NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Instalacja gazowa do auta - gdzie ?, LPG
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 23:14  
Cytuj
E godula w kraku spoko człowiek. poszedł tylko na zmarnowanie bo ze sportu się przesiadł na kuchenki na kołach ehh. Ale fachowiec super

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2011r. 23:14  
Cytuj

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2011r. 07:21  
Cytuj
Pan Andrzej Godula dalej robi silniki, wyspecjalizował się w elektronice http://www.godula.pl/ a "kuchenki" robi równolegle.

Ten też jest dobry: http://www.autotestserwis.pl/

Ja robiłem tu http://trans(...)wag.html i jestem zadowolony.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1680
Dołączył: 1 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2011r. 07:26  
Cytuj
Czasami lepiej jest zostawić auto dalej i mieć spokój niż robić blisko i często wracać na poprawki. Przy moim modelu nie mogłem za bardzo oszczedzać na instalacji i montażu w sposób - "ja zrobię panu za 2000 i powinno być OK" za druciarstwo dziękuję i wolę dołóżyć drugie 2000 i mieć gwarancję 2 lata na instalację z wyższej pułki o ustalonej renomie. Ale wszystko zależy od samego zainteresowanego co?, gdzie i za ile sobie zrobi.

Dobra rada - zawsze dobierać reduktor z zapasem mocy.

"Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjeść na obiad. Wolność jest wtedy, gdy uzbrojona po zęby owca może się bronić przed demokratycznie podjętą decyzją." Benjamin Franklin
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2011r. 08:56  
Cytuj
W Stalowej, Nisku i Agatówce to sami partacze a najgorzej to chyba u Słowika, widziałem wiele montaży w wykonaniu miejscowych gazowników i przeważnie w każdym aucie to Alaska i czerwone Waldemary nieważna jest moc auta, nie wspominając o nawierceniu kolektora jak im wiertarka podejdzie. Jeśli ktoś chce gazować auto i nie skaleczyć go to polecam w okolicy 2 gazowników
Jeden w Lublinie

http://adamrogowski.net/ - od mniej skomplikowanych aut

Drugi to w Mielcu

http://www.multiserwis.mielec.pl/

Polecam ten drugi z każdym autem sobie poradzą nawet z najcięższym przypadkiem. Stalowowolskich gazowników omijajcie z daleka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 248
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2011r. 09:31  
Cytuj
przeczytaj ten artykuł a potem zastanów się a instalacją...
http://biznes.onet.pl/strachy-na-lachy-w-kraju-aut-na-gaz,18561,4816278,1,prasa-detal

Pytam się rudy gdzie te cuda?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2011r. 19:25  
Cytuj
podobno w nisku ktos zajmuje sie instalacjami brc :] orientujecie sie kto to taki moze byc ? w stalowej pojezdzilem i nie moga mnie pod kompem dograc ;/

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2011r. 19:36  
Cytuj
w nisku jest serwis BRC na ul. Dolnej
ogolnie polacam, tylko dosyć odległe terminy maja - kilka dni naprzód.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sie 2011r. 19:40  
Cytuj
CYTAT
w nisku jest serwis BRC na ul. Dolnej
ogolnie polacam, tylko dosyć odległe terminy maja - kilka dni naprzód.

piekne dzieki drogi enterze ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2015r. 12:38  
Cytuj
Odświeżam temat bo może coś się zmieniło w stalowej. Jakie opinie o tutejszych gazownikach ? Ktoś zakładał instalację u Bochnackiego na agatówce ? Ze znanych to wiem że multiserwis ale co ciekawe na agatówce wycenili dokładnie taką samą instalcję na tych samych podzespołach więc może mamy dobrych gazowników w Stalowej ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2015r. 15:42  
Cytuj
Ja polecam pana w Jamnicy, koszt sekwencji do dwu litrowego turbo 2,400zł, w cenie był montaż wlewu gazu pod klapką od PB, większa butla i emulator spalania. Całość założona czysto i schludnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 24 Sie 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2016r. 13:44  
Cytuj
Też szukam kogoś kto założy mi LPG i sprawdzi istniejącą już instalację gazową w samochodzie mojego męża. Jakoś nie ufam mechanikom, u których byłam wcześniej. Teraz do Stalowej przeprowadziła się moja siostra i liczę, że może tu uda się znaleźć kogoś, kto ma nieco pojęcia o gazie. Pytałam znajomych z innych miast, ale opinie były bardzo różne. Chciałabym też, żeby ta osoba umiała odpowiedzieć na pytania odnośnie instalacji takiej niedoświadczonej osobie, jak ja. Nie jestem też do końca przekonana czy to rozwiązanie jest dla mnie najlepsze, bo wcale tak dużo nie jeżdżę, a gaz chyba nie w każdej sytuacji jest opłacalny. Zależy mi na kimś dobrym i sprawdzonym, ważne, żeby było to dobrze zrobione i żeby obyło się bez większych poprawek przez dłuższy czas.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
agv
agv
agv
Posty: 31
Dołączył: 7 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2016r. 15:00  
Cytuj
Jak dużo nie jeździsz to raczej się nie opłaca montować LPG ale znajdź sobie w necie kalkulator LPG i sobie zobaczysz jak to wychodzi z gazem.

Ale trzeba się teraz mocno zastanowić nad montażem instalacji LPG ponieważ 1 litr gazu może niedługo kosztować nawet 3 zeta :szok:

cytat z money.pl:
"Chodzi o przegłosowaną przez Sejm 19 lipca, znowelizowaną ustawę "Prawo energetyczne". Jaj autorzy postawili sobie za cel "uszczelnienie" rynku paliw płynnych i ukrócenie interesów tzw. "mafii paliwowej". Problem w tym, że nowe przepisy rykoszetem uderzą w blisko 3 mln zwykłych kierowców! Jeśli stosownych poprawek nie wniosą przedstawiciele Senatu, wkrótce za litr LPG zapłacić trzeba będzie na stacjach nawet 3 zł!"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 25 Sie 2016r. 15:19  
Cytuj
przy cenie gazu 3 zł instalacja LPG byłaby nonsensem - zakładając oczywiście że cena litra PB95 utrzyma się na poziomie ok 5 zł to przy silniku np. 1,400 koszt jazdy na LPG byłby o ok 20 procent wyższy niż na benzynie..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 70
Dołączył: 3 Lis 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Sie 2016r. 16:57  
Cytuj
multiserwis Niwiska. Założone schludnie, problemów brak, nic tylko pożerać kolejne kilometry za grosze.

PS. Jeszcze do końca sierpnia trwa promocja na stacjach Statoil, -10gr/litr, przy zatankowaniu min. 20 litrów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 17 Lut 2008r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2016r. 01:20  
Cytuj
poszukaj na internecie - w soli, przed Biłgorajem jest jakaś firma, już kilkadziesiąt pozytywnych opinii o nich słyszałem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 20 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 10:52  
Cytuj
Odświeżę temat... Zastanawiam się między Panem z Jamnicy montującym STAG'a a Panem z Niska ul.Dolna montującym BRC coś nowego na temat tych dwóch Panów usłyszę ? Nadal warto u nich montować instalację ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 2 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 13:31  
Cytuj
W jednym aucie Pan z Jaminicy montował mi instalację, teraz jeżdżę tylko na przeglądy i wymiany filtrów. Wszystko w porządku. (30 tys. km na gazie)

U Pana w Nisku od BRC byłem w tym miesiącu na przeglądzie i wymianie filtrów w aucie kupionym już instalacją BRC, założoną właśnie u niego kilka lat wcześniej. Również wszystko ok. (50 tys. km na gazie)

Obaj Panowie mają fachowe podejście do tematu i mam wrażenie, że wiedzą co robią, a nie robią co wiedzą.

Ja używam STAGa, koleżanka BRC. I tu, i tu nie mam zastrzeżeń. Na razie przebiegi jakie podałem i żadnych awarii. Tylko różnica w cenie instalacji i przeglądów. STAG 40 zł (jeden filtr), 60 zł(dwa filtry co trzeci przegląd) i przegląd. BRC 80 zł dwa filtry i przegląd. Ceny z tego miesiąca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mix
mix
mix
Posty: 178
Dołączył: 13 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 17:10  
Cytuj
CYTAT
Ja polecam pana w Jamnicy, koszt sekwencji do dwu litrowego turbo 2,400zł, w cenie był montaż wlewu gazu pod klapiscianaką od PB, większa butla i emulator spalania. Całość założona czysto i schludnie.
Pan z jamnicy to jakieś nieporozumienie po zwykłej diagnostyce komputerowej auto szarpie , gaśnie nie polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 17:55  
Cytuj
Z BRC to raczej zrezygnuj jak nie chcesz miec problemow w okolicy to sami druciaze od BRC.Zaluz STAGA np w Jamnicy i napewno bedziesz zadowolony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 14 Maja 2008r.
Skąd: nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 18:50  
Cytuj
Pnie MIX jak dla mnie to komentarz jest śmieszny . Pan Szewc to dla mnie konkretna firma tylko terminy trzeba wcześniej zapisać ,moja Renault Clio jakoś niema zastrzeżeń do mechanika i STAGA pozdrawiam gazowców

jacek
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 14 Maja 2008r.
Skąd: nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 18:57  
Cytuj
Pnie MIX jak dla mnie to komentarz jest śmieszny . Pan Szewc to dla mnie konkretna firma tylko terminy trzeba wcześniej zapisać ,moja Renault Clio jakoś niema zastrzeżeń do mechanika i STAGA pozdrawiam gazowców

jacek
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mix
mix
mix
Posty: 178
Dołączył: 13 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 19:48  
Cytuj
CYTAT
Pnie MIX jak dla mnie to komentarz jest śmieszny . Pan Szewc to dla mnie konkretna firma tylko terminy trzeba wcze8śniej zapisać ,moja Renault Clio jakoś niema zastrzeżeń do mechanika i STAGA pozdrawiam gazowców
Panie Jacek nie miał bym celu chwalić sie na forum swoim niezadowolenien, jeśli by to była nieprawda.Moźe są to dobrzy fachowcy ale nie podołali , nie bende robić reklamy kto poprawił, tylko dodam że szkoda mojego czasu i pieniążków o wymianie świec niechce wspominać!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 183
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Marz 2017r. 19:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja polecam pana w Jamnicy, koszt sekwencji do dwu litrowego turbo 2,400zł, w cenie był montaż wlewu gazu pod klapiscianaką od PB, większa butla i emulator spalania. Całość założona czysto i schludnie.
Pan z jamnicy to jakieś nieporozumienie po zwykłej diagnostyce komputerowej auto szarpie , gaśnie nie polecam.
Tylko na Jamnicy panowie robia jak należy, a"mix"to zazdrosna konkurencja.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2017r. 17:40  
Cytuj
Witam. Mam auto z fabryczną instalacją gazową piątek generacji, gaz skroplony. Kończy mi się ważność butli, czy jest ktoś w stalowej lub okolicy kto się taką instalacją zajmuje?
Z góry dziękuję za odpowiedzi na temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2017r. 18:40  
Cytuj
250 zł legalizacja butli u Słowika. Auto gaz but na piaskach

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »