NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Ginekolog Zenon Zymróz,
Posty: 53
Dołączył: 3 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2015r. 20:44  
Cytuj
CYTAT
A to niby dlaczego nie można o wkładkę i jej ccenę spytać na forum? Nie żyjemy (jeszcze) w talibanie, co to za tajemnica?


taliban - a to państwo czy miasto?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2015r. 20:44  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2015r. 22:22  
Cytuj
Stan umysłu :-P

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2017r. 16:58  
Cytuj
Czy to normalne, że dr Zymroz w ciąży nie bada ginekologicznie? Jestem w 6miesiącu i jak dotąd jeszcze mnie nie badał na wizycie, a gdyby tak zaczęło mi robić się rozwarcie albo skracac szyjka macicy to jak to ocenia, patrząc na brzuch? Nie wiem czy jestem odosobniony przypadkiem, czy inne ciążę też tak prowadzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 4 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2017r. 21:10  
Cytuj
Najlepiej zapytać, mi prowadził dwie ciąże i przy pierwszej wizycie mnie badał, później już pod sam koniec ze dwa razy + cytologia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 15 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2017r. 19:19  
Cytuj
Jestem w 6 miesiącu i też nie byłam do tej pory badana ginekologicznie, na wizycie jest jedynie brzuch sprawdzany i tętno dziecka. Każdy lekarz po swojemu prowadzi, a długość szyjki sie mierzy przez usg, także u siebie w gabinecie nie ma możliwości tego zrobić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 13 Paź 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2019r. 07:40  
Cytuj
Czy dr Zeman nagrywa usg na plytke? Jesli tak to ile to dodatkowo kosztuje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 26 Cze 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2019r. 12:18  
Cytuj
Chciałabym zapytać o opinie na temat USG połówkowe prywatnie u dr Zajączkowskiego ? Ile kosztuje wizyta i jakie jest podejście do pacjentki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
jzm
jzm
jzm
Posty: 16
Dołączył: 28 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2019r. 10:34  
Cytuj
misia 123- dr Zymróz jest bardzo dobrym lekarzem, kazdy czlowiek jest jaki jest, a do lekarza idziesz w wiadomym celu a nie zgrywać księżniczkę, bo są lekarze którzy będą ci ciumkać a fachowcy z nich żadni, więc zastanów się na czym ci bardziej zalezy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2019r. 16:54  
Cytuj
Jak można iść na wizytę i lekarz nie bada co to za lekarz bez przesady. Idąc na wizytę kobieta w ciąży oczekuje badania tak mi się wydaje! I kazdy normalny lekarz badanie robi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 21 Sty 2015r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2019r. 21:39  
Cytuj
Szczerze polecam dr Zymróza. Prowadził mi dwie ciąże i jak tylko zaczynało być choć trochę niebezpiecznie to reagował. Nie mówię już o tym że kilka jego rad wydawało mi się dziwnych, ale rzeczywiście ostatecznie miał rację. To że rzadko bada ginekologiczne nie uważam za coś złego. Mi taka opieka odpowiadała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2019r. 11:16  
Cytuj
Chodzilam na NFZ pod hutę do pewnej Pani dr, która podczas ciąży ani razu nie przebadala mnie ginekologicznie. Natomiast prywatnie u innego lekarza co wizyte było badanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2019r. 17:42  
Cytuj
CYTAT
Chciałabym zapytać o opinie na temat USG połówkowe prywatnie u dr Zajączkowskiego ? Ile kosztuje wizyta i jakie jest podejście do pacjentki


Zajączkowski (i Micał, jako jedyni w stw) ma certyfikat fmf, więc ma odpowiednia wiedzę do przeprowadzenia usg prenatalnych. Wizyta z usg chyba 150, ale nie pamiętam dokładnie. Podejście w porządku.

A tak w temacie badań ginekologicznych w ciąży, w UK podczas ciąży w ogóle nie widzi się ginekologa, całą ciąże prowadzi położna, więc nie ma też żadnych badań ginekologicznych. Swoją drogą takie badanie co wizyta to też chyba przesada.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Ginekolog i poród »