NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 497 498 499 500 501 502 503 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Paź 2017r. 18:59  
Cytuj
CYTAT
no to zamykamy sklepy we wszystkie niedziele


Czemu?

Czemu na przykład pani na kasie ma mieć wolne a ja na pakowni w uniwheelsie mam mieć pracującą niedziele. A jak mi coś wypadnie w sobote i będę musiał iść do pracu w niedziele głodny bo sklepy nie czynne.
Ja chce uatawy zebym i ja mial wolne w niedziele

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2017r. 18:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2017r. 20:29  
Cytuj
Paradoks - ludzie pracujący w handlu to najliczniejsza grupa w Polsce zmuszana do pracy w niedzielę.

Może przyjdzie czas i na inne branże.potluczony

A ostatnio podgrzewanym eurosrebrnikami temacie:

"Kolejny, wymyślony przez zwolenników opozycji totalnej, rzekomy ksiądz-szwagier ministra zdrowia Konstantego Radziwiłła, miał posłużyć do zestawienia fałszywych, wysokich zarobków kapłana i stosunkowo niewielkich lekarzy rezydentów. Manipulacja nie udała się - internauci szybko wychwycili, że ksiądz-szwagier ministra Radziwiłła to postać fikcyjna."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Paź 2017r. 22:27  
Cytuj
CYTAT

Obrazek

Obywatel DC

Dobra zmiana ;-)


I jeszcze masło. Za PO kosztowało ok. 5 złotych za kostkę. Teraz kosztuje prawie 8 zł. umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Paź 2017r. 23:23  
Cytuj
CYTAT
Paradoks - ludzie pracujący w handlu to najliczniejsza grupa w Polsce zmuszana do pracy w niedzielę.

Może przyjdzie czas i na inne branże.potluczony

A ostatnio podgrzewanym eurosrebrnikami temacie:

"Kolejny, wymyślony przez zwolenników opozycji totalnej, rzekomy ksiądz-szwagier ministra zdrowia Konstantego Radziwiłła, miał posłużyć do zestawienia fałszywych, wysokich zarobków kapłana i stosunkowo niewielkich lekarzy rezydentów. Manipulacja nie udała się - internauci szybko wychwycili, że ksiądz-szwagier ministra Radziwiłła to postać fikcyjna."


A jaki problem razem z nakazem zamknięcia sklepu upchać zamknięcie fabryki. Ja tez chce miec czas dla rodziny, zjeść razem objad wyjść z rodziną na spacer i pojsc do Kosciola

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2017r. 23:38  
Cytuj
CYTAT
I jeszcze masło. Za PO kosztowało ok. 5 złotych za kostkę. Teraz kosztuje prawie 8 zł. umiech


ja dziś kupiłem za 4,99 umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Paź 2017r. 06:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
I jeszcze masło. Za PO kosztowało ok. 5 złotych za kostkę. Teraz kosztuje prawie 8 zł. umiech


ja dziś kupiłem za 4,99 umiech


Kopiłeś masło czy tłuszcz do smarowania? Czytaj etykiety ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2017r. 06:34  
Cytuj
Masło z mniejszą zawartością tłuszczu, co by w cholesterol nie poszło 🙂

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Paź 2017r. 06:46  
Cytuj
CYTAT
Masło z mniejszą zawartością tłuszczu, co by w cholesterol nie poszło 🙂


Czyli nie masło tylko tłuszcz do smarowania. Czytaj etykiety. Poczytaj czym jest masło ;-) Dowiedz się kiedy masło jest masłem a kiedy tłuszczem do smarowania ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Paź 2017r. 06:52  
Cytuj
CYTAT (Marek Jakubiak)
Protest lekarzy to wina rządzących. Wszędzie słyszę od nich, że jest tak świetnie, że nie ma co z pieniędzmi robić. Skoro w ministerstwach dali sobie podwyżki, wybudowali kolejne urzędy, zatrudniają nowych urzędników i zamiast oszczędzać to ciągle wydają, to dlaczego lekarze-rezydenci nie mają prawa dostać podwyżek?!


https://www.facebook.com/KlubPoselskiKukiz15/videos/721004358101818/



Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2017r. 10:01  
Cytuj
Paradoks - UE jest problemem.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Paź 2017r. 16:17  
Cytuj
Paradoksów jest wiele:

Red. w TOK FM do Ryśka
- Przedstawiliście projekt żeby sklepy w niedzielę były OTWARTE a pracownicy mieli WOLNE😜
A Ryś na to
- No właśnie😂😂😂

Zaczynam się gubić kiedy mówi Rysiek a kiedy Paweł. U Rachonia mówił dużo ale już nie wspominał Zandberga. O braniu kredytu we frankach ani mru mru jeszcze.

O praworządności ma otwarte zdanie! Nie sugerował referendum.
https://www.youtube.com/watch?v=kZTMIAAouCs

Misiło:- Jeśli chodzi o światopogląd, to tutaj jestem liberałem absolutnym i co do tego nie ma chyba cienia wątpliwości. Na pewno związki partnerskie musimy jak najszybciej zalegalizować w Polsce, bo obecna sytuacja jest czymś archaicznym - mówił Piotr Misiło z Nowoczesnej w Radiu Plus. Adopcja dzieci przez pary homoseksualne? Może w przyszłości.
Walka o kuce ślepe na jedno oko?


Mamy projekt ustawy,który określa ścieżkę dojścia do finansowania służby zdrowia na poziomie 6 proc. PKB – poinformował dziś przewodniczący Stałego Komitetu Rady Ministrów Henryk Kowalczyk na konferencji w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Paź 2017r. 19:32  
Cytuj
CYTAT
Mamy projekt ustawy,który określa ścieżkę dojścia do finansowania służby zdrowia na poziomie 6 proc. PKB – poinformował dziś przewodniczący Stałego Komitetu Rady Ministrów Henryk Kowalczyk na konferencji w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.


w ciągu 8 lat ;-) to ten sukces na jedynce w TVPiS ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Paź 2017r. 20:10  
Cytuj
Słyszałam ze gdy zreanimujemy SN/KRS możliwe wpływy budżetowe sfinansują wzrost wydatków na publiczną służbę zdrowia. O prywatną nie musimy się martwic chociaż sikorki ćwierkają ze tam tez nastąpi przy okazji pro-obywatelska zmiana.

Chyba w poniedziałek? Wszystko w rekach Pana Prezydenta.
Trzymam z tobą kciuki, oby to był 3-ci Maj 2017 ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Paź 2017r. 20:36  
Cytuj
CYTAT
Słyszałam ze gdy zreanimujemy SN/KRS możliwe wpływy budżetowe sfinansują wzrost wydatków na publiczną służbę zdrowia. O prywatną nie musimy się martwic chociaż sikorki ćwierkają ze tam tez nastąpi przy okazji pro-obywatelska zmiana.

Chyba w poniedziałek? Wszystko w rekach Pana Prezydenta.
Trzymam z tobą kciuki, oby to był 3-ci Maj 2017 ok


Bierzesz coś?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Paź 2017r. 22:20  
Cytuj
Dasz radę, nie trać nadziei Andrzejku. Pomyśl, ludzie czekali 25 lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Paź 2017r. 06:26  
Cytuj
Jako pierwsze propagandystka władzy nie możesz pisać inaczej. Ciekawe, że politycy nie szczypią sie tak jak podnoszą sobie co roku budżety, sejmu, senatu i prezydenta ;-)
Urzędnikom też nie odmawiają. Ukraińcy dostaną od nas emerytury. No ale służba zdrowia? Miałaby być lepsza? No po co pisorstwu, jak widać w komentarzach nie potrzeba. Za PO/PSL by potrzebowali. Sam min Radziwiłł kiedy jeszcze nie był ministrem chciał wzrostu finansowania już teraz. W ciągu 7 czy 8 lat uznałby za śmieszne. Teraz to sukces. Resztę zrobią Madzie forumowe ;-)
A ciemny lud pisiorski to kupuje.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 20 Paź 2017r. 06:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
no to zamykamy sklepy we wszystkie niedziele


Czemu?

Czemu na przykład pani na kasie ma mieć wolne a ja na pakowni w uniwheelsie mam mieć pracującą niedziele. A jak mi coś wypadnie w sobote i będę musiał iść do pracu w niedziele głodny bo sklepy nie czynne.
Ja chce uatawy zebym i ja mial wolne w niedziele



Bardzo niemądre pytanie.A kto Ciebie w niedziele zawiezie do aluminium?Kierowca,ktorego wysyła dyspozytor. Oni pracują światek-piątek.A kto do Ciebie przyjedzie jak zachorujesz w niedziele czy święto?
Myslisz tylko o sobie a nie widzisz ile slużb/MKS,Szpital,Pogotowie Policja czy Straż i Kolej /pracuje w niedziele i świeta.;Myslisz tylko o sobie i o swoim brzuchu.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Paź 2017r. 07:02  
Cytuj
Ciekawe jak to ludziom zmieniają sie poglądy na te same sprawy w zależności od władzy. Wredni pełowcy zmuszali ludi do pracy w niedzielę. Pisiorstwo i solidarność żądało wolnych niedziel. Teraz pisiory mają władzę i mogą to zrobić jedną ustawa w jedną noc ;-). No to okazuje się, że jednak to nie taki dobry pomysł. Bo skoro handel ma mieć wolne to dlaczego nie inni. A może tylko 2 wolne niedziele w miesiącu? Nawet solidarności już nie zależy tak bardzo na tym pomyśle.

A pisiorstwo cieszy sie jak małe dzieci i wymyślają co raz to nowsze powody uwielbienia władzy ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2017r. 10:13  
Cytuj
Na wp "artykuł" wychwalający Sorosa, który przeznaczył 18 mld dolarów na wsparcie wszystkiego co lewackie.

https://opinie.wp.pl/18-mld-dol-od-georgea-sorosa-na-wsparcie-demokracji-na-prawicy-panika-6178456840767105a

A i tak są tacy co twierdzą, że to nieprawda.zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2017r. 10:14  
Cytuj
To, że PiS chce dać tylko dwie niedziele wolne w miesiącu to mi się nie podoba i powinni dać od razu wolne wszystkie niedziele od handlu w którym ktoś kogoś zatrudnia.
Jeżeli właściciel chce sprzedawać sam, to niech sprzedaje.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 20 Paź 2017r. 11:05  
Cytuj
CYTAT
Ciekawe jak to ludziom zmieniają sie poglądy na te same sprawy w zależności od władzy. Wredni pełowcy zmuszali ludi do pracy w niedzielę. Pisiorstwo i solidarność żądało wolnych niedziel. Teraz pisiory mają władzę i mogą to zrobić jedną ustawa w jedną noc ;-). No to okazuje się, że jednak to nie taki dobry pomysł. Bo skoro handel ma mieć wolne to dlaczego nie inni. A może tylko 2 wolne niedziele w miesiącu? Nawet solidarności już nie zależy tak bardzo na tym pomyśle.

A pisiorstwo cieszy sie jak małe dzieci i wymyślają co raz to nowsze powody uwielbienia władzy ;-)


Jesteś w ogromnym błędzie Andrzejku ( jak zazwyczaj) . umiech
Wolna od handlu niedziela jest konieczna ze wszech miar. Oprócz lekarzy strażaków czy policjantów każdy inny człowiek ma mieć niedzielę dla rodziny. Zakładam że jest to oczywista oczywistość dla każdego normalnego człowieka ( pomijając sympatyków Nowoczesnej).
Morawiecki w jakimś wywiadzie wyłuszczył o co chodzi z dwoma wolnymi niedzielami. Na rok dwa takie rozwiązanie ma dać materiał do analizy , czy handel się załamie i czy czekają nas masowe zwolnienia w tej dziedzinie. Jest to oczywista bzdura i ten okres przejściowy to udowodni. Po tym czasie jak mniemam zostanie wprowadzony zakaz handlu w niedzielę ( dla wszystkich) i w Polsce zapanuje normalność.
Różnica między Solidarnością a rządem dotyczy właśnie tego okresu przejściowego. Związki zawodowe chcą by ten zakaz wprowadzić od już na wszystkie niedziele. Czego nie rozumiesz w tej kwestii?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2017r. 14:05  
Cytuj
Jędrek, sam widzisz jak mało trzeba było. Dlaczego głąby z partii polskojęzycznych kupowały poparcie za spełnianie potrzeb marginesu gotowi nawet importować świeży narybek z Afryki kosztem normalnego człowieka, skoro tak wielkie poparcie czekało dosłownie za nic, za darmo i przy wzroście ekonomicznym. Czego dowiodłeś na kazdym kroku. Te wszystkie przekaziory "postępu i demokracji" trolling kosztują krocie, Soros musi ich teraz utrzymywac bo głód zagląda w oczy. Na głodno nikt protestować dla innych nie będzie, oj nie. Ja myślę ze to ich baza, którą chcą powiększać za cenę społeczeństwa. Ośrodki dowodzenia zewnętrzne, margines hodowany lokalnie albo przy kurczącym się elektoracie import nowej bazy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Paź 2017r. 18:43  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ciekawe jak to ludziom zmieniają sie poglądy na te same sprawy w zależności od władzy. Wredni pełowcy zmuszali ludi do pracy w niedzielę. Pisiorstwo i solidarność żądało wolnych niedziel. Teraz pisiory mają władzę i mogą to zrobić jedną ustawa w jedną noc ;-). No to okazuje się, że jednak to nie taki dobry pomysł. Bo skoro handel ma mieć wolne to dlaczego nie inni. A może tylko 2 wolne niedziele w miesiącu? Nawet solidarności już nie zależy tak bardzo na tym pomyśle.

A pisiorstwo cieszy sie jak małe dzieci i wymyślają co raz to nowsze powody uwielbienia władzy ;-)


Jesteś w ogromnym błędzie Andrzejku ( jak zazwyczaj) . umiech
Wolna od handlu niedziela jest konieczna ze wszech miar. Oprócz lekarzy strażaków czy policjantów każdy inny człowiek ma mieć niedzielę dla rodziny. Zakładam że jest to oczywista oczywistość dla każdego normalnego człowieka ( pomijając sympatyków Nowoczesnej).
Morawiecki w jakimś wywiadzie wyłuszczył o co chodzi z dwoma wolnymi niedzielami. Na rok dwa takie rozwiązanie ma dać materiał do analizy , czy handel się załamie i czy czekają nas masowe zwolnienia w tej dziedzinie. Jest to oczywista bzdura i ten okres przejściowy to udowodni. Po tym czasie jak mniemam zostanie wprowadzony zakaz handlu w niedzielę ( dla wszystkich) i w Polsce zapanuje normalność.
Różnica między Solidarnością a rządem dotyczy właśnie tego okresu przejściowego. Związki zawodowe chcą by ten zakaz wprowadzić od już na wszystkie niedziele. Czego nie rozumiesz w tej kwestii?


Edzio tyle słów bez sensu. Gdzie ja pisałem kiedykolwiek, że jestem zwolennikiem otwierania sklepów w niedzielę?

Wytłumaczę ci bo inteligencja nie pozwala ci zrozumieć tekstu czytanego.

Gdy rządziło PO/PSL pisiorstwo chciało zamykać sklepy, a wredni pełowcy byli za otwartymi sklepami w niedzielę.

PO/PSL Otwarte sklepy

PIS i Solidarność sklepy zamknięte. Nie było mowy o dwóch wolnych niedzielach i okresie przejściowym. Sklepy na kłódkę i tyle. A jak chce właściciel to niech sam stoi za ladą.

To jest dla mnie tą ciekawostką, że jak się jest u władzy to zmienia sie optyka. Dupa jest na innym poziomie, wybory wygrane więc nie ma spiny ;-)
Forumowe pisiorstwo jak sam widzisz popiera. Wedłuch tych ameb umysłowych to świetny pomysł. PO co tyle wolnego. 2 niedziele wystarczą ;-)
Nie widzisz tego? Zrozumiałeś czy jeszcze ci coś wytłumaczyć?

cdn.. a po co ty do mnie to piszesz? Co mnie Soros obchodzi. To ty i Miriam macie zmazy nocne na myśl o dziadku z Węgier ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Paź 2017r. 19:33  
Cytuj
Nie hejtuj tak Andrzejku bo co słabszym głowom odbija i wierzą w medialne nagonki. Opanuj się z tymi atakami na wszystkich za poglądy, prezentuj argumenty i analizy. Wiedza to prywatna sprawa, nie lękaj się sięgać i przytaczać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2017r. 19:40  
Cytuj
To co jest ważniejsze kasa, czy aby pracownicy sklepów mieli wolne ? i dlaczego tylko sklepów ?
Po drugie ruch w sklepach w niedziele dotyczy głównie dużych miast, gdzie zakupy robi się raz w tygodniu (sobota lub niedziela) bo w zwykłe dni brak czasu (praca, dojazd, rodzina).

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 497 498 499 500 501 502 503 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »