NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
«« « ... 589 590 591 592
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
ff
Wysłany: 20 Cze 2018r. 17:35  
CYTAT
I co te wpisy Art mają wspólnego z PiSem?

Obrazek

Rybko, jak to co? List otwarty polskojęzycznych do Globalistów o nałożenie sankcji na Polaków. Może i jaki pucz by się przydał. Ty tez jesteś nieugięty i liniowiec.

Prywatna wiadomość 

Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Cze 2018r. 17:42  
Kolejna Art'ystka umiech Coś więcej w temacie? Jakiś nowy niezbędny podatek?

A to w sprawie Trzaskowskiego.

https://www.facebook.com/KlubPoselskiKukiz15/videos/852694711599448/

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 20 Cze 2018r. 17:54  
Wspólna jest tylko pomyślność Najjaśniejszej, zawsze niezależnie i społecznie.

Polacy organizują kontrole wyborów, żeby znowu PSL nie przekroczył granicy dźwięku w terenie zabudowanym. Albo i jakiś spontaniczny ruch oddolnych służb. Ty to jednak jesteś liniowy. Podasz mi link do wypowiedzi PAD? To nie może być fejk bo na nikim już nie zrobi po wetach wrażenia, jest wasz.

Nic ciekawego nie piszecie.
Co się u was dzieje? Uczeni w piśmie strajkują że taka buraczana mizeria zagościła na łamach przekazu Przodownika Dnia?

Prywatna wiadomość 

Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Cze 2018r. 17:57  
A to tak jak powinna wyglądać koalicja dla Polski. Ciekawe czy funkcyjni cokolwiek ogarną.

https://www.facebook.com/KlubPoselskiKukiz15/videos/852696791599240/

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 20 Cze 2018r. 18:00  
Paweł był za Timmermansem i puczem, nie moja antypolska bajka.

Prywatna wiadomość 

Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Cze 2018r. 19:17  
PIS obiecał obniżyć podatki. A odrzucił projekt Kukiz15 o obniżeniu podatków.

Przyjęli CETA

Podpisali Trakrat Lizbiński

Co chwile coś zabierają przedsiębiorcą

PIS to partia anty obywatelska i anty rozwojowa.

Wybrała sobie tylko grupe spoleczną (nie przędsiebiorczych rodziców dzieci) i kupuje ich zasiłkami.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 20 Cze 2018r. 19:31  
CYTAT
Edo gdyby tak było byłbyś obiektywny. A pomysly ktore wciąż wymyslasz na obronę pisu no to bądz powazny.

Czytając posty Edo, Art, Cdn można by było dojść do wniosku że PIS jest partią Świętą
i to ma być trzeźwe zaklopotany

Z tą świętością PiS nawet nie będę zaprzeczał . Mam w salonie ogromne zdjęcie Antoniego i przynajmniej dwa razy dnia biję do niego pokłony.
A i każdorazowo przed sobotnio-niedzielną pańszczyzną z małżonką również. To już taki mój fetysz , jeśli wiesz co mam na myśli.
Tylko nie rozgaduj tego nikomu bo mnie nie przyjmą do sztabu Andrzejka ( bezpartyjnych wolnościowców z PO).uśmiech

Fakt że czasem posługuje się ironią nierzadko absurdem , wynika wyłącznie z działania moich adwersarzy. Postaram ci się to wytłumaczyć bez ucieczek w ironię. Bezpartyjny wolnościowiec popierający PO - Andrzejek , zrobił wrzutkę na poprzedniej ( czy jeszcze wcześniejszej stronie ) odnośnie zatrudnienia koleżanki minister Kempy w zarządzie Lasów Państwowych. Ponieważ było to ordynarne kłamstwo bądź podpucha , którą czasami się dokarmia buraczane towarzystwo , wytknąłem to Andrzejkowi. On pisze że on tylko cytuje , nie odpowiada za to co cytuje. Jak mamy rozmawiać poważnie skoro nie ma żadnej odpowiedzialności za słowo? A uwierz mi dowiedziałęm się już od nich/niego o karaniu za antykoncepcję , kilkukrotnej podwyżce cen wody,prądu, gazu, akcyzy na samochody i Bóg wie o czym jeszcze. Jak pewnie się domyślasz 99% tych newsów to zwykłe fake newsy - tzw gównoburze. Skoro z ich/waszej strony pada tyle kłamstw , to o czym w ogóle ta gadka?
Bronię rządu PiS tylko wtedy kiedy szambo wybija- te gównoburze pseudoafer przybierają na sile. Oczywiście w miarę możliwości bo mam firmę , dom rodzinę i nie zawsze mam czas na te utarczki.
W każdym razie rząd PiS jest marny , ale jest 10 albo 20 razy lepszy niż to złodziejstwo spod znaku PO/Nowoczesna/PSL i SLD. Dla mnie człowiek popierający te partie to zwykły głąb , debil itp. Do Kukiza nic nie mam a nawet wiąże z nim jakieś nadzieje. Tak to po krotce wygląda.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 20 Cze 2018r. 19:31  
CYTAT
Edo gdyby tak było byłbyś obiektywny. A pomysly ktore wciąż wymyslasz na obronę pisu no to bądz powazny.

Czytając posty Edo, Art, Cdn można by było dojść do wniosku że PIS jest partią Świętą
i to ma być trzeźwe zaklopotany

Z tą świętością PiS nawet nie będę zaprzeczał . Mam w salonie ogromne zdjęcie Antoniego i przynajmniej dwa razy dnia biję do niego pokłony.
A i każdorazowo przed sobotnio-niedzielną pańszczyzną z małżonką również. To już taki mój fetysz , jeśli wiesz co mam na myśli.
Tylko nie rozgaduj tego nikomu bo mnie nie przyjmą do sztabu Andrzejka ( bezpartyjnych wolnościowców z PO).uśmiech

Fakt że czasem posługuje się ironią nierzadko absurdem , wynika wyłącznie z działania moich adwersarzy. Postaram ci się to wytłumaczyć bez ucieczek w ironię. Bezpartyjny wolnościowiec popierający PO - Andrzejek , zrobił wrzutkę na poprzedniej ( czy jeszcze wcześniejszej stronie ) odnośnie zatrudnienia koleżanki minister Kempy w zarządzie Lasów Państwowych. Ponieważ było to ordynarne kłamstwo bądź podpucha , którą czasami się dokarmia buraczane towarzystwo , wytknąłem to Andrzejkowi. On pisze że on tylko cytuje , nie odpowiada za to co cytuje. Jak mamy rozmawiać poważnie skoro nie ma żadnej odpowiedzialności za słowo? A uwierz mi dowiedziałęm się już od nich/niego o karaniu za antykoncepcję , kilkukrotnej podwyżce cen wody,prądu, gazu, akcyzy na samochody i Bóg wie o czym jeszcze. Jak pewnie się domyślasz 99% tych newsów to zwykłe fake newsy - tzw gównoburze. Skoro z ich/waszej strony pada tyle kłamstw , to o czym w ogóle ta gadka?
Bronię rządu PiS tylko wtedy kiedy szambo wybija- te gównoburze pseudoafer przybierają na sile. Oczywiście w miarę możliwości bo mam firmę , dom rodzinę i nie zawsze mam czas na te utarczki.
W każdym razie rząd PiS jest marny , ale jest 10 albo 20 razy lepszy niż to złodziejstwo spod znaku PO/Nowoczesna/PSL i SLD. Dla mnie człowiek popierający te partie to zwykły głąb , debil itp. Do Kukiza nic nie mam a nawet wiąże z nim jakieś nadzieje. Tak to po krotce wygląda.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 20 Cze 2018r. 19:47  
CYTAT
PIS obiecał obniżyć podatki. A odrzucił projekt Kukiz15 o obniżeniu podatków.

Przyjęli CETA

Podpisali Trakrat Lizbiński

Co chwile coś zabierają przedsiębiorcą

PIS to partia anty obywatelska i anty rozwojowa.

Wybrała sobie tylko grupe spoleczną (nie przędsiebiorczych rodziców dzieci) i kupuje ich zasiłkami.

Nie jest prawdą że PiS "przyjął CETA".W Sejmie , który to przegłosował zasiada 240 posłów PiS i jego pomagierów. W głosowaniu CETĘ poparło 326 posłów. Te dziewięćdziesiąt głosów to pewnie jakieś oszustwo . Komputer źle zliczył albo coś w tym stylu.uśmiech
Samo CETA to pikuś - głupstwo , którym się straszy społeczeństwo. Nie ma w tej umowie niczego złego. W ostatecznym rozrachunku to ty podejmujesz decyzję co kupujesz. Już to kiedyś pisałem możesz wybrać pryskane 12 razy jabłka spod Sandomierza , albo ( po wejściu) CETA jabłka spod Vancouver pryskane również 12 razy w ciągu sezonu. Z CETA wiąże się wiele mitów , chociaż chyba Kukiz miał dobry pomysł żeby to poddać pod referendum . Ja bym zagłosował za i dziwię się ludziom czego się boją , ale ok. Umowa została nam de facto narzucona odgórnie gdyż była negocjowana min w naszym imieniu przez Komisję Europejską. Dopóki nie wyjdziemy z UE , zawsze tak będzie.

Kwestia druga . Jak PiS podpisał traktat lizboński? Prezes się podpisał czy któryś z wiceprezesów? Zgadzam się że jego ratyfikacja oznaczała dla Polski ogromne straty, ale zwalanie tego wyłącznie na PiS czy Kaczyńskiego to trochę niesprawiedliwe.

Co takiego ci zabrali? Konkretnie....

Jest to partia etatystyczna. Rządzą Polską tak jak rządziła przedwojenna sanacja . CPL to powielenie projektu COP. Rzeczywiście kładą zbyt duży nacisk na sferę socjalną a zbyt mały na upraszczanie i obniżanie podatków. Ale mimo wszystko ich polityka gospodarcza póki co jest i tak na plus. Mam nadzieję że nie skończy się to jak rządy sanacji.uśmiech

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 20 Cze 2018r. 19:55  
Traktat podpisał Lech Kaczyński

CETA- mieli większość i głosowali jak reszta której oboje nie lubimy.

Przedsiębiorcą nie ułatwiają, podwyższają podatki- ostatnio transportowcy... nie jestem przedsiębiorcą

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 20 Cze 2018r. 20:34  
Opór do CETA italiancow wynika z tego ze chcą sobie zagwarantować wpisanie na listę produktów regionalnych albo tradycyjnie włoskich dodatkowo wiele serów, pizze, olive oil, ocet balsamiczny i inne specjały mięsne. To broni ich przed podróbkami na rynku europejskim i kanadyjskim i pozwala dobrze doić klientów sprzedając tylko ich produkt na normalnym rynku.

Za PO/PSL/SLD nie udało się nam nawet wynegocjować Wina marki wino. Kiełbasa, pierogi, gołąbki i naleśniki, barszcz czerwony i babka i podobno oscypek są rozpoznawalne na świecie jako Original Product of Poland (polskie to dobre).

Lista produktów włoskich obłożona takimi restrykcjami handlowymi i tak jest najdłuższa w EU :-) US zagroziła Kanadzie wysokimi cłami na produkty spożywcze. Więc resztę możecie sobie odpowiedzieć na rynku EU-Canada... Chodzi o rolnictwo które traci dotacje unijne. Chyba jakiś minister ostatnio odszedł u nas.

Za protekcjonizmem gospodarczym Makarona (pracownicy delegowani transportu) to osobiscie głosowała Targowica w Brukseli, nie masz wstydu konspiratorze cool girl

UE była nam niezbędna. Nie udawajcie, nawet dzisiaj 30 lat później PAD wyrzucił Macierewicza za naruszenie interesów przyjezdnej wierchuszki. Post-komunistyczna mianowana na stanowiska ciemnota zatrzymała pozytywy takiego otwarcia gospodarczego. EU była i jest żywotnie zainteresowana taką elytą u sterów władzy w Polsce.

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 20 Cze 2018r. 20:55  
CYTAT
Opór do CETA italiancow wynika z tego ze chcą sobie zagwarantować wpisanie na listę produktów regionalnych albo tradycyjnie włoskich dodatkowo wiele serów, pizze, olive oil, ocet balsamiczny i inne specjały mięsne. To broni ich przed podróbkami na rynku europejskim i kanadyjskim i pozwala dobrze doić klientów sprzedając tylko ich produkt na normalnym rynku.

Za PO/PSL/SLD nie udało się nam nawet wynegocjować Wina marki wino. Kiełbasa, pierogi, gołąbki i naleśniki, barszcz czerwony i babka i podobno oscypek są rozpoznawalne na świecie jako Original Product of Poland (polskie to dobre).

Lista produktów włoskich obłożona takimi restrykcjami handlowymi i tak jest najdłuższa w EU :-) US zagroziła Kanadzie wysokimi cłami na produkty spożywcze. Więc resztę możecie sobie odpowiedzieć na rynku EU-Canada... Chodzi o rolnictwo które traci dotacje unijne. Chyba jakiś minister ostatnio odszedł u nas.

Za protekcjonizmem gospodarczym Makarona (pracownicy delegowani transportu) to osobiscie głosowała Targowica w Brukseli, nie masz wstydu konspiratorze cool girl

UE była nam niezbędna. Nie udawajcie, nawet dzisiaj 30 lat później PAD wyrzucił Macierewicza za naruszenie interesów przyjezdnej wierchuszki. Post-komunistyczna mianowana na stanowiska ciemnota zatrzymała pozytywy takiego otwarcia gospodarczego. EU była i jest żywotnie zainteresowana taką elytą u sterów władzy w Polsce.

:szok: przestań w temacie pis pisać o wszystkim tylko nie o pis
Bo się rozpędzisz i zaczniesz jeszcze przepisy wklejać na wloskie potrawy italiańców

Prywatna wiadomość 

«« « ... 589 590 591 592

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »