NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Bukiet Ślubny , którą kwiaciarnie warto wybrać ??
Posty: 178
Dołączył: 10 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2016r. 14:47  
Cytuj
żadna kwiaciarka nie zrobi Ci bukietu takiego jaki sobie wybralas, chyba ze 3 razy lub więcej powiesz jak ma wygladac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2016r. 14:47  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Cze 2016r. 16:48  
Cytuj
A ja robiłam w tym roku w kwiaciarni galeria, po drugiej stronie lidla i był taki jaki chciałam, wręcz IDENTYCZNY! umiech kwiaty naprawdę świeże i długo po ślubie się jeszcze trzymały, troszkę drogo, ale jak zobaczyłam efekt końcowy to uważam, że było WARTO!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 7 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2016r. 08:38  
Cytuj
Zamawialiśmy bukiet ślubny dla Pani Młodej, Świadkowej, i kwiatki do butonierek dla mnie i Świadka u Pani Ani Szot, z Hali Targowej. Wydaje mi się, że nazywa się "u Ani" ta kwiaciarnia.

Jako, że nie mieszkamy już dawno w Stalowej, to raczej dowiadywaliśmy się z polecenia, gdzie warto zrobić kwiaty. Pani ta współpracuje z lokalem w którym robiliśmy wesele - dostarcza kwiaty i bukiet na stół.

Podesłaliśmy Pani trzy różne zdjęcia bukietów z internetu, z zapytaniem czy są możliwe do wykonania. Wybraliśmy bukiet z Frezji (ogólnie te kwiaty ciężko dostać w Stalowej, pytaliśmy w paru kwiaciarniach). Pani wykonała nam bardzo ładny bukiet - chyba 50 Frezji. Odebrałem go 2h przed Ślubem.

Przede wszystkim dziękujemy za wzorowy kontakt, i wszelkie konsultacje telefoniczne. Tak jak wspomniałem, nie mieszkamy w Stalowej.

Pozdrawiamy i dziękujemy!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 26 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2016r. 13:04  
Cytuj
Przepiękne bukiety i dekorację sal wykonuje Pani Agnieszka Hasny z Galerii rzeczy ładnych. Polecam, bo sama korzystałam z jej usług.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 23 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2016r. 14:03  
Cytuj
CYTAT
żadna kwiaciarka nie zrobi Ci bukietu takiego jaki sobie wybralas, chyba ze 3 razy lub więcej powiesz jak ma wygladac.
. Chyba ty tak myślisz,,,, mój bukiet ślubny był identyczny tak jak chciałam, bukiet był robiony ze zdjęcia,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 29 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2016r. 21:09  
Cytuj
Kwiaciarnia Agatka z Tarnobrzega. Deklasuje wszystkie stalowowolskie "florystki". Polecam obejrzeć zdjęcia na fanpage'u w/w kwiaciarni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 5 Kwie 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Lip 2016r. 21:15  
Cytuj
slub a bukiet trzeba sie zastanowic bo nie ktore chlopy blad popelnili brac zone o wrednym charakterze i bac sie ejje jaka jest do ludiz i nie rozwiesc sie hahahaa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »