NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 100 101 102 103 104 105 106 ... » »»
Wszystko o PO,
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lis 2014r. 22:21  
Cytuj
W temacie zawisłości sądu, o której wiadomo że jest fikcją jak widać nie wiele masz do powiedzenia.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2014r. 22:21  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lis 2014r. 22:22  
Cytuj
Edo ten „Lolo Pindolo” to jakiś groźny gangster ... przypomnij mi ile to skarb państwa stracił na tej głośnej "aferze zegarkowej" ... bo kurde pamięć już nie ta ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lis 2014r. 08:41  
Cytuj
CYTAT
W temacie zawisłości sądu, o której wiadomo że jest fikcją jak widać nie wiele masz do powiedzenia.



Mylisz się Andrzejku , My PiSlamiści w tej sprawie mamy bardzo dużo do powiedzenia. Myślałem po prostu ,że Ty jako osoba inteligentna już to wiesz . No nic postaram Ci to wytłumaczyć w kilku słowach:
Więc sądy i prokuratury w Polsce są opanowane przez ludzi tzw. poprzedniego systemu. Ich akty oskarżenia i wyroki nie mają nic wspólnego z urzeczywistnianiem demokratycznego porządku prawnego w demokratycznym kraju! Nie wierzymy w żadne sądy, ten nad Nowakiem to jakaś prowokacja!
Może komuś bardzo ważnemu w PO podpadł Nowak , zadzwonił do dyspozycyjnej sędziny i powiedział : ma dostać tyle i tyle! I dostał tyle , ile miał dostać! Reasumując :
1) wybory sfałszowane
2) sądy i prokuratura = bezmiar niesprawiedliwości
3) sztuczna mgła albo kosmici w Smoleńsku
4) rzekome nowe sztuczki psa Banana

Te rzeczy to nasze credo! W tych kilku punktach znajduje się cała nasza ideologia! Jak już dojdziemy do władzy to, Antek z Jarkiem , się tym zajmą.
I zrobią tak ,żeby było dobrze! Nie wiem czy dla wszystkich , ale akurat te sprawy w/w będą priorytetem!


CYTAT
Edo ten „Lolo Pindolo” to jakiś groźny gangster ... przypomnij mi ile to skarb państwa stracił na tej głośnej "aferze zegarkowej" ... bo kurde pamięć już nie ta ...



Bananie , o ile ten kretyn zostanie skazany prawomocnie ( bo na razie dostał wyrok w pierwszej instancji), to tylko sam będzie sobie winien. Wyjątkowo będę pisał poważnie i beż żadnych ucieczek w absurd!
Nazywam „Lola Pindola” kretynem , bo gdzieś czytałem jakie składał wyjaśnienia ( tylko nie męcz mnie z linkiem bo Bóg mi świadkiem , że nie pamiętam gdzie to było). Te moje gadki o teściach zbierających na drogi zegarek , to właśnie tłumaczenia byłego ministra. Tak tłumaczył posiadanie tego cacka ,że teściowie , którzy razem zarabiali ok 2 tys. na miesiąc kupili mu zegarek za kwotę od 13 do 25 tys złotych ( różnice wynikały z różnych ekspertyz biegłych). No weź tak pomyśl ,człowiek zarabia jako minister kilkanaście tysi , jego żona jest wziętym stomatologiem , i co gość ma do ukrycia ,że pieprzy coś o teściach? Przecież jako człowiek zamożny , mógł sobie sam kupić ten zegarek i nie mieszać w to rodziny. Pytanie o powody takich durnych wyjaśnień da odpowiedź w postaci różnych medialnych spekulacji! Ta cała afera podsłuchowa i min. nagranie Nowaka uprawdopodabnia niektóre z tych zarzutów!
A na koniec nawet ,jeżeli podejrzenia o ewentualne niejasne powiązania z przedsiębiorcą Piotrem Wawrzynowiczem, okażą się nieuzasadnione , to i tak należy mu się kara za głupotę! Czy jako osoba publiczna - minister nie należy świecić przykładem? Po to ma pieniądze i sztab ludzi do pomocy ,żeby te oświadczenia majątkowe potrafił wypełnić! Nawet jeżeli uwalasz ten zarzut , że po prostu po ludzku się pomylił , to za mieszanie teściów w sprawę i durne wyjaśnienia , koleś wg mnie zasłużył na ten wyrok! I tyle w temacie!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lis 2014r. 09:43  
Cytuj
„Lola Pindola” jak rozumiem gangster który nie naraził na żadne koszta w "aferze zegarkowej" skarb państwa a co za tym idzie i mnie ? ... Po części zgodzę się z Tobą "Jest sam sobie winien" ... Osobiście wierze że zrobił to nieświadomie (czyli głupota) ...skąd ma ten zegarek nie wiem i w zasadzie jest to najmniej istotne (jeśli ten zegarek jest uczciwie kupiony umiech oczywiście) ... dlaczego tak myślę ? ano co by to zmieniło w jego sytuacji gdyby wpisał ten zegarek ...

i jedno zdanie o sądownictwie w PL ... może weźcie przykład z pani Tysiąc ?


Były wiceminister Zbigniew R. był niepoczytalny

Zbigniew R. - były wiceminister w rządzie PiS, który kilka miesięcy temu zatrzymywał przypadkowe samochody i terroryzował ich właścicieli, nie poniesie odpowiedzialności. Biegli orzekli, że mężczyzna był niepoczytalny, więc szczecińska prokuratura zamknęła postępowanie.


Czytaj więcej na http://fakty(...)n=chrome

Koledzy Ziobry to badali ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Lis 2014r. 21:01  
Cytuj
CYTAT
„Lola Pindola” jak rozumiem gangster który nie naraził na żadne koszta w "aferze zegarkowej" skarb państwa a co za tym idzie i mnie ? ... Po części zgodzę się z Tobą "Jest sam sobie winien" ... Osobiście wierze że zrobił to nieświadomie (czyli głupota) ...skąd ma ten zegarek nie wiem i w zasadzie jest to najmniej istotne (jeśli ten zegarek jest uczciwie kupiony umiech oczywiście) ... dlaczego tak myślę ? ano co by to zmieniło w jego sytuacji gdyby wpisał ten zegarek ...

i jedno zdanie o sądownictwie w PL ... może weźcie przykład z pani Tysiąc ?


Były wiceminister Zbigniew R. był niepoczytalny

Zbigniew R. - były wiceminister w rządzie PiS, który kilka miesięcy temu zatrzymywał przypadkowe samochody i terroryzował ich właścicieli, nie poniesie odpowiedzialności. Biegli orzekli, że mężczyzna był niepoczytalny, więc szczecińska prokuratura zamknęła postępowanie.


Czytaj więcej na http://fakty(...)n=chrome

Koledzy Ziobry to badali ?


No widzisz sam Bananie , jaki los nam zgotowała ta cała Platforma! Jedzie sobie koleś , najebany albo naćpany, i straszy Bogu ducha winnych obywateli! Za takie numery , nie ponosi odpowiedzialności , bo rzekomo był niepoczytalny w chwili , kiedy popełnił ten czyn! Oczywiście jego niepoczytalność w tym momencie nie stanowi zagrożenia i gość nie ma nawet zabranego prawka! No weź pomyśl w jakim kraju ,żyjemy , że dochodzi do takich rzeczy! Gdybym ja czy Ty popełnił takie przestępstwo nie skończyło by się na umorzeniu sprawy! To jeszcze jeden ważki argument ,że trzeba wymienić to dziadostwo przy korycie! Każdy taki nagłośniony w mediach przypadek tylko utwierdza przeciętnego Kowalskiego ,że to państwo źle funkcjonuje. Albo jak to powiedział w chwili szczerości jeden z polityków PO , państwo polskie istnieje tylko teoretycznie! Jak już Antek zostanie np. Ministrem Sprawiedliwości to pan Rau trafi na dwadzieścia lat do łagru! Z tymi kolegami Ziobry to nie jestem taki pewien ( jak już z kimś kolegował to bardziej z Januszem Kaczmarkiem_) , a ostatnio częściej obracał się z panami z PO ( a konkretnie z Jerzym Buzkiem). Bynajmniej , to nie umniejsza jego winy , te dwadzieścia lat łagru jak dla mnie to kara w sam raz!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Gru 2014r. 22:16  
Cytuj
Donald Tusk od dziś obejmuje szefostwo Rady Europejskiej:


Obrazek

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2196
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Gru 2014r. 08:15  
Cytuj
By żyło się lepiej

Do dermatologa i okulisty tylko ze skierowaniem.




http://www.polsk(...)jalistow

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Gru 2014r. 08:32  
Cytuj
CYTAT
By żyło się lepiej
Do dermatologa i okulisty tylko ze skierowaniem.

http://www.polsk(...)jalistow


Dziękujemy pani Premier!

My-Naród.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Gru 2014r. 10:39  
Cytuj
Edo fajnie to sobie tłumaczycie ... Jaro żeby teraz przebić Tuska musi zostać przynajmniej imperatorem EuroAzji (czyli tak jak sugerujesz ...kamasze i na Moskwę ) a żeby przebić brata Lecha powinien już sobie stawiać piramidę ... tylko gdzie ?

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2196
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Gru 2014r. 14:09  
Cytuj
Moderowano przez: el.Banan

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.7. wpisów niezgodnych z tematyką danego działu, dyskusją prowadzoną w temacie

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Gru 2014r. 18:15  
Cytuj
Moderowano przez: el.Banan

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.7. wpisów niezgodnych z tematyką danego działu, dyskusją prowadzoną w temacie

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Gru 2014r. 18:51  
Cytuj
Moderowano przez: el.Banan

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.7. wpisów niezgodnych z tematyką danego działu, dyskusją prowadzoną w temacie

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Gru 2014r. 19:46  
Cytuj
Z tego co pamiętam nie jestem ani w PO ani w rządzie ... zarumieniony

Proszę trzymać się tematu umiech

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Gru 2014r. 10:11  
Cytuj
Banan , a ten gość po prawej to jest z rządu czy już nie? Bo może znowu nie trzymam się tematu.


Obrazek

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Gru 2014r. 10:20  
Cytuj
Mahatma Gandhi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Gru 2014r. 10:54  
Cytuj
Po prawej ... mojej czy twojej ? smiech2

To że wy wykształceni i bardzo inteligentni nie będziecie robić za 2k bo chcecie 3k to ewidentna wina Tuska ... Po raz kolejny zgadzam się z tobą ... Na błonie ... mirabelek zabrakło ale jeszcze szczawiu końcówka może się trafić umiech

ps.Wiem że tego nie ogarniesz ale Podkarpaciem od wieków rządzi PiS a i teraz w naszym biednym mieście ... więc to chyba on mają zapewnić ci ten dobrobyt ... czy to Tusk miał przyjechać wmurowywać kamień węgielny pod galerie ? może jeszcze mają ja postawić ? a i jeszcze jedno to na Podkarpacie idzie najwięcej kasy z UE

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Gru 2014r. 17:29  
Cytuj
CYTAT
Po prawej ... mojej czy twojej ? smiech2

To że wy wykształceni i bardzo inteligentni nie będziecie robić za 2k bo chcecie 3k to ewidentna wina Tuska ... Po raz kolejny zgadzam się z tobą ... Na błonie ... mirabelek zabrakło ale jeszcze szczawiu końcówka może się trafić umiech

ps.Wiem że tego nie ogarniesz ale Podkarpaciem od wieków rządzi PiS a i teraz w naszym biednym mieście ... więc to chyba on mają zapewnić ci ten dobrobyt ... czy to Tusk miał przyjechać wmurowywać kamień węgielny pod galerie ? może jeszcze mają ja postawić ? a i jeszcze jedno to na Podkarpacie idzie najwięcej kasy z UE



No tak zapomniałem ,że nie wiesz która to prawa a która lewa ręka! Bananie zaraz Ci to wszystko wytłumaczę! Więc tak jeżeli staniesz przodem do słońca w południe , poobserwuj jak zachodzi! Będzie zachodzić właśnie w prawo! Tylko nie stój tyłem figlarzu bo wszystko zepsujesz!
Co do mirabelek to zajebiście szkoda ,że się skończyły , bo bardzo lubię z nich kompocik. Szczawiu to chyba nigdy nie jadłem , ale słyszałem raz w TV jak jeden ciepły i przyjazny pan o nazwisku .... chyba Niesiołowski podawał przepis! Posprawdzam na necie może gdzieś to odszukam!
Z tym wiekiem to znowu poszedłeś trochę za daleko ! Była kiedyś taka fajna książka " O jeden most za daleko" , ale ponieważ wiem ,że nie lubisz czytać , to nie będę przynudzać.
Wiek w ścisłym tego słowa znaczeniu to 100 lat, a województwo podkarpackie istnieje od reformy administracyjnej z 1999 r. Czyli woj. podkarpackie istnieje ok 15 lat. Jak piszę za dużo to rób notatki , możesz później mnie zacytować - wyrażam zgodę! W każdym razie w ciągu tych 15 lat Podkarpaciem rządzili chyba wszyscy i musisz mi wierzyć na słowo ,że nie tylko te wstrętne pisiory!
Co do galerii otwieranej przez Tuska to wyrażam pewne wątpliwości względem takiego pomysłu. Taką galerię mógłby potem nawiedzić jakiś kataklizm albo coś jeszcze gorszego . Pamiętam jak w trakcie ostatniej powodzi pan premier stanął na wałach Tarnobrzega i powiedział , że on i jego rząd zrobią wszystko , żeby ta sytuacja już nigdy nie powtórzyła się ! Po kilku dniach przyszła tzw druga fala i zalała min. ten wał z którego pan premier tak dziarsko przemawiał ! Powiem Ci ,ze od tamtej pory w stosunku do pana Tuska i jego słów, kieruję się zasadą ograniczonego zaufania.
Z tą kasą z UE to musisz wiedzieć ,że te pieniądze mają właśnie płynąć do najbiedniejszych województw w tym do Podkarpacia. Są nawet takie specjalne programy wsparcia tylko dla tzw. wschodnich województw. Więc fakt , że na Podkarpacie płyną unijne pieniądze to nie efekt działań nadprzyrodzonych zdolności polityków , tylko normalna kolej rzeczy! Z tym najwięcej to znowu przesadziłeś , ale ja już zdążyłem się przyzwyczaić i nie będę robił afery!

Co jeszcze chcesz wiedzieć , figlarzu?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Gru 2014r. 20:32  
Cytuj
Edo ty serio myślisz że jesteś zabawny sciana Na innych forach zapewne robisz furorę ... ale tam wystarczy napisać "Tusk to killer" i już jesteś starszym obszczymurkiem a wszyscy kłaniają się w pas potluczony
Zaczynam myśleć że lepiej cię nie "ruszać" bo skończysz jak "kolega 3 kosy"

Jak to PO fałszowało wybory

Bardzo nośne hasło - "sfałszowane wybory". Łatwo mówić, trudniej udowodnić, że doszło do czegoś więcej niż nieprawidłowości i to jeszcze na masową skalę, co miało uzasadniać żądanie unieważnienia wyborów. Chcieliśmy przyjrzeć się konkretnym sprawom, które PiS podaje jako przykłady celowej wyborczej manipulacji. Okazuje się, że te informacje są ściśle tajne, podobnie jak świadkowie, na których powołuje się Prawo i Sprawiedliwość. Dotarliśmy jednak do jednego z takich miejsc, gdzie głosowanie miało być poza lokalem wyborczym ...

Czarno na Białym

Nie to nie ekspoze Kaczyńskiego to program w TVN 24 jak to wybory są fałszowane

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Gru 2014r. 21:18  
Cytuj
CYTAT
Edo ty serio myślisz że jesteś zabawny sciana Na innych forach zapewne robisz furorę ... ale tam wystarczy napisać "Tusk to killer" i już jesteś starszym obszczymurkiem a wszyscy kłaniają się w pas potluczony
Zaczynam myśleć że lepiej cię nie "ruszać" bo skończysz jak "kolega 3 kosy"

Jak to PO fałszowało wybory

Bardzo nośne hasło - "sfałszowane wybory". Łatwo mówić, trudniej udowodnić, że doszło do czegoś więcej niż nieprawidłowości i to jeszcze na masową skalę, co miało uzasadniać żądanie unieważnienia wyborów. Chcieliśmy przyjrzeć się konkretnym sprawom, które PiS podaje jako przykłady celowej wyborczej manipulacji. Okazuje się, że te informacje są ściśle tajne, podobnie jak świadkowie, na których powołuje się Prawo i Sprawiedliwość. Dotarliśmy jednak do jednego z takich miejsc, gdzie głosowanie miało być poza lokalem wyborczym ...

Czarno na Białym

Nie to nie ekspoze Kaczyńskiego to program w TVN 24 jak to wybory są fałszowane



Bananie z tym czarno na białym , to muszę Ci napisać ,że mnie przekonałeś. Po otworzeniu tego linka przeglądnąłem to ( trochę mi to zajęło - bo było tego dużo) co zapodałeś i tam ujrzałem prawdy świadectwo. Obiektywna dziennikarka z renomowanej stacji telewizyjnej , przeprowadziła prawdziwe śledztwo i doszła ,do popartej faktami i zeznaniami świadków, konkluzji. Tych wszystkich zeznań świadków ich danych osobowych i innych dokumentów weryfikujących te materiały nie dałem rady dzisiaj przeglądnąć . Wrócę do tego jutro , a jak nie dam rady to pojutrze! Wiem , wiem powiesz ,że sobie jaja robię i dopóki czegoś nie zobaczę na niezależnej albo w TV TRWAM , to i tak nie uwierzę! Zazwyczaj tak jest ale tym razem profesjonalizm tej dziennikarki naprawdę zdjął bielmo z moich oczu!
Co do bycia zabawnym , to wierz lub nie , ale naprawdę mi na tym nie zależy. Bardziej wolę takie określenie , że przez posłużenie się absurdem obnażam czyjąś ignorancję! A że Twoja świeci jak choinka w święta z kilometra, no to sam rozumiesz!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Gru 2014r. 23:36  
Cytuj
EdoZChabzin co ty za brednie wypisujesz. Robiąc z siebie głupka robisz tylko z siebie głupka. To proste ale może nie dla ciebie ok

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2014r. 11:04  
Cytuj
Andrzejek, obniżasz loty, kolega spiera się, dyskutuje, cos udowadnia, daje cos z siebie, a Ty po prostu wszedłeś i powiedziałeś, że jest głupi.

Nie stać cie na coś więcej niż jedno aroganckie zdanie?

Kiedyś inaczej pisałeś. A może się starzejesz i masz to nieznośne uczucie, że już wszystko wiesz i wiesz kto jest mądry, a kto głupi i koniec kropka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Gru 2014r. 17:16  
Cytuj
CYTAT
EdoZChabzin co ty za brednie wypisujesz. Robiąc z siebie głupka robisz tylko z siebie głupka. To proste ale może nie dla ciebie ok


Dzięki , Andrzejku dzięki takim jak Twój komentarzom człowiek naprawdę czuje , że jego praca znajduje zrozumienie! I ma prawo czuć się doceniony. Postaram się dalej trzymać ten poziom.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Gru 2014r. 17:51  
Cytuj
Minister przypomniała nauczycielom o pracy. Związek oburzony


Sekcja Krajowa Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność" krytykuje minister edukacji Joannę Kluzik-Rostkowską za list otwarty do rodziców ws. przerwy świątecznej w szkołach. Według "S", minister dyskredytuje zawód nauczyciela w oczach opinii publicznej.

..."Przerwa świąteczna, która w tym roku jest zatwierdzona między 22 a 31 grudnia, nie jest czasem wolnym od pracy dla nauczycieli. Wolne, tak jak wszyscy, nauczyciele mają jedynie w dni świąt. W inne pozostają do dyspozycji dyrektora. Tak więc dyrektor, na waszą prośbę, może zaplanować, aby nauczyciele w tym czasie prowadzili zajęcia z waszymi dziećmi" - napisała Kluzik-Rostkowska w liście.
...


Czytaj więcej na http://fakty(...)n=chrome

Nie wiem jak wy ale ja pierwsze słyszę o takiej możliwości a na kilku wywiadówkach byłem ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Gru 2014r. 21:10  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek, obniżasz loty, kolega spiera się, dyskutuje, cos udowadnia, daje cos z siebie, a Ty po prostu wszedłeś i powiedziałeś, że jest głupi.

Nie stać cie na coś więcej niż jedno aroganckie zdanie?

Kiedyś inaczej pisałeś. A może się starzejesz i masz to nieznośne uczucie, że już wszystko wiesz i wiesz kto jest mądry, a kto głupi i koniec kropka.


A Ty czytałeś co on wypisuje? O jakim poziomie Ty piszesz?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Gru 2014r. 18:34  
Cytuj
CYTAT
Minister przypomniała nauczycielom o pracy. Związek oburzony

Sekcja Krajowa Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność" krytykuje minister edukacji Joannę Kluzik-Rostkowską za list otwarty do rodziców ws. przerwy świątecznej w szkołach. Według "S", minister dyskredytuje zawód nauczyciela w oczach opinii publicznej.

..."Przerwa świąteczna, która w tym roku jest zatwierdzona między 22 a 31 grudnia, nie jest czasem wolnym od pracy dla nauczycieli. Wolne, tak jak wszyscy, nauczyciele mają jedynie w dni świąt. W inne pozostają do dyspozycji dyrektora. Tak więc dyrektor, na waszą prośbę, może zaplanować, aby nauczyciele w tym czasie prowadzili zajęcia z waszymi dziećmi" - napisała Kluzik-Rostkowska w liście.
...
Czytaj więcej na http://fakty(...)n=chrome

Nie wiem jak wy ale ja pierwsze słyszę o takiej możliwości a na kilku wywiadówkach byłem ...


Powiem Ci , Bananie ,że wiarygodność pani Kluzik-Rostkowskiej nie jest zbyt wysoka.Nie tak dawno ta pani stała obok Jarosława i utwierdzała go w przekonaniu, że jest taki zajebisty i w ogóle. Jarosław Polskę Zbaw wywalił ją po przegranych wyborach prezydenckich ( bodajże 14-tych albo 15-tych przegranych przez PiS, dokładnie nie pamiętam , to wiesz tylko Ty i Pudelek).W każdym razie ktoś , kto jakiś czas temu uważał , że czarne jest białe , a teraz twierdzi ,że czarne jest czerwone, nie zasługuje na zbyt dużą uwagę. Tłumaczenia o przejrzeniu na oczy i zmianie optyki spogladania na świat brzmią co najmniej dziwacznie. Mam podobne odczucia jeżeli chodzi np. o innego Twojego idola Miska Kamińskiego , a nawet człowieka zwanego koniem czyli Romana Giertycha. Reasumując nawet w sprawie ferii świątecznych dla dzieci mówimy pani minister stanowczo : Nie! Jeżeli masz wątpliwości co do moich słów , to tak szczerze przyznaj jak np oceniasz wiarygodność np pana Gowina?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 100 101 102 103 104 105 106 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »