NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 502 503 504 505 506 507 508 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 10516
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Paź 2017r. 19:12  
Cytuj
W dzisiejszych czasach polisy idą jak gorące bułeczki. Hanka oszalała i wzywa do wypowiedzenia posłuszeństwa sądom. Musi mieć niesamowite haki na działaczy PO.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2017r. 19:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 565
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Paź 2017r. 01:34  
Cytuj
CYTAT (art2deco)
Przerwa na humor?


Obrazek



Dokładnie.
Zamiast dręczyć się myślami, jak rządzą nami wystarczy pomyśleć, że to przecież prawo i sprawiedliwość

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2017r. 07:33  
Cytuj
CYTAT
Co tam piszczysz pod noskiem?umiech

Jak zgłaszasz akces do zakładu to złap się za jajka i napisz konkretnie że w to wchodzisz. Pytanko z mojej strony: jak rozumiem gdyby ci nie pykło to znikasz ty ( Andzin) a konto Andrzej 2.0 zostaje , czy tak? smiech2


No to jeszcze raz. Napisz ta formulke ze wszystkimi przecinkami, kropeczkami tam gdzie potrzebujesz. Zebys potem nie beczal, ze to, tamto, sramto. Ja to po prostu przekopiuje i bedziesz mial. Oczywista oczywistosc.
Pytanie o konta jest tak samo durne jak ty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Paź 2017r. 10:09  
Cytuj
Obejdzie się bez dodatkowych formalności. Zakład przyjęty.

Przynajmniej jeden się odważył. Czereśniak ale z charakterem. umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Paź 2017r. 10:20  
Cytuj
Lichwiarz splajtował i chyba zwariowałgood

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 10 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2017r. 14:29  
Cytuj
Z naszego miasta będą zorganizowane autokary na wyjazd, będzie ciepła strawa i gorące napoje.

Andrzej pisz do mnie na meila, bo mam problem z otwarciem widomości na PW. Jacek, twoich też nie mogę otworzyć. nie wiem



Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 28 Paź 2017r. 15:58  
Cytuj
smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2 Ale się uśmiałem, Andrzejek z Ernestem nam tu dywersje szykują smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Ten interes z polisami chyba rzeczywiście nie wypalił.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Paź 2017r. 18:13  
Cytuj
CYTAT




Z naszego miasta będą zorganizowane autokary na wyjazd, będzie ciepła strawa i gorące napoje.

Andrzej pisz do mnie na meila, bo mam problem z otwarciem widomości na PW. Jacek, twoich też nie mogę otworzyć. nie wiem



Obrazek


A ile tych autokarów z naszego miasta będzie? Więcej jak jeden?umiech

Z całego Podkarpacia pewnie ze sto pojedzie.smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Paź 2017r. 21:51  
Cytuj
CYTAT
Bo ci Andrzejku żyłka pęknie. Nie denerwuj się !umiech
Czyż nie po to zwolniłeś się z Prividenta żeby mieć mniej stresu?umiech

Polisy nie idą?


Ten wpis oznacza że zabrakło argumentów, a honoru nie masz więc zajmujesz się plotkami?


No to zdecydujcie się albo polisy idą albo lichwiarz i plajta. W tych waszych inteligentnych inaczej dyńkach już chyba nawet wiatr nie hula ;-)

Prostytutka, plotkarz i debil. Towarzystwo wzajemnej adoracji ;-)


Ernest, mnie w swoje debilne pomysły nie mieszaj.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Paź 2017r. 22:41  
Cytuj
Ernie wyczuł w tobie pokrewną duszę Andrzejku.smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 09:18  
Cytuj
CYTAT
Ernie wyczuł w tobie pokrewną duszę Andrzejku.smiech2


Edzio, przecież to kolejny klon. Twój, jakiejś innej nędzy intelektualnej? Jakie ma to znaczenie? Klon to klon. A jak czytam co wkleja to raczej pokrewieństwo Madzi ;-) i cdn.... ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 09:50  
Cytuj
Winni się tłumaczą umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 10:08  
Cytuj
CYTAT


Edzio, przecież to kolejny klon. Twój, jakiejś innej nędzy intelektualnej? Jakie ma to znaczenie? Klon to klon. A jak czytam co wkleja to raczej pokrewieństwo Madzi ;-) i cdn.... ;-)


Jeżeli chodzi o wklejanie tzw. gotowców to jesteś w ścisłej czołówce Andrzejku. Trochę od Kukiza ( to jeszcze przedstawia jakąś wartość) więcej od Obywatela D.C. ( bez żadnej wartości wszak to guru dla głupków z aspiracjami) .

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 10:18  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Edzio, przecież to kolejny klon. Twój, jakiejś innej nędzy intelektualnej? Jakie ma to znaczenie? Klon to klon. A jak czytam co wkleja to raczej pokrewieństwo Madzi ;-) i cdn.... ;-)


Jeżeli chodzi o wklejanie tzw. gotowców to jesteś w ścisłej czołówce Andrzejku. Trochę od Kukiza ( to jeszcze przedstawia jakąś wartość) więcej od Obywatela D.C. ( bez żadnej wartości wszak to guru dla głupków z aspiracjami) .


Zapomniałem o tej nędzy Inni ;-) Upomniał się ;-) Pewnie poczuł sie samotny. A tyle kont obsługuje ;-)

A co do twojej treści. Robiłeś statystyki? Czy po prostu nie wiesz już o czym pisać?

Solidarność zeźliła się na projekt ustawy o wolnych niedzielach. Wystąpi przeciw dobrej zmianie? Za rok wybory do samorządów, za dwa do parlamentu.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 10:37  
Cytuj
Lichwiarz-ostoja budzerantów i lewusów stalowowolskich zbankrutował!!!Wszystko przez PiSgoodPlajta Lichwiarzaok

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 10:48  
Cytuj
CYTAT
Lichwiarz-ostoja budzerantów i lewusów stalowowolskich zbankrutował!!!Wszystko przez PiSgoodPlajta Lichwiarzaok



Bankructwo? Piszesz chyba o twoim umyśle. Tego już nie da się odzyskać i odbudować.

Kolejna sprawa to twoje zainteresowanie małymi chłopcami. Nie zakrzyczysz tego, że jesteś pedofilem.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 10:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Lichwiarz-ostoja budzerantów i lewusów stalowowolskich zbankrutował!!!Wszystko przez PiSgoodPlajta Lichwiarzaok



Bankructwo? Piszesz chyba o twoim umyśle. Tego już nie da się odzyskać i odbudować.

Kolejna sprawa to twoje zainteresowanie małymi chłopcami. Nie zakrzyczysz tego, że jesteś pedofilem.



Chcesz pozwu o zniesławienie?Nie jesteś anonimowy.Twoja wypowiedz została zarejestrowana w moim kompie.Zgłosiłem do moderatora.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 11:04  
Cytuj
Pele donosiciel? A zgłosiłeś, że nazywasz mnie Lichwiarzem?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 11:08  
Cytuj
CYTAT
Pele donosiciel? A zgłosiłeś, że nazywasz mnie Lichwiarzem?


A gdzie tak napisałem Andrzej-lichwiarz?JA nie napisałem nigdzie że jesteś pederastą.Jeżeli sam się do tej ksywy przyznajesz to już nie moja winagood Do zobaczeniaok

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 11:10  
Cytuj
CYTAT
Lichwiarz-ostoja budzerantów i lewusów stalowowolskich zbankrutował!!!Wszystko przez PiSgoodPlajta Lichwiarzaok


A do kogo to pisałeś?


Samozaoranie ;-) Jakiego ;-)


Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 11:57  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Lichwiarz-ostoja budzerantów i lewusów stalowowolskich zbankrutował!!!Wszystko przez PiSgoodPlajta Lichwiarzaok


A do kogo to pisałeś?


Poczuwasz się do tego ze pytasz,nia bylo napisane Andrzej przecież.Jesli jesteś Lichwiarz to o tobie.A zaorales sam siebieok

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 565
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 12:03  
Cytuj
Panowie z drużyny Edwarda wypominają PO i nadstawiają honoru za PiS jakby amnezja była epidemią gdyż to wszak AWS.
Który pod różnymi własnymi kłótniami i markami niszczy nas równo jak się da.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 17:21  
Cytuj
CYTAT
Panowie z drużyny Edwarda wypominają PO i nadstawiają honoru za PiS jakby amnezja była epidemią gdyż to wszak AWS.
Który pod różnymi własnymi kłótniami i markami niszczy nas równo jak się da.


Po pierwsze dla ciebie Pan Edward.uśmiech
Po drugie masz sporo racji. Koalicja AWS-UW to było okropne nieszczęście dla naszego kraju. Z premierem nieudacznikiem ( Buzkiem) i ministrem finansów - byłym wykładowcą Instytutu Podstawowych Problemów Marksizmu - Leninizmu ( Balcerowiczem) to nie mogło się udać. Przy tej bandzie dyletantów nawet Miller ( absolwent w/w szacownej uczelni) jawił się jako konkretny człowiek .umiech
Po trzecie znowu masz rację , ten jałowy spór doprowadził do usypania barykady wewnątrz naszego kraju. Nie wróży to nic dobrego na przyszłość. To czy można uznać PiS za spadkobierców AWS w linii prostej nie uważam za rzecz oczywistą.

Nie uważam Kaczyńskiego za męża opatrznościowego ani samej formacji PiS za daną nam prosto od Boga. Niemniej jednak obserwując od wielu lat scenę polityczną i zjawiska w niej zachodzące dostrzegam w rządzącej partii tzw. mniejsze zło. Chociaż w następnych wyborach pewnie zagłosuję na ruch Kukiza. Sam Kaczyński jest politykiem skutecznym , przynajmniej stara się spełniać obietnice wyborcze. A to istotne novum w naszym kraju. Żyję z własnej firmy i tak naprawdę mam w nosie całą klasę polityczną. Jednakowoż nie mogę bezczynnie czytać morza głupstw , kłamstw i manipulacji na temat rządów PiS , którą czereśniaki wylewają na tym forum każdego dnia. Czytałem już o zakazie antykoncepcji ( żyletki w pochwach) , karach za niepłacenie abonamentu radiowo- telewizyjnego czy ogromnych podwyżkach wody , śmieci , gazu ,prądu , usług bankowych i akcyzy na samochody używane. Ostatnio czereśniaki pomylili deficyt budżetowy z deficytem sektora finansów publicznych ( liczony przez Eurostat według całkiem innej metodologii). Kilka stron próbowałem tłumaczyć tym głąbom w czym rzecz i obawiam się że odbyło to na zasadzie : gadał dziad do obrazu. Nie chodzi mi o nic innego jak o zwykłą uczciwość w podawaniu info. A ty w kim upatrujesz męża opatrznościowego polskiej polityki? Na kogo głosujesz?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 565
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 19:28  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Panowie z drużyny Edwarda wypominają PO i nadstawiają honoru za PiS jakby amnezja była epidemią gdyż to wszak AWS.
Który pod różnymi własnymi kłótniami i markami niszczy nas równo jak się da.


Po pierwsze dla ciebie Pan Edward.uśmiech
Po drugie masz sporo racji. Koalicja AWS-UW to było okropne nieszczęście dla naszego kraju. Z premierem nieudacznikiem ( Buzkiem) i ministrem finansów - byłym wykładowcą Instytutu Podstawowych Problemów Marksizmu - Leninizmu ( Balcerowiczem) to nie mogło się udać. Przy tej bandzie dyletantów nawet Miller ( absolwent w/w szacownej uczelni) jawił się jako konkretny człowiek .umiech
Po trzecie znowu masz rację , ten jałowy spór doprowadził do usypania barykady wewnątrz naszego kraju. Nie wróży to nic dobrego na przyszłość. To czy można uznać PiS za spadkobierców AWS w linii prostej nie uważam za rzecz oczywistą.

Nie uważam Kaczyńskiego za męża opatrznościowego ani samej formacji PiS za daną nam prosto od Boga. Niemniej jednak obserwując od wielu lat scenę polityczną i zjawiska w niej zachodzące dostrzegam w rządzącej partii tzw. mniejsze zło. Chociaż w następnych wyborach pewnie zagłosuję na ruch Kukiza. Sam Kaczyński jest politykiem skutecznym , przynajmniej stara się spełniać obietnice wyborcze. A to istotne novum w naszym kraju. Żyję z własnej firmy i tak naprawdę mam w nosie całą klasę polityczną. Jednakowoż nie mogę bezczynnie czytać morza głupstw , kłamstw i manipulacji na temat rządów PiS , którą czereśniaki wylewają na tym forum każdego dnia. Czytałem już o zakazie antykoncepcji ( żyletki w pochwach) , karach za niepłacenie abonamentu radiowo- telewizyjnego czy ogromnych podwyżkach wody , śmieci , gazu ,prądu , usług bankowych i akcyzy na samochody używane. Ostatnio czereśniaki pomylili deficyt budżetowy z deficytem sektora finansów publicznych ( liczony przez Eurostat według całkiem innej metodologii). Kilka stron próbowałem tłumaczyć tym głąbom w czym rzecz i obawiam się że odbyło to na zasadzie : gadał dziad do obrazu. Nie chodzi mi o nic innego jak o zwykłą uczciwość w podawaniu info. A ty w kim upatrujesz męża opatrznościowego polskiej polityki? Na kogo głosujesz?


Tak jak Ty poprę Kukiza.
Jak by Kukiza nie było. Również pis jest opcją mniejszego zła.

Druga sprawa taka ze malo widac i slychac innych mniejszych partii. Moze tam by cos jeszcze wygrzebał.
A z tej czołówki poza Kukizem tylko PIS
Ale ubolewam nad pewnymi brakami w pisie w pewnych oczywistych względach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Paź 2017r. 20:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Lichwiarz-ostoja budzerantów i lewusów stalowowolskich zbankrutował!!!Wszystko przez PiSgoodPlajta Lichwiarzaok


A do kogo to pisałeś?


Samozaoranie ;-) Jakiego ;-)


Obrazek


Dopiero zobaczyłem tego gniota. A w jakiż to sposób według ciebie Andrzejku ,Patryk Jaki się samo-zaorał?

Napisał jak byk o resortowych dzieciach . Z tego co wiem ojciec Kaczyńskiego był oficerem AK i powstańcem warszawskim , a po drugiej wojnie światowej pracownikiem naukowym Politechniki Warszawskiej. Czy wiesz coś o czym nie ma w Wikipedii?smiech2
Może jednak Rajmund miał coś na sumieniu?

Jako człowiek wychowany w blokowisku niejeden raz pomykający w dresach, powinieneś być bardziej wyrozumiały.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 502 503 504 505 506 507 508 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »