NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2010r. 21:29  
Cytuj
http://niezalezna.pl/artykul/ryszard_c_chcial_zaatakowac_w_warszawie_/40396/1

Poczytajcie jaka miłość bije z komentarzy pod artykułem.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2010r. 21:29  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Paź 2010r. 23:09  
Cytuj
wiesz mnie to już przestało śmieszyć dochodzę do wniosku że co 3 na ulicy ma poobijany mózg sztachetami :(

to taki ciekawsza teoria sPiSkowca ...

"brick50: Jaroslaw Kaczyński.
Już dawno jest przygotowany zamach na J.Kaczyńskiego.Moskwa razem z ryżym kaszebe,juz to opracowała.Tylko czekają agenci na wykonanie.Na rozkaz.Ryży się boi,bo nie daje jeszcze rozkazu.Ale da,bo jest ryży i fałszywy.Tylko czekam,kiedy go Naród osądzi,a osądzi.Zapewne.I nie do Brukseli nie ucieknie."

i

"pete: zmasowany atak klamstw !!!!!!
hej moi przyjaciele ,bracia i siostry Polacy !!!
wczoraj w zamachu mial zginac Pan Kaczynski czy nie widzicie tego ? to planowana akcja
dokonczenia tego co im sie nie udalo do konca w Smolensku zamordowania duetu braci Kaczynskich !!! ten wielce intyligentny kochajacy Polske tandem byl dla Rosji przeszkoda w ich ekspansji w europie
Jaroslaw Kaczynski mial zginac wczoraj
dzis powiedzieliby nam ze jakis szaleniec go zabil!! TAK by bylo
kto stoi za zamachem? to proste ci sami co zgotowali nam kaznie Smolenska
metoda na wariata czyli wariant ALI AGCA
ktos pracowal na umyslem tego zamachowca tak powiedzial wczoraj red.Sakiewicz
badzie madrzy czytajcie miedzy slowami pan Tomasz nie moze tego powiedziec wprost
bo znow go zwyzywaja a tego nie chcemy prawda?
nie dajcie sobie wmowic ze to przypadek czy jakis szaleniec"

i śmiać się z tego czy płakać ?? :/

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2010r. 23:18  
Cytuj
Żeby tyko wojny z tego nie było..

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2010r. 09:28  
Cytuj
CYTAT
Żeby tyko wojny z tego nie było..

Wojny nie będzie, najwyżej zamieszki.
W takich chwilach jak ta cieszę się że w Polsce jest bardzo utrudniony dostęp do broni dla obywateli.

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Paź 2010r. 21:08  
Cytuj
Piotr Duda nowym szefem "Solidarności"

Nowym przewodniczącym NSZZ "Solidarność" został Piotr Duda, do tej pory szef śląsko-dąbrowskiej "S" - podały źródła zbliżone do władz dolnośląskiej "S". Duda został wybrany podczas 25. Krajowego Zjazdu Delegatów "S". Z dotychczasowym szefem "S" Januszem Śniadkiem wygrał 27 głosami...

http://fakty.interia.pl/polska/news/piotr-duda-ze-slaska-nowym-szefem-solidarnosci,1547863

no ciekawi mnie nowa strategia "S" ... czy nadal będą tonąć w bagnie z watażką Jarkiem... czy może w końcu przestaną się wcinać w polityke

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Paź 2010r. 06:50  
Cytuj
Na tej "Niezależna.pl" faktycznie cenzura jak za komuny. Mój komentarz nie został wyświetlony. Mają tam człowieka, który to wszystko czyta??

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2010r. 14:39  
Cytuj
Obrazek

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Paź 2010r. 15:12  
Cytuj
CYTAT
Na tej \"Niezależna.pl\" faktycznie cenzura jak za komuny. Mój komentarz nie został wyświetlony. Mają tam człowieka, który to wszystko czyta??


na pewno nie jednego :/

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Paź 2010r. 16:07  
Cytuj
CYTAT
ELA: Nastepna sciema!!!
Sk...syn,robi z siebie niewiniatko,teraz bedzie mowil bzdury!!!Czesc polakow oczywiscie w to uwierzy!!!Ja wiem ,ze to morderca,wyrachowany cwaniak,ktory zostal prezydentem,ale najpierw musial zamordowac wysokiej klasy polityka patriote,meza stanu sp.Lecha Kaczynskiego!!!


To własnie komentarz z niezależnej. Dotyczy pomysłu Komorowskiego o spotkaniach z liderami wszystkich partii.

Reszta komentarzy nie lepsza:-((
źródło.
http://niezalezna.pl/artykul/spec_od_nagonek_chce_obnizenia_agresji_/40456/1

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Paź 2010r. 22:54  
Cytuj
BĘDZIE EKSHUMACJA JANA KLUSIKA


We wtorek w Opolu zostanie ekshumowane ciało Jana Klusika, uderzonego podczas obrony krzyża na Krakowskiem Przedmieściu, co mogło się przyczynić do jego śmierci - dowiedziała się opolska "Gazeta Wyborcza". Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci Jana Klusika po artykule w "Gazecie Polskiej".
W nocy z 14 na 15 sierpnia przed Pałacem Prezydenckim Jan Klusik, który czuwał pod Krzyżem Pamięci razem z jego obrońcami, został kopnięty w klatkę piersiową.

Po powrocie do Opola mężczyzna cały czas uskarżał się na ból w klatce piersiowej. Był przekonany, że ma pęknięte żebra, ale na wizytę u lekarza się nie zdecydował. Cierpiał przez kilka tygodni.

W sobotę 18 września pojechał odwiedzić kolegę. Usiadł w fotelu, a gospodarz poszedł do kuchni przygotować coś do picia. Gdy wrócił, od razu zorientował się, że coś jest nie tak. Jan Klusik siedział w nienaturalnej pozycji. Nie dawał żadnych oznak życia. Karetka pogotowia ratunkowego przyjechała bardzo szybko, ale reanimacja nic nie dała. Jan Klusik nie żył.

Oficjalnym powodem śmierci był zawał serca. Czy śmierć miała związek z wydarzeniami z Krakowskiego Przedmieścia?

Prokuratura bada sprawę po publikacji tekstu w "Gazecie Polskiej". Być może przyczynę zgonu i jego związek z brutalnym atakiem przeciwnikiem krzyża wyjaśni właśnie ekshumacja.

(wg, gb, Niezależna.pl, gazeta.pl)
http://niezalezna.pl/artykul/bedzie_ekshumacja_jana_klusika/40480/1

Jak znam życie to jak badania nic nie wykażą to na pewno będą sfałszowane. Oczywiście przez służby specjalne którymi rządzi Tusk z Ruskimi.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Paź 2010r. 18:39  
Cytuj
"PiS powinien mieć swojego Wojewódzkiego i kabaret"

Jacek Kurski.... PiS nie wygra wyborów. - Wygramy tylko w wypadku katastrofy gospodarczej, społecznej na poziomie braku wypłat, wynagrodzeń, emerytur, dostaw prądu. Ale ja kocham Polskę i nie życzę jej takiego krachu - podkreśla europoseł.

http://media.wp.pl/kat,1022941,wid,12789014,wiadomosc.html?ticaid=1b232

co do pana Kurskiego mam mieszane uczucia ale czasami prawdę powie ...

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2010r. 20:21  
Cytuj
"Ta sama morda, japa, fizjonomia
Z telewizora na mnie ciągle spogląda
Zmieniają się podpisy, nowe nazwiska w ekranu kątach
Ale to ciągle ta sama morda
Nazwy partii i ugrupować
Migają przed oczami, nigdzie się nie schowasz
Popatrz to te same załzawione oczka
Japa podława pana wymoczka
Gra aktorska całkiem jak u Mroczka
Buta cyniczna w drobnych sejmowych kroczkach
Gada o tym kraju jakby mówił Padnij! Powstań!
Najpierw idź do urny, potem podziwiaj osła
Nikt go nie brał do składu na piłce
Podpierał ściany w sweterku na dysce
Teraz się odegra za lata słabości
Jako Pan Władza będzie w twoim życiu gościł"

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Paź 2010r. 23:35  
Cytuj
Obrazek


Ten czerwony punkcik na szyi tej pani to wg niezależna.pl dowód na przypalanie papierosami obrońców krzyża. Nieraz zdarzyło mi się czymś oparzyć i to oparzenie tak delikatnie nie wyglądało. Ci ludzi są w stanie wszystko sobie wmówić.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 18:20  
Cytuj
Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 18:22  
Cytuj
Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 20:29  
Cytuj
"Przyszedłem pożegnać człowieka, który zginął za mnie"

"J.K - Przyszedłem dzisiaj pożegnać człowieka, Marka Rosiaka, który zginął tragicznie, zginął z rąk mordercy, ale zginął - można rzec - za mnie. Zginął, bo nienawiść, która opanowała człowieka, który stał się mordercą, skierowana została przeciwko jednej z formacji politycznych działających w kraju - powiedział i zaznaczył: - Jestem mu więc winien szczególną wdzięczność. Jego śmierć była więc być może ceną mojego życia. Była ceną tego, żeby mógłbym czynić to, co czynię i to co uważam, że czynić powinienem – służyć Polsce - tak, jak rozumiem jej interesy."

... tak sobie go słucham/czytam no i nie potrafię zrozumieć co on ma do przekazania ...

jak można powiedzieć że zginął za niego ?? zasłonił go ciałem ?? z tego co słyszałem co mówił pan Ryszard C. to "miał za małą broń" na J.K ... hmm czytam dalej i z tego co wiem to pan Ryszard miał listę polityków z każdej partii (PO/SLD również) dlatego też dostali ochronę BOR-u ... jak dla mnie Ryszard C. to psychol u schyłku życia (ponoć lekarze dają mu max pół roku) z chorobą nowotworową i chciał zaistnieć ... padło na niewinnego człowieka który znalazł się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiedniej porze ... ale Jarek jak zwykle musi nawet na pogrzebie klepnąć kilka słów polityki :(

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 20:46  
Cytuj
Facet (JK) ma najwyraźniej, po za chorobą psychiczną jeszcze jakiś kompleks....

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 22:47  
Cytuj
większej głupoty już dawno nie czytałem :/

"Socjotechnika nienawiści? "Zaproszenie do Pałacu Prezydenckiego"

A przykłady socjotechniki nienawiści, do zaprzestania których wzywa Prawo i Sprawiedliwość? - Ja nie chcę wskazywać konkretnych przykładów i konkretnych osób, ale możemy rozmawiać o tym, że rzeczywiście taka socjotechnika w życiu politycznym króluje od dłuższego czasu - mówiła Szydło.
- Pierwszy z brzegu przykład: chociażby to, jak prezydent Komorowski zareagował na tragedię łódzką - te próby teatralizacji rozmów dotyczących zgody, porozumienia, zapraszanie do Pałacu Prezydenckiego - wymieniała wiceprezes PiS. - Gdyby te zaproszenia były szczere i miało coś z nich wynikać, to powinno się to odbywać w inny sposób. Nie przypuszczam, żeby na półgodzinnych rozmowach można było coś osiągnąć. To był teatr, który się rozegrał i był niezbyt fortunnie przygotowany. Zresztą chyba nawet politycy PO byli nieco skonfundowani. Tym bardziej, że prezydent Komorowski tym "eksperymentem" niespecjalnie wzbudził akceptację w swoim obozie politycznym - podsumowała Beata Szydło.

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,8580567,Szydlo_w_TOK_FM___Nierzetelne_informacje_ws__tragedii.html

polecam oba filmiki ... i wyszło szydło z worka smiech2

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 18 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 23:30  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


ej EKOLODZY !!! I co teraz z tym nie ruszaniem przyrody !? Zapierdalać na wały i popatrzeć co się przez was dzieje Macie teraz NATURe 2010

To twoj post.Czyli cala powodz w Polsce to przez EKOLOGOW.
P....sz bez sensu jak h....j spod kredensu.
Twoje terazniejsze posty sa dokladnie takie same.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2010r. 00:18  
Cytuj
ten ziom az sam sie prosi....

tyle ze jego na wawelu raczej nie pochowaja ....

przykre....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Paź 2010r. 00:23  
Cytuj
Pituch, uważaj bo Cię wyłapią i się będziesz tłumaczył:-)))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2010r. 00:33  
Cytuj
z czego, ze jestem obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej ?

SB juz nie ma jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Paź 2010r. 01:24  
Cytuj
Zaraz Cie Bokser albo Wiktor podpierdoli i będziesz miał bojówkę PiS na adresie:-)))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Paź 2010r. 12:49  
Cytuj
Pamiętacie może czy Jarek przepraszał Wałęsę za palenie jego kukły pod Belwederem??
Może to początek przemysłu nienawiści??

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Paź 2010r. 20:30  
Cytuj
Próbował może ktoś komentować informacje na niezależna.pl. Kilka razy dodawałem komentarze ale nigdy się nie ukazały. Były to normalne komentarze. Zwykłe pytania bez żadnych ataków. własne spostrzeżenia. To jak to jest wolny portal wolnych ludzi w wolnym kraju a tu taka cenzura??

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »