mowią po imieniu przez Ty, jest przynajmniej luźno.A nie tak nijak się zwracają.Jak np ostatnio gdy nie było mojego lekarza rodzinnego to musiałem iść do innego, i babka właśnie tak bezoosobowo się zwracała.I to jak widzę to głównie do młodych tak się zwracają, bo nie wiedzą jak się zwrócić.Bo na Pan, to on nie wygląda ale w końcu jest dorosły.. itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 13 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2014r. 19:15  
Cytuj
przychylam sie do opini o Pani w sklepie Rostek na porebach, kto zatrudnił taką babę do sklepu, to masakra, dosyć ,że ordynarna, wiecznie gada przez komórkę, dziwię sie pracodawcy,ze ma taka pracownicę, kupować sie odechciewa jak ją widzę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 27 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2014r. 22:56  
Cytuj
mega pyskaty i niemily burak bo inaczej nie da sie opisac cpn na dawnych zakladach miesnych taki gruby typek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 31 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2014r. 23:23  
Cytuj
Te kobity w Rostku to wszystkie takie same niemiłe, na Poniatowskiego tak samo gadają non stop przez tel,a jak jeden klient zwrócił uwagę to jeszcze miała pretensje o to...one wszystkie tam pracują bo muszą,Rostek zatrudnia same starsze panie na świadczeniach przedemerytalnych...wyjątek to taka brunetka z nowo otwartego sklepu też na Poniatowskiego,obok salonu Ilony,bardzo fajna umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 25 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2014r. 11:51  
Cytuj
CYTAT
Witam najgorsza obsługa Sklep Plusa w Galeri Prima Pani chyba Menager ocenia ludzi po wyglądzie -,, ten ma ten nie ma kasy , bądź ten to złodziej ''
Raz byłem tam szukając alternatywy dla obecnego operatora gdyż zbliżami się koniec abonentu , no i wszedłem rozglądam sie bo coś wnecie na fotce a na żywo z możliwością dotknięcia mlotek to wielka różnica.
Więc oglądałem co tam maja , przychodziczas na oglądnięcie netbooka za plecami tam pracującej Pani eleganckiej bardzo dodam jak,, stróż w bożę...'' Gadała przez tel. zbliżam się a ta do mnie ,, Co chciał..'' bez osobowo , jakby w gardle staneło jej słowo Panco
czy to takie trudne , kultura lub chociaż zawodowa uprzejmość?
Nie polecam zwłaszcza , że to nie koniec na pytanie na czym polega jakaś zawiła nie jasna informacja którą wyczytałem na stronie plusa Ona mi z pretensjami ona nie wie co jest na stronie - pytanie to po jaką cholere tam siedzi?????
Zostaje w T-mobile obsługa o niebo lepsza...

To oczywiste, że dziewczyna nie musi znać ofert sklepu internetowego, przecież to dla nich właściwie konkurencja.
Nigdy nie uwierzę w to że zwróciła się słowami ,,CO CHCIAŁ,,
Cała ta OPINIA moim zdaniem jakaś z palca wyssana..
Jestem z Niska i całą rodziną zawsze tam załatwoiamy wszystkie sprawy- obsługa najlepsza jeśli chodzi o Plusa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2014r. 12:18  
Cytuj
CYTAT
mega pyskaty i niemily burak bo inaczej nie da sie opisac cpn na dawnych zakladach miesnych taki gruby typek

CPNów w Polsce już z 15 lat nie ma...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2014r. 13:33  
Cytuj
CYTAT
To oczywiste, że dziewczyna nie musi znać ofert sklepu internetowego, przecież to dla nich właściwie konkurencja.
Jakiego sklepu internetowego?? Gdzie to jest napisane? Z tego co zauważyłam, to chodziło o informacje ze strony Plusa(!), więc co nazywasz konkurencją?

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »