NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 131 132 133 134 135 136 137 ... » »»
Wszystko o PO,
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2015r. 11:21  
Cytuj

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2015r. 11:21  
Cytuj

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2196
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Sie 2015r. 12:01  
Cytuj
CYTAT
Nie jestem fanem pana Ziemkiewicza, ale popełnił bardzo dobry artykuł

http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news-lis-czyli-anatomia-smrodu,nId,1876010

Lis, czyli anatomia smrodu



Bardzo dobry tekst ,warto przeczytać.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Sie 2015r. 12:25  
Cytuj
CYTAT (pod artykułem)
....................................... ANEKS DO RAPORTU O WSI ................................)) - Jak widać temat Aneksu nie schodzi z głów prawicowych gryzipiórów, typu Gmyz czy Ziemniakiewicz ,..... Nie dochodzi do tych pismaków wiadomość, że aneks do raportu o likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych ........ JEST ANEKSEM MIAŻDŻĄCYM RAPORT MACIEREWICZA ....... To dlategoteż *zimny* Lech Kw@czyński za swojej kadencji ..... UTAJNIŁ TEN ANEKS ........ To dlatego też, w trosce o wizerunek Polski, były Prezydent RP, Bronisław Komorowski ...... NIE UJAWNIŁ TREŚCI ANEKSU ....... No i teraz, nowy Prezydent Duda - Cuda ..... dostał w spadku tego nieświeżego ale ...... GORĄCEGO KOTLETA ....... Dlatego Duda milczy na temat tego Aneksu. Ma problem identyczny jak zimny Lech. .... Ujawnić Aneks - to ujawnić Polsce kretynizm Macierewicza ..... STĄD TE MILCZENIE DUDY ..... ale pójdzie za głosem rozsądku i na bank ..... TEŻ UTAJNI TREŚĆ ANEKSU ...... Ale PiSowscy bajkopisarze nie odpuszczają i interpretują taktowne milczenie Dudy ..... JAKO KOLEJNY PRZEKRĘT PREZYDENTA KOMOROWSKIEGO ........ Wniosek nasuwa się sam panie Ziemniakiewicz ....... NA GŁUPOTĘ NIE MA LEKARSTWA - NIESTETY.........))


Nie no nie przebrnąłem (sorry) nawet przez początek ... panie Irkuck a co pan na to co ludzi piszą pod artykułem .. bo na interii można komentować wypociny tego pana (pomińmy wstawki typu "zimny Lech")

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2015r. 12:51  
Cytuj
1. Nie przebrnąłeś bo nie po Twojej myśli, Lisa wypociny nawet jakby 100 stron miały to byś czytał byleby napierniczały na Dudasa. Za to chętnie przebrnąłeś przez komentarze - po prostu brak komentarza na taką postawę, i właśnie tacy ludzie potem idą do wyborów, co wolą komentarze czytać niż artykuły potluczony

2. Co mnie obchodzą komentarze, jedni piszą pozytywnie inni tak jak Ty, mimo, że pewnie nawet nie przeczytali 10 zdań z tego artykułu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Sie 2015r. 12:59  
Cytuj
Jako osoba szczera przyznam że nie dałem rady przebrnąć przez 10 zdań tego syfu nie wiem... to chyba uraz z zależnej.pl ... zerknąłem w komentarze ... na interii polecam te które mają z max 20 % zielonych łapek (te mało popularne ) z reguły najbardziej odpowiadają prawdzie zawartej w artykule. wiem że ciężko olać tą całą reszt i niestety je też czytam :(

Teraz co do aneksu pan rezydent go ujawni ? Jak myślisz ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2015r. 13:28  
Cytuj
Nie mam pojęcia co zrobi prezydent, wiadomo, że najlepiej byłoby odtajnić umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Sie 2015r. 16:47  
Cytuj
Na Ukrainie może być różnie, nikt na czas napiec agentów nie ujawnia.

Zainteresowani doskonale wiedzą co jest w Aneksie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2196
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Sie 2015r. 18:44  
Cytuj
Przecież pisze jak byk w tekscie Ziemkiewicza ze bronek lub ktoś z jego ekipy zabrał aneks.!

" Nie przebiła się zupełnie do dzienników telewizyjnych ani radiowych informacja, że nowa ekipa nie znalazła w kancelarii tajnej osławionego aneksu do raportu z rozwiązania WSI - a przecież zniknięcie takiego dokumentu to poważna sprawa, porównywalna ze "zniknięciem" przez Wałęsę teczki agenta "Bolka", potencjalnie nawet delikt do postawienia byłego prezydenta przed Trybunałem Stanu."

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Sie 2015r. 19:48  
Cytuj
Gdyby tak się stało to jest już po wyborach. Ale tak się nie stało. Taka cisza jest nieprawdopodobna. US ma poważne plany odnośnie Ukrainy i takie kwiatki i haki na polskich kretów są warte więcej niż parę połajanek w TVN-ie dla gapiów z Polszy po czym i tak nikomu włos nie spadnie z głowy. Temat jest nie-wyborczy, nikogo nie dziwią układy z post-komuna.
To taśmy są zabójcze umiech a jest ich więcej niż posłów (PO/PSL/SLD)^n :-))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Sie 2015r. 10:45  
Cytuj
To co ziemkiewicz pisze ... Dziwne jest jedno co Dlaczego żaden "polityk" PiS którzy tak nienawidzą TVN a lgną do niego jak muchy do g*wna nie przemycił tej informacji w żadnym z programów w których tak ochoczo uczestniczą

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Sie 2015r. 23:11  
Cytuj
Gdyż Aneks jest tam gdzie powinien obecnie być.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2015r. 01:28  
Cytuj
Czy o nich ktoś jeszcze pamięta? Brak zwolenników jest szokujący.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2015r. 06:53  
Cytuj
Ale o czym? PO pisze tylko o PiS. Obecie na 2 zmiany i co zabawne o facecie ktory nie startuje na Premiera, nie startowal na Prezydenta i tez pisali. nie wiem ale wiem ze zaczna bo wypada zarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Wrz 2015r. 15:41  
Cytuj
CYTAT
Czy o nich ktoś jeszcze pamięta? Brak zwolenników jest szokujący.


Nom mnie to też zastanawia nie wiem jak ludzie mogą być zwolennikami partii geja a nie PO nie wiem ... w zasadzie tam też jest kryzys bo jeden z najwierniejszych wyznawców wyparł się Jarosława jak św.Piotr Jezusa zarumieniony teraz jest "Korwinowcem" potluczony ta "jazda na rowerze" Jarka może dużo kosztować

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2015r. 16:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2015r. 16:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czy o nich ktoś jeszcze pamięta? Brak zwolenników jest szokujący.


Nom mnie to też zastanawia nie wiem jak ludzie mogą być zwolennikami partii geja a nie PO nie wiem ... w zasadzie tam też jest kryzys bo jeden z najwierniejszych wyznawców wyparł się Jarosława jak św.Piotr Jezusa zarumieniony teraz jest "Korwinowcem" potluczony ta "jazda na rowerze" Jarka może dużo kosztować


Jesteś modem tego forum, zabierasz głos co chwilę,a nie zauważyłeś,że już w wyborach do Europarlamentu popierałem Korwina ? Piszesz kłamliwie, łgarsko,że "teraz jestem korwinowcem" ? Krytykuję PO, bronię Pis przed niesprawiedliwymi atakami, co nie znaczy do k.... nędzy,że na nich głosuję ! Stonoga bez dowodów oskarżył Kaczyńskiego,a Banan się tym podnieca od wczoraj...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2015r. 16:47  
Cytuj
~~

całus
Prosiłam żeby pisać o PO a jest o gejach. Wyroki niebios są nieznane...

To może przeciętny wyborca napisze dlaczego nie pisze?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2015r. 17:16  
Cytuj
aha Banan,kiedys Cie pytalem,kogo ty popierasz to nic nie odpowiedziales bezideowcu... Chociaz sadzac po tym jak jedziesz po Pis,a jak piszesz o lawirantce "Pani Kopacz" to sie domyslam...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2015r. 20:03  
Cytuj
Ach rozumiem cierpienia el.comendante, Niewierny Andrzejek był i w Solidarności/PiS/POSLDTR/Korwin/PSL. Wszędzie, człowiek wielu zalet i programów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Wrz 2015r. 22:35  
Cytuj
CYTAT

Jesteś modem tego forum, zabierasz głos co chwilę,a nie zauważyłeś,że już w wyborach do Europarlamentu popierałem Korwina ? Piszesz kłamliwie, łgarsko,że "teraz jestem korwinowcem" ? Krytykuję PO, bronię Pis przed niesprawiedliwymi atakami, co nie znaczy do k.... nędzy,że na nich głosuję ! Stonoga bez dowodów oskarżył Kaczyńskiego,a Banan się tym podnieca od wczoraj...


Jaki z ciebie "Korwinowiec" to dobrze napisał Irkuck
CO do Stonogi ...to PiSowski guru od podsłuchów (ponoć lepszy jest tylko Ziobro) ... przez chyba 2-3 miesiące byłem pasiony sieczką od Stonogi (w zasadzie marną) więc dlaczego mam niby nie wierzyć PiSowskiemu skandaliście ? ... już więcej nie napiszę "zawsze dziewica" a fuj

CYTAT
aha Banan,kiedys Cie pytalem,kogo ty popierasz to nic nie odpowiedziales bezideowcu... Chociaz sadzac po tym jak jedziesz po Pis,a jak piszesz o lawirantce "Pani Kopacz" to sie domyslam...


mnie pytałęś ? ja też jestem "korwinowcem" jestem też "lewakiem" w zasadzie to i "liberałem" bo jeszcze do wczoraj nie zaglądałem nikomu do łóżka nie wiem ale ten fuj gej zmienił moje podejście do świata a rozważąm opcje zagłosowania na A.Szlęzaka cool girl

Obrazek

I ty mówisz że ja jestem "bezideowcem" ? nie żartuj sobie potluczony

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2015r. 22:41  
Cytuj
To i narodowcem pewnie też jesteś ? A nie, bo w Newsweeku narodowców tępią... hahhaha, żałosne....
Koleś,który tylko ciśnie po Pisie,a jak mu się wypomni PO to PO też nie lubi... Jesteś bezideowcem, obrażasz,lżysz innych, prowokujesz...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Wrz 2015r. 22:48  
Cytuj
? Ja niby wyparłem się PO i napisałem że ich nie lubię ? Cytuj !! to że nie zawsze ich popieram/zgadzam się z pomysłami a ostatnio na nich głosuje żeby PiSowców trzymać z dala od koryta to fakt niezaprzeczalny ...Pojmij każdy jest lepszy od partii tego "homosia" jak mawia Korwin ;) I fakt jadę po PiSie ... to moja pasja ok

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2015r. 23:29  
Cytuj
CYTAT
? I fakt jadę po PiSie ... to moja pasja ok


Pasja...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2015r. 23:57  
Cytuj
i takich to wyborców jak Banan ma PO... jak w tym żarcie : "może i jestem debilem,ale ty jesteś z Pis...".

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2015r. 01:08  
Cytuj
Doszliscie do sedna, to pasja niczym nie wytlumaczalna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 131 132 133 134 135 136 137 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »