NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 102 103 104 105 106 107 108 ... » »»
Wszystko o PO,
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2014r. 20:16  
Cytuj
I jeszcze takie tam

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2014r. 20:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Gru 2014r. 20:34  
Cytuj
Zapomniałem że są prości ludzie sorry ... Widzę stronka spieprzajdziadu.pl bardzo cię boli ale istnieje i jest bardziej wiarygodna od np. Komisji Macierewicza czy ci się to podoba czy nie ok ...

Co do wiarygodności TVNu to po liście chętnych którzy chcą ją zakupić (a zamieściła ją Elizabet) śmiem twierdzić że to topowa TV na ten czas ...przełknij to cool girl?

A co do twojego przygłupiego stylu pisania to na innych forach na niego rwiesz laski/chłopców czy po prostu udajesz mądrego ? A i jeszcze jedno nie baw się we wróżbitę bo idzie ci to po ch... jak już nie raz udowodniłeś mlotek

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Gru 2014r. 21:20  
Cytuj
EdoZChabzin czytam co piszesz i odnoszę wrażenie, że popierasz tylko tych co nic nie robią lub przejadają czyjąś pracę.
Temat Orlików to temat PO, nikt wcześniej tego nie zrobił i nie ma sie do czego odnieść. Oczywiście można ponarzekać bo jest z czego. Nie byłoby Orlików nie byłoby na co narzekać.
Podobnie z autostradami. Te wybudowane za PO są zbyt drogie lub za drogie. Ile kosztowały te budowane przez PiS i SLD? Były zdecydowanie tańsze bo nic nie budowano. Więc pieniądze szły tylko na gadanie, plany i sympozja związane z budową autostrad. Gdyby zacząć budować autostrady po 89 roku mielibyśmy już dzisiaj sporą sieć i mozna by porównać który rząd jak realizował projekt. Teraz nie ma sie do czego odnieść.


irkuck Czy mozna było kupić inny pociąg? Pewnie tak. Czy PKP powinno organizować przetarg czy kupić z wolnej ręki? I co konkretnie PKP powinno kupić?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Gru 2014r. 21:22  
Cytuj
CYTAT
Zapomniałem że są prości ludzie sorry ... Widzę stronka spieprzajdziadu.pl bardzo cię boli ale istnieje i jest bardziej wiarygodna od np. Komisji Macierewicza czy ci się to podoba czy nie ok ...

Co do wiarygodności TVN to po liście chętnych którzy chcą ją zakupić (a zamieściła ją Elizabet) śmiem twierdzić że to topowa TV na ten czas czy ci się to podoba czy nie cool girl?

A co do twojego przygłupiego stylu pisania to na innych forach na niego rwiesz laski/chłopców czy po prostu udajesz mądrego ? A i jeszcze jedno nie baw się we wróżbitę bo idzie ci to po ch... jak już nie raz udowodniłeś mlotek

Myślę , Bananie ,że powiedzieć o spieprzajdziadu.pl , że jest ta zacna stronka bardzo wiarygodna to zdecydowanie za mało. Widzisz , nawet pani Premier Kopacz skądinąd znana ze swego otwartego i kompromisowego charakteru zasugerowała prezesowi ( bardziej znanego ze swojego zamordyzmu i absolutnej bezkompromisowości) , iż ten miał podobno podpisać w stanie wojennym tzw. lojalkę wobec władz PRL. Czyli w sposób świadomy lub nie ( w przypadku tej pani to ktoś złośliwy powiedziałby , że raczej nie) pani premier użyła żywcem argumentu z szafy Lesiaka= spieprzajdziadu.pl . Z całą sumiennością przyznaję ,że Ty pierwszy o tym pisałeś , nie wiem czy wiedziałeś o tym przed płk Lesiakiem , który tą lojalkę stworzył na początku lat dziewięćdziesiątych , ale na tym forum na pewno Ty pierwszy powziąłeś wiedzę na ten temat. Więc skoro sama pani Premier cytuje te newsy to nam nie pozostaje nic innego jak tylko przyklasnąć! To tylko potwierdza wiarygodność tej zacnej stronki!

Bananie , co do TVN , to nie rozumiem Twojego oburzenia. Poza kilkoma oszołomami w tym kraju panuje pełna zgoda co do profesjonalizmu tej stacji. Tą wiarygodność mniej więcej TVN ma niczym PZPR za poprzedniego systemu. I to jeszcze w sondażach CBOS ( również z tamtego okresu). Widzisz system upadł a CBOS dalej publikuje sondaże , i ta sama opcja ( nieco przepoczwarzona co prawda) jest zawsze na "przedzie". Czy to nie komiczne, figlarzu?

Co do rwania na swoje teksty lasek/chłopców to muszę Ci napisać ,że kiedyś słyszałem o tzw. teorii pierwszego skojarzenia. To taka teoria ,że to co Ci się pierwsze skojarzy to jest właśnie to o czym świadomie lub podświadomie marzysz. Choć z pozoru wydaje się to co najmniej dziwne u żonatego i dzieciatego chłopa , to muszę Ci powiedzieć ,że i takie rzeczy się zdarzają. Więc nie trać nadziei , jeśli tego naprawdę potrzebujesz. Jesteśmy z Tobą , tym bardziej ,że coming outy są dzisiaj na topie. A wiem ,że od zawsze wykazywałeś głęboką fascynację w kierunku pana Tuska.

Z tymi wróżbami , Bananie , to już trochę przegiąłeś!Twardo stąpam po ziemi i nie wierzę w żadne cuda ani wróżby. No może tylko jeden , wierzę ciągle w ten piękny sen o zielonej wyspie , gdzie lato nigdy się nie kończy a Pendolino jeździ ze Stalówki do Niska co godzinę tam i z powrotem. Pomijając ten jeden przypadek wszystkie wróżby i cuda to dla mnie gusła i zabobon , więc mnie nie prowokuj . Bo jak się zdenerwuję , to wrzucę Twoją kartę biblioteczną ze szkoły i będzie śmiechawa. Spreparuję Ci taką osobistą szafę Lesiaka , zamiast lojalki będą książki , które czytałeś. Co prawda pozycji tam bardzo niewiele , ale zawsze można albo coś dopisać albo wszystko usunąć ( to by było dużo prostsze ze względu na ilość pozycji)! Poczujesz się wtedy jak Jarek , a ja będę Władkiem Frasyniukiem , ewentualnie panią Premier. Więc jak wchodzisz w to, figlarzu?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2014r. 07:53  
Cytuj
pendolino pokazuje jak rządzi PO. tyle w temacie.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Gru 2014r. 07:59  
Cytuj
Co do rwania na swoje teksty lasek/chłopców to muszę Ci napisać ,że kiedyś słyszałem o tzw. teorii pierwszego skojarzenia. To taka teoria ,że to co Ci się pierwsze skojarzy to jest właśnie to o czym świadomie lub podświadomie marzysz. Choć z pozoru wydaje się to co najmniej dziwne u żonatego i dzieciatego chłopa , to muszę Ci powiedzieć ,że i takie rzeczy się zdarzają. Więc nie trać nadziei , jeśli tego naprawdę potrzebujesz. Jesteśmy z Tobą , tym bardziej ,że coming outy są dzisiaj na topie. A wiem ,że od zawsze wykazywałeś głęboką fascynację w kierunku pana Tuska.

Ty w kontekście Biedronia pisałeś coś o gejach? I skojarzeniach? A może pragnieniach? Czyż właśnie nie "zabiła" cie twoja własna teoria?

Co do lojalki Jarka. najbardziej zastanawiające jest to że to jedyna "czysta" teczka jaka została stworzona za PRLu. Jarek machał nią na konferencji prawie jak Wałęsa umiech taki to opozycyjny działacz, taki z niego był twardziel, tak zalazł ubekom za skórę, że ci postanowili, że go wypuszczą i tym zrobią mu dopiero przykrość. A to ubeckie figlarze.

A tak na poważnie ilu opozycjonistów zostało wtedy tak szybciutko zwolnionych?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Gru 2014r. 08:02  
Cytuj
CYTAT
pendolino pokazuje jak rządzi PO. tyle w temacie.


No wiesz inne rządy w zasadzie niewiele w temacie robiły wiec tez można powiedzieć że ich czyny pokazują ich pracę. Może to nie świat idealny ale myślę, że lepiej, że mamy na co narzekać nić po prostu nie mieć nic.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Gru 2014r. 09:19  
Cytuj
CYTAT


Ty w kontekście Biedronia pisałeś coś o gejach? I skojarzeniach? A może pragnieniach? Czyż właśnie nie "zabiła" cie twoja własna teoria?

Co do lojalki Jarka. najbardziej zastanawiające jest to że to jedyna "czysta" teczka jaka została stworzona za PRLu. Jarek machał nią na konferencji prawie jak Wałęsa umiech taki to opozycyjny działacz, taki z niego był twardziel, tak zalazł ubekom za skórę, że ci postanowili, że go wypuszczą i tym zrobią mu dopiero przykrość. A to ubeckie figlarze.

A tak na poważnie ilu opozycjonistów zostało wtedy tak szybciutko zwolnionych?




Być może masz rację z tym skojarzeniem , widzisz Banan wielbi Donalda , a ja ojca Dyrektora i Antoniego Macierewicza. Całkiem możliwe ,że wykazujemy te same skłonności. A Ty kogo podziwiasz Andrzejku? Bo jeszcze się okaże ,że mamy kworum i możemy całkiem przejąć to forum. Oczywiście pod błogosławieństwem pana Biedronia. Może nam przyśle ze Słupska swoje rozbierane zdjęcie i wiadro wazeliny. Co Ty na to?

Andrzejku, gdyby to pytanie co do lojalki zadał Banan , to bym zrozumiał , ale Ty? III Rzeczpospolita powstała jako kontrakt zawarty między ugodową stroną Solidarności , a chcącą sobie zapewnić miękkie lądowanie , komunistyczną , znienawidzoną przez Naród, władzą. Przy okrągłym stole zawarto porozumienie ( niestety za wiedzą i zgodą Episkopatu) , które pomogło zachować przywileje komuchów kosztem stopniowego podzielenia się władzą. Jarosław Kaczyński , ze względu na swoją bezkompromisowość znalazł się na liście ludzi do uwalenia. Mam na myśli ludzi , którzy praktycznie od początku swojej działalności politycznej w III RP mówili o tzw. zgniłym kompromisie zawartym przy okrągłym stole. Wszyscy Ci ludzie , którzy chcieli rozliczyć kontrakt okrągłostołowy ( a przynajmniej ujawnić wszystko co z nim było związane) , stali się wrogami rządzących tym krajem. Część z nich została nazwana oszołomami , niektórzy musieli skończyć karierę polityczną w dziwny sposób. Niektórzy nawet zginęli w tajemniczych okolicznościach. W tamtym czasie Prezydent RP kontrolował służby specjalne , więc Bolek ( o którym już wtedy mówiono w ten sposób) wydał rozkaz inwigilacji oponentów politycznych. Prawicowi publicyści piszą błędnie o tzw. inwigilacji prawicy. Nie jest to prawda , ponieważ tą "opieką" ze strony UOP ( i wiele wskazuje ,ze również WSI), zostały objęte różne partie i stowarzyszenia , nie tylko prawicowe. Jarek był tylko jednym z wielu , których ta akcja osobiście dotknęła. O szafie Lesiaka już pisałem , nie ma sensu powtarzać po raz dziesiąty tego samego. Po prostu te dokumenty co jakiś czas wypływają , ale ich wiarygodność jest mocno wątpliwa. Po prostu poczytaj o tym , temat jest na necie dość dobrze opisany.


Co do Twojego pytania odnośnie ilości opozycjonistów szybciutko wypuszczonych, odpowiem , nie wiem , nie potrafię odpowiedzieć. Jeżeli masz konkretne najlepiej poparte dokumentem , informacje to je wrzuć , porozmawiamy o tym. Być może jest między nami jakaś płaszczyzna porozumienia ( i nie mam na myśli tego wiadra wazeliny od Biedronia). Po prostu wrzuć co konkretnie wiesz na ten temat , a ja postaram udzielić Ci odpowiedzi. Tylko proszę nie cytuj spieprzajdziadu.pl , no chyba ,że już nic innego nie znajdziesz.

I jeszcze na koniec , gdzieś wyszperałem ,że min . w szafie Lesiaka były informacje o homoseksualizmie Jarosława. Nie było lepszego sposobu na skompromitowanie polityka niż taki numer obyczajowy.. Jeżeli sfałszowali lojalkę , to dlaczego nie mogli spreparować np zdjęcia Jarka z jakimś panem w niedwuznacznej sytuacji Nie wiem czy te rzeczy są ujawnione , o to już musisz spytać swojego frienda-figlarza Banana. On na spieprzajdziadu.pl wymiata i zna tą stronkę na wskroś.


Postarałem się pisać bardzo poważnie ,prawie bez docinek i uciekania w absurd, mam nadzieje ,że to docenisz.uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2014r. 09:47  
Cytuj
CYTAT
ipa1944 : Do wszystkich którzy śmieją się plują na dokonania swoich przodków w PRLu. - Polska obecnie jest dalej w tyle za zachodem jak PRL, my za PRL pociągi żeśmy sprzedawali a nie kupowali, starocie już z lamusa. Myśmy cieszyli tym co żeśmy sami zrobili, wybudowali, wy cieszycie się tym, co wam ktoś wciśnie z uśmiechem politowania, za ciężką kasę. A co macie swojego POLSKIEGO z czego moglibyście być dumni. Ile przy obecnej technice, wybudowaliście, fabryk, kombinatów, ile stworzyliście miejsc pracy dla swoich dzieci. Czy zbudowaliście choć jeden polski samochód, nawet taki typu Warszawa, Syrena, Polonez, słynne w wielu państwach dostawcze Żuki, Nysy, ciężarowe Jelcze, Stary, traktory Ursus itp.itd. Z czego możecie być dumni wy po 25 latach, czym pochwalicie się przed swoimi dziećmi? - biedą, głodem i milionami, rodaków, niewolników za granicą?- a w kraju marszami? - Miejcie trochę samokrytyki, i przynajmniej nie, potępiajcie w czambół nie wyśmiewajcie PRLu. to byli wasi przodkowie, oni robili wszystko, co byli w stanie, zrobić gołymi rękami, dla was, swoich dzieci wnuków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Gru 2014r. 17:45  
Cytuj
EdoZChabzin Niepotrzebnie zaczynałem z tobą temat. Biedroń interesuje mnie tylko jako Prezydent Słupska. Nie interesuje mnie jego orientacja seksualna. Musisz być bardzo nieszczęśliwy, że zajmują cię takie sprawy umiech

Nie zaglądam na spieprzajdziadu.pl i inne szafy Lesiaka, nie interesuje mnie to. Co do robienia z siebie oszołoma? To Jarek sam z siebie robi tego oszołoma. Otacza się miernotami, którzy psują jego wizerunek. Może i ona ma coś mądrego do powiedzenia ale niestety nie potrafi tego przekazać. Ja nie mam chęci wnikać w jego intencje. Nie ma zamiaru niczego ci tłumaczyć i wyjaśniać. To jest moje zdanie i nie mam zamiaru sie z niego tłumaczyć.


Ciekawe jest to że ty bardzo wybiórczo poruszasz tematy. Z każdego wątku wybierasz sobie coś i w to uderzasz. Udajesz, że nic innego nie było.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Gru 2014r. 18:12  
Cytuj
Andrzejku kim może się otaczać skoro mądrzejszych albo wywalił albo sami odeszli ? A pipy pokroju Ziobry czy Kurskiego wracające na kolanach (żeby kasa się zgadzała) to nawet nie miernoty ... Oczywiście otacza się też "starymi" koleżkami pokroju Jasińskiego i jemu podobnymi ... tu jest pytanie ... dlaczego "hoduje" nadal "własnych" komuchów ... gdybym zerknął w ściągę ... jak to mawiał Kaczyński ?? aa spieprzajdziadu zapewne bym coś zalazł ale ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Gru 2014r. 19:11  
Cytuj
CYTAT
EdoZChabzin Niepotrzebnie zaczynałem z tobą temat. Biedroń interesuje mnie tylko jako Prezydent Słupska. Nie interesuje mnie jego orientacja seksualna. Musisz być bardzo nieszczęśliwy, że zajmują cię takie sprawy umiech

Nie zaglądam na spieprzajdziadu.pl i inne szafy Lesiaka, nie interesuje mnie to. Co do robienia z siebie oszołoma? To Jarek sam z siebie robi tego oszołoma. Otacza się miernotami, którzy psują jego wizerunek. Może i ona ma coś mądrego do powiedzenia ale niestety nie potrafi tego przekazać. Ja nie mam chęci wnikać w jego intencje. Nie ma zamiaru niczego ci tłumaczyć i wyjaśniać. To jest moje zdanie i nie mam zamiaru sie z niego tłumaczyć.


Ciekawe jest to że ty bardzo wybiórczo poruszasz tematy. Z każdego wątku wybierasz sobie coś i w to uderzasz. Udajesz, że nic innego nie było.


Ok , Andrzejku , nie będziemy dłużej tego wałkować . Chciałbym ,żebyś na zakończenie tego tematu, napisał tylko co sądzisz o sprawach , o których pisałem . Mam na myśli czy wierzysz to że prezydent Lech Wałęsa wydał tajną instrukcję dla służb specjalnych ? Czy dopuszczasz możliwość ,że służby wzięły na widelec niektórych polityków min Kaczyńskiego i dopuszczały się rzeczy bezprawnych. Chciałem tylko poznać Twoje zdanie, czy np. wierzysz w to o czym pisze , ale masz to w nosie ( tak rozumiem Twojego posta). Albo np. nie wierzysz ,że dochodziło do takich rzeczy i po prostu wypisuję głupoty. Tylko tyle.



CYTAT
Andrzejku kim może się otaczać skoro mądrzejszych albo wywalił albo sami odeszli ? A pipy pokroju Ziobry czy Kurskiego wracające na kolanach (żeby kasa się zgadzała) to nawet nie miernoty ... Oczywiście otacza się też "starymi" koleżkami pokroju Jasińskiego i jemu podobnymi ... tu jest pytanie ... dlaczego "hoduje" nadal "własnych" komuchów ... gdybym zerknął w ściągę ... jak to mawiał Kaczyński ?? aa spieprzajdziadu zapewne bym coś zalazł ale ...



Heja Banan , mistrzu ciętej riposty i swobodnie pojmowanej interpunkcji! I znowu się czepiłeś Jarosława , ej Ty figlarzu! Co ten człowiek Ci zrobił ,że go tak nienawidzisz? Muszę Ci napisać , że co do tych miernot , które wymieniłeś , to pełna zgoda. Prawda jest taka ,że najmądrzejsi z PiS przeszli do PO ( Sikorski , Misiu Kamiński , czy pani Kluzik- Rostkowska). Kto miał łeb na karku opuścił tonącego Jarosława i przystąpił do drużyny zwycięskiego Donalda. Może Hofman pójdzie w ślady konia i z wroga PO stanie się jej przyjacielem. Z pozoru wydaje się to niemożliwe,ale kto siedem lat temu mógł przewidzieć , że człowiek zwany koniem będzie reprezentował najbardziej prominentnych działaczy PO w sądach , a z wieloma jest szczerze zaprzyjaźniony! Taki Hofman jakby ujawnił kulisy otoczenia Jarosława i wyciągnął jakieś niejasne sprawki związane z prezesem , mógłby być bardzo użyteczny , nie sądzisz? Jak myślisz , Bananie , taki Hofman byłby z tym wiarygodny czy nie? No patrz Sikorskiemu wybaczyłeś , Kamińskiemu wybaczyłeś , i człowiekowi zwanemu koniem również, to dlaczego miałbyś nie wybaczyć Adasiowi Hofmanowi? Co Ty na to figlarzu ?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Gru 2014r. 21:43  
Cytuj
Nie wiem co będzie dalej z ex PiSowskimi złodziejami ... może ich przytulą do PO ... Ale bardziej interesuje mnie w tej chwili "Jar" i jego kolega ze studiów Wojtek umiech co za lody kręcili w Płocku że do dziś ma go na "przyczepkę" międzyczasie "tyrał" w "Srebrnej" ... ciekawe ...przydatny komuch potluczony który dziś idzie i krzyczy "raz sierpem raz młotem ..."

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Gru 2014r. 08:00  
Cytuj
EdoZChabzin skoro mamy nie wałkować to nie wałkujmy. No chyba, że chcesz sie odnieść do moich pytań, stwierdzeń które delikatnie mówiąc pomijasz umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Gru 2014r. 23:11  
Cytuj
CYTAT
EdoZChabzin skoro mamy nie wałkować to nie wałkujmy. No chyba, że chcesz sie odnieść do moich pytań, stwierdzeń które delikatnie mówiąc pomijasz umiech


Odnieś się Andrzejku do moich pytań z poprzedniego postu a ja nie omieszkam odpowiedzieć na Twoje. Tylko konkretnie zadaj te pytania raz jeszcze raz.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Gru 2014r. 07:57  
Cytuj
Daruj sobie, już mi sie odechciały te przepychanki. ty nie chcesz rozmawiać tylko sie przekomarzać. Nie mam ochoty. Bez pozdrowień.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Gru 2014r. 10:41  
Cytuj
Zadałem ci dwa konkretne pytania:


1) czy jest prawdą wg Ciebie ,że ówczesny Prezydent RP Lech Wałęsa wydał tajną instrukcję służbom specjalnym celem inwigilacji i rozpracowywania operacyjnego partii i stowarzyszeń wytypowanych do tego przez Bolka ( albo jego doradców).
Rykoszetem od tego dostał Jarosław ( lojalka i inne gówna) , który znalazł się na tej liście.
2) czy wg Ciebie to co pokrótce opisałem to wymysł mojej chorej wyobraźni , i niczego takiego nie było? Czy po prostu wypisuję głupoty , wykorzystując demokratyczną zasadę wolności słowa i dobrotliwość Banana?


Andrzejku , to tylko dwa pytania. Nie bój się , nikt Ci nie robi krzywdy. Po prostu odpowiedz jak chłop , tak albo nie , i więcej nie wracajmy do sprawy. Bo Twoje zachowanie , może świadczyć , że domyślasz się jak było , ale lepiej w tej konkretnej sprawie milczeć!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 27 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2014r. 16:56  
Cytuj
https://www.youtube.com/watch?v=QsW5QPap38Q&sns=fb

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Gru 2014r. 18:42  
Cytuj
EdoZChabzin ostatni raz. Nie obchodzi mnie to. Kaczyński sie dla mnie nie liczy, dla mnie to nikt. Nie wiem czy Wałęsa wydał tajną instrukcję, nie wiem czy inwigilował, czy go rozpracowywał. Nie interesuje mnie to. Kaczyński nie jest wart bym aż tak sie nim zajmował.
Nie interesuje mnie czy to wymyśliłeś, czy to wytwór twojej wyobraźni. Naprawdę mam to w gdzieś.
Lubie teorie spiskowe ale akurat takie mnie nie porywają. Politycy tej klasy co Kaczyńscy nie są warci by sie nimi aż tak zajmować. To mały zawistny i kłamliwy człowiek. Wszystko co związane z Kaczyńskimi to jedno wielkie kłamstwo i obłuda, Chodzi o ich zasługi. To mały zawistny człowiek. Nie chodzi o wzrost choć nie jest wielkoludem.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Gru 2014r. 19:15  
Cytuj
No i widzisz kilka szczerych słów padło. Przynajmniej tyle. Chociaż nie ukrywam ,że mimo wszystko liczyłem na coś więcej. No patrz na temat Rajmunda Kaczyńskiego ,pisałeś że niby wysługiwał się komuszkom ( bez podawania absolutnie żadnych szczegółów). Czyli wrzucasz jakieś brzydko pachnące insynuacje , chcąc trochę namieszać. A jednak w jakiś sposób interesujesz się Jarosławem i jego rodziną, skoro wrzucasz takie nieładne rzeczy na to forum. Więc nie jest tak ,że on Ci zwisa. Ty go po prostu ze wszystkich sił swoich nienawidzisz. Reasumując wtedy kiedy można dokopać samemu Jarosławowi czy jego rodzince , czynisz to bez wahania . Kiedy posługując się jakimiś kłamstwami posuniesz się za daleko , wykonujesz krok w tył i twierdzisz ,że Cię to nie interesuje! W tym momencie po raz kolejny tak właśnie postąpiłeś . Jak to świadczy o Twojej " wiarygodności " , Andrzejku? Sądzę ,że kiepsko!

Gdybym teraz zadał Ci pytanie ,czy masz dowody na jakiekolwiek wysługiwanie się Rajmunda Rajmundowicza komuszkom, nie będziesz ich w stanie podać . Pewnie napiszesz ,że Ci to zwisa. Ale skoro tak , to kiego ch.ja to wrzucasz? Ulżyło Ci po tym? Poczułeś się bardziej dowartościowany ? Pomijam fakt , że wszyscy przeciwnicy polityczni , Jarosława , posługują się sloganem ,że to człowiek chory z nienawiści. Czy siebie nie uważasz za chorego z nienawiści, Andrzejku? Odpowiedz sobie szczerze na to pytanie sam przed sobą , bo przed nami tego nie potrafisz!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2186
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Gru 2014r. 19:49  
Cytuj
Prąd podrożeje już w styczniu!

Co na to premier Ewa Kopacz, która tuż po powrocie z klimatycznego szczytu UE, poinformowała, że nie będzie podwyżek prądu?


http://www.warsz(...)styczniu

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Gru 2014r. 21:39  
Cytuj
EdoZChabzin bla, bla, bla. Czy mam dowody? Był AK'owcem? Czy pracował na Politechnice jako wykładowca? Ilu AK'owców miało dobre posady na państwowej posadzie?
I to wystarczy, odpowiedz na te pytania jeśli chcesz.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Gru 2014r. 22:14  
Cytuj
Andrzejku problemem Eda jest to że nie ma jak zrobić z Kaczyńskich bohaterów więc stara się zrobić z nich najmniejsze pipy jakie mogą wyjść ... Napiszesz że Kaczyński był nędznym prezydentem najgorszym jakiego ta ziemia nosiła to napisze ci podobnie ... jakie masz na to dowody ... napisz że masz takie same jak na zamach Smoleński i fałszowanie wyborów ... Mnie ciekawi Edo jakie ty masz dowody na to że np. Wałęsa to Bolek ;) to chyba proste bo dość dawno to obwieściłeś na forum potluczony

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Gru 2014r. 22:41  
Cytuj
CYTAT
EdoZChabzin bla, bla, bla. Czy mam dowody? Był AK'owcem? Czy pracował na Politechnice jako wykładowca? Ilu AK'owców miało dobre posady na państwowej posadzie?
I to wystarczy, odpowiedz na te pytania jeśli chcesz.


W tym co napisałeś jedynym faktem jest to , że wielu ,bardzo wielu akowców było represjonowanych przez ubecje. AK u szczytu swojej liczebności liczyła około 400 tys żołnierzy. Większość z nich po wojnie została poddana represjom , ale niektórym się udało przetrwać te trudne czasy. Ale ok powiedzmy ,że fakt iż Rajmund uniknął więzienia, łagrów czy nawet egzekucji może rodzić spekulacje. W związku z tym wrzuć z łaski swojej jakąś teczkę osobową , cokolwiek co uprawdopodabnia Twoją tezę. On nawet nie był członkiem PPR (protoplasty PZPR) ,więc obawiam się ,że nie obronisz swojej wersji w żaden sposób. No proszę wrzuć cokolwiek co rzuci nowe światło i pozwoli wyjaśnić ten temat. Nie masz nic ,żadnego konkretu. W związku z tym najlepiej rzucić gównem, a nuż się coś przyklei. Albo raczej ktoś podłapie.I tu akurat muszę ogłosić Twój sukces bo jeden taki już podłapał! Gratuluję!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Gru 2014r. 07:46  
Cytuj
EdoZChabzin wiedziałem że nie warto z tobą wchodzić w żadne dyskusje. Nic nie napisałeś. Buzo słów i żadnego sensu. Ja nie jestem sądem by dawać wyroki. Ja nie potrzebuję nikogo przekonywać do swoich racji. Ja zadałem tylko pytania. Zestawiłem życie pieszczochów z innymi rodzinami AK'owców.

PS,

Teczkę Wałęsy masz? Dowód na to iż był Bolkiem masz?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 102 103 104 105 106 107 108 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »