NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ...
Wszystko o PO,
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2018r. 10:36  
Cytuj
A ja bardzo dziękuję tym trzem osobom z PO, którzy mieli odwagę opowiedzieć się za ochroną życia dzieci nienarodzonych!

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2018r. 10:36  
Cytuj

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2018r. 10:52  
Cytuj
Widać jak wygląda wolność sumienia w wydaniu PO.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2018r. 12:25  
Cytuj
Pamiętam posła PO z poprzedniej kadencji, który również zagłosował przeciwko aborcji i musiał zapłacić karę, chyba ok. 1000 zł.
Ale nie zdradził wartości moralnych chroniących życie nienarodzonych.

Szkoda, że tak mało takich ...

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2018r. 18:18  
Cytuj
To bardzo postępowe płacić za posiadanie sumienia. Święta własność to inna inszość.
Polska to była jednak bardzo demokratyczna, BractwoRP, KOD i Kartony przezywają demokratyczne bule.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2018r. 18:55  
Cytuj
Chciałbym zauważyć, ze to było głosowanie za skierowaniem projektu do komisji, a nie tyle za wejściem projektu w zycie. Takze nawet jesli PiS za nim głosował to finalnie mozna go było uwalić, gdyby przeszedł przez komisje. Świetny tekst Matki Kurki na kontrowersje.net : Długo trzeba było czekać, żeby uczciwie i bez narażania się na śmieszność, w końcu przywołać magiczne zaklęcie: „Kaczyński to geniusz”. Głosowanie nad obywatelskim projektem „Ratujmy kobiety”, a de facto nad lewackim idiotyzmem „Zabijajmy dzieci dla sportu i ideologii”, przyniosło niespodziewane wyniki. Sam temat aborcji jest jednym z tych, które obchodzę szerokim łukiem, ale w poczuciu publicystycznego obowiązku zdałem sobie trud i ustaliłem parę faktów.

Barbara Nowacka, prezentująca projekt w sejmie, przemawiała prawie do pustej sali, tak pustej, że echo się niosło. Jest to chyba pierwsza taka sytuacja w sejmie, gdzie projekt proaborcyjny wzbudził podobne zainteresowanie. Ostrzej było przed samym głosowaniem, ale i śmiechu nie zabrakło. Wspomniałem o geniuszu Kaczyńskiego i tym razem bardzo łatwo geniusz potwierdzić, bo trudno podejrzewać, aby głosowanie było przypadkiem, a nie zaplanowaną akcją i nie mówię tu o ostatecznym wyniku. Nie ulega dla mnie wątpliwości, że głosowanie przez 58 posłów PiS, w tym Jarosława Kaczyńskiego, Antoniego Macierewicza, Krystyna Pawłowicz, czy Ryszarda Terleckiego, za skierowaniem projektu „Ratujmy Kobiety” do dalszych prac, to był zabieg przemyślany. Chodziło oczywiście o to, że projekt był „obywatelski”, a zatem fajnie wygląda na zewnątrz taki obrazek, w którym największe „oszołomy” z PiS szanują demokrację i wole obywateli.

Jestem niemal pewien, że Kaczyński decydując się na taki krok nie tylko nie liczył, że w głosowaniu projekt upadnie, ale liczył się z tym, że rzeczywiście trafi do komisji, pewnie nawet o to chodziło. W tym jednym miejscu możemy mówić o przypadku i zbiegu okoliczności, nie o geniuszu. Kaczyński chciał zagrać genialnie, ale dzięki najdurniejszej na świecie opozycji, wyszło super genialnie. Reszta posłów PiS zagłosowała za odrzuceniem projektu w pierwszym czytaniu. 39 posłów PO i Nowoczesnej nie wzięło udziału w głosowaniu. Dodatkowo troje posłów z PO: Marek Biernacki, Joanna Fabisiak i Jacek Tomczak, zagłosowało wbrew dyscyplinie klubowej i też chcieli odrzucenia w pierwszy czytaniu. W efekcie lewacki pomysł na zabijanie dzieci został odrzucony różnicą zaledwie 9 głosów: 202 posłów za odrzuceniem, przeciw 194, wstrzymało się siedmiu.

Jeden z ostatnich tematów, który rzeczywiście wzburza społeczne emocje i doprowadził do bodaj jedynego groźnego dla PiS masowego protestu, został zarżnięty i ośmieszony przez „opozycję”. Jakby na to nie patrzeć zawsze zobaczymy Kaczyńskiego i Pawłowicz, głosujących z pełnym poszanowaniem dla skrajnie odmiennych i drażliwych poglądów obywateli, natomiast wybitnie nowocześni i europejscy opozycjoniści albo obywateli olali albo zajęci sobą w ogóle nie dostrzegli tego, co się w sejmie dzieje. Zgodnie z przewidywaniami natychmiast ruszyła fala oburzenia i najgorszych wyzwisk, ale nie pod adresem Kaczyńskiego, Macierewicza i Pawłowicz, ale na przykład Kingi Gajewskiej, która nieobecność tłumaczy ciężką chorobą, jednak nie na tyle ciężką, żeby nie wydawać komicznych oświadczeń na Facebooku i Twitterze.

W Nowoczesnej się zagotowało, w PO mają zamiar wyciągać wnioski, szczególnie wobec tych, którzy złamali dyscyplinę. Na Czerskiej od rana pożar w burdelu, drzwi się nie zamykają, jedna lewacka aktywistka wchodzi, druga wychodzi. Lewicowy elektorat pozbywa się resztki złudzeń i masowo postuluje przeoranie całej opozycji, która się do niczego nie nadaje. Jeśli to wszystko razem nie wystarczy, żeby stwierdzić genialność politycznego ruchu, to przypominam, że Kaczyński ograł lewicę proaborcyjnym projektem ustawy! Porównać to można do takiej akcji, w której zwykły Kowalski wchodzi do banku i wciska bankowi kredyt. Nie wiem jakie wrażenia mają inni, ale mnie prócz zachwytu nad tym fantastycznym matem towarzyszy szczery śmiech.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2018r. 19:03  
Cytuj
Tak się podniecacie jak by władza totalitarna pozwoliła na uchwalenie tego projektu.Ale faktem jest ze opozycja dala dupy. Pawlowicz i Kaczynski tez glosowali za i co oni są za dopuszczeniem aborcji...Podpucha dla ciemnego ludu.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2018r. 19:25  
Cytuj
CYTAT
Tak się podniecacie jak by władza totalitarna pozwoliła na uchwalenie tego projektu.Ale faktem jest ze opozycja dala dupy. Pawlowicz i Kaczynski tez glosowali za i co oni są za dopuszczeniem aborcji...Podpucha dla ciemnego ludu.
. Rogerst czyli kurdupel bez konta i prawka po raz kolejny opierd.... Debilną opozycję jak chciał. Gdzie jest el. Banan? Co ma do powiedzenia o idiocie i kurduplu?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2018r. 19:53  
Cytuj
Nie kaczynski ( wiadomo było ze nie przejdzie ta ustawa jak doszło by do ostatecznego glosowania bo to było tylko za dopuszczeniem do dalszych prac) tylko opozycja nawet wiedząc ze nie przejdzie ta opcja powinna glosować(chodzi mi o tych którzy w ogolę nie glosowali)Tylko niektórzy z was wierzą w dobre intencje tej władzy totalitarnej.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2018r. 19:58  
Cytuj
Jest takie znane zjawisko socjologiczne. Ludzie boją się powiedzieć co myślą gdy myślą nie-poprawnie i niemoralnie. Natomiast nie boją się mówić polit-poprawnie czyli durnowato. Ktoś zada pytanie dlaczego?

Wprowadzenie do tematu:
https://niezlomni.com/stworzyc-przemowienie-czyli-genialna-satyra-nowomowe-komunistyczna/

Re:
Zbieramy na umierające w naszych biednych szpitalach dzieci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2018r. 19:59  
Cytuj
CYTAT
Nie kaczynski ( wiadomo było ze nie przejdzie ta ustawa jak doszło by do ostatecznego glosowania bo to było tylko za dopuszczeniem do dalszych prac) tylko opozycja nawet wiedząc ze nie przejdzie ta opcja powinna glosować(chodzi mi o tych którzy w ogolę nie glosowali)Tylko niektórzy z was wierzą w dobre intencje tej władzy totalitarnej.
totalitarna t okazała sie PO, która tyle krzyczy o demokracji, a wyrzuca posłów za głosowanie zgodnie z sumieniem i Nowoczesna, która dzis zabroniła posłom wypowiedzi medialnych... Podaj mi przykłady totalitarnej władzy PiS, czekam. Totalitarna władza, która pozwala na demonstracje, gdzie lży sie rzad i prezydenta? Rzeczywiście totalitarna

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2018r. 20:13  
Cytuj
CYTAT
Państwo totalitarne wg. PEP to system władzy, w którym państwo całkowicie kontroluje wszelkie sfery życia obywateli w celu całkowitego podporządkowania sobie jednostki, kontroli nad nią, zaś totalitaryzm to system rządów dyktatorskich, charakterystyczny dla XX w. Polega na dążeniu do podporządkowania społeczeństwa państwu za pomocą monopolu informacji i propagandy, terroru tajnych służb i rządów jednej, masowej partii. Potocznie totalitaryzm rozumiany jest jako przeciwieństwo demokracji i pluralizmu w polityce, życiu społecznym, sposobie myślenia. Jest to więc system rządów politycznych, w którym wszystkie gałęzie życia i zachowania społeczne kontroluje centralna władza
Cechy państwa totalitarnego:
1. Dyktatura;
2. Zmuszanie społeczeństwa do aktywnego udziału w życiu politycznym państwa;
3. Stosowanie terroru;
4. Kult wodza;
5. Kontrola władzy nad obywatelami;
6. Działalność tylko partii rządzącej;
7. Brak prywatności;
8. Łamane prawa człowieka;
9. Ekspansywność;
10.Szukanie wroga publicznego;
11.Rozbudowana policja polityczna
12.Rozbudowany system donosicielstwa;
13.Rozbudowana propaganda;
14.Podporządkowanie środków masowego przekazu

A przykładów ci nie podam bo i ta na czarne powiesz białe.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2018r. 20:28  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Państwo totalitarne wg. PEP to system władzy, w którym państwo całkowicie kontroluje wszelkie sfery życia obywateli w celu całkowitego podporządkowania sobie jednostki, kontroli nad nią, zaś totalitaryzm to system rządów dyktatorskich, charakterystyczny dla XX w. Polega na dążeniu do podporządkowania społeczeństwa państwu za pomocą monopolu informacji i propagandy, terroru tajnych służb i rządów jednej, masowej partii. Potocznie totalitaryzm rozumiany jest jako przeciwieństwo demokracji i pluralizmu w polityce, życiu społecznym, sposobie myślenia. Jest to więc system rządów politycznych, w którym wszystkie gałęzie życia i zachowania społeczne kontroluje centralna władza
Cechy państwa totalitarnego:
1. Dyktatura;
2. Zmuszanie społeczeństwa do aktywnego udziału w życiu politycznym państwa;
3. Stosowanie terroru;
4. Kult wodza;
5. Kontrola władzy nad obywatelami;
6. Działalność tylko partii rządzącej;
7. Brak prywatności;
8. Łamane prawa człowieka;
9. Ekspansywność;
10.Szukanie wroga publicznego;
11.Rozbudowana policja polityczna
12.Rozbudowany system donosicielstwa;
13.Rozbudowana propaganda;
14.Podporządkowanie środków masowego przekazu

A przykładów ci nie podam bo i ta na czarne powiesz białe.
. Nie podawaj, bo żadnych nie masz. Z bólem TVP jest propagandowa. Donosiciele mają sie dobrze, sa nawet bohaterami dla wielu. Gazety piszą co chcą, ch... nie totalitaryzm. Dla porównania DYKTATURA w Korei PŁn.
W Korei Północnej stosuje się karę śmierci jako narzędzie tłumienia protestówLiczba przeprowadzonych egzekucji nie jest znana.Egzekucje polityczne przeprowadza się często po pokazowym procesie lub też bez procesu.Według Amnesty International egzekucje osób skazanych za przestępstwa polityczne wykonuje się w tajemnicy.Więźniów zabija się m.in. poprzez: rozstrzelanie, powieszenie, zakopanie żywcem. Wielu uchodźców relacjonowało, że albo sami uczestniczyli w publicznych egzekucjach, albo przynajmniej o nich słyszeli. Publiczne egzekucje przeprowadza się we wszystkich większych miastach, więzieniach i obozach koncentracyjnych i służą do zastraszenia obywateli Korei Północnej poprzez pokazanie, jaka kara czeka na zdrajców narodu.W opublikowanym przez Amnesty International raporcie ze stycznia 1997 roku w latach 1972–1990 przeprowadzono co najmniej 23 egzekucje. Liczba egzekucji wzrosła w wyniku rozkazu Kim Dzong Ila, który nakazał stosowania tej kary za naruszania norm społecznych, które pojawiły się podczas klęski głodu. Według Hwang Jang Yŏpa, jednego z najbliższych współpracowników Kim Ir Sena, który w 1997 roku uciekł do Korei Południowej, w 1995 roku na oczach 300 tys. ludzi stracono reżyserów i siedmiu aktorów za stworzenie niemoralnego filmu.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2018r. 21:08  
Cytuj
Widzisz płytki jesteś ja ci przytoczyłem określenie państwa totalitarnego a nie tego sformułowania użyłem. Na szczęście jeszcze nie mamy takiego ustroju i mam nadzieje ze ta mniejszość co jest za pisem się ogarnie i nie dojdzie do tego.A władza totalitarna polegnie mlotek

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2018r. 21:54  
Cytuj
Bolszewicy tak zawzięcie walczyli o wolność i demokracje, ze ludziom paszportów nie dawali. Tylko w nagrodę, swoim zaufanym bojownikom o nowy świat, pokój i wolność bez granic no i paszportów :-)

Samocenzura polit-poprawności okazała się jednak najdoskonalszą formą totalitaryzmu. Jest niewidzialna dla dyskutantów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2018r. 22:17  
Cytuj
CYTAT
Widzisz płytki jesteś ja ci przytoczyłem określenie państwa totalitarnego a nie tego sformułowania użyłem. Na szczęście jeszcze nie mamy takiego ustroju i mam nadzieje ze ta mniejszość co jest za pisem się ogarnie i nie dojdzie do tego.A władza totalitarna polegnie mlotek
sam jesteś płytki, pierwszy punkt twojego państwa totalitarnego to DYKTATURA, ktorej u nas nie ma!!!!

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Sty 2018r. 22:31  
Cytuj
PAD wyjaśnił role i znaczenie polskiej wizji Europy Środkowej:

Już dziś mierzymy się z zagrożeniem dekompozycji UE - projekt UE dwóch prędkości - czy jej polityczną dezintegracją, której wyrazem jest Brexit. W niedalekiej przyszłości oznacza to rosnące prawdopodobieństwo degradacji pozycji UE w sferze globalnej

Ale przede wszystkim wymaga przywrócenia właściwej hierarchii wartości w życiu społecznym. Nie ideologicznych i politycznych zaklęć, ale prawdziwych wartości, na których ufundowana jest wielowiekowa europejska tożsamość - PAD nawet odniósł się do postmodernistycznego zdurnienia bez granic.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2018r. 12:50  
Cytuj
SZOK !!!
Ponad miliard złotych ...

CYTAT
za prezydentury Gronkiewicz-Waltz wypłacono odszkodowania za nieruchomości 1 230 000 000 zł

https://wiado(...)/hngxmzg

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Sty 2018r. 14:40  
Cytuj
CYTAT
Widzisz płytki jesteś ja ci przytoczyłem określenie państwa totalitarnego a nie tego sformułowania użyłem. Na szczęście jeszcze nie mamy takiego ustroju i mam nadzieje ze ta mniejszość co jest za pisem się ogarnie i nie dojdzie do tego.A władza totalitarna polegnie mlotek



Wytłumacz mi rogerst jakim to cudem PIS mając poparcie tej mniejszości wygrał wybory parlamentarne? Zawsze uważałem że wygrywa się większością.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2018r. 15:32  
Cytuj
Poczytaj sobie o frekwencji o ilości głosujących o rzeczywistej liczbie głosów. PiS wmawia wam że wygrał bo większość tego chciała . Większość ale głosujących nie większość wszystkich uprawnionych A to jest różnica. Nawet procent ludzi których deklaruje ze ich popiera nie wskazuje na większe niż 50% poparcie.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2018r. 16:10  
Cytuj
CYTAT
Poczytaj sobie o frekwencji o ilości głosujących o rzeczywistej liczbie głosów. PiS wmawia wam że wygrał bo większość tego chciała . Większość ale głosujących nie większość wszystkich uprawnionych A to jest różnica. Nawet procent ludzi których deklaruje ze ich popiera nie wskazuje na większe niż 50% poparcie.


Taka już jest ta kochana demokracja, rządzą Ci których wybrała większość biorących udział w głosowaniu. Takie są standardy demokratyczne, Twoja frustracja tego nie zmieni, miej pretensje do tych co na głosowaniu nie byli. Za dwa lata będzie tak samo, nic się nie zmieni, z czego jestem osobiście bardzo zadowolony.
Jeszcze nie powstała w naszym kraju taka opozycja która by mogła zagrozić Jarkowi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Sty 2018r. 16:29  
Cytuj
CYTAT
Poczytaj sobie o frekwencji o ilości głosujących o rzeczywistej liczbie głosów. PiS wmawia wam że wygrał bo większość tego chciała . Większość ale głosujących nie większość wszystkich uprawnionych A to jest różnica. Nawet procent ludzi których deklaruje ze ich popiera nie wskazuje na większe niż 50% poparcie.


Chciała tego większość tych co głosowali, a głosować mógł każdy kto był uprawniony. Jaka była frekwencja to wiemy, od lat się nie wiele zmienia tak pewnie będzie przy najbliższych wyborach parlamentarnych, więc śmiało można spekulować że następną kadencje PIS ma w kieszeni.
Tak jak napisał inni - "taka już jest ta kochana demokracja"
Dodam jeszcze ze liczy się zdanie tych co idą na wybory, a większość tych co poszła wybrała PIS.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Sty 2018r. 16:44  
Cytuj
o wygranej w wyborach decydują glosujacy, a ci ktorzy nie poszli morda w kubeł.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2018r. 16:47  
Cytuj
Coś czuję, że zwinie się zarówno PO i Nowoczesna z polityki i powstanie jakaś nowa partia ... umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Sty 2018r. 16:52  
Cytuj
Udział w wyborach to święty obowiązek każdego Polaka. Jeśli ktoś świadomie olewa możliwość decydowania o swoim losie to robi sam sobie na złość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2018r. 17:45  
Cytuj
CYTAT
Coś czuję, że zwinie się zarówno PO i Nowoczesna z polityki i powstanie jakaś nowa partia ... umiech


Na ich gruzach powstanie jakaś hybryda, trochę podobna do PiSu, ale zabezpieczająca interesy naszych sąsiadów. Bo tylko po to powstanie i stamtąd będzie finansowana.

Taka jakaś śmierdząca hiena w skórze pseudopatriotyzmu i propolskości na niby.
Ciekaw jestem nazwy tego "nowego" tworu.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ...
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »