NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 478 479 480 481 482 483 484 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 21:33  
Cytuj
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 21:33  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 21:51  
Cytuj
CYTAT
Obrazek



Najlepiej mają ci na socjalu - nic nie płacą, a dostają..... jak człowiek uczciwie zapierdziela, to trzeba go obedrzeć ze skóry, bo jest mu za dobrze...... Toż to socjalizm w czystej formie.... Takie PiSowskie motto...

PS Lucek w Stalówce też tak myŚli, bo drugi rok z rzędu podnosi podatki od nieruchomości!!!! A gdzie wsparcie dla lokalnych przedsiębiorco?????? On ma ich w dupie, bo przecież oni z założenia na niego nie głosują!!!! Sfinansują jego pomysły (nie mówiĘ, że wszystkie złe)...... A zwykły wyborca Kowalski ma się dobrze.... wszystKo bez zmian good
goodgood Kto finansuje zmiany w mieście??? PRZEDSIĘBIORCY!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 23:27  
Cytuj
CYTAT


To mamy podobne odczucia. Ciekawe, że jak już brakuje ci argumentów to ty jedziesz personalnie. Próbujesz stawiać w gorszym świetle i zaczynasz obrażać. Tak z reguły zachowują sie ludzie słabi i tchórzliwi jezyk


Dopytaj przyjaciela o ten kapitał. O jego narodowość, tak jak mnie dopytujesz. Niech nie kreci i stawi czoła problemowi. Ma honor?

Zaraz pewnie pojawią sie pozostałe konta. jezyk


Masz rację Andrzejku , jaki ty jesteś zajebiście mądry. Czy aby posiąść taką wiedzę trzeba ukończyć jakieś specjalne szkolenia?
Jak do tego doszedłeś geniuszu?umiech Poczułem się jakby ktoś wszedł w moją duszę i przejrzał na wskroś. Finansista i do tego psychoanalityk, po prostu fenomen. Wow!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 8 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2017r. 23:45  
Cytuj
Delta-force, po akuszerce ekonomista.
Na świecie ludzie płacą podatek od nieruchomości. Domy tanieją o tyle ile zapłacisz na katastre. Banki mniej mają zysku bo mniej pozyczasz. A pieniądz zostaje w gminie na wazne sprawy, na edukacje. Zyskałbys moją sympatie gdybyś to zaproponował. A może Kukiz? Czy on tylko JOWami żyje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 00:01  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


Co za debil. Niech jedzie pracować do Rosji, tam ma podatek 13% tylko i zero bolszewizmu, tylko kapitalizm i demokracja w czystej postaci.

No ale jak widać co niektórzy 'po szkołach" nawet się na te bajeczki łapią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 01:10  
Cytuj
CYTAT
Delta-force, po akuszerce ekonomista.
Na świecie ludzie płacą podatek od nieruchomości. Domy tanieją o tyle ile zapłacisz na katastre. Banki mniej mają zysku bo mniej pozyczasz. A pieniądz zostaje w gminie na wazne sprawy, na edukacje. Zyskałbys moją sympatie gdybyś to zaproponował. A może Kukiz? Czy on tylko JOWami żyje?


OK - ja też płacę i chcę płacić, tylko, że....Ślęzak przez 7 lat podniósł podatek 1 raz (słownie JEDEN RAZ) tłumacząc to tym , że trzeba wspierać lokalny biznesumiechumiechumiech Oprócz tego wiele firm (Intermech, Iwamet itp) było zwolnione z podatku w imię rozwoju umiech A teraz po "dobrej zmianie" podwyżki mamy, co roku.... W imię lepszej przyszłości!!!!!good Tylko nie wszyscy!!!!! Kowalski, przysłowiowy wyborca nie ma, bo on głosuje na...... no na kogo?????????????? na kogo??????????????? Zgadnę sam - na Lucka!!!!!!!!!!!!!!!!! Trafiony - zatopiony umiechumiechumiech
O śmieciach wspomnę - dla firm obniżył z 26zeta na 22zeta na 3,4 mi3siące......... Później podniósł z 22 na 36zetagood
goodgood Policzcie sobie, jaka to podwyżka?????? Nom 60% to jest zaapytam, jak ikona tego portalu - Co o tym myślicie??????[/kolor]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 09:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Obrazek


Co za debil. Niech jedzie pracować do Rosji, tam ma podatek 13% tylko i zero bolszewizmu, tylko kapitalizm i demokracja w czystej postaci.

No ale jak widać co niektórzy 'po szkołach" nawet się na te bajeczki łapią.



Marek, jak czytam co piszesz to odnoszę wrażenie, że masz mentalność niewolnika.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 09:59  
Cytuj
Skoro sondaż TVN mówi ze PIS ma takie poparcie to ta trzecia kadencja jest na 100% pewna.
Wyrazy szczerego współczucia dla lewaków smiech2 Andrzejek z bananem możecie się ciąć szarym mydłem. smiech2


Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 10:02  
Cytuj
CYTAT
Skoro sondaż TVN mówi ze PIS ma takie poparcie to ta trzecia kadencja jest na 100% pewna.
Wyrazy szczerego współczucia dla lewaków smiech2 Andrzejek z bananem możecie się ciąć szarym mydłem. smiech2


Obrazek


Gdyby sondaże mówiły o zwycięstwie N. albo PO to ty pociąłbyś się szarym mydłem?

Współczuję ci, skoro tak emocjonalnie chcesz traktować sondaże jezyk

Inna sprawa, że kiedyś sondaże były niewiarygodne. Teraz gdy pokazują zwycięstwo PiS już nabrały wiarygodności?

Hipokryta jezyk

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 10:34  
Cytuj
smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2 Stare ludowe przysłowie - " Uderz w stół, a nożyce się odezwą " Andrzejku na twoją głupotę zawsze można liczyć smiech2
Jak o tobie piszą ? Dyżurny forumowy pajac ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 10:38  
Cytuj
Nie wiem skąd ten zachwyt nad partią Kukiza. Słucham uważnie co mają do powiedzenia i albo są to rzeczy nierealne, albo przekaz brzmi "w gruncie rzeczy zrobimy to samo co PiS, tylko inaczej"

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 10:49  
Cytuj
CYTAT
smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2 Stare ludowe przysłowie - " Uderz w stół, a nożyce się odezwą " Andrzejku na twoją głupotę zawsze można liczyć smiech2
Jak o tobie piszą ? Dyżurny forumowy pajac ?


Głupku, wymieniłeś mnie w swoim poście. Nie wiesz co robisz, udajesz kretyna, a może po prostu jesteś idiotą ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 10:51  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem skąd ten zachwyt nad partią Kukiza. Słucham uważnie co mają do powiedzenia i albo są to rzeczy nierealne, albo przekaz brzmi "w gruncie rzeczy zrobimy to samo co PiS, tylko inaczej"


Na poważnie co jest nierealnego w postulatach KUKIZ'15?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 10:55  
Cytuj
CYTAT
10 stycznia wielkość jawnego długu publicznego pokazywana na liczniku FOR w centrum Warszawy przekroczyła bilion złotych. Ten bilion złotych to długi, które w imieniu nas, mieszkańców Polski, zaciągnął rząd i władze samorządowe. W przeliczeniu na jednego mieszkańca, oznacza to, że każdy z nas został zadłużony na ponad 26 tys. zł. To z naszych podatków rząd będzie spłacał odsetki od tego długu.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 10:58  
Cytuj
"Do wakacji resort kultury powinien przedstawić projekt ustawy, który będzie regulował polski rynek medialny i określał m.in. poziom udziałów, jaki zagraniczne koncerny będą mogły mieć w polskich mediach. Tak wynika z deklaracji wiceministra kultury Jarosława Sellina."

Oby repolonizacja jak najszybciej stała się faktem.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 11:02  
Cytuj
Pisowki rząd zrobi wszystko żeby jego propaganda była jedynym źródłem dezinformacji.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 11:08  
Cytuj
Wolę mimo wszystko polską propagandę od niemieckiej lub innej z zewnątrz.potluczony

Może kiedyś wrócą czasy, gdy dziennikarze nie będą interpretować wydarzeń i mówić ludziom co mają myśleć.mlotek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 11:15  
Cytuj
Teraz masz jeszcze wybór .Nie chcesz nie oglądasz ale większa cześć społeczeństwa dobrowolnie wybiera inne źródła niż rządowa propaganda .Tego się pisiory boją prawdy pokazanej w innych źródłach niż tvpis.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 11:33  
Cytuj
Bo dla władzy nie ma nic gorszego jak świadomy obywatel dokonujący samodzielnego wyboru.

Jestem ciekawy jak będzie wyglądała repolonizacja robiona przez ludzi odpowiedzialnych za prywatyzację mediów po 89 roku. No ale większość wyznawców nie wie o czym mówię ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 13:59  
Cytuj
Polacy samodzielnie wybrali. 80% mediów mówi ze Polacy są głupi a 10% odbiorców z tego się cieszy.

W zasadzie rezydentura ma racje, żal im bo mniej będzie do poczytanie z tego co lubią. Ja to rozumiem ok
Na wiosnę zakodowani zamanifestują na ulicach wierność minionemu pod dobrym hasłem "Kocham Angele". To rewizyta, za audiencje z poczęstunkiem w Ambasadzie.
Powtórzę za tymi mediami, żeby żyło się lepiej, wszystkim 10%

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 16:11  
Cytuj
CYTAT
Polacy samodzielnie wybrali. 80% mediów mówi ze Polacy są głupi a 10% odbiorców z tego się cieszy.

W zasadzie rezydentura ma racje, żal im bo mniej będzie do poczytanie z tego co lubią. Ja to rozumiem ok
Na wiosnę zakodowani zamanifestują na ulicach wierność minionemu pod dobrym hasłem "Kocham Angele". To rewizyta, za audiencje z poczęstunkiem w Ambasadzie.
Powtórzę za tymi mediami, żeby żyło się lepiej, wszystkim 10%




Daj linka do tych badań ;-) Jakie medium to przywołujesz? Jeszcze nigdzie nie słyszałem którykolwiek dziennikarz powiedział o Polakach, że są głupi. Nie słyszałem tego w naszych mediach.

Słyszałem za to wyzywanie Polaków od komunistów i złodziei przez Polskojęzycznego posła Jojo Bredzińskiego, który w młodości okradał kolegów ze szkoły.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 129
Dołączył: 8 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 17:44  
Cytuj
Andrzejek z ciemnogrodu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 19:02  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem skąd ten zachwyt nad partią Kukiza. Słucham uważnie co mają do powiedzenia i albo są to rzeczy nierealne, albo przekaz brzmi "w gruncie rzeczy zrobimy to samo co PiS, tylko inaczej"


CYTAT

Na poważnie co jest nierealnego w postulatach KUKIZ'15?


Co jest nierealnego?
I czy naprawde wszystko chcą tak samo?


A skąd zachwyt nad PIS lub .N oni mają większy zachwyt według sondaży.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 19:14  
Cytuj
Choćby zniesienie finansowania partii z pieniędzy podatników.
Jak to sobie Klemens wyobrażasz?

Popatrz sobie na inne postulaty - wiele z nich to kalka PiS.
http://www.marekjakubiak.com.pl/glowne-postulaty/

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Marz 2017r. 21:21  
Cytuj
CYTAT
Bo dla władzy nie ma nic gorszego jak świadomy obywatel dokonujący samodzielnego wyboru.

Jestem ciekawy jak będzie wyglądała repolonizacja robiona przez ludzi odpowiedzialnych za prywatyzację mediów po 89 roku. No ale większość wyznawców nie wie o czym mówię ;-)



Samodzielny wybór? Świadomy obywatel? Czerpiący pełnymi garściami z TVN?Czy to właśnie masz na myśli Andrzejku?umiech


Napisz coś więcej o tej prywatyzacji mediów po 89 roku. Chętnie poczytam - temat bardzo ciekawy.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 478 479 480 481 482 483 484 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »