NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 6 7 8 9 10 11 »
Najgorsza obsługa,
Posty: 85
Dołączył: 26 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2015r. 11:50  
Cytuj
Akurat do banku WBK chodzę dość często i niech autorek z Krakowa nie pie...li głupot, co do pana i jednej z pań ala pseudo kierownik zgoda ale dwie panie po lewej stronie są bardzo miłe i sympatyczne. Może przyjechał jakiś buc z Krakowa i chciał pokazać wielkomieszczucha. a tak z drugiej strony to kto jedzie do innego miasteczka do banku i jeszcze pier..lić na forum miejskim takie farmazony, skoro mieszka w mieścinie jakim jest Kraków. Trzeba być obiektywnym i jak się pisze to przynajmniej nie o wszystkich tylko o konkretnej osobie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2015r. 11:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2015r. 14:32  
Cytuj
bylejakość istnieje wszędzie i w dużych i w małych miastach jednak zgodziłabym się z tym że w mniejszym mieście jak stalowa Wola jest jej więcej - bo mniej konkurencji, tam gdzie jest więcej konkurencji jest więcej takiego poczucia do postarania się o jakość

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 23 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2015r. 19:24  
Cytuj
CYTAT
Kevin zmień Bank !!!!! nikt nikogo na siłę nie trzyma, załóż sobie konto w iternetowym Banku i problem obsługi bedziesz miał rozwiązany ! Po co się plątać po placówkach ?! No chyba że nie umiesz obługiwać bankoamtu i wpłatomatu.


Dziękuję przemunio za dobre rady, ale w Stalowej przy omawianym Oddziale wpłatomatu jeszcze się nie dorobili. W takim Biłgoraju już jest, a tu jeszcze nie. Poza tym, tak mi się wydaje przynajmniej - to moja sprawa - z usług którego banku korzystam, nieprawdaż? umiech

Dziękuję również za opinię andskiego:

CYTAT
Akurat do banku WBK chodzę dość często i niech autorek z Krakowa nie pie...li głupot, co do pana i jednej z pań ala pseudo kierownik zgoda ale dwie panie po lewej stronie są bardzo miłe i sympatyczne. Może przyjechał jakiś buc z Krakowa i chciał pokazać wielkomieszczucha. a tak z drugiej strony to kto jedzie do innego miasteczka do banku i jeszcze pier..lić na forum miejskim takie farmazony, skoro mieszka w mieścinie jakim jest Kraków. Trzeba być obiektywnym i jak się pisze to przynajmniej nie o wszystkich tylko o konkretnej osobie.


Twoja wypowiedź, na wskroś szczera - zaimponowała mi. Ta przyjazna twarz autentycznego Mieszkańca Stalowej Woli, które to Miasto jest naznaczone bogatą historią i tradycją; Twoja wypowiedź tak bardzo nacechowana otwartością na przybyszów "z zewnątrz" - budzi respekt. Mało - Twój wysoki kunszt kultury osobistej naprawdę zachęca do powrotu w tak gościnne progi tego zakątka naszej ukochanej Ojczyzny. Nic dodać, nic ująć. Piszę te chwalebne słowa na Forum lokalnym, bo na szczęście internet jest dobrem globalnym i każdy może poruszać sie po nim swobodnie. Aż chce mi się wykrzyczeć z zachwytu: Proletariusze... Oj! Pomyłka! Oj! "Andscy wszystkich for miejskich - łączcie się"! Popatrzcie, jak powinna wyglądać promocja swojej "małej ojczyzny"! Naprawdę - aż miło... umiech O wszystkich "walorach" Twojej wypowiedzi nie napisałem. Jesteś taką bogatą osobowością, że trudno zgłębić dna...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 8 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2015r. 23:47  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Kevin zmień Bank !!!!! nikt nikogo na siłę nie trzyma, załóż sobie konto w iternetowym Banku i problem obsługi bedziesz miał rozwiązany ! Po co się plątać po placówkach ?! No chyba że nie umiesz obługiwać bankoamtu i wpłatomatu.


.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2015r. 10:13  
Cytuj
Ta przyjazna twarz autentycznego Mieszkańca Stalowej Woli, które to Miasto jest naznaczone bogatą historią i tradycją;

Kevin, każde miasto od czegoś zacząć musi i każde, wyobraź sobie, kiedyś zaczynało - nie istniało od zawsze - po co ten sarkazm i podkreślanie (rzekomej) wyższości swojego pochodzenia? Po drugie niewątpliwie bogatego dziedzictwa Krakowa ty raczej nie stworzyłeś a nawet sądzę, nie przyłozyłeś do niego swej ręki - a zatem po co usilnie podkreślać na każdym kroku swoje pochodzenie? Co to zmienia? Powiem ci coś w tajemnicy, tak naprawdę ważne jest to co TY sobą indywidualnie prezentujesz a nie twoje miasto, płeć, sfera w której sie obracasz. Takie dysputy zawsze kojarzą mi się z przedrzeźnianiem z dzieciństwa " a mój wujek ma samochód a twój nie-e!". Słowo Wujek czytaj jako np. miasto. Krótko mówiąc wyszło nieciekawie i małostkowo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 11 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Kwie 2015r. 11:08  
Cytuj
He he jak zawialo wielkim miastem "jetem obywatelem miasta stolecznego Krakowa" swieta sie skończyły wracaj do swojego miasta i tam poszukaj jakiegoś forum i pisz te swoje wwypociny... A sorry ty piszesz tylko w święta to taka wasza wielkomiejska krakowska tradycja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 23 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2015r. 00:03  
Cytuj
CYTAT
Ta przyjazna twarz autentycznego Mieszkańca Stalowej Woli, które to Miasto jest naznaczone bogatą historią i tradycją;

Kevin, każde miasto od czegoś zacząć musi i każde, wyobraź sobie, kiedyś zaczynało - nie istniało od zawsze - po co ten sarkazm i podkreślanie (rzekomej) wyższości swojego pochodzenia? Po drugie niewątpliwie bogatego dziedzictwa Krakowa ty raczej nie stworzyłeś a nawet sądzę, nie przyłozyłeś do niego swej ręki - a zatem po co usilnie podkreślać na każdym kroku swoje pochodzenie? Co to zmienia? Powiem ci coś w tajemnicy, tak naprawdę ważne jest to co TY sobą indywidualnie prezentujesz a nie twoje miasto, płeć, sfera w której sie obracasz. Takie dysputy zawsze kojarzą mi się z przedrzeźnianiem z dzieciństwa " a mój wujek ma samochód a twój nie-e!". Słowo Wujek czytaj jako np. miasto. Krótko mówiąc wyszło nieciekawie i małostkowo.


He. Wyobraź sobie znudzona, że miałem na myśli Stalową Wolę z pięknymi tradycjami COP-u, oraz ze wszystkimi perypetiami powojennymi. Ale Pani znudzona, obarczona jakimiś kompleksami, odczytała złowrogo moje intencje. Tak juz znudzona jest skonstruowana i nic na to nie poradzę umiech

CYTAT
He he jak zawialo wielkim miastem "jetem obywatelem miasta stolecznego Krakowa" swieta sie skończyły wracaj do swojego miasta i tam poszukaj jakiegoś forum i pisz te swoje wwypociny... A sorry ty piszesz tylko w święta to taka wasza wielkomiejska krakowska tradycja


Dziękuję malpeczka również za Twój wkład w dyskusję. Gdybyś małpeczko była obecna na wszystkich zajęciach w twoim kształceniu się - mogłabyś złapać m. in. taką informację:

http://pl.wi(...)k%C3%B3w

Przykro mi, że dyskusja toczy sie właśnie takim torem. Zamiast odnosić się merytorycznie do podjętego problemu, zastosowano znany wybieg: łapać złodzieja! - gdy inni kradną. I ta podwójna moralność: gdy Kali ukraść krowę - jest dobrze. Gdy Kalemu ukraść krowę - jest żle. A mój starszy brat ostrzegał mnie: nie jedź do tej Polski B, C i nie wiadomo jakiej. Nie kręć się tam. Taż to jest Taliban! Z wypowiedzi Państwa potwierdza się przeczucie mojego starszego brata. Ale podstawowe pytanie brzmi: gdzie ukrył się Kalifat, który nadaje ton tak patologicznej mentalności? umiech

Spokojności życzę, umiarkowania i logicznego myślenia - to czasami ratuje skórę umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2015r. 09:47  
Cytuj
CYTAT
Komuna wróciła i gnieździ się w stalowowolskich bankach. Na końcu zaznaczę, że jestem obywatelem Królewskiego Stołecznego Miasta Krakowa od urodzenia i w tym miejscu (STW) na każdym kroku, kiedy tu jestem, utwierdzam się w przekonaniu, że komunizm tu jeszcze się nie skończył. Demoralizacja i spustoszenie umysłów oraz dziedziczenie nieprawidłowych wzorców o szerokim zakresie zakorzenienia daje znać o sobie na każdym kroku. Żadnego rozwoju mentalnościowego i kulturowego. Żadnego wkładu osobowego. Taplanie się w błotku: ciepłym, swoim... to nic, że obiektywnie śmierdzącym na kilometry... Nasza wieś spokojna. Byle do wiosny. Pozdrawiam :-)



CYTAT
"Jak Was widzą, tak Was piszą" umiech
Jak wracam do Krakowa, sąsiadki pytają się: a gdzie Pan znów podróżował? Byłem w Stalowej Woli. A gdzie to jest? Między Lublinem a Rzeszowem. Nie kojarzą :-) Róbcie coś, żeby moje sąsiadki w Krakowie odnotowały miejsce na mapie Polski - Stalowa Wola! :-) Panie w BZ WBK przy al. Jana Pawła II - pewnie bardziej będą dbały o siebie :-) A to makijaż podkreślą, a to inne pozory. A profesjonalizm? Broń Boze! Tego trzeba się uczyć :-) Brrrr.


Demoralizacja i spustoszenie umysłów - chyba chciałeś się podzielić tym co Cię trapi. Gdy by wyliczyć wszyskie krakowskie spustoszenia umysłu, to już nie brzmiał byś tak optymistycznie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2015r. 14:12  
Cytuj
Kevin, nie mam pojęcia co miałeś na mysli, bo w twoich wypowiedziach jadu jest aż nadto. Być może nie zdajesz sobie z tego nawet sprawy. Musiałabym być beznadziejną optymistką biorąc jakiś wycinek wypowiedzi za dobrą monetę. Ja tam nie dzielę Polski ani na A ani na B czy C - wszędzie są różni ludzie zarówno lepsi jak i ci gorsi. Trochę mi głupio o tak oczywistych rzeczach przypominać. Rozsądni ludzie to po prostu wiedzą. Na tym kończę swój udział w tej dyskusji, najwyraźniej nie ogarniam problemów pierwszego świata. umiech)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 3 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2015r. 21:00  
Cytuj
kolektura Lotto na hali targowej,totalne olewanie klienta!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 23 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Kwie 2015r. 23:35  
Cytuj
CYTAT
kolektura Lotto na hali targowej,totalne olewanie klienta!!!


A Ty czasami nie jesteś z Krakowa? Bo jak tak, to masz kiepski argument boks He, he.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 23 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2015r. 00:12  
Cytuj
CYTAT
Kevin, nie mam pojęcia co miałeś na mysli, bo w twoich wypowiedziach jadu jest aż nadto. Być może nie zdajesz sobie z tego nawet sprawy. Musiałabym być beznadziejną optymistką biorąc jakiś wycinek wypowiedzi za dobrą monetę. Ja tam nie dzielę Polski ani na A ani na B czy C - wszędzie są różni ludzie zarówno lepsi jak i ci gorsi. Trochę mi głupio o tak oczywistych rzeczach przypominać. Rozsądni ludzie to po prostu wiedzą. Na tym kończę swój udział w tej dyskusji, najwyraźniej nie ogarniam problemów pierwszego świata. umiech)


Koleżanko znudzona. Nie mam czasu ani chęci szufladkować rzeczywistości. I Twoich problemów - też. To jest domena ludzi znudzonych.

Ponieważ zgłosiłaś kapitulację, nieuprawnionym jest głosić, iż w Twoim mniemaniu diagnoza i relacja (tzw. informacja zwrotna) z realiów zastanych w tym zakątku mojej ukochanej Ojczyzny urasta na miarę wiarołomności.

Uwierz, że Wam, nikt - znudzonym i apatycznym - nie poda ręki. Żaden polski - prawdziwie polski inwestor. Ktoś, kto dba o swoje interesy nie obejmie niepewny grunt. Niektórym wydaje się, że są absolutni, najbardziej doskonali, roszczą sobie tytuł poprawiaczy i moralizatorów, ale kryteria zdroworosądkowych inwestorów są bardziej radykalne, nie zważają na dobrą wolę. Takich barier nie ma natomiast zagraniczny inwestor, bo nie liczy się z kapitałem wniesionym (jest bogaty), tylko jak go zrekompensuje i pomnoży, i za pomocą jakich środków (oby były najmniejsze); i celuje w środowiska ludzi niezmotywowanych, najsłabszych, w tanią siłę roboczą, naiwną...

W tym wrażeniu z pobytu, dziwi mnie, że inicjatywy kulturotwórcze, jakieś dobra pobudzające przekazywanie wartości dokonują się w sposób zakamuflowany - jakby ich nie było... Każdy się boi innego... Nawet duchowni, którzy powinni być animatorami - drżą przed nieobliczalnym biskupem ordynariuszem - nieudacznikiem.

Pozostaniecie tylko na misce ryżu w zagranicznych pasidłach. I to się dzieje. Jesteście otoczeni ludźmi, którzy zbijają korzyść na tej zmęczonej już, ziemi stalowowolskiej, okupionej wieloma ludzkimi dramatami.

Ps. Do tych, którzy mnie odsyłali do domu, wyjaśniam: jest taka możliwość, że można być w swoim domu, słyszeć przejeżdżające tramwaje i pisać w sieci :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 11 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2015r. 10:16  
Cytuj
Najgorsza obsługa -sklep Wzorcowy . Panie Pracują tam chyba za kare, wiecznie naburmuszone , 5 osób do kasy - około 15 minut stania. Niektóre pracują tam 20 lat i mają problemy z obsługą kasy.Jedynie te 3 najmłodsze są OK. A na zapleczu często gości córka kierowniczki z małym dzieckiem w wózku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 12 Wrz 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2015r. 10:35  
Cytuj
Dziwicie sie ekspedientka ze są niemiłe. A jak wy sie zachowujecie?tylko jad wkolo.a wchodzac do sklepu mowicie dzien dobry z usmiechem?czy okaxujecie sami zyczliwosc czy tylko wrogosc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 23 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2015r. 00:04  
Cytuj
CYTAT
Dziwicie sie ekspedientka ze są niemiłe. A jak wy sie zachowujecie?tylko jad wkolo.a wchodzac do sklepu mowicie dzien dobry z usmiechem?czy okaxujecie sami zyczliwosc czy tylko wrogosc.


Evic. Ty pewnie jesteś z Krakowa. Przyznaj się, bo nie, to boks

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 3 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2015r. 08:17  
Cytuj
Kevin!Masz jakąś obsesję na punkcie Krakowa.8 post,a atakujesz wszystkich forumowiczów.Ogarnij się albo wypad z tej stronki.Myślę,że do Krakowa good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2015r. 08:38  
Cytuj
Może by tak założyć temat najlepsza obsługa? a nie tylko narzekać? Narzekanie to chyba cecha narodowa Polaków?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2015r. 09:54  
Cytuj
CYTAT
Może by tak założyć temat najlepsza obsługa? a nie tylko narzekać? Narzekanie to chyba cecha narodowa Polaków?


Kolego,taki temat już był założony,poszukaj.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 1 Sie 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2015r. 10:10  
Cytuj
CYTAT
Może by tak założyć temat najlepsza obsługa? a nie tylko narzekać? Narzekanie to chyba cecha narodowa Polaków?

Ja proponuję temat o najgorszym kliencie good Niestety niektórym wydaje się, że mogą "wszystko" bo przecież wydadzą raz na miesiąc 20 zł good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2015r. 13:43  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Może by tak założyć temat najlepsza obsługa? a nie tylko narzekać? Narzekanie to chyba cecha narodowa Polaków?


Kolego,taki temat już był założony,poszukaj.

Rzeczywiście jest taki temat, nie zauważyłem. Przepraszam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 13 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2015r. 14:59  
Cytuj
CYTAT
Najgorsza obsługa -sklep Wzorcowy . Panie Pracują tam chyba za kare, wiecznie naburmuszone , 5 osób do kasy - około 15 minut stania. Niektóre pracują tam 20 lat i mają problemy z obsługą kasy.Jedynie te 3 najmłodsze są OK. A na zapleczu często gości córka kierowniczki z małym dzieckiem w wózku.


Tu akurat się zgodzę, nawet kierowniczka nie wie jakie są kody na poszczególne towary, a niektóre panie pożal się Boże....jeszcze z czasów komuny, gdzie wydaje im się, że klient to wróg. Te trzy młode babeczki są super,szybko i dobrze obsługują.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 12 Kwie 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2015r. 07:57  
Cytuj
Dobrze ze jest gdzie swoja zlosc i gniew wylac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 21 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2015r. 11:33  
Cytuj
Wzorcowy - Wszystkie są Ok. Ale faktycznie młoda na kasie jest zajebis...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2015r. 15:38  
Cytuj
Ja uważam,że mamy najgorszą obsługę w Urzędzie Miasta w wykonaniu nie urzędników ale Nadbereżnego i radnych.Obsadzają stołki swoimi kolesiami rozdają mieszkania,które jeszcze się nie spłaciły i miasto dalej będzie je spłacać,rozdają nasze pieniądze podatników starostwu,na którego czele stoi p.Zarzeczny też z PiS jak i nasz Nadbereżny ,który z chęcią wydaje środki miasta na zadania,które powinno finansować starostwo zaniedbując swoje a tylko obiecanki bez pokrycia w działaniach w końcu wyjdzie,że trzeba będzie zadłużyć miasto jeszcze bardziej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2016r. 04:52  
Cytuj
Najgorsza obsługa ? Pasmanteria na edukacji. Panie wiecznie nadąsane bez uśmiechu z fochem na twarzy. Odzywki tez nie na miejscu. Poprosisz o cos-lepiej tego nie robic bo Pani owszem pokaze towar ale z taka mina ze wszystko traci sens. Kobiety życzę wam więcej optymizmu bo odstraszacie klientow

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 6 7 8 9 10 11 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »