NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » Kosz »
Nowy Temat Odpowiedz
optyk,
~~Okularnik
ff
Wysłany: 27 Sie 2008r. 00:16  
Cytuj
Wkrótce dołączę do grona okularników i mam pytanie jaki polecacie zakład optyczny w Stalowej?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2008r. 00:16  
Cytuj

 
 
 
 
~~kasia@
ff
Wysłany: 27 Sie 2008r. 09:24  
Cytuj
POlecam salon optyczny pana MIrka Głowackiego na Hutniczej 8. a przy okazji gorąco odrazam najdroższy salon za hala targową Figiel. Ceny kosmiczne!!! Nawet w stolicy jest taniej. good

 
 
 
 
Posty: 160
Dołączył: 19 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2008r. 12:41  
Cytuj
CYTAT
POlecam salon optyczny pana MIrka Głowackiego na Hutniczej 8. :


Zgadzam się z tą opinia, sam korzystam od paru lat z usług Pana Mirosława wcześniej jeszcze z salonu na Staszica ktory prowadził, teraz na Hutniczej i moge szczerze polecić - pełen profesjonalista i przy tym niezwykle sympatyczny człowiek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~okularnik
ff
Wysłany: 27 Sie 2008r. 13:34  
Cytuj
Z tego co wiem, na Staszica salon prowadził Jego brat. Ja wciąż korzystam z salonu przy ul. Hutniczej. Prawdę mówiąc, wolałabym szybszą obsługę. Pan, który prowadzi salon, potrafi mówić o okularach godzinami. Nie każdemu to odpowiada. Mnie nie. Myślę o przeniesieniu się gdzie indziej właśnie z tego powodu. Okulary noszę od 12 lat.

 
 
 
 
~~jack
ff
Wysłany: 27 Sie 2008r. 15:36  
Cytuj
CYTAT
POlecam salon optyczny pana MIrka Głowackiego na Hutniczej 8. a przy okazji gorąco odrazam najdroższy salon za hala targową Figiel. Ceny kosmiczne!!! Nawet w stolicy jest taniej. good


Tez słyszałem,ze jest bardzo drogo u Figla...

 
 
 
 
~~kobra
ff
Wysłany: 27 Sie 2008r. 22:37  
Cytuj
Przy ul Staszica salon optyczny prowadziła śp. bratowa pana Mirka Głowackiego.

 
 
 
 
~~asa2
ff
Wysłany: 27 Sie 2008r. 22:41  
Cytuj
rzeszów - vision express

 
 
 
 
~~Monika
ff
Wysłany: 28 Sie 2008r. 15:11  
Cytuj
A jakie ceny są na Hutniczej?I co sadzicie na temat optyka na Narutowicza?

 
 
 
 
~~tomasz
ff
Wysłany: 28 Sie 2008r. 20:41  
Cytuj
Zdecydowanie polecam salon optyczny Eurooptyk przy ul. Narutowicza,miła obsługa i na prawde b. niskie ceny.Za te same szkła zaplaciłem 50% taniej niz w salonie przy ul. Hutniczej

 
 
 
 
~~...............
ff
Wysłany: 29 Sie 2008r. 08:15  
Cytuj
Zgadza się,na Hutniczej jest drogo.

 
 
 
 
~~klientka
ff
Wysłany: 29 Sie 2008r. 09:00  
Cytuj
No chyba sie ktoś tu pomylił. Ostatnio zawitałam do salonu na Narutowicza i Pani dżwiecznym głosem oznajmiła mi ze moje szkła (zaznaczam same szkła) beda mnie kosztowac 200 prawie złotych. Poszłam tam bo akurat na Hutniczej była urlop. A po urlopie poszłam do p.Głowackiego i on moje szkiełka wycenił na niecałe 100 złotych. Wiec o jakich 50% znizkach piszecie w Euro Optyku? A jesli chodzi o oprawki to moze i wybór maja ale w plastikach i to niezbyt ładnych a ceny niestety wyzsze niz na HUtniczej.NIE POLECAM!!!

 
 
 
 
~~Ona
ff
Wysłany: 29 Sie 2008r. 16:39  
Cytuj
...okulary noszę od 20 lat, od kiedy powstał optyk na KEN zawsze tam chodzę, oczywiście mówię tutaj o przychodni dr Piłata, zawsze jestem zadowolona, i co ważne okulary od niego raczej są mocne i rzadko kiedy mi się psują, chociaż to pewnie zależy tez od użytkownika... ale polecam, miła obsługa, można długo mierzyć, marudzić...itd

 
 
 
 
~~bolek
ff
Wysłany: 29 Sie 2008r. 16:54  
Cytuj
Odradzam vision express - kazdy salon, to tak jakby po okulary pojsc do tesco. Zamiast tego lepiej pojsc do mniejszego salonu, gdzie mozna liczyc na szczera (nie zaprogramowana) porade i indywidualne traktowanie klienta, a nie jak bydlo ktore sie tabunami przewija przez super market optyczny.

 
 
 
 
~~fragles
ff
Wysłany: 1 Wrz 2008r. 12:38  
Cytuj
Polecam salon optyczny Eurooptyk przy ul. Narutowicza. Usługi w tym salonie są świadczone przez prawdziwego fachowca. Gość (chodzi mi o wykonawce okularów) robi okulary dla salonu w stalowej i fili w Nisku, prawdziwy fachowiec, ze szkłami potrafii zrobić wszystko, mają najlepszy sprzęt do obróbki szkieł w stalowej. Nawet optyk Głowacki korzysta z jego usług. Nie wciskają jakieś Chińskiej tandety tylko daą najlepsze szkła polskie jeleniogórskie. Ponadto posiadają automat do mierzenia wady wzroku i parametrów niezbędnych do zrobienie okularów. Naprawde polecam

 
 
 
 
~~haha
ff
Wysłany: 1 Wrz 2008r. 13:54  
Cytuj
CYTAT
Polecam salon optyczny Eurooptyk przy ul. Narutowicza. Usługi w tym salonie są świadczone przez prawdziwego fachowca. Gość (chodzi mi o wykonawce okularów) robi okulary dla salonu w stalowej i fili w Nisku, prawdziwy fachowiec, ze szkłami potrafii zrobić wszystko, mają najlepszy sprzęt do obróbki szkieł w stalowej. Nawet optyk Głowacki korzysta z jego usług. Nie wciskają jakieś Chińskiej tandety tylko daą najlepsze szkła polskie jeleniogórskie. Ponadto posiadają automat do mierzenia wady wzroku i parametrów niezbędnych do zrobienie okularów. Naprawde polecam


ups..czyzby reklama samego wlasciciela?smiech2smiech2smiech2

 
 
 
 
~~optyk
ff
Wysłany: 4 Wrz 2008r. 21:04  
Cytuj
Jestem właścicielką salonu na ul.Narutowicza .Bardzo dziękuję za opinie zamieszczone na forum (do wczoraj nie wiedziałam o jego istnieniu).Pozdrawiam wszystkich obecnych i przyszłych klientów Barbara Górska.

 
 
 
 
~~moniuszko
ff
Wysłany: 5 Wrz 2008r. 12:05  
Cytuj
Kupowałem okulary w wielu zakładach, ale nigdzie nie były tak kiepskie jak te z zakładu na ul. Hutniczej.
Nie polecam.

 
 
 
 
~~okularnik
ff
Wysłany: 6 Wrz 2008r. 18:35  
Cytuj
CYTAT
Jestem właścicielką salonu na ul.Narutowicza .Bardzo dziękuję za opinie zamieszczone na forum (do wczoraj nie wiedziałam o jego istnieniu).Pozdrawiam wszystkich obecnych i przyszłych klientów Barbara Górska.

pozdrawiam właścicielkę-ja jestem Waszą klientką od kilku lat iczesto przychodze bo mam jeszcze dwóch okularników-psująsych okulary na okrągło-polecam ten salon bo osługa i póżniejszy serwis expresowy a i doradzic w doborze oprawek potraficie swietnie.A pana Tomasza podziwiam za cierpliwośc do naszych "awarii"

 
 
 
 
~~Darek
ff
Wysłany: 6 Wrz 2008r. 20:47  
Cytuj
CYTAT
Kupowałem okulary w wielu zakładach, ale nigdzie nie były tak kiepskie jak te z zakładu na ul. Hutniczej.
Nie polecam.

idz na narutowicza to zobaczysz ze moze byc gorzejsmiech2

 
 
 
 
~~moniuszko
ff
Wysłany: 8 Wrz 2008r. 11:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Kupowałem okulary w wielu zakładach, ale nigdzie nie były tak kiepskie jak te z zakładu na ul. Hutniczej.
Nie polecam.

idz na narutowicza to zobaczysz ze moze byc gorzejsmiech2

Najlepiej działają chyba takie małe zakładziki optyczne, w których właścicielowi jeszcze zależy, żeby klient był zadowolony.
Ostatnio robiłem na Okulickiego. Nie powiem dokładnie jak firma się nazywa, ale wczodzi się przez sklep z tkaninami. Narazie jestem zadowolony i z obsługi i z okularów, które u nich kupiłem.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » Kosz »