NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 94 95 96 97 98 99 100 ... » »»
Wszystko o PO,
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 19:48  
Cytuj
1. Nie będę premierem gdy mój brat będzie prezydentem
2. Nie będzie koalicji z Samoobroną.
3. Nie zmienia się ordynacji wyborczej przed wyborami
4. Nie podniesiemy akcyzy na paliwo.
5. Trzy miliony mieszkań
6. Niższe podatki
7. Tanie państwo i redukcja administracji
8. Marcinkiewicz - premier na całą kadencję.
9. Afera bilboardowa.
10. Chcemy koalicji z PO.
11. PO jest w koalicji z SLD.
12. Nie bedzie TKMu.
13. "Moja teczka jest sfałszowana".
14. W rządzie nie będzie przestępców!
15. Byli szefowie dyplomacji byli na usługach KGB.
16. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.
17. Kler nie ma wpływu na politykę PiS
18. Prowadzimy politykę zagraniczną dla dobra Polski.
19. Obniżymy ZUS
....
1263644664. itd itp

J. Kaczyński: "U mnie raz powiedziane słowo jest święte!" chytryzapytaniecool:cool girlwykrzyknik:szok:potluczony ... WTF ... ale większego kłamstwa od tego kur... nie słyszałem i jako katolik na tą szuje nie zagłosuję

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 19:48  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 22:25  
Cytuj
No trzeba by koniecznie odsunąć ten PIS od władzy.
Ale serce nie sługa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Cze 2014r. 10:00  
Cytuj
CYTAT
1. Nie będę premierem gdy mój brat będzie prezydentem
2. Nie będzie koalicji z Samoobroną.
3. Nie zmienia się ordynacji wyborczej przed wyborami
4. Nie podniesiemy akcyzy na paliwo.
5. Trzy miliony mieszkań
6. Niższe podatki
7. Tanie państwo i redukcja administracji
8. Marcinkiewicz - premier na całą kadencję.
9. Afera bilboardowa.
10. Chcemy koalicji z PO.
11. PO jest w koalicji z SLD.
12. Nie bedzie TKMu.
13. "Moja teczka jest sfałszowana".
14. W rządzie nie będzie przestępców!
15. Byli szefowie dyplomacji byli na usługach KGB.
16. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.
17. Kler nie ma wpływu na politykę PiS
18. Prowadzimy politykę zagraniczną dla dobra Polski.
19. Obniżymy ZUS
....
1263644664. itd itp

J. Kaczyński: "U mnie raz powiedziane słowo jest święte!" chytryzapytaniecool:cool girlwykrzyknik:szok:potluczony ... WTF ... ale większego kłamstwa od tego kur... nie słyszałem i jako katolik na tą szuje nie zagłosuję



10. Koalicji nie chciała PO,oni przegrali wybory,a chcieli mieć więcej ministerstw.
13. Teczka została sfałszowana, to nie jest kłamstwo...

A czy te zapowiedzi o mieszkaniach itp. nie odnosiły się do rządzenia przez całą kadencję,a nie tylko 2 lata,które rządzili ?
Ładna manipulacja, ile obiecał Tusk i ile lat już rządzi ?


Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy
Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki,
Zwiększymy emerytury i renty
Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych,
mostów i obwodnic
Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i
zlikwidujemy NFZ
Uprościmy podatki – wprowadzimy podatek liniowy z ulgą
prorodzinną, zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych

Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu
i inwestować w Polsce

Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet
Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją.

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Cze 2014r. 12:23  
Cytuj
Donald Tusk przyjął wczoraj nową strategię. Na konferencji prasowej dotyczącej haniebnych taśm szedł w zaparte, udawał, że nie wie, o co chodzi, a do tego wdzięczył się niczym fordanser – pisze w swoim komentarzu Sławomir Jastrzębowski, redaktor naczelny Super Expressu.

Najważniejsze w czasie wczorajszej konferencji było oświadczenie premiera dotyczące ministra spraw wewnętrznych Bartłomieja Sienkiewicza, który po swojej haniebnej rozmowie z Markiem Belką nie został zdymisjonowany. Tusk powiedział o tym nagraniu: „Nie znajduję tam spraw, które kazałyby mi podejmować decyzje wobec ministra Sienkiewicza, myślę tu o dymisji”.

—podkreśla publicysta. I odpowiada.

Ja na przykład słuchałem tych taśm, więc ja znajduję. Pomijając lumpiarski język(…) zwróćmy uwagę na dwa aspekty z taśm

—pisze, po czym wylicza:

Pierwszy, Sienkiewicz zdaje się mówi na nich o nielegalnym finansowaniu przez państwo dwóch zagranicznych firm lotniczych: „No tak, tak… Jak wisi na Wizzairze i Ryanairze. (…) My ich dotujemy pod stołem, żeby w ogóle był jakiś ruch lotniczy”.


I drugi: zdaje się, że dwaj dżentelmeni Belka i Sienkiewicz rozmawiają o nielegalnym zmuszeniu biznesmena Zbigniewa Jakubasa do sprzedaży państwu swojego interesu, udziałów w Mennicy Polskiej. „Może trzeba mu powiedzieć, jak można go bardziej okraść. Może zrozumie”

—cytuje Jastrzębowski.

Jeśli to nie jest przestępcza zapowiedź wysokiego urzędnika możliwości zniszczenia przedsiębiorcy przez państwo, to co to jest?

—pyta naczelny SE. I puentuje:

Panie Premierze, niech Pan nie udaje, że Pan tego nie słyszał, i że Pan tego nie rozumie. Czarująco się Pan uśmiecha, ale my wszyscy nie jesteśmy idiotami.

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Cze 2014r. 18:43  
Cytuj
CYTAT
Nic nie pisałem o Vincencie ! Jarek sie podał do dymisji po aferze gruntowej, ...


To jakieś tworzenie historii na nowo.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Cze 2014r. 21:17  
Cytuj
CYTAT
1. Nie będę premierem gdy mój brat będzie prezydentem
2. Nie będzie koalicji z Samoobroną.
3. Nie zmienia się ordynacji wyborczej przed wyborami
4. Nie podniesiemy akcyzy na paliwo.
5. Trzy miliony mieszkań
6. Niższe podatki
7. Tanie państwo i redukcja administracji
8. Marcinkiewicz - premier na całą kadencję.
9. Afera bilboardowa.
10. Chcemy koalicji z PO.
11. PO jest w koalicji z SLD.
12. Nie bedzie TKMu.
13. "Moja teczka jest sfałszowana".
14. W rządzie nie będzie przestępców!
15. Byli szefowie dyplomacji byli na usługach KGB.
16. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.
17. Kler nie ma wpływu na politykę PiS
18. Prowadzimy politykę zagraniczną dla dobra Polski.
19. Obniżymy ZUS
....
1263644664. itd itp

J. Kaczyński: "U mnie raz powiedziane słowo jest święte!" chytryzapytaniecool:cool girlwykrzyknik:szok:potluczony ... WTF ... ale większego kłamstwa od tego kur... nie słyszałem i jako katolik na tą szuje nie zagłosuję



Tak jest ! Gonić dziada!
Do tej listy matactw tego kurdupla trzeba jeszcze dopisać zakup samolotów wielozadaniowych i okrętów podwodnych dla polskiej armii. Afera Rywina , Orlenu i PZU! We wszystkich tych tematach maczał swoje małe wstrętne paluchy Kłamczyński! Teraz śmie atakować Donalda Tuska za jakieś zmanipulowane taśmy , a w stanie wojennym to się ukrywał pod pierzyną u mamusi. Wtedy kiedy Tusk i Komorowski walczyli zbrojnie w partyzantce antykomunistycznej , ten mały tchórz leżał sobie cichutko w łóżeczku.Taki z niego bohater! Ale my już poznaliśmy go dobrze! Wiemy , co to za ziółko!
Nie spoczniemy nim z Juskiem i z Bananem nie wytępimy do cna kaczyzmu na tym forum . Andrzejek też jest z nami! Tak naprawdę nasza walka skończy się dopiero po odsunięciu PiSu od władzy! Żyjemy i wierzymy ,że ten dzień kiedyś nadejdzie. Jako ostrzeżenie dla PiSlamistów jeszcze raz zamieszczam wspaniały utwór ukazujący prawdziwe oblicze Jarosława K.




Kochani, iż świecko-boski Paulo szykuje się do zakończenia swojego wielkiego dzieła "Brzegiem rzeki Wisły wracałem i truchlałem", przypominamy Wam wcześniejsze przygody anonimowego bohatera i jego waginosceptycznego frenda Alana. Sorry, ale klasyczne tl;dr.

Wracałem późną nocą przez najpotworniejsze kaczystowskie dzielnice. Chowając się za śmietnikami obserwowałem mohery wychodzące na nocny żer. Przeczesywały wielkomiejskie odpadki w poszukiwaniu resztek ze stołów pracowników modnych korpo.
Chyłkiem przemykałem między krzakami, aby nie wpaść w łapy kaczafistycznego komando śmierci. IPhone stracił zasięg. Bałem się wyciągnąć iPada. Nagle nocne cienie zawirowały w obłędnym tańcu nienawiści. Wzniosły potworne okrzyki. "Jarosław, Jarosław" krzyczały. Z mgły wynurzyła się mroczna, niska postać. Z miejsca podzielił tłum na mniejsze grupy. Wzbudził nienawiść na tle rasowym i seksualnym.
Struchlały schowałem się za najbliższym winklem. Tu mnie nie znajdzie - pocieszałem się. Kaczafi omiótł wzrokiem okolicę i wzniósł modły do patriarchalizmu i kapitalizmu. Przerażony odwróciłem się i biegłem, biegłem, biegłem w stronę jaśniejących jak morska latarnia świateł wielkiego miasta. Za mną był mrok fashysmu, przede mną był Starbuś i piwerko ze Sprajtem. Za mną było Podkarpacie. Przede mną - Europa.

Dobiegłem do pierwszego domu. Z oddali dobiegało coraz głośniejsze nienawistne wycie. Na moment odwróciłem wzrok. Kaczafi wyciągnął trumny i rozpoczął grę. Przerażony zapukałem do drzwi. Zerknąłem na iPhone. Nadchodziła północ.
Wtem drzwi otworzyły się i ujrzałem najokropniejszą twarz, twarz faszyzmu, patriotyzmu i homofobii. Wąsy zasłaniające usta, które nigdy nie wypowiedziały słowa "tolerancja". Woń okowity, smalcu i kiełbasy śląskiej. "Czego chciał?" warknął z podkarpackim akcentem. Cofnąłem się gwałtownie o krok, upadłem, próbując wstać zgubiłem Raybany.
Wycie "Jarosław, Jarosław" było coraz bliżej. Kaczafi grał na trumnie niczym szczurołap na flecie, a za nim podążały hordy głodnych moherów. - Pewnie są kilka dni przed emeryturą - pomyślałem przerażony.
Zerwałem się szybko, pod trampkiem za 395 złotych poczułem chrzęst pękającego szkła z Raybanów. Nie miałem czasu nad nimi zapłakać. Rzuciłem się do panicznej ucieczki przez przedmieścia. Legenda głosiła, że jeszcze kilka lat temu była to odrębna wieś. Świadomy zagrożenia, jakie w związku z tym na mnie czyhało, biegłem ku wolności, ku zakąskom, ku sushi.
Na moment zamknąłem oczy. Pod powiekami zamajaczył mi słodki uśmiech kolegi-geja, promienne i gładko ogolone twarze frendziar z feminokolektywu. Ta myśl dodała mi sił. Biegnę do was, kochani - pomyślałem. I raz jeszcze zmusiłem się do wysiłku, umykając przed kaczystowskim danse macabre.

Zapadała ciemność coraz gęstsza i duszniejsza. Od razu przypomniałem sobie atmosferę lat 2005-2007. Spomiędzy drzew zaczynali wyłaniać się agenci CBA. Gdzieś po prawnej mignęła mi twarz Ziobry.
Nagle w tej wszech obecnej ciemności zauważyłem dziwny blask bijący spomiędzy zmurszałych pni. Nie myśląc długo mocno ścisnąłem w dłoni iPhone i skoczyłem. Wylądowałem na miękkim mchu. Obok kuliła się trwożnie osoba w kardiganku i wąskich rureczkach. - Mam na imię Alan i jestem waginosceptykiem - przedstawiła się. - Ukrywam się tu przed mrocznym cieniem Kaczafiego. Obronisz mnie? - Alan ścisnął moje kolano i skierował na mnie spojrzenie migdałowych oczu, niewinnych jak Beata Sawicka.

Poczułem, że jestem odpowiedzialny za to niewinne życie i jakaś tajemna siła specjalnie mnie tu skierowała, abym je ocalił. Zacisnąłem dłonie w pięść. - Wojownicy antify będą z nas dumni, Alanie - obiecałem.
Tymczasem wrzask "Jarosław, Jarosław" był coraz bliżej. Kaczafi nadciągał z armią moherów, uparcie grając trumnami. Nagle zatrzymał się i rozjątrzył ciemność, podzielił fakturę mroku na drobne odcienie szarości. - Smutne jak ten kraj - wyszeptał Alan. Kaczafi uniósł ręce i i spojrzał na swoich żołdaków. "Jarosław, Polskę zbaw!" - wrzeszczeli emeryci, podkarpacie, studenci politechniki i licealiści z Ostrołęki. "Jarosław, Polskę zbaw!"

Im wyżej Kaczafi unosił ręce, tym szerzej uchylało się wieko trumny. Kaczafi wzniósł modlitwę do ojczyzny. Wtedy zagrzmiało i wieko spadło. Poczuliśmy z Alanem odór cebuli. Z trumny uniosła się gęsta mgła, zdradziecka i nieobliczalna. Przerażeni zobaczyliśmy, jak kłęby formują się w przerażającą twarz: kartoflasty nos, piegi, rude wąsy i wzrok mówiący: "zjem cię, lesbijko". Potem ujrzeliśmy resztę stwora: czapka krakowiaka, pancerz husarza, w jednej dłoni trzymał narty do skoków, w drugiej krąg kiełbasy jałowcowej.
Obok niego uformowały się postaci zapracowanej waginoosoby i zgraja brudnych dzieci. - Rodzina wielodzietna - zrozumiał Alan.
A potem zrozumieliśmy obaj. Kaczafi wywołał ducha polskiego nacjonalizmu. Alan zapłakał. - Wszechświat nas stąd wyciągnie, jeśli tylko mocno będziemy chcieli - obiecałem.

Cały wszechświat wstrzymał oddech. Uwaga kosmosu skupiła się na tym jednym maleńkim punkcie na mapie Europy. Z jednej strony duch polskiego nacjonalizmu, z drugiej Alan i ja - młodzi, postępowi, demokratyczni, eko-friendly i w połowie waginosceptyczni europejczycy.
Z czułością pomyślałem o wojownikach Antify, którzy już nie raz i nie dwa powiedzieli fashysmowi: nie przejdziesz, no pakistan! Tak bardzo chciałem zobaczyć ich jasne i pogodne twarze, ich szelmowski uśmiech przy nakładaniu kastetu!

Tutaj jednak byliśmy zdani wyłączni na siebie. Duch polskiego nacjonalizmu wykonywał performens polegający na wieszaniu na widmowej latarni widmowych agentów Służby Bezpieczeństa. Kaczafi patrzył na to chciwie, agresywnie milcząc, przestępując z nogi na nogę i oblizując spierzchnięte wargi. "Jarosław, polskie zbaw!" wyli emeryci. Kaczafi spojrzał wokół, uniósł w górę ręce i ryknął "Smoleńsk, kurwa!".
Z drzew opadły liście. Leśne zwierzęta zastygły w bezruchu i umarły. Cały wszechświat załkał przerażony a razem z nim Alan. "Ten człowiek jest szalony" - wyszeptał. - "Unio, wspólna waluto, trzecia generacjo praw człowieka, strefo Schengen, prawo do aborcji, miejcie nas w opiece!"

Poczułem, że to jest ten moment. Kaczafi spoglądał tryumfująco, ponownie milcząc. "Nie przeprasza za Zaolzie, kiboli, Jedwabne i polskie obozy" - zrozumiałem z obrzydzeniem. Chwyciłem Alana za ramię i zarzuciłem go sobie na plecy. "Jest taki lekki - pomyślałem - pewnie odżywiał się wyłącznie sushi i sokiem z pokrzywy". Zamknąłem na moment oczy. Pod powiekami miałem obraz najcieplejszego, pachnącego fair-trade kawusią
i homodyskursem Starbusia. "Zaniosę cię tam, Alanie,
i wszystkim opowiemy, co tu się stało. Nie jest jeszcze za późno".
Struchlały, wciąż w niebezpieczeństwie, ruszyłem przez leśne wykroty. Gonił mnie ryk "Zakaz pedałowania!" i "Chłopak, dziewczyna, normalna rodzina". Poczułem wstyd
i zażenowanie przed tym, co może sobie pomyśleć Alan. Dobiegłem do brzegu Wisły. Struchlały pomyślałem raz jeszcze o Starbusiu, frendziarach z kolektywu i delikatnym meszku nad ich górnymi wargami. Ruszyłem przed siebie.

Paulo Coelho, "Brzegiem rzeki Wisły wracałem i truchlałem"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 156
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Cze 2014r. 22:55  
Cytuj
http://gph.is/1vJ7Mx4

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2014r. 16:36  
Cytuj
CYTAT
ssss do ~eee: Do wierzących w politykę PO. Wy żyjecie w Polsce, czy na fermie kurzej? Jak można akceptować słowa Premiera Tuska: "nie stawiam wam wysokiej poprzeczki", "żyjmy teraźniejszością", "ważna jest ciepła woda w kranie", "nie róbmy polityki", "polskość to nienormalność", "polityka miłości" (to jak slogan z Orwella). Jak wy to robicie, że wam się nie zapala lampka. Kiedy Tusk dostaje medal od Merkel za specjalne zasługi dla integracji europejskiej. A równolegle pod Bałtykiem kładą rurę, bez najmniejszych protestów. U nas można budowę obwodnicy zablokować byle żuczkiem. Ginie prezydent kraju będącego w NATO, na terenie Rosji. Tusk nie podejmuje najmniejszej próby przejęcia śledztwa. Jak Wy chcecie, żeby Europa i Rosja Was szanowała? Skoro sami się nie szanujecie. Chcecie zbudować europejskie społeczeństwo obywatelskie. Oparte na tolerancji , otwartości, multikulti. Pytam, jak chcecie to zrobić? Skoro maturę sprowadzono do poziomu kalamburów. Wasze młode intelektualne elity, nie muszą przeczytać żadnej książki, żeby mieć średnie wykształcenie. Obniżając poziom nauki, zabieracie młodym ludziom wolność. Pozbawiacie ich narzędzi umożliwiających indywidualną ocenę zjawisk, na które składa się życie. Jedyną bronią młodych Polaków jest cynizm, chamstwo i słowo zajebiście. Jaki multikulturalizm chcecie tworzyć. Skoro kultura związana jest bezpośrednio z naszą historią. Minister edukacji chce wycofać ten przedmiot ze szkoły. O jakiej tolerancji mówicie? Skoro telewizja publiczna promuje Nergala, nie zwracając uwagi na uczucia wierzących ludzi. Ciekawe, że dla Newtona i Leibniza (twórcy rachunku różniczkowego i całkowego) Biblia nie była stekiem kłamstw. A większość życia poświęcili na studiowanie właśnie Biblii. Wierzyli w Boga. Może nie całkiem chrześcijańskiego, ale wierzyli. Dali nam narzędzia, dzięki którym zmieniamy świat. A wy szydzicie ze wszystkiego i wszystkich kto wyznaje wyższe wartości. Patriota zaraz będzie fanatycznym nacjonalistą. Wykpicie, sprowadzicie do absurdu. A patriotyzm jest biologicznie naturalny. To odpowiedzialność za moje stado, za obszar na którym to stado żyje. Pozbawiono Was edukacji, autorytetów i wmówiono, że jesteście sobą. Pozbawiono Was duszy. Dzięki temu jesteście policzalni i przewidywalni. Jak wasz materializm. Zamieniono was elektoracie PO w izotropową, monokulturową strukturę. Reagującą jednakowo na emocjonalną wyzbytą logiki propagandę "Rudej Targowicy". Zastanówcie się. Zobaczcie ostatnią scenę i monolog z "Misia" Barei. Poszukajcie analogii z teraźniejszością. Demokracja bez wartości wyższych zamienia się w cichy totalitaryzm

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2196
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Cze 2014r. 22:55  
Cytuj
panie el.ba(r)(n)an co pan na to?

" Tusk: "Jestem poruszony
zawartością tych taśm. Dziękuję
dziennikarzom, za wspieranie
demokracji poprzez ujawnienie
kompromitującego przypadku
skandalicznej korupcji politycznej
jakiej dopuścił się PiS. Miliony
Polaków mogły poznać dzięki tym
nagraniom kulisy kuchni politycznej
kompromitującej obecny rząd...
Dzisiaj wszyscy przyzwoici ludzie
muszą się domagać
natychmiastowego skrócenia
kadencji Sejmu i dymisji rządu..."
Tak, to dokładnie słowa Tuska po
aferze taśmowej... jednak z 2006
roku, gdy rządził PiS. Co zrobił
Donald Tusk w 2006r - wtedy szef
partii opozycyjnej? Otóż rzekł "PO
oczekuje natychmiastowego
zwołania posiedzenia Sejmu w dniu
dzisiejszym, aby rozpatrzyć w
trybie natychmiastowym wniosek
PO o samorozwiązanie Sejmu".
Korupcja, próby przekupywania
posłów, zaangażowanie w ten
haniebny proceder najwyższych
urzędników państwowych to
powody, dla których składamy ten
wniosek" Nie było taśm Beger tylko
TVN-u.Dla przypomnienia,R.Begier
chciała ,aby umorzono
pożyczkę ,na co znienawidzony
Kaczor nie przystał. Dzisiaj
dowiadujemy się,że złamano
konstytucję, PO zrobiła sobie z NBP
swój prywatny folwark, czegoś
podobnego nigdy wcześniej nie
było. I gdzie tu porównanie z
politycznym kupczeniem głosami w
Sejmie? To dwie zupełnie różne
sprawy, tamto było jedynie
niemoralne, tu złamano konstytucję
żądając od Belki dodrukowania 10
mld zł (aby PIS nie wygrał) i
odsunięciu konstytucyjnego
ministra Rostowskiego. I o tym
wszystkim wiedział Tusk, bo
przecież odwołał Rostowskiego. "



i druga ciekawa sprawa

" W tym wszystkim ciekawi mnie rola
sondażowni CBOS - tu Sienkiewicz
mówi, że wg ich opozycja prowadzi
z 43%. A jakoś oficjalne
publikowane wyniki badań nigdy
nie wykazały więcej niż 27-31%. Czy
CBOS pracuje dla premiera i
publikuje nieprawdę na zawołanie?"

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2014r. 23:07  
Cytuj
Chyba musi ten Donek cos zrobić, żeby PO całkiem nie straciło wiarygodności.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2196
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Cze 2014r. 07:50  
Cytuj
Wczoraj w nocy w redakcji wprost działy się rzeczy rodem z Białorusi.
Ale możliwe że to tylko komorowski bronek chciał tam zasadzić dąb wolności.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Cze 2014r. 09:22  
Cytuj
CYTAT (Wiktor)
Wczoraj w nocy w redakcji wprost działy się rzeczy rodem z Białorusi.
Ale możliwe że to tylko komorowski bronek chciał tam zasadzić dąb wolności.


Specjalista od Białorusi umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Cze 2014r. 11:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (Wiktor)
Wczoraj w nocy w redakcji wprost działy się rzeczy rodem z Białorusi.
Ale możliwe że to tylko komorowski bronek chciał tam zasadzić dąb wolności.


Specjalista od Białorusi umiech



Właśnie! Specjalista się znalazł!
Ja się właśnie dowiedziałem,że ABW weszła do "Wprost" celem przedłużenia prenumeraty tygodnika. A cała reszta to tylko spisek propisowskich dziennikarzy i innych szumowin nie popierających PO.
Jak w końcu uda nam się odsunąć PiS od władzy , to już nigdy taka historia się nie powtórzy! Zamieszkamy wtedy na pięknej zielonej wyspie dostatku i radości, gdzie lato nigdy się kończy a geje mogą adoptować dzieci. Martwi mnie trochę nieobecność Banana ( mistrza ciętej riposty i intelektualnego omnibusa) , może gdzieś pojechał na długi weekend. Jusek też gdzieś się zaszył ( może gdzieś w plenerze korzysta ze swojego hojnego obdarzenia przez naturę?). W każdym razie to na nas Andrzejku spada rola wojowników o wolność i demokrację! To my musimy wyplenić pisowskie chwasty na tym forum! A potem w całym kraju! Żyjemy nadzieją ,że w końcu odsuniemy PiS od władzy!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Cze 2014r. 11:32  
Cytuj
Kubuś ja tu żadnym bojownikiem nie jestem. Śmieszą mnie porównania do Białorusi ze strony kolesia, który nie wie o czym pisze. Nie ma pojęcia jak jest na Białorusi a porównuje to do naszych realiów.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Cze 2014r. 12:12  
Cytuj
CYTAT
Kubuś ja tu żadnym bojownikiem nie jestem. Śmieszą mnie porównania do Białorusi ze strony kolesia, który nie wie o czym pisze. Nie ma pojęcia jak jest na Białorusi a porównuje to do naszych realiów.



W pewnych sprawach przypominamy wschodnią stronę mimo,że od 10 lat jesteśmy członkiem ( umiech) UE. Czy podobne sceny były notowane gdzieś w krajach takich jak Anglia, Niemcy itp.? Nie wiem - pytam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Cze 2014r. 12:36  
Cytuj
CYTAT


W pewnych sprawach przypominamy wschodnią stronę mimo,że od 10 lat jesteśmy członkiem ( umiech) UE. Czy podobne sceny były notowane gdzieś w krajach takich jak Anglia, Niemcy itp.? Nie wiem - pytam.



Ktoś nagrywa polityków. To co usłyszeliśmy to prawdopodobnie tylko część nagrań odpowiednio wyselekcjonowanych. Nie wiemy w jakim celu i kto to nagrywał. Nie znamy całej treści rozmów. ABW sprawdza w jakim celu ktoś nagrywa polityków i w jaki sposób wykorzystuje nagrania. Może stoją za tym obce służby. Może treści, które poznaliśmy były dla nich zbędne ale wiedzieli, że wywołają szum? A te najważniejsze wykorzystają w inny sposób.

Czy na zachodzie europy dzieją się takie rzeczy? Pewnie tak.

Nie pamiętam, który dziennik podsłuchiwał rodziny żołnierzy którzy byli w Afganistanie i Iraku, a później to publikowali. Nie pamiętam czy to było w USA czy Anglii.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2014r. 12:41  
Cytuj
CYTAT

W pewnych sprawach przypominamy wschodnią stronę mimo,że od 10 lat jesteśmy członkiem ( umiech) UE. Czy podobne sceny były notowane gdzieś w krajach takich jak Anglia, Niemcy itp.? Nie wiem - pytam.


oczywiscie ze nie bylo, bo w innym kraju zadna jednostka specjalna nie odpierdolilaby takiej maniany :] tu jest kompromitacja na calej linii, jednostka specjalna, majaca dbac o bezpieczenstwo 40 mln narodu wybrala sie do wprost z kamerami no ja pierdole :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Cze 2014r. 12:43  
Cytuj
CYTAT

Ktoś nagrywa polityków. To co usłyszeliśmy to prawdopodobnie tylko część nagrań odpowiednio wyselekcjonowanych. Nie wiemy w jakim celu i kto to nagrywał. Nie znamy całej treści rozmów. ABW sprawdza w jakim celu ktoś nagrywa polityków i w jaki sposób wykorzystuje nagrania. Może stoją za tym obce służby. Może treści, które poznaliśmy były dla nich zbędne ale wiedzieli, że wywołają szum? A te najważniejsze wykorzystają w inny sposób.

Czy na zachodzie europy dzieją się takie rzeczy? Pewnie tak.

Nie pamiętam, który dziennik podsłuchiwał rodziny żołnierzy którzy byli w Afganistanie i Iraku, a później to publikowali. Nie pamiętam czy to było w USA czy Anglii.


Prawda może być gdzieś po środku. Teraz publika karmi się domysłami, a korzyści przypadnie bardziej wpływowym. Można też na to patrzeć jako ucieranie nosa tym którzy za bardzo ingerują w sprawy wyższych lotów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Cze 2014r. 12:46  
Cytuj
CYTAT

oczywiscie ze nie bylo, bo w innym kraju zadna jednostka specjalna nie odpierdolilaby takiej maniany :] tu jest kompromitacja na calej linii, jednostka specjalna, majaca dbac o bezpieczenstwo 40 mln narodu wybrala sie do wprost z kamerami no ja pierdole :]


Życie w Polsce dla filmów Barei dyktowało gotowe scenariusze umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2014r. 12:51  
Cytuj
btw zycie takie troche kolo zatacza :] przewracali chlopcy i chlopcow probuja przewrocic :]

od 4:20 sekundy, wystepuje nasz pan plemiel i liczy glosy :]
https://www.youtu(...)rG5Y0DOM

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2196
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Cze 2014r. 13:36  
Cytuj
Zagraniczne media porównują Polskę do Rosji
Nie mają pojęcia jak jest w Rosji a porównuje to do naszych realiów ,idąc tokiem rozumowania Bareły :szok:
http://m.one(...)aj,58kpq

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1478
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Cze 2014r. 15:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2014r. 20:06  
Cytuj
Sprawa mafijnych układów na najwyższych szczeblach władzy państwowej jest jakby mało istotna dla pana premiera, próbuje się z tego zrobić sprawę nielegalnych podsłuchów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 470
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2014r. 20:31  
Cytuj
Słuchałem tych taśm i powiem szczerze że dziwię się że wokół tyle szumu. Parę przekleństw, mazganie się karierowicza Nowaka (swoją drogą gość to obleśny typ). Nic szczególnie ważnego. Myślałem że to jakaś korupcja, szpiegostwo, sex afera a tu takie badziewie. Możliwe że coś więcej osoba której zależy na wywołaniu szumu dopiero zostanie ujawniona.

Zygfryd
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 636
Dołączył: 4 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Cze 2014r. 20:42  
Cytuj
CYTAT
Słuchałem tych taśm i powiem szczerze że dziwię się że wokół tyle szumu. Parę przekleństw, mazganie się karierowicza Nowaka (swoją drogą gość to obleśny typ). Nic szczególnie ważnego. Myślałem że to jakaś korupcja, szpiegostwo, sex afera a tu takie badziewie. Możliwe że coś więcej osoba której zależy na wywołaniu szumu dopiero zostanie ujawniona.


Nie chciałeś słyszeć,ze państwo dotuje prywatne firmy lotnicze,a NBP chce dać kasę PO,a w zamian zada usunięcia ministra finansów, Tusk kłamie,ze nie wiedział o lewym amber gold, to jest nic ?

Szkoda,ze chłopaki od Seremeta nie walczyli tak o czarne skrzynki i wrak jak walczyli o nośniki w redakcji Wprost,które mogą zaszkodzić misiom z PO...

Głupotą jest robić ciagle to samo i oczekiwać innych rezultatów... Nigdy wiecej rządow PO-PSL
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 94 95 96 97 98 99 100 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »