NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 133 134 135 136 137 138 139 ... » »»
Wszystko o PO,
Posty: 16
Dołączył: 27 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 08:00  
Cytuj
Czy stalowowolski Pis zastanowił się kogo chce desygnować do sejmu i senatu. Emerytke matkę opatrznościową nuncjusza nadbereżnego pania Janine Sagatowską wiek 65 lat podwójną wdowe, która zasiadając już po raz wtóry w senacie nic dobrego dla miasta nie zrobiła. Drugą osobą, która już dawno osiągneła wiek emerytalny jest poseł Antoni Bładek 68 lat, więc nie daj boże zostanie wybrany przy końcu kadenci będzie miał ponad 70 lat. Czy musimy wybierać tylko tych dwoje zapierdziałych dziadków, którzy nic dla Stalowej Woli nie zrobili. Pis chce obniżenia wieku emerytalnego co oznacza , że są przeciw własnej partii , powinni pomyśleć już o życiu wiecznym, a nie ciągle kraść i kraść bez opamiętania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 08:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 08:07  
Cytuj
Irkuc widzisz małą różnicę między biskupem a szeregowym księdzem ? Jedni księża dadzą ci rozgrzeszenie za "życie na kocią łapę " inni nawet cię nie wysłuchają ... dawno nie słyszałem żeby robili problemy z ochrzczeniem dziecka z takiego związku (a robili)... Czekam jak Franciszek upie... sprawę z in vitro ...Ale w Trwam wątpię żeby ci to irkuck powiedzieli

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 08:22  
Cytuj
Problem masz wielki Banan bo dalej nie wiesz do czego mnie dokleić więc sobie Trwam teraz dorobiłeś. No fakt właśnie łykasz propagandę PO - kto nie jest z nami ten z PIS potluczony żenada.
Z Trwamem jest jeszcze jeden problem - jako osoba niewierząca jakoś tak mam nie po drodze z tą tv cool
Z tym, że jak się nie wierzy to warto mieć pojęcie nt innych religii żeby nie być tępą dzida jak inni wdają się w religijne dyskusje.
Na tym forum natomiast widzę wielu takich co pewnie w niedzielę w pierwszym rzędzie przed ołtarzem stoją, a jadem plują z każdej strony i wiedzy nt swojej religii nie posiadają za grosz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 08:31  
Cytuj
CYTAT
Myślisz ? ja już dawno byłem za połączeniem tematów i żeby była po prostu "polityka" Edo chce napisać o Palikocie i gdzie ma to zrobić ? Wracając do tematu jak można dyskutować o PO nie wrzucając czasami porównania o oponentach i na odwrót ?

ps. Edo taki "gnostyk" jak Ty i znawca talmudu cool uważa teologię za naukę ?


Z tym Palikotem to nie przesadzaj. To taki pies spuszczony z łańcucha i podgryzający kogo trzeba. Ale ten pies ma właściciela i jest nim Platforma. Więc pisząc o błaźnie z Biłgoraja w temacie PO nie popełniam żadnej przewiny , jak mniemam. smiech2

Jak słusznie zauważyłeś znam się na wielu rzeczach i właśnie dlatego , jestem takim prze-gigantem. smiech2 Z tym Talmudem to takie zainteresowanie odziedziczone po przodkach! If you know , what i mean!uśmiech Ale w TVN są jeszcze lepsi spece , bo do dyskusji o decyzji papieża wynikającej z Roku Miłosierdzia Bożego , zaprosili właśnie dwie wyżej wymienione osoby. Specjalistka od prawa kanonicznego i doktryny wiary ( redaktor Stokrotka) i znany wydawca prasy katolickiej Janusz Palikot tłumaczą prostemu człowiekowi skutki tej decyzji.uśmiech Mało tego, już nawet znają stanowisko Episkopatu Polski w tej kwestii! Może ojciec tej Stokrotki to jakiś biskup albo kardynał?smiech2 W dzisiejszych czasach już mnie nic nie zdziwi! uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 08:35  
Cytuj
A to ma jakies znaczenie dla ateisty czy mu sa odpuszczone czy nie bez zalu za czyny? Nijak nie przejmuje sie grzechami ktore popelniam wedle islamu czy 300 sekt protestantow.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 08:35  
Cytuj
O takich jak ty przekaz podprogowy w TVN nie mówił niestety ... problem jest taki sam jak z innymi ... że mało mnie interesuje co oglądasz czytasz itp nie wiem raczej coś musisz ... wąska część społeczeństwa tak często jedzie po TVN a to twoja ulubiona ostatnimi czasy wstawka ... no cóż oglądam TVN i co gorsza się tego nie wstydzę jak i czytam co piszę redaktor Lis a Gmyzów itp olewam ciepłym moczem cool girl życie ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 08:46  
Cytuj
Nie wąska, a dość szeroka... u mnie w rodzinie nikt na PIS nie głosuje ale o TVN mają wszyscy jak najgorsze zdanie. Bo umieją wyciągać wnioski z tego co widzą.

Co do tego, że czytasz Lisa... co ja Ci mogę napisać... no ciągnie swój do swego jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 08:51  
Cytuj
Teraz rozumiemy skad ta jednokierunkowosc procesow myslowych u moderatora. To pomaga?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 09:07  
Cytuj
Czy pomaga smiech2 no baa ... Jak sobie chcę po kląć to coś z tych "wolnych" mediów poczytam ... to taki "odsterowywacz" gdy chce wiedzieć co Rydzyk nadaje poczytam "głos rydzyka" (polecam najciekawsze teksty) ... jak zaczniecie podchodzić do tego podobnie życie stanie się piękniejsze a już na pewno przestaniecie narzekać ... Słuchacie jak to jest źle ... kraj w ruinie totalna nędza jak to was wszyscy dymają itd a ma się to tak do rzeczywistości jak to że Harry Potter jest na faktach ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 25 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2015r. 15:13  
Cytuj
mieszkania komunalne dla islamistów, dla młodych Polaków brak. POwskie władze Gdańska mają gest
http://wgosp(...)igrantom

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2015r. 05:31  
Cytuj
Angela musi wywalac islamistow, multikulti zostalo odzucone przez spoleczenstwo niemieckie tak jak walenizm polityczny u nas. Przegra wybory jesli nie przekieruje emigrantow do nowych krajow kolonialnych. Przegra jezeli nie przekieruje zlosci wlasnego spoleczenstwa za owoce multi-kulti.
Lokalni rezydenci w Polsce sa gotowi zgotowac taki los rodakom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2015r. 13:02  
Cytuj
CYTAT
Nie wąska, a dość szeroka... u mnie w rodzinie nikt na PIS nie głosuje ale o TVN mają wszyscy jak najgorsze zdanie. Bo umieją wyciągać wnioski z tego co widzą.

Co do tego, że czytasz Lisa... co ja Ci mogę napisać... no ciągnie swój do swego jezyk

Oglądają jakieś informacje w TV? Jak tak to jakie?

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2015r. 13:42  
Cytuj
Oglądają kilka, razem z TVN właśnie, żeby widzieć różnice w przekazie (ciężko mieć złe zdanie o nich, jakby się ich nie oglądało tylko bazowało na opinii innych).
Ja na swoim przykładzie napiszę, że latam po kanałach informacyjnych: Superstacja, Polsat News, czasem TVP. TVN miałem już w pewnym momencie dość więc odpuściłem. Do tego lektury wielu stron internetowych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Wrz 2015r. 15:32  
Cytuj
Głosujecie na redaktorów? Jałowy wysiłek i niepotrzebny trud nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2015r. 12:05  
Cytuj
Kulisy list wyborczych POuśmiech:

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2015r. 12:09  
Cytuj
Obrazek


Konsekwencja to niewątpliwie jedna z cech partii rządzącej!uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2015r. 14:01  
Cytuj
Dorn jest w PO? A to nowość.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2015r. 14:49  
Cytuj
Nie, no startując z list PO pewnie jest grenlandzkim Eskimosem. uśmiech
Albo jest gatunkiem wymierającym. Pani Premier wzięła go na listy ( po obuciu w kamasze ) z dobroci serca. Żeby bidulka nie wyginął doszczętnieuśmiech!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2015r. 16:29  
Cytuj
Zapytałem, bo nie wiem. Jest członkiem PO, wszedł do PO? Czy może tylko startuje z list PO?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 335
Dołączył: 6 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2015r. 18:08  
Cytuj
Dorn mysli,,, nie chcem a muszem. Nisiol natomiast,,, muszem bo nie chcem kuszat surowych kartoszki.

Ale som na listach i majom robote niezaleznie od tego co myslimy o nich..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2015r. 19:31  
Cytuj
CYTAT
Zapytałem, bo nie wiem. Jest członkiem PO, wszedł do PO? Czy może tylko startuje z list PO?


Na razie tylko startuje z list. O ile zostanie wybrany to będzie członkiem klubu poselskiego Platformy Obywatelskiej. Zupełnie tak samo jak Krystyna Pawłowicz w PiSuśmiech. Czy uważasz , że Stefan Niesiołowski , może czuć się usatysfakcjonowany , że obronił PO przed Dornem? smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2015r. 19:38  
Cytuj
Edo2 czyli nie jest. Wyszło, że jednak piszesz głupoty. Zwyczajnie się kompromitujesz. Zresztą, jak zwykle.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2015r. 20:01  
Cytuj
Twoja opinia na mój temat kompletnie mnie interesuje .uśmiech Swoją cenzurkę wystawiasz sobie sam , nie ma sensu tego upubliczniać. Koń jaki jest każdy widzi!uśmiech

Może jesteś bardziej spięty niż zwykle , ale to chyba wina jutrzejszej katastrofy frekwencyjnej. Ale nie martw się , pojutrze wstanie słońce i jakoś tam będzie. Wszystko się ułoży! Za kilka tygodni PiS przegoni PO i zapanuje dobrobyt!uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2015r. 20:08  
Cytuj
CYTAT

Twoja opinia na mój temat kompletnie mnie interesuje .uśmiech Swoją cenzurkę wystawiasz sobie sam , nie ma sensu tego upubliczniać. Koń jaki jest każdy widzi!uśmiech

Może jesteś bardziej spięty niż zwykle , ale to chyba wina jutrzejszej katastrofy frekwencyjnej. Ale nie martw się , pojutrze wstanie słońce i jakoś tam będzie. Wszystko się ułoży! Za kilka tygodni PiS przegoni PO i zapanuje dobrobyt!uśmiech


Cieszę się, że moja opinia cię interesuje. smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2 i to kompletnie. smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2015r. 20:55  
Cytuj
Niesioł toczy gifty dla swoich wyborców, do mirabelek i szczawiu takie chipsy będziecie mieli

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 133 134 135 136 137 138 139 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »