NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Okna, wymiana okien
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2017r. 20:36  
Cytuj
CYTAT
Również polecam Bema-Res. Miło, profesjonalnie, indywidualne podejście do klienta. I co najważniejsze - rewelacyjny montaż.


Gorszej firmy niż bemares to na rynku ze świecą szukać. Rewelacyjny montaż? - chyba kpina jakaś, nie wiem... sam właściciel to chyba napisał. Powtarzam jeszcze raz - OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2017r. 20:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 9 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2017r. 20:41  
Cytuj
Witam, a ja polecam gościa co u mnie montował okna sprzedaje je bez Vat jak ktoś chce namiary to priw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 19 Lis 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2017r. 21:06  
Cytuj
CYTAT
Gorszej firmy niż bemares to na rynku ze świecą szukać. Rewelacyjny montaż? - chyba kpina jakaś, nie wiem... sam właściciel to chyba napisał. Powtarzam jeszcze raz - OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.


Omijać bo??? Pytam po raz drugi, wcześniej już ktoś przede mną pytał co jest nie tak z ich produktami i niestety odpowiedzi brak. Każdy może mieć swoje zdanie, ale krytyka, która nie zawiera żadnych konkretów jest mało wiarygodna.

Ja akurat mam od nich okna i jestem zadowolona - zarówno z jakości samych okien jak i z montażu. I jak widać nie tylko ja chwalę tę firmę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 5 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2017r. 23:16  
Cytuj
Bo ja mam ten sam problem, bubel jakich malo, reklamacja nie istnieje, a sama firma Bema-Res to jakas kpina. Co do okien moze jesli ktos nie ma pojecia jak powinny byc zamontowana i pisze ze super montaz, to i bez okien bylo by chyba super. Ja rowniez odradzam to najgorsze co moglo mnie spotkac przy tak istotnym wyborze na etapie budowy. Jest tak wiele firm na rynku, mysle ze dowolna inna bedzie o niebo lepsza, oby nikt nie popelnil mojego bledu i moze ten wpis kogos uchroni przed tym wyborem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »