NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 501 502 503 504 505 506 507 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Paź 2017r. 20:25  
Cytuj
Co ty rogerst z choinki się urwałeś? Kto ci każe płacić? umiech
Nie no z tym TVN to się zagalopowałem - cała prawda całą dobę!

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2017r. 20:25  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2017r. 20:49  
Cytuj
Obrazek

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Paź 2017r. 21:03  
Cytuj
Edzio wybacz, w pracy byłem. Ale widzę, że nie próżnowaliście. Tyle głupot tu wypisaliście, że nawet moderator musiał reagować.
Twoja nad aktywność przy temacie tego budżetu zadziwia. Język i argumenty jak z rynsztoka czy od pelego też znamienne.

Większość półgłówków z tego forum już w zeszłym roku wieszczyło zamknięcie budżetu na plusie. W tym zresztą też. Nawet grafiki wstawiali. ;-) Raczej tym debilom tłumacz swoje teorie bo ci idioci nie łapią. Popatrz co piszą. Ta nędza intelektualna nie ma pojęcia o czym pisze. Ty zresztą też nie zaliczasz wyżyn inteligencji ;-) No i będziemy sie żegnali po nowym roku ;-) Nie tęsknię ;-)

tekstów o starej nie będę komentował bo to już jak rozmowa z pelem a nie mam na to ochoty ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Paź 2017r. 21:04  
Cytuj
Przynajmniej co niektórzy dowiedzieli się że w latach rządów ryżego kundla Frau Merkel też się ludzie podpalali. Do tej pory obowiązująca narracja była taka że dopóki nie przyszedł PiS to takie rzeczy się nie zdarzały.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11643
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2017r. 21:05  
Cytuj
Warto zaznaczyć że tę grafikę na wiochę wrzucił "Antykamera" - człowiek, który jest tam uważany za drugiego po "maxicoveri" nietykalnego płatnego trolla - obydwaj słyną z bezczelności, chamstwa i lewactwa.

To są tacy el.BANankowie poziom master.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Paź 2017r. 21:08  
Cytuj
CYTAT
Edzio wybacz, w pracy byłem. Ale widzę, że nie próżnowaliście. Tyle głupot tu wypisaliście, że nawet moderator musiał reagować.
Twoja nad aktywność przy temacie tego budżetu zadziwia. Język i argumenty jak z rynsztoka czy od pelego też znamienne.

Większość półgłówków z tego forum już w zeszłym roku wieszczyło zamknięcie budżetu na plusie. W tym zresztą też. Nawet grafiki wstawiali. ;-) Raczej tym debilom tłumacz swoje teorie bo ci idioci nie łapią. Popatrz co piszą. Ta nędza intelektualna nie ma pojęcia o czym pisze. Ty zresztą też nie zaliczasz wyżyn inteligencji ;-) No i będziemy sie żegnali po nowym roku ;-) Nie tęsknię ;-)

tekstów o starej nie będę komentował bo to już jak rozmowa z pelem a nie mam na to ochoty ;-)


Bredzisz Andrzejku. Ale skoro tyle godzin pracowałeś to masz prawo być zmęczony.umiech

A czemu mamy się pożegnać po nowym roku? uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11643
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2017r. 21:09  
Cytuj
Może el.BANan go ściąga do roboty za "ojro".

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Paź 2017r. 21:59  
Cytuj
CYTAT
Jestem w stanie założyc się z każdym czereśniakiem na tym forum że deficyt budżetowy za rok 2017 zamknie się kwotą poniżej 30 miliardów złotych. Co przy ogromnych transferach socjalnych tego rządu jest wynikiem nieprawdopodobnym. Jeżeli któryś z was chce się założyć proponuję taki układ: jeżeli na wiosnę 2018 ( wtedy będą pełne dane) deficyt za rok 2017 przekroczy 30 miliardów złotych to publicznie się ukorzę , uderzę się w pierś i znikam z tego forum.


Dotrzymasz słowa?


Czy bredzę? Popatrz na grafiki tej nędzy intelektualnej. Oni naprawdę wierzyli, że budżet zamknie się na plusie.

To grafika, którą wkleiła Madzia, wybitny ekonomista tego forum ;-)
Wysłany: 22 Sie 2017r. 16:36 Polityka bez cenzury ;-)

Obrazek

To samo powtórzył cdn.. Wysłany: 27 Sie 2017r. 14:20 w tym samym temacie co Madzia ;-)

Cdn... ta wybitność nawet znalazła winnych braku tej nadwyżki w przyszłości. No ale nadwyżki nie ma a wieszczenie złej UE sie nie sprawdziło ;-)

CYTAT


Madziu, chyba miałem rację ;-) Zmian brak ;-) Plan Pozostał planem ;-)

Miruś Twoje słowa ;-)
CYTAT
Fajnie Art. Może w końcu zakładanie własnej działalności będzie miało sens.

I co? Plan. A ty już dostałeś dreszczy ;-)



Miruś ;-) Zaliczasz poziom pelego. Aż tak źle z tobą?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Paź 2017r. 22:38  
Cytuj
Andrzejku napisałem wprost : czy któryś z was czereśniaków podejmuje ze mną zakład odnośnie wysokości deficytu budżetowego? Nie czytałem twojej deklaracji na ten temat. Czy chcesz się przekonać kto ma rację?
Przypominam że jeżeli deficyt budżetowy za rok 2017 przekroczy 30 miliardów złotych ja znikam z tego forum. Jeżeli chcesz w tym wziąć udział ryzykujesz tym samym jeżeli ten deficyt będzie niższy niż rzeczona kwota. Pytam więc: czy publicznie deklarujesz że w to wchodzisz? Warunkiem zawarcia zakładu jest deklaracja woli któregoś z was. Sam ze sobą nie będę się próbował. Więc jak wchodzisz w ten temat?umiech

Kwestia kolejna . Grafika którą przypominasz pokazuje stan faktyczny budżetu państwa po czerwcu 2017 ( i dla przypomnienia poprzednie lata dla porównania). Nadwyżka w tym okresie wyniosła ok. 6 miliardów złotych.
https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/ministerstwo-finansow-nadwyzka-budzetowa-w-czerwcu-2017/4614pcd

Co jest dla ciebie niejasne? Tak jak pisałem już kilka razy Morawiecki nigdy nie twierdził że nadwyżka utrzyma się do końca roku. Było tylko kwestią kiedy i w jakiej wysokości deficyt się pojawi. Jeżeli ktoś miał inne zdanie to dlaczego ja mam to tłumaczyć?zaklopotany Co nie zmienia faktu że ten rząd dokonując ogromnych transferów socjalnych ( znowu się powtórzę) dokonał rzeczy nieprawdopodobnej. W stosunku do PKB ten deficyt przejdzie do historii jako najniższy od co najmniej kilkunastu lat. PO tylko kradła i mydliła wszystkim oczy ( zielona wyspa pośród światowego kryzysu). Pomijając wszystkie niedogodności tego rządu gospodarczo robią dobrą robotę i naprawdę trzeba być albo głupcem albo człowiekiem złej woli żeby temu przeczyć.

No i co z tym linkiem? Już rozumiesz różnicę między deficytem budżetowym a deficytem sektora finansów publicznych?
http://forsal.pl/artykuly/1080454,goduslawski-nie-dajcie-sie-deficytowej-propagandzie-opinia.html

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Paź 2017r. 22:53  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2017r. 22:55  
Cytuj
Skoro PiS taki zły to dlaczego tyle osób na niego głosuje? umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 565
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Paź 2017r. 00:11  
Cytuj
CYTAT
Skoro PiS taki zły to dlaczego tyle osób na niego głosuje? umiech


A czemu Ty zagłosowałeś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10516
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Paź 2017r. 00:49  
Cytuj
CYTAT

Dotrzymasz słowa?


Czy bredzę? Popatrz na grafiki tej nędzy intelektualnej. Oni naprawdę wierzyli, że budżet zamknie się na plusie.

To grafika, którą wkleiła Madzia, wybitny ekonomista tego forum ;-)
Wysłany: 22 Sie 2017r. 16:36 Polityka bez cenzury ;-)

Obrazek

To samo powtórzył cdn.. Wysłany: 27 Sie 2017r. 14:20 w tym samym temacie co Madzia ;-)

Cdn... ta wybitność nawet znalazła winnych braku tej nadwyżki w przyszłości. No ale nadwyżki nie ma a wieszczenie złej UE sie nie sprawdziło ;-)

Madziu, chyba miałem rację ;-) Zmian brak ;-) Plan Pozostał planem ;-)




Andrzejku, ty urwisie, gały patrzą a rozum nie widzi ok nagłówek grafiki. CO TAM JEST smiech2

Tyle jadu, tyle hejtu i za co te krokodyle łzy? Ale ja okaże chrześcijańskie miłosierdzie, jak zawsze.

https://www.youtube.com/watch?v=nZOvAH8oR-Y

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2017r. 05:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Skoro PiS taki zły to dlaczego tyle osób na niego głosuje? umiech


A czemu Ty zagłosowałeś?


Bo dla mnie nie jest taki zły ... umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Paź 2017r. 06:21  
Cytuj
CYTAT (rsta)
Skoro PiS taki zły to dlaczego tyle osób na niego głosuje? umiech


Na razie nie było wyborów od dwóch lat więc nie widzę by tak stale głosowało tyle osób ;-) Raz zagłosowali ;-)


Edzio mi tego nie tłumacz. Tłumacz to tej nędzy, która odtrąbiła sukces i pisała, że jak UE nie odetnie pieniędzy oraz nie wprowadzi kar to taki stan utrzyma sie do końca roku. Identycznie było w 2016 roku ;-) A na tych grafikach nie ma tego odnotowanego ;-) Czary mary ;-)
Budżet mamy na rok, tylko ktoś z mizernym IQ jest w stanie uwierzyć we te propagandę sukcesu o nadwyżkach w budżecie w danym miesiącu. W Stalowowolskim budżecie też była taka sytuacja bo ktoś do dochodów zaliczył niewykorzystany kredyt i pochwalił się, że wpływy są większe od wydatków ;-) Debile o inteligencji żuka toczy-gnoja w to uwierzyli. Ci myśliciele są na tym forum ;-)

Co do twojej propozycji. Nie interesują mnie zakłady. Myślałem, że jesteś poważny i nie obracasz swoich słów w gówno. Albo deklarujesz albo nie. Będzie ponad 30 miliardów deficytu to odejdziesz w niepamięć lub nie i będziesz szczekał dalej. Twoja deklaracja twój wybór.

Madzia teraz otrzeźwiała i udaje, że nie wie co pisała ;-) Propagandystka IV RP ;-) Zaraz pewnie dołączy CDN z jakąś równie mądrą teorią.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Paź 2017r. 07:42  
Cytuj
Jak rozumiem nie chcesz się zakładać. Jaka szkoda , przy odrobinie szczęścia mogłeś się mnie pozbyć. uśmiech Stchórzyłeś Andrzejku , wszyscy skrewiliście. Tak jak już pisałem sam się ze sobą nie zakładam. Jeżeli przemyslisz temat to powiedzmy że do końca października oferta jest aktualna. W odwracaniu kota ogonem jesteś niezły, ale to chyba nie o to chodzi .

A propos odwracania kota ogonem już wiesz gdzie wam się dupa z głową pomyliła?:umiech
http://forsal.pl/artykuly/1080454,goduslawski-nie-dajcie-sie-deficytowej-propagandzie-opinia.html

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Paź 2017r. 07:54  
Cytuj
CYTAT


Potrzebujesz sekundant-ki do egzekucji kodeksu honorowego cool girl Są tu tacy co buzie za cholewę mylą a pamięci na godzinę starcza smiech2


art2deco kiedy to pisałaś myślałem że żartujesz , ale teraz widzę że miałaś rację. Czereśniak bez honoru próbuje mi wmówić coś czego nie było. umiech

CYTAT
..... Debile o inteligencji żuka toczy-gnoja w to uwierzyli. Ci myśliciele są na tym forum ;-)

...


To dobre. W kontekście twojej wiary we wszystko co do ciebie spływa to brzmi jak groteska.umiech

Zweryfikowales już swoje informacje?
http://forsal.pl/artykuly/1080454,goduslawski-nie-dajcie-sie-deficytowej-propagandzie-opinia.html

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11643
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2017r. 10:17  
Cytuj
Edek po co z nim dyskutujesz?
To nie ma sensu.
Beton.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2017r. 12:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (rsta)
Skoro PiS taki zły to dlaczego tyle osób na niego głosuje? umiech


Na razie nie było wyborów od dwóch lat więc nie widzę by tak stale głosowało tyle osób ;-) Raz zagłosowali ;-)


Raz zagłosowali, ale to poparcie cały czas się utrzymuje, a nawet momentami jest znacznie większe jak przy głosowaniu umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Paź 2017r. 12:16  
Cytuj
Edek!!Nie trać czasu na dyskusje z tubą KODerastów i innej swołoczy.Takie cos dyskusją sprowadza Ciebie do swojego poziomu idiotyjezyk
Dyskutować z nim to tak jakbyś szambo otwierałgood
W jego wypowiedziach nie ma merytoryki,on tak się zachowuje jak koń z klapkami na oczach które mu pozwalają widzieć tylko perspektywe z przodu a nic z boku i marsz jedna bruzdą.To postkomuch i głuchoniemy ślepiec

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2017r. 13:52  
Cytuj
CYTAT

Czy czujesz się na siłach podjąć mój zakład z postu powyżej?

CYTAT

Z przyjemnoscia powiem ci .... spier.... ok

Dupku Edku, napisz jakiej formułki trzeba użyć żebyś zrozumiał. Chociaż myślę że honoru ci brak.
Dwa razy chcesz stąd znikać? Jak?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Paź 2017r. 15:46  
Cytuj
Co tam piszczysz pod noskiem?umiech

Jak zgłaszasz akces do zakładu to złap się za jajka i napisz konkretnie że w to wchodzisz. Pytanko z mojej strony: jak rozumiem gdyby ci nie pykło to znikasz ty ( Andzin) a konto Andrzej 2.0 zostaje , czy tak? smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Paź 2017r. 18:13  
Cytuj
CYTAT
Jak rozumiem nie chcesz się zakładać. Jaka szkoda , przy odrobinie szczęścia mogłeś się mnie pozbyć. uśmiech Stchórzyłeś Andrzejku , wszyscy skrewiliście. Tak jak już pisałem sam się ze sobą nie zakładam. Jeżeli przemyslisz temat to powiedzmy że do końca października oferta jest aktualna. W odwracaniu kota ogonem jesteś niezły, ale to chyba nie o to chodzi .

A propos odwracania kota ogonem już wiesz gdzie wam się dupa z głową pomyliła?:umiech
http://forsal.pl/artykuly/1080454,goduslawski-nie-dajcie-sie-deficytowej-propagandzie-opinia.html
,

Stchórzyłem? ;-)

Ty zawsze z każdym idziesz na układy jak prostytutka?

Chcesz to podejmij wyzwanie i honorowo odejdź jak twoje prognozy sie nie sprawdzą. No ale to musiałbyś mieć honor ;-)

A co do siadania na głowie ;-) Budżet państwa to taki coś co tworzone jest na rok. I po co to zachwycać sie kreatywną księgowością?

HaHa, Madzia dobrze ci napisała. Robisz cholewę z gęby. To tak a'propos prostytutek ;-)

CYTAT (Miruś)
Edek po co z nim dyskutujesz?
To nie ma sensu.
Beton.


Betonem to jest ktoś kto wierzy w kreatywną księgowość. Co miesiąc można robić nadwyżki. Wystarczy przyhamować zwroty VAT ;-) Przyjdzie koniec roku i już nie da się wiele ukryć ;-) No ale to trzeba siedzieć na tyłku a nie głowie ;-)

CYTAT (rsta)
Raz zagłosowali, ale to poparcie cały czas się utrzymuje, a nawet momentami jest znacznie większe jak przy głosowaniu umiech


No tak, szczególnie jak sondaże robi CBOS. Aż dziw bierze, że słupki nie przekraczają 100% ;-)

CYTAT (pele)
Edek!!Nie trać czasu na dyskusje z tubą KODerastów i innej swołoczy.Takie cos dyskusją sprowadza Ciebie do swojego poziomu idiotyjezyk
Dyskutować z nim to tak jakbyś szambo otwierałgood
W jego wypowiedziach nie ma merytoryki,on tak się zachowuje jak koń z klapkami na oczach które mu pozwalają widzieć tylko perspektywe z przodu a nic z boku i marsz jedna bruzdą.To postkomuch i głuchoniemy ślepiec


Ty poziom idioty przekroczyłeś już lata świetlne temu. Nie musisz się obawiać. Koń jaki jest każdy widzi.

CYTAT (Edzio)
Co tam piszczysz pod noskiem?umiech

Jak zgłaszasz akces do zakładu to złap się za jajka i napisz konkretnie że w to wchodzisz. Pytanko z mojej strony: jak rozumiem gdyby ci nie pykło to znikasz ty ( Andzin) a konto Andrzej 2.0 zostaje , czy tak? smiech2


Sherlock Holmes z ciebie taki jak Claudia Schiffer z Pawłowicz, Krystyny Pawłowicz ;-)


Ale Was ruszyło, że są tacy co nie wierzą w propagandę. Jak można w ogóle brać pod uwagę że ta pisowska nędza intelektualna rozlała sie na normalnych ludzi ;-)

Edzio. Złap się za jaja jak lubisz i podejmij honorowe wyzwanie. Powiedziałeś raz to nie dygaj jak lamer tylko honorowo przeproś i spierdalaj.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10516
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Paź 2017r. 18:32  
Cytuj
Przerwa na humor?


Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Paź 2017r. 19:03  
Cytuj
Bo ci Andrzejku żyłka pęknie. Nie denerwuj się !umiech
Czyż nie po to zwolniłeś się z Prividenta żeby mieć mniej stresu?umiech

Polisy nie idą?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 501 502 503 504 505 506 507 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »