NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 103 104 105 106 107 108 109 ... » »»
Wszystko o PO,
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Gru 2014r. 08:55  
Cytuj
To jest mój post sprzed kilku miesięcy. Możesz sobie sprawdzić , czy napisałem nieprawdę ,czy tak rzeczywiście było:

Z tym czytaniem ze zrozumieniem , to się nie martw! Prawie 70 procent społeczeństwa tak ma . Co do sentecji wyroku to jest on zgoła inny niż pozwoliłeś sobie zauważyć. Otóż , Krzysztof Wyszkowski ,działacz WZZ (dla Ciebie i innych mających problemy z czytaniem ze zrozumieniem -Wolne Związki Zawodowe) nazwał publicznie Lecha Wałęsę (po zapoznaniu się z dokumentami z IPN)tajnym współpracownikiem SB o psudonimie operacyjnym "Bolek". Wałęsa, pozwał Wyszkowskiego do sądu. W pierwszej instancji Wałęsa wygrał i na tej podstawie zapłacił TVN za przeprosiny w imieniu Wyszkowskiego ( na poczet wygranego w pierwszej instancji procesu). Tylko tyle, źe apelacja Wyszkowskiego była skuteczna czyli sąd wyższej instancji uznał, że zbierając materiały o Wałęsie , dokonał należytej staranności i nie może odpowiadać za podanie nieprawdziwych informacji. W tym czasie rzeczony Bolek zarządał zwrotu za przeprosiny ok 20 tys złotych.Ostatecznie sąd utrzymał wyrok niekorzystny dla Wałęsy i obciążył go kosztami sądowymi. W/w 20 tys TVN Wałęsie zwrócił(altruiści ku..a ich mać ) . Tak to po krótce wyglądało.

Cytuje to, bo mi się nie chce klepać od nowa tego samego. Dodatkowo możesz przeczytać dwie fajne książki na temat działalności Lecha Wałęsy jako TW Bolek. Pierwsza to " Wałęsa. Człowiek z teczki." a druga " SB a Lech Wałęsa" . Masz tam opisane wszystko to o co pytasz. Najlepsze są te rozdziały , które opisują zachowanie i reakcje Wałęsy już po upadku komuny. Jak sobie wypożyczył swoją teczkę z UOP , a potem niekompletną zwrócił - to jest "best of the best" . Tylko nie żądaj ode mnie ,żebym skanował i wklejał tutaj całe strony tekstu , bo to żmudna robota , a ja mimo wszystko żyję z czego innego niż użeranie się z Tobą. W przypadku inwigilacji Jarosława batalia sądowa wyglądała w ten sposób ,że sąd potwierdził fakt nielegalnych działań operacyjnych wobec niego , ale ze względu na przedawnienie , postępowanie umorzył. To też możesz sprawdzić sobie na necie , jeżeli kłamię i nie było takich zdarzeń to napisz to i dalej będziemy dyskutować.


Co do życia naszych pieszczochów , to jeżeli mieli niezłe jak na standardy życia w PRL warunki życia to chyba dobrze ,co? Czy świadomość faktu ,że w tym kraju w tamtym czasie wiele dzieci cierpiało biedę ,a nie było Jurka Owsiaka ,żeby im pomagał, to ich los jakoś źle na Ciebie działa? Czy gdyby głodowali , a ich ojciec został rozstrzelany na " Łączce" , czy to zmieniło by Twoje zdanie na ich temat? Rajmund był byłym powstańcem i byłym akowcem, skromnym i pracowitym pracownikiem naukowym Politechniki Warszawskiej , napisz gdzie mogę znaleźć jakieś konkretne info ,że np donosił na kolegów z oddziału , albo wydał innych pracowników Politechniki, do Wojskowej Informacji albo UB? No może masz takie info , a jak nie to zostaw Rajmunda w spokoju. No proszę wrzuć cokolwiek , albo zamilknij na ten temat, bo nie masz absolutnie żadnych argumentów. Poza podejrzeniami i spekulacjami , nie masz nic. A przecież to pisiory wszystkich o wszystko podejrzewają i najchętniej pozamykali by tych , którzy nie pasują do ich wizji państwa, nieprawdaż? Może negując jakiekolwiek dokonania bliźniaków i szczując na nich i wylewając pomyje , przejąłeś ich retorykę i stałeś się bardzo do nich podobny , co? Może nie jesteś tak daleko od PiS , jak Ci się wydaje?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2014r. 08:55  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2014r. 11:19  
Cytuj
Biedni ci akowcy, bo jedni byli prześladowani przez włądze PRL-u a ci co nie byli, to na pewno współpracownicy UB, i weź tu walcz za ta Polskę.
Banki posprzedawane, fabryki posprzedawane, a my sie spieramy o przeszłość, i kto był kim, bo pewnie tyle pozostało.

W razie wojny to byśmy bronili zagranicznego mienia oraz troche posadek rządowych, o które trwa nieustanne skakanie sobie do gardeł.

A młodzi na umowach śmieciowych, zasuwają i żyja z dnia na dzień. A miliony innych młodych Polaków wyjeżdża stąd i posyłaja dzieci do obcych szkół.
No ale póki cos wpływa do budżetu to jest sie o co bić.

Nikt w uni nie ucieka tak z własnego kraju jak Polacy.
No ale może nie ma sensu o tym mówić, bo dawno juz jest pozamiatane.

Mądrzy ludzie o tym już wiedza i chcą wyrwać dla siebie ile się da, a głupim piora banię jakimis pseudosporami ideologicznymi i tematami kto więcej ukradł, aby zagłosowali na ich ciepłe posadki.

A jak wszystko padnie to będą sie śmiać z głupich, że nie odkładali na swoje emerytury, bo wiadomo było, że ta z ZUS-u nie wystarczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2014r. 13:53  
Cytuj
Marek po twoim wpisie, który jest samym sednem obecnej naszej sytuacji, tylko czekać jak odezwie się Banan i wklei kolejną prasówkę z jakimiś pierdołami np że Pawłowicz jadła sałatkę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Gru 2014r. 15:17  
Cytuj
Wie pani co .. "na wpuszczaliście świń" do sejmu i niema się co dziwić że czują się jak w chlewie ... Dla pani to oczywiście nieistotna wiadomość bo najważniejsze jest 3 tydzień nawijać jak to Sikorski się nachapał wtedy była by pani szczęśliwa umiech Powinna pani podziękować że są tacy ludzie jak ja że zamieszczą coś o czym pani w "swoich" mediach nigdy się nie dowie ok ...myśl sama to nie boli potluczony

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2014r. 16:37  
Cytuj
Ulubiona telewizja Banana od 2 dni trąbi o wielkiej aferze sałatkowej Pawłowicz (żeby było jasno, też krytycznie takie zachowanie oceniam) zaprasza specjalistów, żeby to komentowali - trzeba uwagę ludzi odwracać od prawdziwych problemów. Cichosza za to o podwyżkach energii, czego pani Ewusia obiecywała, że nie będzie. Nie mówi się nic, że Belgowie strajkują na potęgę bo chcą im wiek emerytalny do 67 podnieść - Polakom się wmawia, że to takie cool i wszyscy tak mają...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2014r. 21:27  
Cytuj
Gdyby ona /Pawłowicz/ tej sałatki nie jadła, to strach pomyśleć co trzeba by wyciągać na przykrycie nocnych głosowań w sprawie grabierzy lasów państwowych i zeznań prezydenta Komorowskiego w sprawie WSI.
coGdzie Banan twoja telewizja? Nie pokazuje prezydenta z demencją? Jak to może być, na tak wysokim stanowisku i nic nie pamięta i nie wie o co chodzi.
A ty Banan w twoich mediach nic o tym nie słyszałeś? To może poczytaj moje media. Jak sam twierdzisz wiedza /każda/ nie boli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2014r. 21:39  
Cytuj
I najważniejsze. Ja sobie sama bez twojej pomocy czytam co chcę naprawdę z różnorodnych źródeł.
Ale cieszę się Banan, naprawdę bardzo i dziękuję że są tacy ludzie jak ty, bo na zasadzie kontrastu porównuję sobie, ilu mądrych ludzi się tu wypowiada.
A, i nie wyzywaj ludzi od świń przy korycie, albo się sam zmoderuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Gru 2014r. 22:06  
Cytuj
Andrzejki, pomocy! Banana biją!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Gru 2014r. 22:24  
Cytuj
CYTAT (Edo)
Po dziewięciu latach procesu sprawiedliwość zatryumfowała ! Patron i mentor Tuska ( a teraz Kopacz) i w ogóle całej Platformy Obłudników , poległ w sądzie:

http://wiado(...)d=113987



Teraz Wałęsę można tytułować " Bolkiem" - wedle uznania.


Tak dla lepszego przypomnienia ;)


CBOS: prezydent Komorowski na czele rankingu zaufania do polityków

Prezydent Bronisław Komorowski wciąż jest liderem rankingu zaufania do polityków - ufa mu 76 proc. ankietowanych - wynika z grudniowego sondażu CBOS. Największą nieufność wzbudzają Jarosław Kaczyński, Janusz Palikot i Janusz Korwin-Mikke, każdemu z nich nie ufa po 52 proc. badanych.

Cały tekst: http://wybor(...)MNh1txHi

Jak mowa o Komorowskim ... Jarek też jest liderem więc się nie smućcie potluczony
ps.Jak się zaczną zachowywać jak ludzie to ... słowo ... się "zmoderuje"

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2014r. 22:51  
Cytuj
ach te sondaże... Albo są zmanipulowane albo społeczeństwo takie głupie i naiwne.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2014r. 22:58  
Cytuj
A nie piernął sobie w Sejmie ktoś z tam z PIS-u?
Jakby co to czekam na najświeższe wieści z Wiejskiej.
Tylko te najważniejsze oczywiście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2014r. 09:52  
Cytuj
W sieci są takie foty z obrad sejmu, gdzie Niesiołowski dłubie paluchem w nosie a potem to co wydłubie wkłada do buzi. To jest dopiero uczta jezyk Pawłowicz się chowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Gru 2014r. 14:17  
Cytuj
Elizabet brawo. Pawłowicz nie jest już prostakiem, bo większym prostakiem jest Niesiołowski. Brawo, Pawłowicz wybielona. Niesiołowski wygrał konkurs na największego prostaka sejmu RP umiech Brawo. ok

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2014r. 16:40  
Cytuj
Z rankingiem zaufania jest jak z wyborami, PiS-PO te parte w sumie mają chyba ponad 60% poparcia, czyli te poand 60% to jest zidiociała część społeczeństwa. Tyle w temacie sondaży, rankingów, zaufania i procentów...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2014r. 18:31  
Cytuj
Andrzejek może i Pawłowicz jest prostakiem, ale nie jest łajdakiem.
Ja Niesiołowskiemu pamiętam szczególnie słowa skierowane do strajkujących rodziców niepełnosprawnych dzieci. Pogarda i kpina. To będę pamiętała zawsze. PO tak zawsze głosowała jakby w Polsce tylko ich gęby były do wykarmienia. Wszystko sprzedane. Dług publiczny - że zer na liczniku brakuje. Leczenia praktycznie nie ma.
Wojska i armii nie ma. Miliony ludzi wyjechały za chlebem i z tego same nieszczęścia w rodzinach. Prezydent zeznaje bo umoczony w agenturę. Wybory spieprzone równo.
A wy w kółko, że jedna baba sałatkę w sejmie jadła.
Jeszcze mi tu Banan pisze że napuszczaliśmy świń do koryta.
Świnie to moim zdaniem nie są ci którzy jedzą z talerzyka widelcem sałatkę kupioną za swoje pieniądze, tylko ci którzy za publiczne pieniądze żrą ośmiorniczki, piją wina za kilka tysięcy za butelkę i przy tym w żywe oczy kpią z tych, którzy im to ufundowali.

Panowie Banan i Andrzejek zrozumiała bym, to co wypisujecie na forum gdybym wiedzała, że przynajmniej jesteście do tej PO-wskiej uczty dopuszczeni. Wygląda na to, że jednak nie. Więc dlaczego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Gru 2014r. 22:36  
Cytuj
Oni to robią dla idei! Kochają , a choć miłość to trudna i jednostronna , oni w chwilach zwątpienia powtarzają sobie słynne słowa piosenki Hanki Ordonówny: "Miłość Ci wszystko wybaczy". Oni oddaliby wszystko , byle tylko ten zamordysta Kaczyński nie wrócił do władzy! To są dopiero fanatycy , a nie jakieś moherowe babcie z kół Radia Maryja!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2197
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Gru 2014r. 23:22  
Cytuj
Skoro wywołaliście Niesiołowskiego to zapraszam na ciekawy film

***Stefan Niesiołowski - Portret postaci***:


http://youtu.be/zgQ8Au0IwqA

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Gru 2014r. 10:41  
Cytuj
Elka Nie ciskaj się tak bo ci żyła pęknie. Jak Niesiołowski coś głupiego zrobi to będę się z niego zbijał. Jak na razie to Pawłowicz od kilku dni daje dupy więc jest na topie.

To co opisałeś jest bardzo ważne i nalezy tym ludziom pomóc ale nie jest tak że PO ich okradła z zasiłków bo wcześniej mieli eldorado. Bądź obiektywna i uczciwa w stwierdzeniach. Elka nikt tym ludziom nie robił dobrze, nikt im nie pomagał. Mam sąsiadkę, która ma niepełnosprawnego syna. Chłopak ma 15 lat. Kobitka nie daje rady ale zaciska zęby bo co ma zrobić. Nikt nie pomaga jej teraz i nie pomagał wcześniej. Oczywiście, że jestem za tym by dostali taki socjal by stać ich było na wynajęcie pomocy. Nawet dla gospodarki by było to dobre bo bezrobocie by spadło. No ale emerytury i gwarancja pracy dla górników jest ważniejsza. Niestety rodzice niepełnosprawnych dzieci są w mniejszości, nie maja tylu głosów. Demokracja.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2014r. 11:42  
Cytuj
Andrzejek po treści widzę że to do mnie, ale nie jestem Elka ani Ela ani Elżbieta. Tylko taki nick.
Żyłka mi nie pęknie, spoko. Ale Niesiołowskiemu może pęknąć. A niechby pękła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2197
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Gru 2014r. 18:36  
Cytuj
Przesłuchanie Bronisława bula-Komorowskiego. Krok po kroku. „Nie pamiętam. Nie wiem

wpolityce.pl/polityka/226545-przesluchanie-bronislawa-komorowskiego-krok-po-kroku-nie-pamietam-nie-wiem-to-insynuacje

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2197
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Gru 2014r. 18:38  
Cytuj
Przesłuchanie Bronisława bula-Komorowskiego. Krok po kroku. „Nie pamiętam. Nie wiem

wpolityce.pl/polityka/226545-przesluchanie-bronislawa-komorowskiego-krok-po-kroku-nie-pamietam-nie-wiem-to-insynuacje


wiadomo dla gawiedzi ważniejsza sałatka niż wykręty bula.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 27 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2014r. 18:45  
Cytuj
http://demotywatory.pl/4431300/Polska-zielona-wyspa 3m sie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2014r. 22:41  
Cytuj
CYTAT
No ale emerytury i gwarancja pracy dla górników jest ważniejsza. Niestety rodzice niepełnosprawnych dzieci są w mniejszości, nie maja tylu głosów. Demokracja.


Dość ciekawy pogląd na demokrację, hm....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 10 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2014r. 20:07  
Cytuj
Jagoda, strzał w dziesiątkę good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Gru 2014r. 23:10  
Cytuj
Pani Danuto nie może pani Jagodzie tego powiedzieć w domu/pracy ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 103 104 105 106 107 108 109 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »