NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ...
Wszystko o PO,
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2018r. 21:07  
Cytuj
Kasta jest oceniana, tylko jak z innymi zawodami jest problem z podjęciem odpowiednich kroków. Prezes TK ma kiepskie oceny, a jak daleko zaszła umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2018r. 21:07  
Cytuj

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2018r. 21:43  
Cytuj
Stoi ponad prawem. Veto dla praworządności :-)
Koalicja opozycja organizuję na wiosnę kartoniade pod Sądem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2018r. 07:47  
Cytuj
Adamowicz to jest teatr... lepiej zagrany od HGW.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2018r. 12:45  
Cytuj
"Polska, złamała prawo UE, dopuszczając do nadmiernych wieloletnich przekroczeń stężeń pyłu zawieszonego PM10 w powietrzu" – orzekł Trybunał Sprawiedliwości UE w Luksemburgu. Na tym etapie nie zasądzono kar, ale KE może o nie wystąpić. Orzeczenie dotyczy lat 2007-2015, ale PO triumfuje na Twitterze...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lut 2018r. 14:52  
Cytuj
CYTAT
Sędziemu pewnie zdarzyło się raz, a drobni złodzieje notorycznie okradają sklepy, i też ich puszczają "mała szkodliwość" umiech
Niech pis zmieni prawo, i wybuduje więcej więzień umiech


Drobny złodziejaszek jeśli pierwszy raz wpadnie na kradzieży dostanie wyrok skazujący, ale jak walnie skruchę to ma szanse że sąd odstąpi od wymierzenia kary, ale nigdy na wyrok uniewinniający skoro do przestępstwa doszło. Tak też powinna zakończyć się sprawa sędziego "50zeta"
Tu Bob12 nie chodzi, aby zamykać tylko o sprawiedliwe traktowanie tak samo zwykłego obywatela jak i przedstawiciela kasty. Prawo mamy spoko tylko wymiar sprawiedliwości w bardzo kiepskim stanie, czas na świeżą krew i na zmiany w śród sędziów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 22 Lut 2018r. 15:57  
Cytuj
GG / Gazeta Gówniana / bije na alarm!!

Wszyscy cieszący się z ustawy dezubekizacjnej mają na sumieniu 36 ubeków 😎
To daje gdzieś ok. 00,15 ubeka na głowę cieszącego się.

Jak tam Andrzejku w szeregach twojej komunistycznej rodzinki? Doszło do jakichś samogwałtów? smiech2smiech2smiech2





Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lut 2018r. 16:17  
Cytuj
Społeczeństwo bierze przykład z przedstawicieli KASTY sędziowskiej good


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2018r. 19:00  
Cytuj
CYTAT
Tu Bob12 nie chodzi, aby zamykać tylko o sprawiedliwe traktowanie tak samo zwykłego obywatela jak i przedstawiciela kasty.

Chcesz powiedzieć, że sędzia nie okazał skruchy ? myślę, że będzie miał więcej kłopotów jako sędzia w swojej pracy. Jaki dałbyś wyrok ?

CYTAT
Prawo mamy spoko tylko wymiar sprawiedliwości w bardzo kiepskim stanie, czas na świeżą krew i na zmiany w śród sędziów.

Ja mam na ten temat inne zdanie, świeża krew może się popsuć lub wsiąknąć w piach, wśród niektórych sędziów jest brak konkurencji i obawy przed utratą pracy umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Lut 2018r. 00:38  
Cytuj
"Polsko, nigdy nie pozwolimy ci negować Holokaustu" - billboard reklamowy z napisem o takiej treści zapłacono w Tel Awiwie. Billboard odsyła do zakontraktowanego klipu o "polskim Holokauście" reklamowanego na ojnecie.

Washington Times z Radkiem Applebaum w tle? - Uaktywnili się? zarumieniony


Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2018r. 07:56  
Cytuj
W końcu rodzina Appelbaum czy jak jej tam są współwłaścicielami Washingtom Post.

Pejsatość tej gazety jest znana w świecie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Lut 2018r. 15:16  
Cytuj
CYTAT
Chcesz powiedzieć, że sędzia nie okazał skruchy ? myślę, że będzie miał więcej kłopotów jako sędzia w swojej pracy. Jaki dałbyś wyrok ?


Skoro doszło do przywłaszczenia cudzego mienia, to wyrok Bob12 mógł być tylko jeden WINNY, sąd ewentualnie jeśli oskarżony wyraził skruchę mógł odstąpić od wymierzenia kary.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2018r. 19:13  
Cytuj
Ta sytuacja jest absurdalna i można ją potraktować jako roztargnienie i pomyłkę, oczywiście za pierwszym razem. Takie zdarzenie każdemu może się przytrafić, i przez pomyłkę uważasz ktoś ma stracić pracę oraz ma mieć zapaprane papiery ? czysta głupota umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2018r. 20:01  
Cytuj
Nie relatywizuj Bobciu, nikt tego nie kupi po Targowicy w UE. Tez z roztargnienia good totalki opozycyjnej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Lut 2018r. 20:53  
Cytuj
CYTAT
Ta sytuacja jest absurdalna i można ją potraktować jako roztargnienie i pomyłkę, oczywiście za pierwszym razem. Takie zdarzenie każdemu może się przytrafić, i przez pomyłkę uważasz ktoś ma stracić pracę oraz ma mieć zapaprane papiery ? czysta głupota umiech



Posiadam pewne uprawnienia które dają mi wiele "możliwości" ale bardzo łatwo je utracić gdybym złamał prawo. I wiesz Bob12, staram się jak tylko mogę i pilnuje się na każdym kroku, aby tego prawa w jakiś paradoksalnie śmieszny sposób nie przegiąć bo zależy mi na tych papierach i nie mam znajomych sędziów którzy w razie czego mnie obronią i wyciągną z tarapatów. I tego samego oczekuję od ludzi reprezentujących wymiar sprawiedliwości, a w szczególności od sędziów. Gdbym to ja z roztargnienia taką "gafe popełnił" i złamał prawo jak ten sędzia to już bym miał pozamiatane, bo jak by nie patrzeć to prawo złamał,to zapewne mój adwokat by łez nie ronił przed wymiarem sprawiedliwości i takich szopek nie odstawiał. Każdy powinien odpowiadać za swoje przewinienia nie ważne czy to sędzia czy zwykły szary Kowalski, ale w tym kraju jak widać nadzwyczajna KASTA podlega pod inny kodeks.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Lut 2018r. 00:28  
Cytuj

Powiadam wam, w ten kraj sytuacja jest bardzo źle dla nas. Dotyka blisko naszych VATowskich karuzeli, odbierania nam po gruntownym czyszczeniu kamienic z żyjących poniekąd mieszkańców, skandalicznie niskiej zawartości złota w złocie, inwazji faszystowskich korników na europejskie lasy i wiedzy, o zgrozo, o głodujących polskich sędziach na salonach świata, ledwo co po nakarmieniu głodujących dzieci, nie może tak być – przyznał łamiącym się i nienormalnym bo polskim głosem Donald Tusk przed Europejczykami w Brukseli.




Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2018r. 07:51  
Cytuj
CYTAT
Posiadam pewne uprawnienia które dają mi wiele "możliwości" ale bardzo łatwo je utracić gdybym złamał prawo. I wiesz Bob12, staram się jak tylko mogę i pilnuje się na każdym kroku, aby tego prawa w jakiś paradoksalnie śmieszny sposób nie przegiąć bo zależy mi na tych papierach i nie mam znajomych sędziów którzy w razie czego mnie obronią i wyciągną z tarapatów. I tego samego oczekuję od ludzi reprezentujących wymiar sprawiedliwości, a w szczególności od sędziów. Gdbym to ja z roztargnienia taką "gafe popełnił" i złamał prawo jak ten sędzia to już bym miał pozamiatane, bo jak by nie patrzeć to prawo złamał,to zapewne mój adwokat by łez nie ronił przed wymiarem sprawiedliwości i takich szopek nie odstawiał. Każdy powinien odpowiadać za swoje przewinienia nie ważne czy to sędzia czy zwykły szary Kowalski, ale w tym kraju jak widać nadzwyczajna KASTA podlega pod inny kodeks.


Dyskusja bezprzedmiotowa, poczytaj np o "kradzieży nieumyślnej" i kradzieży zgodnie z literą prawa (nie są to skomplikowane sprawy), a może ktoś się odezwie kto za taką kradzież został skazany. Obecna sprawa jest wyciągnięta politycznie przeciwko sędziom, a co dziwne innych przeciwnych przykładów brak. Nie bronię sędziów ale obecna nagonka to farsa, a przede wszystkim sprawa polityki umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Lut 2018r. 08:04  
Cytuj
CYTAT
Ta sytuacja jest absurdalna i można ją potraktować jako roztargnienie i pomyłkę, oczywiście za pierwszym razem. Takie zdarzenie każdemu może się przytrafić, i przez pomyłkę uważasz ktoś ma stracić pracę oraz ma mieć zapaprane papiery ? czysta głupota umiech
. nie wierzę w to co czytam! koles ewidentnie bierze czyjas kase do kieszeni, a swoją do portfela, a ty piszesz o roztargnieniu? Daje klepaki na lade i zabiera banknot? to są jaja, zeby tego bronić!

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2018r. 09:19  
Cytuj
Ja wierzę, że ty jesteś absolut, ideał, nieomylny, niepopełniający błędów, ale ja piszę o zwykłych ludziach, którzy mają zwykłe wady i zdarzają im się różne gafy smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Lut 2018r. 09:40  
Cytuj
CYTAT
Ja wierzę, że ty jesteś absolut, ideał, nieomylny, niepopełniający błędów, ale ja piszę o zwykłych ludziach, którzy mają zwykłe wady i zdarzają im się różne gafy smiech2
. Sędzia, ktory kradnie to nie jest temat do dywagacji o gafach. To nie jest Kowalski z ulicy tylko człowiek, ktory wydaje wyroki, a sam kradnie. Ale w sumie skoro Wałesie odpuszczacie kapowanie to czemu ja sie dziwie.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2018r. 13:50  
Cytuj
Sędzia to zwykły, normalny z krwi i kości człowiek, który przeklina, pije alkohol (czasami w nadmiarze), chodzi po kolorowych domkach a i coś niuchnie dla relaksu, ma wady i zalety. A że ty sobie coś ubzdurałeś o misji i cnocie sędziów to nie mnie to osądzać smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2018r. 19:30  
Cytuj
Ważne żeby był kastowy. Najlepszy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Lut 2018r. 21:29  
Cytuj
CYTAT
Sędzia to zwykły, normalny z krwi i kości człowiek, który przeklina, pije alkohol (czasami w nadmiarze), chodzi po kolorowych domkach a i coś niuchnie dla relaksu, ma wady i zalety. A że ty sobie coś ubzdurałeś o misji i cnocie sędziów to nie mnie to osądzać smiech2
. sedzia to zawod zaufania publicznego, takie osoby musza byc nieskazitelne. Ale jesli dla ciebie byle zlodziej z ulicy moze byc sedzia to ok.

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2018r. 07:28  
Cytuj
Taki sędzia to nie skrzywdzi złodzieja, zrozumie. Dyskusja bezprzedmiotowa,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2018r. 10:10  
Cytuj
CYTAT
Sędzia to zwykły, normalny z krwi i kości człowiek, który przeklina, pije alkohol (czasami w nadmiarze), chodzi po kolorowych domkach a i coś niuchnie dla relaksu, ma wady i zalety. A że ty sobie coś ubzdurałeś o misji i cnocie sędziów to nie mnie to osądzać smiech2


Tylko, że podobnie jak prokurator jest bezkarny.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2018r. 10:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Sędzia to zwykły, normalny z krwi i kości człowiek, który przeklina, pije alkohol (czasami w nadmiarze), chodzi po kolorowych domkach a i coś niuchnie dla relaksu, ma wady i zalety. A że ty sobie coś ubzdurałeś o misji i cnocie sędziów to nie mnie to osądzać smiech2
. sedzia to zawod zaufania publicznego, takie osoby musza byc nieskazitelne. Ale jesli dla ciebie byle zlodziej z ulicy moze byc sedzia to ok.


Polityk czy samorządowiec to również zawód zaufania a ksiądz to w ogóle powinien być nieskazitelny w 100%.
Do więzienia więc z Kogutem, Adamowiczem i z innymi politykami i samorządowcami a w ogóle to chyba wszyscy wiedzą, że politycy to chora kasta jest. Trzeba by więc ich zdelegalizować a następnie wprowadzić kadencyjność wsteczną. Żaden polityk nie może być dłużej niż 2 kadencje parlamentarzystą. Jeśli już jest to w następnych wyborach nie startuje umiech.
Jeśli chodzi o księży to również jest ogólnie wiadome, że są w śród nich pedofile. Pojedyncze jednostki ale są. Procentowo jest ich na pewno więcej niż jeden sędzia, który "ukradł" 50 zł. Więc tak jak w przypadku sędziów trzeba zreformować kościół. Każdy ksiądz pedofil za kratki, wygonić ich ze szkół, bo stanowią zagrożenie dla dzieci itd. Dodatkowo Rydzyk i jego majątek - trzeba to skontrolować !!! umiech

Jak widzicie można sobie wyciągać różne debilne wnioski z pojedynczych faktów. Może to co powyżej napisałem to wizja przyszłości ? Dorwie się do władzy ktoś jeszcze bardzie nieodpowiedzialny niż Kaczyński zrobi jak napisałem powyżej umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ...
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »