NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 97 98 99 100 101 102 103 ... » »»
Wszystko o PO,
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Wrz 2014r. 19:31  
Cytuj
hmmm ... serio myślisz ze Kaczyński niema na nic wpływu ? Ja tam osobiście uważam że ma i to nie mały ... robiąc z opozycji baranów (tej z prawej strony) nie pomaga im w wygranej wręcz sprzyja Tuskowi umiech Co biedny Kaczyński będzie teraz mówił bo od 7 lat wszystko jest winą Tuska ... pada wina Tuska ....susza oczywiście też ...co teraz ? swoją drogą aż dziw bierze że jeszcze nie jedziecie po Kopaczowej zaczynacie po zaprzysiężeniu ? ...

A tak między nami to kiedy Kaczor nauczy się że będzie sobie wybierał ministrów JAK wygra wybory ... oczywiście spora większość społeczeństwa sobie tego nie wyobraża ... po awansie Tuska PO miało się rozpaść jakoś dali rade ... a PiS narzekający na nowych ministrów tylko utwierdza mnie w przekonaniu że Kopacz wybrała dobrą załogę umiech

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2014r. 19:31  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2014r. 20:01  
Cytuj
CYTAT (Marek370 )
Hej, hej panowie, nie wiecie czasem co sie stało z premierem polskiego rządu?umiech
Głosowali na niego wyborcy, towarzysze partyjni też, powierzono mu teke premiera, a on tu tak nagle w trakcie pełnienia funkcji podziękował za kierowanie polskim rządem, bo dostał jakieś intratne stanowisko w uni.

Hm,a te obietnice? No przecież jak on je teraz spełni, jak nie będzie premierem???
Chyba sie tym nie przejął co?
Ech, czy wyobrażacie sobie, żeby premier Niemiec, W. Brytani, Francji rzucił nagle premierowanie, bo dostał jakieś stanowisko w uni?
Cóż, jaki kraj, taki premier.
Bieńkowska też rzuca rząd - a co tam polski rząd, kto by sie tym przejmował, sory tam jest większa kasa.
Radziu też by pewnie poleciał, gdyby jego, a nie ta sympatyczna Włoszke wybrali.
Aż mi szkoda wyborców Platformy. Tak ich olali.

No ale może sie uda, że reżimowe media tak spiora ludziom banie, że będą myśleli, że to wielki sukces Polski, że premier przy lecących w dół sondażach koalicji uciekł do uni.




A który Polski Premier spełnił obietnice? Francji nie musiałeś wymieniać bo bardziej qrewskiego kolaboracyjnego kraju na świecie nie ma.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Wrz 2014r. 15:26  
Cytuj
CYTAT
To ja Ci powiem dlaczego on tak robiumiech
Bo nie ma już innego sposobu, aby bronić rządów PO, powiedzieć, że są dobre, mądre, odpowiedzialne, że ludziom za ich rządów żyje się lepiej, i że to co obiecali spełnili. Od 7 lat ciągle straszą liderem parti opozycyjnej, która przecież nie rządzi i nie odpowiada za ten bałagan.

Ja nie mam żadnego guru i głowę daję, że Tusk nie jest guru Banana. Powody poparcia PO przez część społeczeństwa są całkiem inne niż miłość do PO. To dziesiątki tysięcy jeśli nie setki, stanowisk w administarcji publicznej radach nadzorczych, urzędach wojewódzkich, marszałkowskich itp. itd. z poręczenia PO. Rozsiedli sie tam całymi rodzinami i żyją dobrze od lat. Nie ma w tym żadnej ideologi. Wszystko byłoby ok, gdyby rządzili dobrze, bo i tak ktoś na tych stołkach musi i będzie siedział. No ale ludzie są coraz bardziej niezadowoleni, a reżimowe media przestały publikować sondażeumiech

Banan to inteligentny człowiek, to widać po tym jak pisze.
Celowo napisał komentarz w tak prostackim tonie licząc, że znowu uda sie negatywną ocenę rządów PO przez Polaków zneutralizowac krzewieniem strachu przed demonicznym szefem parti opozycyjnej, który od lat nie ma na nic wpływu.
Tak samo zasugerował, że przyszły polski premier będzie jeździł do Tuska z prośba o dotacje, licząc chyba, że my tu na forum w stalowej jesteśmy idiotami i nie potrafimy sobie znaleźć w necie jakie sa kompetencje szefa rady europejskiejumiech.

No cóż, czas jednak pokaże, czy Platformie po raz kolejny uda się dojść do władzy manipulując ludzkimi nastrojami i używają medialnych trików i sztuczek socjologicznychumiech




Pozwolisz ,że nie zgodzę się z twoją oceną. Po pierwsze rzekoma inteligencja Banana wynikająca z jego postów to już zakrawa na kpinę , no chyba że takie były twoje intencje. Poza tym jest to nieroformowalny dogmatyk. Jak ten stary dziadek z kawału ,który 30 po wojnie wysadzał dalej pociągi . Żebyś nie wiem jakich użyl argumentów użył to on i tak wie lepiej. I jeszcze jedna kwestia. Ty piszesz o ludziach ,ktorzy dzięki rządom PO czerpią różne profity - cynicy i oportuniści żerujący na spółkach i urzędach. Tacy ludzie nie wierzą w żadne hasła czy ideały ,spaja ich tylko partycypacja w szabrowaniu tego kraju. Wielu z nich po wygranych przez PiS wyborach zaczęło by lizać buty nowej władzy ,byle tylko wytrwać na stołku. Nasz Banan nie jest cynikiem , on naprawdę wierzy w misję rozwoju Polski ,której dokonuje PO. On dalej wierzy , że Polska się zmieni , że już niedługo młodzi ludzie zaczną wracać z emigracji , bo będzie im się to opłacać. Te ostatnie to słowa Tuska ze spotu wyborczego sprzed 7 lat. Dzisiaj my się z tego śmiejemy , a Banan dalej w to wierzy. I naprawdę Tusk jest jego guru ,podzwia go i wielbi bezkrytycznie. Ja bym określił Banana jako tego co wolałby jeść chleb ze smalcem ,byle tylko Kaczyński mie wrócił. Tak ja to oceniam .

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Wrz 2014r. 18:54  
Cytuj
Rozszyfrowałeś mnie potluczony "kolega" po szkole SB ? bo jakoś mam dziwne wrażenie że największym problemem "kolegi" za rządów PiS było czy nauczył się wierszyka lub czy mama wrzuciła do tornistra soczek ... no ale to nie temat o nas umiech ... więc proponuję się go trzymać

a tak między nami umiech ... Największy exodus Polaków miał miejsce w latach 2004-2007. Wówczas z kraju wyjechało 2,2 miliona osób ... to chyba czasy dobrobytu za rządów PiS (2005-07)czy się mylę ? to w zasadzie ma kto wracać umiech

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2014r. 10:22  
Cytuj
Straszne chwile przeżywa Prezes Kaczyński. Nie ma swojego odwiecznego i ulubionego wroga. I to na rok przed wyborami. Wszystko trzeba zaczynać od nowa. A teksty, że z taką Premier PO poniesie klęskę w wyborach jest śmieszne. Każdy z tych byłych Premierów chętnie poniósł by klęskę w wyborach na trzecią kadencje. Niestety żaden z nich nie miał nawet szansy być dwa razy przy korycie. Pisanie o zdradzie i opuszczeniu kraju przez Tuska to kolejna porcja kabaretu. Kaczyński nie dawał rady i sie poddał, czy w ten sposób nie zdradził swoich wyborców?

Kaczyński po prostu pamięta opór Ewy Kopacz przed naciskiem światowych korporacji i naszej opozycji na zakup szczepionek z niewiadomą zawartością. Wie, że ma przeciwnika, który mu nie ustąpi.


Ale co ja tam wiem jestem zwykłym lemingiem umiech nie powinienem sie wypowiadać umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 07:42  
Cytuj
A gdzie ten zbawca narodu Tusek oglądał mecz o mistrzostwo?umiech
Chyba przed telewizorem, bo nie miał odwagi pojawić sie na meczu.
Czyżby naród nie doceniał jego charyzmatycznych rządów?
No ale choć gajowy pogratulował "piłkarzom"umiech

EdoZChabzin
Po tej insynuacji w twoja strone o szkole SB widać, że platformersom i ich zwolennikom zaczynają powoli puszczać nerwyumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 10:20  
Cytuj
CYTAT
Rozszyfrowałeś mnie potluczony "kolega" po szkole SB ? bo jakoś mam dziwne wrażenie że największym problemem "kolegi" za rządów PiS było czy nauczył się wierszyka lub czy mama wrzuciła do tornistra soczek ... no ale to nie temat o nas umiech ... więc proponuję się go trzymać

a tak między nami umiech ... Największy exodus Polaków miał miejsce w latach 2004-2007. Wówczas z kraju wyjechało 2,2 miliona osób ... to chyba czasy dobrobytu za rządów PiS (2005-07)czy się mylę ? to w zasadzie ma kto wracać umiech



Nawet gdybyś napisał prawdę , a nie napisałeś
https://www.googl(...)AHD84-yQ

to i tak Tusk obiecał ,że oni powrócą. Mówił jeszcze o dobrze zarabiających pielęgniarkach i policjantach. A teraz nic nie mówi , bo się intensywnie uczy angielskiego . W sumie nie wiem po co bo i tak Angela będzie mu wydawała polecenia służbowe w języku Goethego ( no a ten język zna).

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 10:42  
Cytuj
CYTAT
Straszne chwile przeżywa Prezes Kaczyński. Nie ma swojego odwiecznego i ulubionego wroga. I to na rok przed wyborami. Wszystko trzeba zaczynać od nowa. A teksty, że z taką Premier PO poniesie klęskę w wyborach jest śmieszne. Każdy z tych byłych Premierów chętnie poniósł by klęskę w wyborach na trzecią kadencje. Niestety żaden z nich nie miał nawet szansy być dwa razy przy korycie. Pisanie o zdradzie i opuszczeniu kraju przez Tuska to kolejna porcja kabaretu. Kaczyński nie dawał rady i sie poddał, czy w ten sposób nie zdradził swoich wyborców?

Kaczyński po prostu pamięta opór Ewy Kopacz przed naciskiem światowych korporacji i naszej opozycji na zakup szczepionek z niewiadomą zawartością. Wie, że ma przeciwnika, który mu nie ustąpi.


Ale co ja tam wiem jestem zwykłym lemingiem umiech nie powinienem sie wypowiadać umiech


Ta pani była prawie cztery lata ministrem zdrowia . W ciągu czterech lat zrobiła bardzo niewiele ,żeby poprawić sytuację w służbie zdrowia. To ,że jeden raz zachowała się odpowiedzialnie i nie zakupiła szczepionek przeciwko A/H1N1 nie może rzutować na ocenę całkowitej jej działalności na tym stanowisku. Jeśli masz jakieś wątpliwości to goń do pierwszej lepszej przychodni i spróbuj zarejestrować się do lekarza specjalisty. Pomijam fakt dlaczego szczepionki nie zostały zakupione ( manko w budżecie). No i jeszcze kłamstwa z trybuny sejmowej nt doskonałej współpracy z rosyjskimi lekarzami po katastrofie smoleńskiej. Współpraca naprawdę musiała być wzorowa skoro tylko kilka osób pomylono w identyfikacji.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 11:51  
Cytuj
@Marek370 ... czemu sądzisz że to jakieś insynuacje ? i kogo masz na myśli pisząc o "platfomersach i ich zwolennikach" bo coś czuję że chyba zaczyna Ci zwieracz nie trzymać i motasz się w zeznaniach ... Piszesz że chyba brakowało Tuska ... wiem że Kaczor na niczym się nie zna ale jego chyba w TV też nie pokazywali czy coś przeoczyłem ? czy czegoś się obawiał ?

CYTAT (EdoZChabzin)
Nawet gdybyś napisał prawdę , a nie napisałeś


Rozwiniesz temat ? bo po tych twoich tabelkach to widzę że Tusk nawet w tym co pisałeś spełnił swoje obietnice i spadła liczba emigrantów (no bo chyba trzeba liczyć że wrócili do Polski czy się mylę ?) ... a to że uczy się angielskiego to chyba dobrze przynajmniej nie będzie obciachu ...


"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 13:01  
Cytuj
Nie wiem jakie sa zakulisowe zagrywki polityczne,ale wybór Tuska na"prezydenta"U.E,To wielki sukcej niego samego,ale też Polski.ok

Wyśmiewanie tego wydarzenia,pomniejszanie jego wartości przez polska opozycję(PiS),świadczy o totalnym braku -nazwimy to-patriotyzmu i logocznego,perspektywicznego zrozumienia.,

Jeśli Tusk będzie działał dla Europy,będzie OK.
Kaczyński and Company,z pewnością będą mu zarzucali że ponad interes Polski,będzie przekładał interesy ogólnie mówiąc, innych państw UE.

Nie tak dawno(a i teraz też),PiS-uary zarzucają coś odwrotnego Komorowskiemu.Wg nich nie powinien wspierać partii-PO,z której się wywodzi,czyli być apolityczny.
A Tusk powinien być"narodowcem"!

Widziałem i słyszałem komentarze Kaczyńskiego,Jarosława zresztą,na temat Tuska.:szok:
Powiem krótko-Tusk to temat zastępczy!mlotek
Smoleńsk qrva!
Gdzie Smoleńsk!?nie wiem
Nie zdradza się brata,chyba że nie wierzy się w brednie,które wcześniej się głosiło.potluczony

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2014r. 13:28  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem jakie sa zakulisowe zagrywki polityczne,ale wybór Tuska na"prezydenta"U.E,To wielki sukcej niego samego,ale też Polski.ok



sukces Polski? Chyba Niemiecumiech Angela buduje w uni dwór podobny do tego co ma Putin w Rosji i steruje z tylnego siedzenia.
A Polski to chyba w tym sensie, że pozbyliśmy sie gościa, który tuszował wszystkie skandale i afery, a robił to całkiem umiejętnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2014r. 14:17  
Cytuj
Marku370
Tusk jaki był to był,ale nagle,w opinii sPiSkowców okazuje się kimś bardzo inteligentnym.:szok:
Kopacz przy nim to...chytry
Jeden przez drugiego,wypowiadają się negatywnie o jego rządach w Polsce,jednocześnie zapominają iż spełniło sie ich marzenie.potluczony
Donald odszedł!good
Co teraz?
Łoj,Łoj!!! Tragedyja!sciana
Matko Boska -z którego bądź kościoła -wesprzyj radą(Rydzyk odpada-nie wesprze).neutralny
P.S.Ponawiam pytanie-Kto z polityków europejskich spotkał się w ciągu -teraz to ok.2-ch ostatnich lat,z Kaczyńskim Jarosławem s.Rajmunda i Jadwigi z Jasiewiczów.co
A no nikto.
To i ja też nie.jezyk

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2014r. 07:32  
Cytuj
A po co sie maja z nim spotykać jak jego partia nie jest nawet w koalicji rządzącej takim kraikiem jak Polska.

Jarkiem zajmiemy sie jak będzie w rządzie, póki co naszym krajem rządzi koalicja PO+PSL i trzeba im patzreć na ręce, bo to oni wydają nasze pieniądze.

A widzę, że wielu ludziom zależy, aby odwrócić od tego uwagę i zająć sie tematami pobocznymi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2014r. 08:03  
Cytuj
Marek370 wyobraź sobie, że rządzący innymi krajami czasem spotykają sie z szefem partii opozycyjnej.

tekst o kraiku pokazuje jaką mier**ta jesteś. szkoda komentarza.

Moderowano przez: el.Banan
Staramy się zachować jakiś poziom umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2014r. 10:18  
Cytuj
Epitety?

To do do ciebie niepodobne. Jakiś poziom kultury zawsze zachowywałeś.

Czy juz tak trudno bronić merytorycznie Platformy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Wrz 2014r. 10:53  
Cytuj
Marku o jakiej merytoryce Ty piszesz ? ... przecież jak was się łapie za rękę że piszecie bzdury to wbijacie w inny temat a stary olewacie ...

Znam sporo ludzi którzy zmieniali samochody ale 99% zmienia na nowszy/lepszy więc możesz mi merytorycznie odpowiedzieć dlaczego mam oddać swój głos na zużytego wręcz bezużytecznego Kaczora tylko dlatego że Tusk "się popsuł" ... ? bo ja jak nie mam kasy na nowszy/lepszy to naprawiam to co mam ... a nie od razu oddaje na złom i mam brać byle co (może tak pojmiesz co mam na myśli ;) )

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Wrz 2014r. 11:23  
Cytuj
CYTAT
Marek370 wyobraź sobie, że rządzący innymi krajami czasem spotykają sie z szefem partii opozycyjnej.

tekst o kraiku pokazuje jaką miernota jesteś. szkoda komentarza.



Znaczy co jakby Kaczyński się spotykał z rządzącymi naszym czy innymi krajami to byłby spoko a tak to jest be? Bo nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi? Chcesz na niego głosować , ale się wahasz? Międzynarodowa kariera naszego ekspremiera ma bardzo banalne podstawy. Angela Merkel postawiła tylko dlatego na Tuska ,że ufa mu bezwzględnie. Chyba nie masz co do tego wątpliwości? Jedynym politykiem europejskim , który do pewnego momentu blokował tą kandydaturę był David Cameron. Tym bardziej Tusk jest zobowiązany do wykonywania poleceń Angeli , bo wie kto mu załatwił stanowisko szefa Rady. No chyba nie myślisz ,że Donald Tusk jest aż tak wybitnym politykiem ,że pokochała go cała europejska klasa polityczna ? Poza tym jako zwolennik PO powinieneś się bardziej martwić o losy tej formacji. Eks-premier rządził tą partią twardą ręką i skutecznie usuwał ludzi mu zagrażających. Począwszy od Olechowskiego, przez Płażyńskiego , Rokitę , Gilowską , Schetynę i wielu innych. Teraz jak patrzę na zdjęcia nowego rządu to aż się uśmiecham. Widzę na nim min . łódzkiego barona PO ministra sportu Andrzeja Biernata obok byłego szefa dolnośląskiej PO - szefa MSZ Grzegorza Schetyny. Jeżeli choć trochę interesujesz się polityką to wiesz co to znaczy. I co myślisz ,że pani premier powie - podajcie sobie znak pokoju i będzie po sprawie? Najbliższe wybory w PO pokażą jaka jest jedność w tej partii bez jej, mimo wszystko ,niekwestionowanego lidera Donalda Tuska. Masz na dole cytat z Korwina , ale mentalnie dużo bliżej Ci do autorów sloganu " By żyło się lepiej" .

Dla ochłonięcia niezły filmik pokazujący kłamstwa polityków wszelkiej maści od lewa do prawa. O dziwo pod szyldem TVN:
https://www.youtu(...)gGbW93mQ

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2014r. 11:29  
Cytuj
Banan
Wcale nie mówiłem, że masz głosować na PIS.
Osobiście uważam, że byłoby dobrze, aby Jarek odszedł na polityczna emeryturę jeszcze przed wyborami - Tuska nie ma już i dyskusja merytoryczna mogłaby zastąpić personalną.

Rozumiem pogląd, że Platforma mimo, że popełnia błędy to w dalszym ciągu dla swoich zwolenników może byc najlepszym wyborem w obecnej sytuacji sceny politycznej.

Są jednak poważne powody do zmartwień i krytyki.
Afera Amber Gold to porażka państwa. To samo olbrzymie zatory w polskim sądownictwie.
Za błędy w polityce wschodniej długo będziemy jeszcze płacić.
No i rząd, który podsłuchiwany przez 1,5 roku nie widzi w tym żadnego problemu.
Coś trzeba z tym zrobić i niekoniecznie musi to robic PIS, ale działać tzreba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Wrz 2014r. 17:37  
Cytuj
Ja też nikogo nie namawiam na kogo ma głosować umiech ... a jedynie na kogo głosować nie powinien umiech

Obrazek

Swoją drogą mamy nowego top 2 w kraju ciekawe czy Jarek będzie go znów całował po rękach smiech2

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Wrz 2014r. 19:45  
Cytuj
Stare ale jare!

https://www.youtu(...)Sb8RCilc


Partia , która wyznaczyła nowe standardy. Przyszli i pokazali jak się rządzi z klasą.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2014r. 10:32  
Cytuj
Może czas skończyć z partyjniactwem i baronami partyjnymi. To najlepszy czas na JOW.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2186
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2014r. 10:55  
Cytuj
Jak ta obietnica tuska ma się do ostatnich zlodziejskich odpraw?


" border="0" style="max-width:690px" alt="Obrazek" />

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2014r. 11:00  
Cytuj
CYTAT
Może czas skończyć z partyjniactwem i baronami partyjnymi. To najlepszy czas na JOW.

Obawiam się. że to się nie stanie, ponieważ gdyby JOW miałyby coś zmienić to dlaczego korzystający ze status quo mieliby być zainteresowani zmianą?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Wrz 2014r. 13:52  
Cytuj
Lepsze "złodziejskie odprawy" niż na przykład ...

Masakra w USA. Zwolniony z pracy odciął kobiecie głowę
Dzisiaj, 27 września (11:38)
30-letni Amerykanin Alton Nolen, który został zwolniony z pracy w fabryce żywności w Moore w stanie Oklahoma ściął głowę jednej kobiecie, a inną ranił nożem. Napastnik został ujęty i trafił do szpitala.


swoją drogą Wiktor to Ty/Wy jesteście jak zawsze na czasie umiech

Wasiak rezygnuje z odprawy, a Ostachowicz nie będzie pracował w Orlenie.

Co za zwrot w politycznej akcji! Minister infrastruktury Maria Wasiak rezygnuje ponad pół miliona złotych odprawy z PKP, a były PR-owiec Donalda Tuska, Igor Ostachowicz, jednak nie będzie członkiem zarządu PKN Orlen. W sieci ruszyła lawina komentarzy...

źródło

swoją drogą ciekawe czy górnicy z Sosnowca zrezygnują z trzynastek ....czternastek i wypłaty Barbórkowej ? jak Wiktor myślisz ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2186
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2014r. 15:57  
Cytuj
Dlaczego kase oddała fachowczyni od kolei a przydupas tuska zrezygnował?
moze zrobiło się o tym za głośno co?

Oczywiście ty jestes swięcie przekonany ze zrobili to z własnej woli naiwniaku.mlotek


miał tusk na rozprawe z tą patologie kilka lat ,co bylo na przeszkodzie zmienic system odpraw?

wałek lodami pogania.

jak widac ponizej tusk jak zwykle perfidnie kłamie.
Kłamstwo to jego drugie imie.

pamiętacie hasło?

BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ pytanie tylko komu miało się żyć lepiej.

" border="0" style="max-width:690px" alt="Obrazek" />

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 97 98 99 100 101 102 103 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »