NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Polityce mówimy NIE! :),
Posty: 108
Dołączył: 26 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2010r. 22:00  
Cytuj
Od paru tygodni forum na Stalowym Mieście zostało zdominowane przez polityczne posty. Czytanie ciągle o jednym i tym samym (a to, że ktoś coś źle powiedział/ krzywo się popatrzył itp.) stało się po prostu NUDNE. W związku z tym zakładam posta do którego należy wklejać coś co nas zaciekawiło, pozytywnie poruszyło itp.
Ja jako "założycielka" wklejam coś co może większość z Was wie, ale ja o tym nie wiedziałam jezyk



"Okydrcie - tkylo mdąrzy lduzie mgoą to przczyteać.
Nie moagłm ueiwrzyć że waśłciiwe młgoam zozureimć co cztyam. Fenoemen słiy lukidzego mógzu. Weułdg odykcira na Uinerwtesycie Cmabrigde, nie wżane w jaiekj kleojonści ułżoone są lietry w wryazie.Najawżnjszeią rzczeą jset żbey peirtszwa i otsanita letria błya na waśłciywm meijcsu. Rszeta mżoe być uożołna gdizeklowiek a i tak wcąiż mżemoy to bez porbelmu perzytczać. Dzejie się tak daltgeo bo ldzuki mzóg nie cztya kadeżj poejdnczyej ltiery, ale słwoa jkao cłaśoć. Neiasmowtie? tak... Jak zwasze mśylaałm że otrogarfia jset wżana...! "

cool girl (oczywiście, ja to przeczytałam jezyk )

Polecam ich, bo ich znam i uważam, że są świetni: www.piksarstudio.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2010r. 22:00  
Cytuj

Polecam ich, bo ich znam i uważam, że są świetni: www.piksarstudio.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2010r. 22:14  
Cytuj
rozumiem tylko pierwsza czesc i to co w nawiasie, co to ma byc ? :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2010r. 22:20  
Cytuj
CYTAT
rozumiem tylko pierwsza czesc i to co w nawiasie, co to ma byc ? :]


If33lG00d sorki, ale muszę to napisać: buuuuuuuuuu

Tekst w "pazurkach" jest do przeczytania, i ma sens smiech2 Próbuj. Może przeczytasz.

Polecam ich, bo ich znam i uważam, że są świetni: www.piksarstudio.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2010r. 22:25  
Cytuj
MiChaśka jak nielubisz czytać o polityce to nie czytaj. Na forum tyle jest tematów i postów innych niż o polityce, że na pewno coś do czytania wybierzesz. Jeśli na przykład o mnie chodzi, to twoje odkrycie o poprzestawianych literach nie bardzo mnie zaciekawiło ani tym bardziej nie poruszyło. Na tle tego co obecnie dzieje się w Polsce jest MAŁO WAŻNE.

Nie zgadzam się z tobą że posty o tematyce politycznej są nudne. Cieszę się że przynajmniej niektóre tematy na forum Stalowego Miasta są prowadzone w formie poważnej dyskusji.Czy nie zauważyłaś że jak rozgarnięci ludzie ze sobą rozmawiają to nie ma wyzwisk, ubliżania, epitetów, tylko rzeczowa wymiana poglądów.
Ja osobiście bardzo z tej wymiany opinii korzystam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2010r. 22:54  
Cytuj
CYTAT
MiChaśka jak nielubisz czytać o polityce to nie czytaj. Na forum tyle jest tematów i postów innych niż o polityce, że na pewno coś do czytania wybierzesz. Jeśli na przykład o mnie chodzi, to twoje odkrycie o poprzestawianych literach nie bardzo mnie zaciekawiło ani tym bardziej nie poruszyło. Na tle tego co obecnie dzieje się w Polsce jest MAŁO WAŻNE.

Nie zgadzam się z tobą że posty o tematyce politycznej są nudne. Cieszę się że przynajmniej niektóre tematy na forum Stalowego Miasta są prowadzone w formie poważnej dyskusji.Czy nie zauważyłaś że jak rozgarnięci ludzie ze sobą rozmawiają to nie ma wyzwisk, ubliżania, epitetów, tylko rzeczowa wymiana poglądów.
Ja osobiście bardzo z tej wymiany opinii korzystam.



14 na 25 postów widocznych na pierwszej stronie jest o polityce. Ogólnie nie lubię polityki i polityków, bo dla mnie to kupa kłamców, która pcha się do władzy, żeby się "nachapać"- tej opinii nigdy nie zmienię.
Ciekawa jestem ilu "patryjotów" zgodziłoby się zostać głową państwa za darmo... tak wolontarystycznie? Za przysłowiowe DZIĘKUJĘ?
Dlatego w dobie "kiełbas wyborczych" mówię polityce NIE! Szkoda zdrowia i nerwów... Zagłosuję, choć wiem, że żaden z kandydatów nie zasługuje na mój głos.

Polecam ich, bo ich znam i uważam, że są świetni: www.piksarstudio.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2010r. 23:01  
Cytuj
To może lepiej nie głosuj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2010r. 23:10  
Cytuj
Zagłosuję na kandydata, którego kłamstwa uznam za najbardziej wiarygodne...

Polecam ich, bo ich znam i uważam, że są świetni: www.piksarstudio.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2010r. 23:19  
Cytuj
juz sie balem ze napiszesz glupi jestes buuuuuu przezyje :]
a skoro juz do polityki drogie panie wrocily to mniejszego zla/mniejszego klamcy nie powinno sie wybierac ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2010r. 23:28  
Cytuj
If33lG00d cieszę się, że moje "buuuuuu" przeżyjesz smiech2

Podobno, ludzie którzy nie oglądają meczów piłki nożnej i nie interesują się polityką żyją dłużej heheh ;) i ja tego się trzymam jezyk

Polecam ich, bo ich znam i uważam, że są świetni: www.piksarstudio.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2010r. 11:21  
Cytuj

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2011r. 20:41  
Cytuj
Za mało o mieście się tu na forum rozmawia. Bo wklejek, linków spiskopodobnych jest całe mnóstwo w necie na innych forach, a informacji o naszym mieście raczej wątpliwe. Czyli : wielką polYtykę zostawmy innym a skupmy się na naszym podwórku. Wiem nierealne, ale przynajmniej stopniujcie to bardziej równomiernie, trochę tego i trochę tego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2011r. 21:06  
Cytuj
Każdy pisze o czym chce. Nie możesz zrzymać się, że nikt Ci nie odpowiada na pytanie , jak dziś jeżdżą MKS-y. Nikt tu nie ma nikomu obowiązku na nic odpowiadać. Każdy może załozyć dowolny wątek, o ile nie jest to sprzeczne z działającym wstecz regulaminem i o ile będą chętni w tym wątku podyskutować. Nikt nie zmusza Cię do pisania w wątkach politycznych. Jak Cię Polska nie obchodzi, to twoja sprawa.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2011r. 21:10  
Cytuj
Taka jest prawda, że jakby nie ta polityka to forum na tym serwisie przestałoby istnieć.

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2011r. 21:32  
Cytuj
Po pierwsze wklejkowców-propagandystów pisu nic nie powstrzyma umiech
Po drugie o naszym mieście mało rozmawiamy bo w naszej betonowej wiosce niewiele się dzieje, i nie ma za bardzo o czym gadać :p

Po trzecie to przedmówca ma rację, gdyby nie politykowanie i forumowe kłótnie to mało kto by na to forum zaglądał, bo i po co?
Bez polityki i burzliwych dyskusji to by zostały idiotyczne tematy właśnie w stylu "a nie chce mi się iść na przystanek mpk i zerknąć na rozkład, zapytam na forum i poczekam na odpowiedź" Doprawdy fascynująca lektura.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2011r. 21:39  
Cytuj
Jasne, że nie ma obowiązku ale w sumie nic by też się nie stało jakby kto odpisał skoro i tak już tu jest. Zwykłe "nie wiem" na przykład. Nieważne. Nie było tematu.

I pojęcia nie mam skąd dalekoidący wniosek, ze Polska mnie nie obchodzi? Bo na forum regionalnym wolę dyskusje o własnym mieście niż serwowanie rzeczy które widziałam X razy na dziesiątkach innych portali? Polską się interesuję jak najbardziej, po prostu uważam, że są ciekawsze miejsca poświęcone politykowaniu i tyle, wszystko ma swój porządek. Po prostu chodzi mi o to żeby nie być monotematycznym. Starczy już tych sporów, które przesłaniają zwykłe codzienne sprawy. Ale róbcie co chcecie - to tylko sugestie. Poza tym w ostatnim zdaniu zaznaczyłam, że można pisać o wszystkim byle z umiarem..

Zresztą.. nevermind. Nie wiem po co ja to tłumaczę. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2011r. 21:44  
Cytuj
CYTAT
"a nie chce mi się iść na przystanek mpk i zerknąć na rozkład, zapytam na forum i poczekam na odpowiedź


I tak dziw bierze, że mi nie napisałeś o wujku google czy coś w ten deseń. umiech umiech To jest właśnie ta internetowa solidarność..tia. Super sprawa oblatywać wszystkie przystanki wkoło i odmrażać sobie tyłek. umiech Ale spoko dowiedziałam się i tak, po prostu zwyczajnie pomyślałam, ze skoro bez przerwy ktoś tu siedzi to może odpisze na taki banał. Co do pierwszego miałam rację, co do drugiego już nie. No i luz. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2011r. 22:00  
Cytuj
CYTAT
I tak dziw bierze, że mi nie napisałeś o wujku google czy coś w ten deseń. umiech umiech To jest właśnie ta internetowa solidarność..tia. Super sprawa oblatywać wszystkie przystanki wkoło i odmrażać sobie tyłek. umiech Ale spoko dowiedziałam się i tak, po prostu zwyczajnie pomyślałam, ze skoro bez przerwy ktoś tu siedzi to może odpisze na taki banał. Co do pierwszego miałam rację, co do drugiego już nie. No i luz. umiech


"Internetowa solidarność"? Hehe smiech2
"odmrażać sobie tyłek" w maju? Hehe umiech
Rozbawiłaś mnie, dziękuję umiech

Ostatnio jak miałem potrzebę skorzystania z naszego mpk (a było to gdzieś z rok temu) to na pierwszym lepszym przystanku przy rozkładzie jazdy wisiał jak byk adres internetowy aktualnego rozkładu jazdy. A w dzisiejszych czasach to nawet korzystając z komórki da się z niego skorzystać. Naprawdę, to nie jest trudne, dasz sobie radę bez wsparcia lokalnych "solidarnych internautów" smiech2 Pozdrawiam smiech2

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2011r. 22:24  
Cytuj
dziś było dość zimno umiech Poza tym nie chodziło mi tak bardzo o rozkład, który jest w necie bo co mi z tego skoro nie wiem czy autobusy jeżdżą jak w sobotę czy zwykły dzień? umiech Oto tylko pytałam. umiech Resztę już sama sobie znajdę. Pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2011r. 22:31  
Cytuj
CYTAT
dziś było dość zimno umiech Poza tym nie chodziło mi tak bardzo o rozkład, który jest w necie bo co mi z tego skoro nie wiem czy autobusy jeżdżą jak w sobotę czy zwykły dzień? umiech Oto tylko pytałam. umiech Resztę już sama sobie znajdę. Pozdrawiam umiech


Dla chcącego nic trudnego.Wystarczyło wejść na stronę ZMKS (wyświetlana jest non stop reklama na SM) i jest na ten temat informacja...

Wchodząc do tej Europy musimy pamiętać, ze tam są plusy dodatnie i ujemne. /Lech Wałęsa/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2011r. 22:54  
Cytuj
Znudzona jakbym wiedział, że masz taki problem to jako kierowca ZMKS podjechałbym pod Ciebie.

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2011r. 23:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
dziś było dość zimno umiech Poza tym nie chodziło mi tak bardzo o rozkład, który jest w necie bo co mi z tego skoro nie wiem czy autobusy jeżdżą jak w sobotę czy zwykły dzień? umiech Oto tylko pytałam. umiech Resztę już sama sobie znajdę. Pozdrawiam umiech


Dla chcącego nic trudnego.Wystarczyło wejść na stronę ZMKS (wyświetlana jest non stop reklama na SM) i jest na ten temat informacja...


dzięki za informację, nie zwróciłam uwagi bo w pospiechu zaglądałam na rozkład a nie pomyślałam, że może być tam taka notka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2011r. 23:11  
Cytuj
CYTAT
Znudzona jakbym wiedział, że masz taki problem to jako kierowca ZMKS podjechałbym pod Ciebie.


problem, nie problem, zwyczajnie zapytałam i tyle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 23 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2011r. 23:13  
Cytuj
No to jak już jest OK to uciekam spać.

Dobranoc forumowicze.

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »