NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 98 99 100 101 102 103 104 ... » »»
Wszystko o PO,
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Wrz 2014r. 12:18  
Cytuj
Śmiem twierdzić że może dlatego że ty o tym napisałeś na forum umiech

a nie sorry bo ty napisałeś to już po fakcie by bić piane ...

Osobiście uważam że kilka osób w tym kraju zarabiał w setkach tysięcy złoty np. minister/stra żeby nikomu nie przychodziło do głowy wziąć od kogoś kasy pod stołem ... to obciach żeby prezydent (bez względu kto nim jest) zarabiał śmieszne pieniądze ... to śmiech żeby państwa Polskiego "nie stać" na samolot i głowa państwa leci do stanów rejsowym lotem zarumieniony ...

a i pisanie że taki prezydent / minister to misja i powinien ktoś coś robić najlepiej za darmo to dopiero hipokryzja

wczoraj pisałem o górnikach nie starałeś się odpowiedzieć dziś na Interii przeczytałem ciekawy komentarz

CYTAT (~Tomasz)
- Dzisiaj (08:51)
Górnicy posługują się następującymi mitami: 1. Ciężką praca to mi się należy- mam rozumieć, że hutnik, kierowca, budowlaniec, kaskader, szambo-nurek,monter pracujący na wysokościach itp to nie ma ciężkiej pracy?-absurd. Szychta górnika to 7,5 godziny, z czego godzina na dojazd i godzina na powrót z miejsca pracy. A są kopalnie, gdzie ten czas jest jeszcze dłuższy. 2.Przecież dużo nie zarabiamy.Średnie wynagrodzenie miesięczne w Katowickim Holdingu Węglowego za okres 10 miesięcy 2013 roku wynosi 5 381 zł - liczone bez nagród rocznych- czyli są górnicy którzy zarabiają znacznie więcej i tacy co mniej. Czy to mało-nie sądzę widząc, co się dzieje na kopalniach i jaka jest wydajność . Dodać należy, że za pracę w sobotę 200% wynagrodzenia, za niedzielę 150% i dzień wolny. wierzcie mi są tacy górnicy co w miesiącu mają 2 lub 3 dni wolnego. Jak to możliwe? Gdzie kodeks pracy? Tak tylko na kopalniach, ale jaka kasa? Za każdy dzień pracy dostaje kartkę żywnościową do wykupienia w hipermarkecie to ponad 300 zł miesięcznie, do tego barbórka, czternastka, deputat węglowy 8 ton, dopłata do koloni i książek dla dzieci, wczasy pod gruszą i może jeszcze dostać pożyczkę z funduszu socjalnego do kilkunastu tys. złotych. Nieoprocentowana. 3. Przecież płacimy wysokie podatki to sobie odkładamy na emeryturę- tak jakby pracownicy w innych branżach ich nie płacili, czy górnicy są jakimś wyjątkiem, że tak piszą i mówią, czy ja czegoś nie wiem?. Prawda jest taka, że składki górnika wystarczają mu średnio na 8-10 lat pobierania świadczenia, które najmniej w przybliżeniu wynosi około 3000 zł po 25 latach pracy. Górnik 25 lat pracy i idzie jeszcze dorabiać, bo mu mało, a ty pracuj człowieku do 67 roku życia i może dostaniesz z 500 zł emerytury. 4. Przeciętny górnik żyje nieco ponad 50 lat-. Niech mi górnicy podadzą statystyki pokazujące, że dzisiejsi górnicy tak wcześnie umierają, bo ja takich nigdzie nie widziałem. Z tego co zauważyłem w rodzinie i u znajomych większość górników ma około 70-tki i więcej i jakoś jeszcze nie poumierali (należy pamiętać też o wdowach po górnikach to dopiero jest jazda.bywało, że takie świadczenie sumując się pobierane było przeszło 50 lat). Mit że jak obetnie się prezesom pensje to się poprawi w górnictwie- większych bzdur jeszcze nie czytałem. Nawet jeżeli obetnie się prezesom i dyrektorów pensje o połowę to zaoszczędzi się góra kilka kilkanaście ( kilkadziesiąt ) milionów złotych rocznie. W porównaniu z kosztami jakie ponosi państwo na 100 tysięczna rzeszę górników i emerytów to kropla w oceanie i czysta demagogia.5 .Na argument,że do górnictwa do tej pory dopłacono blisko 180 miliardów złotych górnicy piszą, że przecież kopalnie płacą mnóstwo podatków,więc wszystko jest cacy. Przypomina to sytuacje kiedy gangsterzy kradną mi samochód wart 100 tys zł a potem robią łaskę, że podstawią mi go pod dom za drobną opłatą 20 tys zł,bo przecież gdyby nie oni to musiałbym kupić nowy znacznie drożej. 6.Mogłeś się zatrudnić na kopalni to też byś tak miał. Mieszkam na Śląsku i wiem, że BY dzisiaj się zatrudnić na kopalni TO trzeba dać w łapę i mieć znajomości. Na jedno miejsce jest kilkunastu chętnych i żeby nie było, że uwziąłem się tylko na górników, bo zmiany odnośnie emerytur powinny objąć także inne grupy zawodowe objęte przywilejami emerytalnymi.

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2014r. 12:18  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2014r. 11:35  
Cytuj
A jak tam Tuskowi i Schetynie idą lekcje angielskiego?umiech

Teraz do byle jakiej pracy w biurze wymagaja znajomości angielskiego, emigrant po 2 latach na wyspach zasuwa calkiem nieźle na wszystkie tematy, a tu takie eksponowane stanowiska eksportowe i nie wiadomo jak zagadać do kogoś przy kawie w Brukseliumiech

Zna sie ktoś na histori? Czy ministrowie sprawa zagranicznych II Rzeczpospolitej też nie znali języków obcych? Józef Beck na pewno znał niemiecki i francuski.

Radziu zna, prof Skubiszewski też znał, no ale jak sie na takie stanowiska dobiera ludzi wg reguł partyjnego podziału zdobyczyumiech, a nie merytorycznych to taki efekt i potem wstyd na arenie międzynarodowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Wrz 2014r. 14:26  
Cytuj
CYTAT
A jak tam Tuskowi i Schetynie idą lekcje angielskiego?umiech

Teraz do byle jakiej pracy w biurze wymagaja znajomości angielskiego, emigrant po 2 latach na wyspach zasuwa calkiem nieźle na wszystkie tematy, a tu takie eksponowane stanowiska eksportowe i nie wiadomo jak zagadać do kogoś przy kawie w Brukseliumiech

Zna sie ktoś na histori? Czy ministrowie sprawa zagranicznych II Rzeczpospolitej też nie znali języków obcych? Józef Beck na pewno znał niemiecki i francuski.

Radziu zna, prof Skubiszewski też znał, no ale jak sie na takie stanowiska dobiera ludzi wg reguł partyjnego podziału zdobyczyumiech, a nie merytorycznych to taki efekt i potem wstyd na arenie międzynarodowej.




No wiesz gdyby na miejscu Schetyny był jakiś pisior , to na tym forum co niektórzy by podnosili rwetes " że jak to tak ,że szef MSZ bez znajomości języka angielskiego itp. " . Niestety w przypadku jedynie słusznej partii takich rzeczy nie dostrzegają. Widocznie tak ma być. Nie oczekuj zrozumienia od ignorantów. A jak chcesz zobaczyć jaki jest szczyt ignorancji wejdź sobie na "parówkowy" portal Tomasza Lisa i poczytaj jak uzasadnia słuszność wydelegowania p. Ostachowicza do Orlenu ( jak wiemy ze względu szumu medialnego -sprawa się rypła). Jak opisał jeden z komentujących Lis próbuje udowodnić ,że krowa nie jest krową ( albo koń nie jest koniem- nie pamiętam). Polecam , dla wszystkich którzy nie wierzą ,że dziennikarz może być "szmatą".
http://tomas(...)s-118191

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Wrz 2014r. 15:03  
Cytuj
Oj Marku ... Marku a nie wypadało by gdyby wolacy mówili po polsku ? Nabijanie się z braku angielskiego to strzał w stopę ....zamieściłem filmik jak to guru Kaczyński rozmawia z Cameronem .... oczywiście najważniejszym językiem jaki powinien znać minister/stra spraw zagranicznych jest ... JĘZYK CIAŁA ... jaki perfekcyjnie na rautach stosowała pani Fotyga umiech no cóż Schetyna "haracze tylko w gałę" ale może w tym języku dogada się z nowym "prezydentem unii" ?

swoją drogą jak oceniali panią Anie amerykanie umiech



czy angielski jest najważniejszy ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 11:08  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A jak tam Tuskowi i Schetynie idą lekcje angielskiego?umiech

Teraz do byle jakiej pracy w biurze wymagaja znajomości angielskiego, emigrant po 2 latach na wyspach zasuwa calkiem nieźle na wszystkie tematy, a tu takie eksponowane stanowiska eksportowe i nie wiadomo jak zagadać do kogoś przy kawie w Brukseliumiech

Zna sie ktoś na histori? Czy ministrowie sprawa zagranicznych II Rzeczpospolitej też nie znali języków obcych? Józef Beck na pewno znał niemiecki i francuski.

Radziu zna, prof Skubiszewski też znał, no ale jak sie na takie stanowiska dobiera ludzi wg reguł partyjnego podziału zdobyczyumiech, a nie merytorycznych to taki efekt i potem wstyd na arenie międzynarodowej.




No wiesz gdyby na miejscu Schetyny był jakiś pisior , to na tym forum co niektórzy by podnosili rwetes " że jak to tak ,że szef MSZ bez znajomości języka angielskiego itp. " . Niestety w przypadku jedynie słusznej partii takich rzeczy nie dostrzegają. Widocznie tak ma być. Nie oczekuj zrozumienia od ignorantów. A jak chcesz zobaczyć jaki jest szczyt ignorancji wejdź sobie na "parówkowy" portal Tomasza Lisa i poczytaj jak uzasadnia słuszność wydelegowania p. Ostachowicza do Orlenu ( jak wiemy ze względu szumu medialnego -sprawa się rypła). Jak opisał jeden z komentujących Lis próbuje udowodnić ,że krowa nie jest krową ( albo koń nie jest koniem- nie pamiętam). Polecam , dla wszystkich którzy nie wierzą ,że dziennikarz może być "szmatą".
http://tomas(...)s-118191



No faktycznie poziom dziennikarstwa Lisa siegnął bruku, ale to już dawno sie stało, to aparatczyk.
Co innego jeśli kolega jeden z drugim założy firme i dzięki swoim zdolnościom i ciężkiej pracy dojdzie do dużych pieniędzy. Ale jeśli rozdaja sobie stanowiska państwowe finansowane z naszych podatków to chyba nie jest dziwne, że ludzie patrzą im na ręce. Tym bardziej, że codziennie słyszymy, że na to albo na tamto nie ma w kasie państwowej pieniędzy.

To chyba Lis powiedział, - "ludzie nie sa tacy glupi jak sie nam wydaje - sa jeszcze głupsi", ale oby sie nie przeliczył.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 9 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2014r. 11:09  
Cytuj
Obrazek


Obiecywał wyjaśnienie afery taśmowej do końca września i... uciekł do Brukseli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Paź 2014r. 10:30  
Cytuj
Pani, kandydat na komisarza UE, Bieńkowska najgorzej oceniona ze wszystkich ludzi aplikujących o te posady.

http://www.tokfm(...)ej_.html


Swoją drogą , to myślałem ,że przynajmniej ona daje radę " in english" . Ta cała PO reklamowała się jako partia ludzi wykształconych , jako partia europejska , a tu masz taki numer. Czy w czterdziestomilionowym kraju partia rządząca nie może wydelegować do Brukseli osób ze znajomością języka angielskiego? Tusk przynajmniej zna kolędy po niemiecku, a przyszła pani komisarz to co? Tak mnie to wkurzyło ,że chyba nie będę na nich głosował!uśmiech Przerzucam swój głos na Annę Grodzką i prof. Hartmana , niech no tylko sklecą jakąś partyjkę.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Paź 2014r. 11:05  
Cytuj
CYTAT (Marek370)
Co innego jeśli kolega jeden z drugim założy firmę i dzięki swoim zdolnościom i ciężkiej pracy dojdzie do dużych pieniędzy. Ale jeśli rozdają sobie stanowiska państwowe finansowane z naszych podatków to chyba nie jest dziwne, że ludzie patrzą im na ręce. Tym bardziej, że codziennie słyszymy, że na to albo na tamto nie ma w kasie państwowej pieniędzy.


Jeżeli tak jest jak piszesz to lokalny "Dyzma" który jest znawcą od wszystkiego twojego głosu nie dostanie ... jak i całej reszty prawych ludzi piszących w tym temacie ? potluczony (osobiście jakoś w to wątpięcool)

i jeszcze jedno .. ani słowa o tym że Kaczorex (święty człowiek) podał rękę "zdrajcy" Tuskowi który "zabił" jego brata .... co z wami ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Paź 2014r. 15:08  
Cytuj
CYTAT


i jeszcze jedno .. ani słowa o tym że Kaczorex (święty człowiek) podał rękę "zdrajcy" Tuskowi który "zabił" jego brata .... co z wami ?



Za podanie ręki zdrajcy Tuskowi na Kaczyńskiego tez nie będę głosować!smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2014r. 22:47  
Cytuj
Banan
lokalny Dyzma mojego glosu nie dostanie.
Ja mysle ze ludzie są juz zmeczeni tymi gierkami u góry i wybór PO-PIS, to żaden wybór. To jakaś wojna ideowa, nikomu niepotzrebna zresztą, bo czy ta partia u włądzy czy tamta to dla zwyklych ludzi niewiele sie zmieni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2193
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Paź 2014r. 11:38  
Cytuj
Donald Tusk uczy się angielskiego na Malcie


http://m.int(...),1531164

POwinien zabrać Bula na naukę ortografii jezyk

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Paź 2014r. 14:00  
Cytuj
No Tusk to osiołek umiech pan Prezydent powinien go podszkolić ... a Kaczyński powinien Tuska nauczyć kurtuazji/dobrych manier umiech chodzą pogłoski że prezes ma przestać całować facetów po rękach (przynajmniej oficjalnie) i zacząć całować w tyłek ... słyszałeś coś na ten temat Wiktor ? niedługo strach będzie chodzić na jego wiece ...

Jarosław Kaczyński chciał pocałować w rękę kandydata PiS. Polityk żartuje ze swojej wpadki

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Paź 2014r. 13:36  
Cytuj
Jarek to po prostu jest ...good
A ta jego mina,kiedy wypowiadał się(nie znając tematu}, o jednej z pań "ministerek",w sprawie niby popierania kazirodztwa...bezcenna.ok
Po prostu, jak ja miałbym taką twarz,powiedziałbym że jestem "szczęśliwy jak prosiak w pomyjach".potluczony
W przypadku Prezesa,wyszło jak zwykle.placze
Trzepnął jak łysy grzywką o parapet.zaklopotany

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2193
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Paź 2014r. 16:27  
Cytuj
Hojna ręka Bartłomieja Sienkiewicza. Na odchodne rozdał nagrody


http://www.rmf24(...),1531126

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Paź 2014r. 08:17  
Cytuj
Po dziewięciu latach procesu sprawiedliwość zatryumfowała ! Patron i mentor Tuska ( a teraz Kopacz) i w ogóle całej Platformy Obłudników , poległ w sądzie:

http://wiado(...)d=113987



Teraz Wałęsę można tytułować " Bolkiem" - wedle uznania.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Paź 2014r. 11:13  
Cytuj
Były prezydent żądał zwrotu kosztów poniesionych przez niego za opublikowanie przeprosin dla samego siebie w imieniu pozwanego działacza "Solidarności" na antenie TVN.

Może i czytanie ze zrozumieniem nie jest moją mocną stroną ale jak na mój gust to ta sprawa miała tyle wspólnego z tym o czym piszesz co ja mam z baletem ... ale co ja tam wiem

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2014r. 12:14  
Cytuj
A czemu Wałęsa sam sie przepraszał?
Nie o take Polske walczył, hehe...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Paź 2014r. 18:04  
Cytuj
CYTAT
Były prezydent żądał zwrotu kosztów poniesionych przez niego za opublikowanie przeprosin dla samego siebie w imieniu pozwanego działacza "Solidarności" na antenie TVN.

Może i czytanie ze zrozumieniem nie jest moją mocną stroną ale jak na mój gust to ta sprawa miała tyle wspólnego z tym o czym piszesz co ja mam z baletem ... ale co ja tam wiem



Z tym czytaniem ze zrozumieniem , to się nie martw! Prawie 70 procent społeczeństwa tak ma . Co do sentecji wyroku to jest on zgoła inny niż pozwoliłeś sobie zauważyć. Otóż , Krzysztof Wyszkowski ,działacz WZZ (dla Ciebie i innych mających problemy z czytaniem ze zrozumieniem -Wolne Związki Zawodowe) nazwał publicznie Lecha Wałęsę (po zapoznaniu się z dokumentami z IPN)tajnym współpracownikiem SB o psudonimie operacyjnym "Bolek". Wałęsa, pozwał Wyszkowskiego do sądu. W pierwszej instancji Wałęsa wygrał i na tej podstawie zapłacił TVN za przeprosiny w imieniu Wyszkowskiego ( na poczet wygranego w pierwszej instancji procesu). Tylko tyle, źe apelacja Wyszkowskiego była skuteczna czyli sąd wyższej instancji uznał, że zbierając materiały o Wałęsie , dokonał należytej staranności i nie może odpowiadać za podanie nieprawdziwych informacji. W tym czasie rzeczony Bolek zarządał zwrotu za przeprosiny ok 20 tys złotych.Ostatecznie sąd utrzymał wyrok niekorzystny dla Wałęsy i obciążył go kosztami sądowymi. W/w 20 tys TVN Wałęsie zwrócił(altruiści ku..a ich mać ) . Tak to po krótce wyglądało. Jestem teraz ciekaw jak hieny z TVN to skomentują , zakładam , źe podobnie jak wyrok w sprawie blogera pozwanego przez Owsiaka. W tamtej sprawie sąd uznał blogera winnym tylko znieważenia Owsiaka , ale ponieważ on również go wyzywał odstąpił od wymierzenia kary. Oczywiście wszystkie media "gównego" ścieku trąbiły o wygranej Owsiaka. Bez komentarza.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2014r. 18:18  
Cytuj
Będziemy pracować więcej niż 5 dni w tygodniu - tego chce Platforma Obywatelska, która pod koniec sierpnia złożyła do Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej projekt zmian w kodeksie pracy.

http://pieni(...).html#MT

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Paź 2014r. 20:38  
Cytuj
CYTAT (EdoZChabzin)
...Otóż , Krzysztof Wyszkowski ,działacz WZZ (dla Ciebie i innych mających problemy z czytaniem ze zrozumieniem -Wolne Związki Zawodowe) nazwał publicznie Lecha Wałęsę (po zapoznaniu się z dokumentami z IPN)tajnym współpracownikiem SB o psudonimie operacyjnym "Bolek". Wałęsa, pozwał Wyszkowskiego do sądu. W pierwszej instancji Wałęsa wygrał i na tej podstawie zapłacił TVN za przeprosiny w imieniu Wyszkowskiego ( na poczet wygranego w pierwszej instancji procesu). Tylko tyle, źe apelacja Wyszkowskiego była skuteczna czyli sąd wyższej instancji uznał, że zbierając materiały o Wałęsie , dokonał należytej staranności i nie może odpowiadać za podanie nieprawdziwych informacji...


To że 70 % społeczeństwa jak piszesz ma kłopoty ze zrozumieniem co czyta to ok umiech ... 99% PiSlamistów nie wie co pisze więc się nie przejmuj ... a opisywanie tej sytuacji mogłeś sobie darować potluczony z kilku przyczyn umiech znam ją i zwisa mi centralnie kim był/jest Wałęsa (napewno więcej dobrego dla Polski zrobił od niejakiego Kaczyńskiego Jarosława "TW Jar")... nigdy na niego nie głosowałem i nie należałem do prawdziwej "S" a to co w tej chwili jest to jedynie przybudówka/bojówka PiS-u

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Paź 2014r. 11:15  
Cytuj
CYTAT


To że 70 % społeczeństwa jak piszesz ma kłopoty ze zrozumieniem co czyta to ok umiech ... 99% PiSlamistów nie wie co pisze więc się nie przejmuj ... a opisywanie tej sytuacji mogłeś sobie darować potluczony z kilku przyczyn umiech znam ją i zwisa mi centralnie kim był/jest Wałęsa (napewno więcej dobrego dla Polski zrobił od niejakiego Kaczyńskiego Jarosława "TW Jar")... nigdy na niego nie głosowałem i nie należałem do prawdziwej "S" a to co w tej chwili jest to jedynie przybudówka/bojówka PiS-u


Widzisz ja również olewam Wałęsę , tylko różnica między nami jest zasadnicza. Otóż , były prezydent jest od wielu ,wielu lat związany z partią rządzącą. Z tą samą partią , którą tak bezkrytycznie i naiwnie miłujesz. Jeden z synów Wałęsy jest nawet europosłem z PO. Cała można powiedzieć , kariera polityczna , tego człowieka jest oparta na kłamstwie i wszystkie jego działania są tylko pochodnymi tegoż kłamstwa. Pomijam fakt, że był to chyba pierwszy prezydent RP , który nie dość ,że nie znał języka obcego , nie potrafił posługiwać się biegle również językiem polskim. Myślę ,że z powodu jego przeszłości idealnie skomponował się z Platformą Obłudników. Jak mówi stare powiedzenie: ...ciągnie swój do swego... . Tam znalazł ludzi , którzy utwierdzili go w przekonaniu ,że sam jeden obalił komunizm , i że jest autorytetem , którego zasług nie można poddawać w wątpliwość. Ta cała PO to w moim mniemaniu to w ogóle jest jakaś przystań dla różnych mocno podejrzanych ludzi. Samo powstanie tego środowiska to bardzo ciekawa lektura ( wystarczy zapoznać się chociażby z wypowiedziami na ten temat gen. Czempińskiego). Znaleźli jednego uczciwego człowieka ( mam na myśli marszałka Płażyńskiego) który nie wiem dlaczego swoją osobą firmował ten twór łączący interesy finansjery i służb specjalnych. W każdym razie pan Płażyński szybko opuścił PO ( a raczej został usunięty przez zawsze walczącego o standardy demokratyczne w PO- Donalda Tuska) i wszyscy możemy oglądać kto naprawdę stoi za tą formacją. To by było na tyle.
A i jeszcze jakbyś chciał zrozumieć to co podkreśliłeś w cytacie. Użyję takiego porównania :
Gdybym np na tym forum używając Twojego imienia i nazwiska , napisał ,że jesteś tumanem i ignorantem. Ty broniąc swojego imienia podałbyś mnie do sądu. Gdybym nie podał tam żadnych argumentów na stawianie tej tezy przegrałbym i musiałbym ponieść konsekwencje. Gdybym jednak przedstawił np. Twoje świadectwa szkolne , czy zeznania Twoich kolegów z klasy , które potwierdzałyby problemy z nauką i ogólne kiepskie kumanie prostych rzeczy, już miałbym jakiś atut. Gdybym zlecił biegłemu psychologowi z na podst. Twoich postów sporządzenie portretu psychologicznego, też może udało by się potwierdzić zarzut ignorancji. Innymi słowy sąd nie wysyła Cię na badanie IQ( nie rozstrzyga czy jesteś głąbem czy nie) , tylko dochodzi czy ja dokonując takiej oceny Twojej osoby potrafię to uwiarygodnić. Jeżeli , dalej nie rozumiesz , no to już nie wiem. Nie bierz tego bardzo do siebie , nie wszyscy muszą należeć do Mensy.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2014r. 11:47  
Cytuj
CYTAT
Mamy kolejny przykład niezwykłej kreatywności polityków w obchodzeniu przepisów dotyczących ujawniania swojego majątku. Tym razem niezwykłą pomysłowością błysnęli liderzy tarnobrzeskiej Platformy Obywatelskiej. W złożonych oświadczeniach majątkowych za 2013 r. (dopiero teraz) wykazali swoje dochody tylko za pierwsze 3 kwartały. Za ostatni, już nie.

Więcej na stalowka kropka eu.
http://www.SpAm.(...)943.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Paź 2014r. 20:04  
Cytuj
Fajny filmik odnośnie kolejnego autorytetu moralnego ściśle związanego z PO. Co prawda prof. Nowak to nie moje klimaty , jednak racji jego argumentom odmówić nie można. Bartoszewski , uzdolniony maturzysta- dobre!

https://www.youtu(...)ElVh2iHA

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2193
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Paź 2014r. 15:50  
Cytuj
Prezydent napisał list ws. pomnika sam do siebie

http://m.one(...)aj,j2289

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2014r. 17:47  
Cytuj
Próba likwidacji pięciodniowego tygodnia pracy - czy się to powiedzie posłance Butryn i jej partyjnej sitwie?
http://www.biztok.pl/biznes/czy-proba-likwidacji-pieciodniowego-dnia-pracy-sie-powiedzie-kontrowersyjny-projekt-dzis-w-sejmie_a18289

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 98 99 100 101 102 103 104 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »