NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 107 108 109 110 111 112 113 ... » »»
Wszystko o PO,
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2015r. 20:43  
Cytuj
Zdaje się, że nam pan minister Schetyna błysnął wiedzą i powiedział, że Oświęcim wyzwalali Ukraincy, no bo to wojska Frontu Ukraińskiego wyzwalały Auchwitz.
Nic dziwnego, że Polaków nazywaja dzi**ami, którzy daja d**y raz jednym, raz drugim.
Obecnie Amerykanom (lub robimy im tylko laskę jak kto woli), którzy zreszta aż nazbyt często pisza o polskich obozach zagłady.

Moderowano przez: el.Banan
chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2015r. 20:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2015r. 00:04  
Cytuj
Następnym razem postawię te kropeczki w środkuumiech.

Swoją droga Platforma w kilku pierwszych latach swoich rządów dużo dobrego zrobiła w polityce wschodniej, co skutkowało znacznym zwiększeniem obrotów handlowych i polepszeniem bytu naszej ściany wschodniej.
Trzeba pamiętać, że Ukraina czy Gruzja to rozgrywka wielkich mocarstw. Inne kraje byłego bloku wschodniego zachowują większą wstrzemięźliwość co i nam by się przydało i na dobre by wyszło. Motyka Słońca nie zawojujemy, lepiej by się było przyczaić i zobaczyć co z tego wyjdzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2015r. 04:46  
Cytuj
Nigel nie emigrował, zaciągnął się na misje i trwa jak królewski lew na straży interesów Angoli. Jest omnipotentny i po brytyjsku okrutnie szczery wiec po jego komentarzach pozostają tylko rany szarpane na nieostrożnej fujarze. Tusiek to dziewczyna która oczekuje uprzejmości gdy szczebiocze głupstewka do publiczności bo się przyzwyczaił ze ta nie może się wypowiedzieć...

Pamiętam Nigel'a z wielu trafnych komentarzy które zweryfikowała przyszłość. Występy Mikke /przy okazji ekstremy/ natomiast najlepiej scharakteryzować można jako .... bo ...... i ..... wiec nie ............ bo i tak ...... smalec ..... szkoda ......... .

Nigel nigdy nie pozwoliłby sobie na popełnienie wyznania ze w PE już nie jest Brytyjczykiem. Jest europejczykiem. Opinia publiczna wpierw ....... nogi ....... i oba .... w imadle ... a potem zrobiła zzute na wózek inwalidzki i implanty.

Pisze jak jest.

PS
el.banan zapracowałby się na śmierć wiec sam się spałowałem... zarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2186
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Sty 2015r. 05:11  
Cytuj
A na zielonej wyspie Platformy i Psl-u...


Według prognoz ekonomistów, emerytura połowy Polaków będzie wynosiła jedynie 500 zł brutto. Wyliczenia w tej sprawie przedstawił dziś „Dziennik Gazeta Prawna”.



http://praca(...)nie.html

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2015r. 07:07  
Cytuj
No tak ale przeciez gornicy twierdza ze maja tak zle. Nie pamietam gdzie czytalem ale podobno ich emerytura jest w przedziale 3-5tys.i oczywiscie wczesniej od nas ida na emeryture.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Sty 2015r. 08:16  
Cytuj
Globe_Are

http://m.dziennik.pl/wiadomosci/opinie/falszowanie-ciezkiej-pracy-na-kopalniach-oszustwa-na-porzadku-dziennym

Obrazek

polecam

Wiktor po raz kolejny nie czytałeś co wklejasz. Nawet tytuł zmanipulowałeś. Wygląda jakbyś dostał ten tekst i nakaz wklejenia z jakiegoś sztabu. good

Przeczytaj ten artykuł to podyskutujemy.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2015r. 08:40  
Cytuj
Dzieki dokladnie to czytalem. Jestem ciekaw co by powiedzieli gornicy gdyby tak porownac gornika ze stazem 10lat z pracownikiem pracujacym przy aluminium przy kokilach albo odlewach czy oczyszczaniu gdzie wdycha sie pyl albo kwasy. I porownac ich po katem zdrowotnym. Gwarantuje ze gornik wypadnie blado. Ma mniej szkodliwa prace, lepiej oplacalna, krocej pracuje.

Wiec dziwie sie ze podobno spoleczenstwo ich popiera. Podobno bo oni tak twierdza.

Coz mamy rok wyborczy i czeka nas strajk wszystkich budzetowek bo wkoncu rzad nie moze stracic potencjalnych glosow. I w zwiazku z tym beda sie ze wszystkmi obchodzic jak z jajkiem.

Nie wazne czy rzadzil by PiS. PSL czy inna partia robili by to samo czyli wydawali nasze pieniadze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 10 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2015r. 17:32  
Cytuj
"Mam 42 lata.Pracuję i dobrze zarabiam - na rękę dostaję 1125 złotych miesięcznie. Jest mi dobrze. Umowę mam na 3 miesiące , ale szef powiedział , że mi ją przedłuży jak będę pracował po 12 godzin dziennie.Nawet trochę pieniędzy odłożę , bo odżywiam się karmą dla psów ( najtaniej mi wychodzi). Odkładam kasę bo chcę sobie kupić taki zegarek jaki ma pan Nowak. Trochę choruję , ale nie wiem co mi jest bo zarejestrowano mnie do specjalisty na 2025 rok. Wtedy się dowiem. Nie przejmuję się swoją chorobą , bo przecież pan Tusk powiedział, że będę pracował do 67 lat.
Czytam codziennie "Gazetę Wyborczą" i oglądam TVN i stąd wiem , że jest mi tu najlepiej i nie muszę wyjeżdżać za granicę.Popieram PO bo przeczytałem w GW , że jak przyjdzie PiS to sytuacja moja będzie o wiele gorsza."

Niby humorystyczny komentarz znaleziony gdzieś na onecie, ale coś w nim niestety jest umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Sty 2015r. 17:40  
Cytuj
CYTAT
Niby humorystyczny komentarz znaleziony gdzieś na onecie, ale coś w nim niestety jest umiech


Ano jest ... niestety placze... naiwność ludzi którzy to łykają ... ale w końcu dla ogłupienia pewnej części społeczeństwa ktoś to napisał ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2186
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Sty 2015r. 17:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Niby humorystyczny komentarz znaleziony gdzieś na onecie, ale coś w nim niestety jest umiech


Ano jest ... niestety placze... naiwność ludzi którzy to łykają ... ale w końcu dla ogłupienia pewnej części społeczeństwa ktoś to napisał ...


Ale co mają łykać? przecież tu wiele elementów się zgadza.To jest poprostu zielona wyspa Tuska.

67,wyborcza,wysokość zarobków,tvn,czas pracy etc.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Sty 2015r. 17:57  
Cytuj
Hmmm może karma dla kotów jest tańsza ?... na resztę tłumaczenia szkoda mi klawiszy bo ty jesteś z tych co nie dadzą sobie wmówić że czarne jest czarne ... niestety

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2015r. 01:33  
Cytuj
Szczaw i mirabelki były już proponowane?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Sty 2015r. 12:05  
Cytuj
"Mam 42 lata.Pracuję i dobrze zarabiam - na rękę dostaję 5125 złotych miesięcznie. Jest mi dobrze. Umowę mam na stałe , ale szef powiedział , że zostać zwolniony gdy połowy nie oddam dobrowolnie na PiS.Nawet trochę pieniędzy odłożę ,bo odżywiam się karmą dla kotów ( najtaniej mi wychodzi). Odkładam kasę bo chcę sobie kupić znaczek Bentleya , na cały samochód jak ma o.Tadeusz nigdy mnie nie będzie stać.Na mieszkanie nie zbieram , bo Kaczyński obiecał nam 300 tyś mieszkań więc dostane za free. Trochę choruję , ale nie wiem co mi jest bo nasz guru powiedział bym nie dawał na WOŚP i podpisał klauzule sumienia że nie będę leczył się w NFZ. Nie przejmuję się swoją chorobą , bo przecież pan Tusk powiedział, że będę pracował do 67 lat. A o Tadeusz dodał że po co się leczyć jak i tak nie dożyje do 67 roku życia.
Czytam codziennie "Gazetę Polską" i oglądam TV Trwam i stąd wiem , że jest mi na Podkarpaciu najlepiej i nie muszę wyjeżdżać do Polski "A", wręcz wszyscy nam zazdroszczą.Popieram PiS bo przeczytałem w GP , że jak przyjdzie PO to sytuacja moja będzie o wiele gorsza."

Obrazek

coś w tym jest ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sty 2015r. 12:39  
Cytuj
CYTAT
"Mam 42 lata.Pracuję i dobrze zarabiam - na rękę dostaję 1125 złotych miesięcznie. Jest mi dobrze. Umowę mam na 3 miesiące , ale szef powiedział , że mi ją przedłuży jak będę pracował po 12 godzin dziennie.Nawet trochę pieniędzy odłożę , bo odżywiam się karmą dla psów ( najtaniej mi wychodzi). Odkładam kasę bo chcę sobie kupić taki zegarek jaki ma pan Nowak. Trochę choruję , ale nie wiem co mi jest bo zarejestrowano mnie do specjalisty na 2025 rok. Wtedy się dowiem. Nie przejmuję się swoją chorobą , bo przecież pan Tusk powiedział, że będę pracował do 67 lat.
Czytam codziennie "Gazetę Wyborczą" i oglądam TVN i stąd wiem , że jest mi tu najlepiej i nie muszę wyjeżdżać za granicę.Popieram PO bo przeczytałem w GW , że jak przyjdzie PiS to sytuacja moja będzie o wiele gorsza."


CYTAT
"Mam 42 lata.Pracuję i dobrze zarabiam - na rękę dostaję 5125 złotych miesięcznie. Jest mi dobrze. Umowę mam na stałe , ale szef powiedział , że zostać zwolniony gdy połowy nie oddam dobrowolnie na PiS.Nawet trochę pieniędzy odłożę ,bo odżywiam się karmą dla kotów ( najtaniej mi wychodzi). Odkładam kasę bo chcę sobie kupić znaczek Bentleya , na cały samochód jak ma o.Tadeusz nigdy mnie nie będzie stać.Na mieszkanie nie zbieram , bo Kaczyński obiecał nam 300 tyś mieszkań więc dostane za free. Trochę choruję , ale nie wiem co mi jest bo nasz guru powiedział bym nie dawał na WOŚP i podpisał klauzule sumienia że nie będę leczył się w NFZ. Nie przejmuję się swoją chorobą , bo przecież pan Tusk powiedział, że będę pracował do 67 lat. A o Tadeusz dodał że po co się leczyć jak i tak nie dożyje do 67 roku życia.
Czytam codziennie "Gazetę Polską" i oglądam TV Trwam i stąd wiem , że jest mi na Podkarpaciu najlepiej i nie muszę wyjeżdżać do Polski "A".Popieram PiS bo przeczytałem w GP , że jak przyjdzie PO to sytuacja moja będzie o wiele gorsza."

coś w tym jest ...



Teraz można to porównać procentowo, ilu zarabia te 1125 lub zbliżoną kwotę, a ilu ponad 5 tyś...na rączkę. Do gara nikomu nie zaglądam ale w tv mówili,że więcej mięsa jest w pasztecie dla kota niż w tych "marketowych", więc taka sytuacja nie powinna dziwić. Ten od tych 5 tysi, strasznie nie gospodarny jest, skoro odkłada i jeszcze nie odłożył. To tyle odnośnie tych historii życiowych. Ciekawe czy pojawi się nowa choroba cywilizacyjna określana jako "PO i PiS" bo widać,że wielu już się uzależniło.Trzeba uważać, do specjalisty naprawdę są długie kolejki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Sty 2015r. 13:09  
Cytuj
Dobrze że dodałeś "zbliżoną kwotę" bo to pojęcie dość względne umiech

Mam troszkę znajomych ... rodziny ale nie znam nikogo kto by na pełen etat zarabiał wspomniane 1125 zł ... Wyobrażasz sobie "leminga" głosującego na PO zarabiającego 1125 zł potluczony ? ... więc już na starcie to brednie ... osobiście uważam że moja historia zawiera więcej "faktów"

jak mawiał klasyk " zgadzam się z własnym zdaniem" lub jakoś tak zarumieniony

A tak miedzy nami w Alutecu tyra ktoś ? ... tam chyba tyrają po 12 h ciekawe czy wypłaty mają bliżej 1 czy 5 tyś ? a Ci biedni górnicy :(

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sty 2015r. 13:41  
Cytuj
CYTAT
Dobrze że dodałeś "zbliżoną kwotę" bo to pojęcie dość względne umiech

Mam troszkę znajomych ... rodziny ale nie znam nikogo kto by na pełen etat zarabiał wspomniane 1125 zł ... Wyobrażasz sobie "leminga" głosującego na PO zarabiającego 1125 zł potluczony ? ... więc już na starcie to brednie ... osobiście uważam że moja historia zawiera więcej "faktów"

jak mawiał klasyk " zgadzam się z własnym zdaniem" lub jakoś tak zarumieniony

A tak miedzy nami w Alutecu tyra ktoś ? ... tam chyba tyrają po 12 h ciekawe czy wypłaty mają bliżej 1 czy 5 tyś ? a Ci biedni górnicy :(


Więc może tak będzie przejrzyściej: ilu ludzi w podkarpackim zarabia do 3 tyś na rączkę,a ilu od 3 do 5 tyś.?
Ciekawe jak liczna jest grupa tych z zarobkami do 2 tyś ? Osobiście możesz uważać - masz do tego prawo,realia natomiast pokazują,że pierwsza opcja jest bliżej prawdy.
Nie mydlimy oczu górnikami. Spróbuj zarejestrować się do specjalisty na badania,na zabieg. Terminy takich wizyt to koszmar, to są problemy które dotyczą większej części społeczeństwa.

CYTAT
osobiście uważam że moja historia zawiera więcej "faktów"

Szczególnie przemawiający jest ten fakt, bazujesz na kimś kto ma problemy z głową,bo zarabiając takie pieniądze nie wielu weźmie się za "rarytasy dla kota"umiech

"Mam 42 lata.Pracuję i dobrze zarabiam - na rękę dostaję 5125 złotych miesięcznie. Jest mi dobrze. Umowę mam na stałe , ale szef powiedział , że zostać zwolniony gdy połowy nie oddam dobrowolnie na PiS.Nawet trochę pieniędzy odłożę ,bo odżywiam się karmą dla kotów ( najtaniej mi wychodzi)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2015r. 14:20  
Cytuj
Panowie co to za brednie o jakimś facecie co zarabia 5 tys, i polowe musi oddac na PIS, bo go zwolnią?
A poza tym wszystko w porządku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2015r. 14:33  
Cytuj
Dokładnie, oddawanie połowy na PiS - już większej głupoty napisać nie można. Ogólnie pierwotny tekst super, a ten drugi to wypociny jakiegoś bidnego "pełowca", którego prawda w oczy zakłuła...

Żeby nie było - Pisiorami też się brzydzę, ale patrząc obiektywnie to drugi tekst pisał jakiś śmieszny człowiek...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sty 2015r. 14:45  
Cytuj
CYTAT

Żeby nie było - Pisiorami też się brzydzę, ale patrząc obiektywnie to drugi tekst pisał jakiś śmieszny człowiek...


Być może chory, a choroba nie jest śmieszna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2015r. 15:30  
Cytuj
Ewentualnie pisane pod uczniów technikum z pomorskiego, co ani jeszcze życia, ani podkarpackiego nie znają, a głos wyborczy już maja.
I to też nie jest śmieszne.

Zajmowanie się polityką jak widać czasem upadla, mam nadzieję, że co niektórzy się opamiętają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Sty 2015r. 16:45  
Cytuj
Banan jakoś nie pamięta,ze za rządów Pis obniżono podatki,a za PO podniesiono...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Sty 2015r. 16:56  
Cytuj
Spokojnie panowie napisałem to tylko po to żeby pośmiać się z "łykaczy" a wy już taka analiza smiech2 Nie chciało mi się dopracowywać szczegółów więc może zalatuje jakby pisane "pod uczniów technikum z pomorskiego"

Dalibor ... sam pisałeś o karmie dla kotów jaka to super i ma więcej mięsa itd. ... a tak roztrząsasz smiech2


Marek370 ... nie dziw się szczera prawda tak mają co niektórzy wyprane mózgi że oddają połowę pensji a i całe renty ślą do Torunia ...


irkuck ... prawda w oczy zakuła ... dobre ;) ... śmieszny człowiek placze już mniej ale jakoś to przełknę

nenad ... jakoś nie pamięta że w czasach PRL-u nie było podatku potluczony

ps. Co wy chcecie od mojego tekstu ... napisze jak Wiktor

"przecież tu wiele elementów się zgadza" ... 67,"Gazetę Polską",wysokość zarobków,TV Trwam ,czas pracy , 300 tyś mieszkań , WOŚP , klauzula sumienia , Bentley etc.

Obrazek

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2186
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sty 2015r. 18:56  
Cytuj
A na zielonej wyspie tuska jest tak dobrze że ...ale to chyba ci co zarabiają po 5tysi


http://natem(...)-rocznie

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2015r. 19:26  
Cytuj
CYTAT


"przecież tu wiele elementów się zgadza" ... 67,"Gazetę Polską",wysokość zarobków,TV Trwam ,czas pracy , 300 tyś mieszkań , WOŚP , klauzula sumienia , Bentley etc.

Obrazek


Ja nie czepiam się Trwam, mieszkań itp bo to się zgadza, ale fakt słabego przeedytowania oryginału i takiego na siłę ulepienia czegoś podobnego, co nie trzyma się kupy i choć sporo faktów pojawia się prawdziwych to całościowo jednak oryginał dużo bardziej trafia w realia życia polskiego przeciętnego człowieka.

Co do Bentleya to na foto jest citroen C4
http://uploa(...)1201.jpg

Żeby nie było - nie bronię, bo te zafajdane pasibrzuchy bujają się najlepszymi autami często, ale w tym przypadku tu jest citroen umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Sty 2015r. 20:29  
Cytuj
Banan jak tam z tymi podatkami,bo wyjeżdzasz z jakimś PRL- em z d**y...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 107 108 109 110 111 112 113 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »