NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 477 478 479 480 481 482 483 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 19:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Myślałem, że TVN jest Amerykański jezyk

Kolejny co myśli jezyk (żart), że rozum się znajduje jezyk


Siedziba Scripps Networks znajduje się w USA , ale kto jest właścicielem pakietu kontrolnego tej spółki ,tego do końca nikt nie wie. Nie no sorry ty pewnie wiesz .umiech


No tak. Ty nie wiesz. Mirek nie wie ale mema wstawił. "Niemce" są właścicielami. I nie zapytałeś Mirka jezyk Skąd ma te wiedzę jezyk No jak tu zapytać jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 19:06  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 19:09  
Cytuj
"Co prawda tzw. Komitet Obrony Demokracji jeszcze istnieje, ale sądząc po frekwencji na sobotniej demonstracji, jego działania cieszą się marginalnym zainteresowaniem. Jak przekazał portalowi Niezalezna.pl rzecznik stołecznej policji, w wydarzeniu uczestniczyło zaledwie około tysiąca osób. Tylko tylu kodziarzy udało się ściągnąć do Warszawy z całej Polski. "

Kijek ma problem ze sponsorami?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 19:14  
Cytuj
CYTAT
"Co prawda tzw. Komitet Obrony Demokracji jeszcze istnieje, ale sądząc po frekwencji na sobotniej demonstracji, jego działania cieszą się marginalnym zainteresowaniem. Jak przekazał portalowi Niezalezna.pl rzecznik stołecznej policji, w wydarzeniu uczestniczyło zaledwie około tysiąca osób. Tylko tylu kodziarzy udało się ściągnąć do Warszawy z całej Polski. "

Kijek ma problem ze sponsorami?


Mirek, martwisz sie o przyszłość KOD?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 19:15  
Cytuj
CYTAT


Mógł wygrać KUKIZ. Gdyby ludzie nie słuchali podpowiedzi tylko kierowali sie rozumem. No ale jak są tacy co boja sie straconego głosu i glosują jak stado baranów to mamy jak mamy. PO/PiS zawsze będzie miał sie dobrze.




Nie zagłosowałem min. na Kukiza przez ciebie Andrzejku. Skoro tacy krętacze jak ty go popierali to trzeba było to mocno rozważyć. umiech
Kukiz wkurzył mnie też tym pieprzeniem o JOW. Jakim trzeba być naiwniakiem żeby łudzić się że zmiana ordynacji wyborczej z proporcjonalnej na większościową spowoduje nową jakość w polskiej polityce. Miałem więc sam widzisz kilka ważnych powodów żeby do Kukiza podejść z dystansem. W tym momencie to najlepsza opcja, przynajmniej dopóki nie objawi się ktoś lepszy.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 19:18  
Cytuj
CYTAT
Są również plusy tych rządów ( np. zerwanie z tą murzyńskością- a co powiedzą w Brukseli?).uśmiech Za to nigdy nie poprę PO ani Nowoczesnej , tym durniom opinia zwykłych Polaków zdaje się być mniej ważna niż brukselskich technokratow. Reasumując są plusy i minusy , ale według mnie liczba minusów przeważa.


Jeżeli jesteśmy w klubie, to należy z klubem się liczyć. Sprawny polityk postępuje jak pisałeś o TK, walczy po cichu bez rozgłosu. Inni wolą dużo gadać. Przesadzasz gdyby PIS zrobił referendum na temat przyjęcia imigrantów, i wygrała opcja na "nie" to zamknął by UE ryja. W tej chwili nawet solidnego prawa imigracyjnego nie mamy, np patrz USA umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 19:18  
Cytuj
CYTAT


No tak. Ty nie wiesz. Mirek nie wie ale mema wstawił. "Niemce" są właścicielami. I nie zapytałeś Mirka jezyk Skąd ma te wiedzę jezyk No jak tu zapytać jezyk


Andrzejku stanowczo zbyt poważnie traktujesz moje posty. Nie podchodź do nich ze śmiertelną powagą. Musisz się trochę wyluzować.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 19:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Mógł wygrać KUKIZ. Gdyby ludzie nie słuchali podpowiedzi tylko kierowali sie rozumem. No ale jak są tacy co boja sie straconego głosu i glosują jak stado baranów to mamy jak mamy. PO/PiS zawsze będzie miał sie dobrze.




Nie zagłosowałem min. na Kukiza przez ciebie Andrzejku. Skoro tacy krętacze jak ty go popierali to trzeba było to mocno rozważyć. umiech
Kukiz wkurzył mnie też tym pieprzeniem o JOW. Jakim trzeba być naiwniakiem żeby łudzić się że zmiana ordynacji wyborczej z proporcjonalnej na większościową spowoduje nową jakość w polskiej polityce. Miałem więc sam widzisz kilka ważnych powodów żeby do Kukiza podejść z dystansem. W tym momencie to najlepsza opcja, przynajmniej dopóki nie objawi się ktoś lepszy.


Spoko, ja własnie nie głosuję na PiS by nie stawać w jednym szeregu z takimi jak ty i Miriam jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 19:22  
Cytuj
Edo - oglądałem ostatnio wywiad z ludźmi którzy współ zakładali z Kukizem "Zmielonych".

Nie zostawili na Kukizie suchej nitki.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 19:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


No tak. Ty nie wiesz. Mirek nie wie ale mema wstawił. "Niemce" są właścicielami. I nie zapytałeś Mirka jezyk Skąd ma te wiedzę jezyk No jak tu zapytać jezyk


Andrzejku stanowczo zbyt poważnie traktujesz moje posty. Nie podchodź do nich ze śmiertelną powagą. Musisz się trochę wyluzować.umiech


Błąd Edziu. Nigdy nie traktowałem cie poważnie i może na tym zakończmy i tak ci nie powiem jak cie traktuję ;-) Zjedz snickersa jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 19:30  
Cytuj
Edek - widzisz, że dyskusja w nim nie ma sensu.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 19:33  
Cytuj
CYTAT
Edo - oglądałem ostatnio wywiad z ludźmi którzy współ zakładali z Kukizem "Zmielonych".

Nie zostawili na Kukizie suchej nitki.


Mimo wszystko ten człowiek ma dobre intencje i nie jest zepsuty polityką. Jeżeli otoczy się mądrymi ludźmi może wnieść coś dobrego. Spodobało mi się u Kukiza że wziął na listy ludzi o różnych poglądach i narodowców i Liroya. Taki misz-masz spowodował odświeżenie Sejmu i de facto brak dyscypliny partyjnej przy głosowaniach ( coś nowego). Obecnie się to trochę sypie, ale sam eksperyment był bardzo ciekawy.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 19:34  
Cytuj
Dla niedzielnych przemyśleń... w którą stronę przemieszcza się rozum smiech2 i po której stronie warują widzowie TVN i GW zarumieniony

Obrazek



2017 będzie opublikowany, ale wyniki przecież znacie ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 19:36  
Cytuj
CYTAT
Edek - widzisz, że dyskusja w nim nie ma sensu.


Miruś jakiej narodowości jest kapitał TVN ??jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 19:43  
Cytuj
CYTAT




Błąd Edziu. Nigdy nie traktowałem cie poważnie i może na tym zakończmy i tak ci nie powiem jak cie traktuję ;-) Zjedz snickersa jezyk


Spoko Andrzejku. Gdyby osoba twojego pokroju doprowadziła mnie do złości to najpierw zjadłbym snickersa , a potem utopiłbym się w beczce wina. Poczucie wstydu byłoby nie do zniesienia.umiech
A tak poza politowaniem nie wyzwalasz u mnie żadnych innych emocji.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 19:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT




Błąd Edziu. Nigdy nie traktowałem cie poważnie i może na tym zakończmy i tak ci nie powiem jak cie traktuję ;-) Zjedz snickersa jezyk


Spoko Andrzejku. Gdyby osoba twojego pokroju doprowadziła mnie do złości to najpierw zjadłbym snickersa , a potem utopiłbym się w beczce wina. Poczucie wstydu byłoby nie do zniesienia.umiech
A tak poza politowaniem nie wyzwalasz u mnie żadnych innych emocji.


To mamy podobne odczucia. Ciekawe, że jak już brakuje ci argumentów to ty jedziesz personalnie. Próbujesz stawiać w gorszym świetle i zaczynasz obrażać. Tak z reguły zachowują sie ludzie słabi i tchórzliwi jezyk


Dopytaj przyjaciela o ten kapitał. O jego narodowość, tak jak mnie dopytujesz. Niech nie kreci i stawi czoła problemowi. Ma honor?

Zaraz pewnie pojawią sie pozostałe konta. jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 19:53  
Cytuj
Ja Edek nie mam tak dobrego zdania o Kukizie.
O czym zresztą wiesz.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 20:01  
Cytuj
CYTAT
Ja Edek nie mam tak dobrego zdania o Kukizie.
O czym zresztą wiesz.


Zapewne wie doskonale. Czy Mirku podasz nam źródło wiedzy o pochodzeniu kapitału TVN? Nie kręć tylko miej honor i odpowiedz. Nie bądź tchórzem.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 20:04  
Cytuj
Dla umysłowo ociężałych burków kurs wyrównujący;

Wytłumaczenie tabelki, pokazuje rok urodzenia i polityczne preferencje roczników aż od lat 30-tych. 2017 będzie opublikowany za 18 lat... ale wyniki przecież znacie doskonale ok

Przegrana Clinton nie była niespodzianką dla elit, niespodzianką było wyzwolenie się od politycznej poprawności przez tak wielu ludzi o średnim wielu którzy udawali oraz większej części młodzieży która już nie udawała niczego tylko pogoniła lewaków. W Polsce makabryczna przegrana PO/SLD/PSL nie była niespodzianką dla elit, założono Nowoczesną i Razem zanim przegrali.



Zmiana trendu zaczęła się już na początku lat 80-tych (tabelka). To również nasilenie ekspozycji medialnej ruchów gejowskich i feministycznych na zachodzie.
Gdy popularność liberalnej polityki wśród młodzieży polskiej zaczęła spadać do poziomu przegrania wyborów, w propagandzie zaistniał "anty-systemowy" Palikot i Biedroń. To spolaryzowało całe społeczeństwo przedłużając profit władzy dla PO o 4-ry lata.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 20:05  
Cytuj
goodgoodgood

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 20:13  
Cytuj
Mirek bądź jak facet, powiedz jakiej narodowości jest kapitał TVN?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 20:17  
Cytuj
Chyba opcji politycznej? Andrzejek się zapytuje.

Dodatkowy kurs wyrównujący?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 20:18  
Cytuj
CYTAT
Chyba opcji politycznej? Andrzejek się zapytuje.

Dodatkowy kurs wyrównujący?



Mirek zapewne podziękuje ci za próby ratowania sytuacji. Wracaj do burków,

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 20:26  
Cytuj
Gdybyśmy się tutaj tak wszyscy scalili jak ty z el.Bolkiem i pomniejszym planktonem regresu, to dziękowania nie byłoby końca. Ale nie wywołuj wilka z lasu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 20:32  
Cytuj
cdn... - olej go.
potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 20:36  
Cytuj
CYTAT
cdn... - olej go.
potluczony


A jednak Miriam jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 477 478 479 480 481 482 483 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »