NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 504 505 506 507 508 509 510 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Paź 2017r. 22:31  
Cytuj
CYTAT


Tak poza tym pan Gwiazdowski się myli. Całkowite dane z wykonania budżetu będą dostępne na wiosnę a nie w grudniu.



No ale na ostatni dzień grudnia. Ty to pewnie kolega pelego jesteś ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2017r. 22:31  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 07:58  
Cytuj
Andrzejku aż boję się zapytać jakich tu masz kolegów. Ośli upór to widzę kolejną wasza cecha.

Tak jak już pisałem deficyt budżetowy w tym roku będzie najniższy od 15 może 20 lat. I to mimo ogromnych transferów socjalnych tego rządu. Żebyśmy się dobrze zrozumieli jestem zwolennikiem wpisania zakazu jakiegokolwiek zadłużania się państwa do nowej konstytucji ( mam nadzieję że będzie taka zamiast obecnego gniota). Czym innym jest jednak uczciwe recenzowanie rządzącej ekipy , a czym innym wojna ideologiczna ( bezrozumne powielanie jednostronnej argumentacji).
To jest właśnie clou czereśniatwa, modus operandi dla głupków z aspiracjami.uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 09:27  
Cytuj
CYTAT
"Prezenter Wiadomości TVP zszedł do poziomu kłamliwego trolla", "niewiarygodna hejterada" - komentowali dziennikarze wypowiedzi prowadzącego "Wiadomości" Michała Adamczyka. Pisał on na Twitterze sugestie, odwołujące się do teorii spiskowych dot. zwolnienia z obozu Auschwitz prof. Władysława Bartoszewskiego.
*
Notabene na tym forum poniektórzy biorą z niego przykład Pisiorska propaganda pełna gęba.

*internet

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 10:07  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku aż boję się zapytać jakich tu masz kolegów. Ośli upór to widzę kolejną wasza cecha.

Tak jak już pisałem deficyt budżetowy w tym roku będzie najniższy od 15 może 20 lat. I to mimo ogromnych transferów socjalnych tego rządu. Żebyśmy się dobrze zrozumieli jestem zwolennikiem wpisania zakazu jakiegokolwiek zadłużania się państwa do nowej konstytucji ( mam nadzieję że będzie taka zamiast obecnego gniota). Czym innym jest jednak uczciwe recenzowanie rządzącej ekipy , a czym innym wojna ideologiczna ( bezrozumne powielanie jednostronnej argumentacji).
To jest właśnie clou czereśniatwa, modus operandi dla głupków z aspiracjami.uśmiech


Tylko raz to napiszę.

Nie ma czegoś takiego jak nadwyżka w trakcie trwania roku budżetowego. Nadwyżka może być tylko na koniec, na zamkniecie okresu budżetowego a ten w Polsce jest na 31-12 każdego roku.
AAAAAAAA Nadwyżka czyli przewaga wpływów nad wydatkami. Zaraz wyjdzie jak w Stalowej gdy Lucjusz do wpływów zaliczył niewykorzystany kredyt. Nędza intelektualna łyka takie pierdoły.
W trakcie roku budżetowego można podawać każde pierdoły. Tylko rządy pisowskie podają takie info o nadwyżkach. Wystarczą niewielki zabiegi by w trakcie roku budżetowego wykazywać nadwyżki.

Bardzo mnie cieszy, że deficyt będzie mniejszy. Szkoda, że nie będzie go wcale. Jestem zwolennikiem by w ogóle nie zadłużać państwa.


Wracając do Maciorka, Jak tam nowe śmigłowce i drony? Teraz jest forma na łodzie podwodne. Ciekawe ile wyborców wierzy w te pierdoły ;-)
Prawda Smoleńska też coraz bliżej. A wrak Tupolewa jest już przygotowany do załadunku. Już zaraz będzie w Polsce. Przecież to takie proste. Pełowcy sobie z tym nie radzili bo tępi byli. No ale Dobra Zmiana miała przecież gotowe rozwiązania.

PIS i PO jedno zło.


CYTAT
CYTAT
"Prezenter Wiadomości TVP zszedł do poziomu kłamliwego trolla", "niewiarygodna hejterada" - komentowali dziennikarze wypowiedzi prowadzącego "Wiadomości" Michała Adamczyka. Pisał on na Twitterze sugestie, odwołujące się do teorii spiskowych dot. zwolnienia z obozu Auschwitz prof. Władysława Bartoszewskiego.
*
Notabene na tym forum poniektórzy biorą z niego przykład Pisiorska propaganda pełna gęba.

*internet


No co poradzisz? Większość z nich uważa, że rząd rozdaje swoje pieniądze ;-) Kurski powiedział kiedyś bardzo mądre słowa określając wyborcę pis. "Ciemny lud..... to kupi"

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 565
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 10:17  
Cytuj
CYTAT
PIS i PO jedno zło.

Jakby średni wiek i młodsi przestali olewać polityke i wybory moze Kukiz15 osiągnął by konkretny wynik. A tak to widać jak jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 11:59  
Cytuj
CYTAT
Edzio, mamy nadwyżkę w budżecie. Będą kolejne śmigłowce, drony i łodzie podwodne. Za tę dodatkową kasę

Już rozumiem dlaczego tak lubisz tego Macierewicza. Jesteście takimi samymi megalomanami ;-) I opowiadacie takie same pierdoły. Bajkopisarze ;-)

Dziś zabłysnąłem w domu. Jestem tak zajebisty jak Morawiecki. Mam kilka tysięcy nadwyżki w budżecie na listopad. Pierwszy raz w historii mieliśmy taki wysoki stan nadwyżki. Wystarczyło zmienić model liczenia. Zamiast podsumować zakończony miesiąc to ja zacząłem liczyć przed rozpoczęciem ;-) Na koniec miesiąca pewnie nie będzie tak kolorowo no ale..... Teraz jestem zajebisty. Szkoda, że moja żona nie jest tępym pisowcem............

Pele, co ty masz w tej głowie? Srasz tam czy co? Bo to, że siedzisz na głowie to widać po pierwszym zdaniu ;-)
M70 to twój chłopak. M70 to średnica w mm? Który jest czynny, a który bierny?


Jeśli sam pedałujesz,to nie przyrównuj wszystkich do swego zboczenia.Podobno Lichwiarz to znany pederasta w Stalowej.Czy to ty?Pytam grzecznie.Podobno jeździsz na rekolekcje do Słupska,a po nich moczysz w wodzie z rumiankiem obolała odbytnicę.WspółczujęjezykI jeszcze jedno.Z pederasty żaden politykumiechA z moja głową jest dobrze.Gorzej z twoja du.ą.Wymaga remontu u Biedronia.


I pisz na temat jak w tytule a nie na temat twoich marzeń.

Pozdrowienia dla twego"partnera"Ola zwanego lużna kiszkaumiechCZy ty jesteś dziobak,czy miły Jędruś?

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10515
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 15:18  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
PIS i PO jedno zło.

Jakby średni wiek i młodsi przestali olewać polityke i wybory moze Kukiz15 osiągnął by konkretny wynik. A tak to widać jak jest.


8% to wszystko co jest dla nowej wersji, reelekcja jest zazwyczaj słabsza. Pamiętam gdy Palikot nauczał ze jest 20% Palikotów a miał 10%. Potem przyszedł Korwin i zagospodarował z podobnym wynikiem, a teraz K'15. Realia jednak są do sprawdzenia bezpośrednio.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 16:08  
Cytuj
Realia są takie jak piszesz.Od Kukiza już część ucieka,aby ich ruchu nie nazywano opozycja.Temu ruchowi coraz bliżej do Nowoczesnej i KODerastów wraz z PO.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10515
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 16:22  
Cytuj
Ruch jest niejednolity jak każdy pozytywny Ruch społeczny, obserwujemy bardzo różnych posłów K'15. Ale problemy Korwina i jego wiek nie odchodzą i są zapewne przyczyną obecnych perturbacji i coraz dziwniejszego zachowania Pawła i Tyszki. To i tak bardzo pozytywna zmiana świadomości i akcentów wśród anty-systemowców a nawet kuców.
Resztówka bez szans na resocjalizacje szaleje w BractwieRP i po ultraliberalnych Feminach. Ci umrą z a'la Antifą na koszulce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 16:37  
Cytuj
CYTAT
Ruch jest niejednolity jak każdy pozytywny Ruch społeczny, obserwujemy bardzo różnych posłów K'15. Ale problemy Korwina i jego wiek nie odchodzą i są zapewne przyczyną obecnych perturbacji i coraz dziwniejszego zachowania Pawła i Tyszki. To i tak bardzo pozytywna zmiana świadomości i akcentów wśród anty-systemowców a nawet kuców.
Resztówka bez szans na resocjalizacje szaleje w BractwieRP i po ultraliberalnych Feminach. Ci umrą z a'la Antifą na koszulce.


Rzymkowski i Andruszkiewicz są dla mnie wiarygodnymi ludzmi z tego ugrupowania.Sam Kukiz i Tyszka czasami maja dziwne wypowiedzi.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 20:54  
Cytuj
CYTAT (S.Tyszka)
- W obecnym systemie panuje korupcja polityczna – powiedział w "Sygnałach dnia" marszałek Sejmu z Kukiz'15 Stanisław Tyszka, oskarżając PiS, że w ten sposób przyciąga do siebie kolejnych posłów, by utrzymać większość parlamentarną.



https://youtu.be/64hdzCktQMY

Nędza intelektualna nic zapewne nie zrozumie.

Kto mi odpowie?

Gdzie śmigłowce, łodzie podwodne, drony i samochody elektryczne.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 565
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Lis 2017r. 21:45  
Cytuj
CYTAT (art2deco)
8% to wszystko co jest dla nowej wersji, reelekcja jest zazwyczaj słabsza. Pamiętam gdy Palikot nauczał ze jest 20% Palikotów a miał 10%. Potem przyszedł Korwin i zagospodarował z podobnym wynikiem, a teraz K'15. Realia jednak są do sprawdzenia bezpośrednio.



CYTAT (art2deco)
Ruch jest niejednolity jak każdy pozytywny Ruch społeczny, obserwujemy bardzo różnych posłów K'15. Ale problemy Korwina i jego wiek nie odchodzą i są zapewne przyczyną obecnych perturbacji i coraz dziwniejszego zachowania Pawła i Tyszki. To i tak bardzo pozytywna zmiana świadomości i akcentów wśród anty-systemowców a nawet kuców.
Resztówka bez szans na resocjalizacje szaleje w BractwieRP i po ultraliberalnych Feminach. Ci umrą z a'la Antifą na koszulce



Kukiz15 to nie rozpady AWS-u ani populistyczna lewica Palikotów.
Antysystemowcy już lepsi od partyjniaków którzy tak samo jak PO głosują za
ustawami-umowami międzynarodowymi nie dobrymi dla Polski.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Lis 2017r. 06:07  
Cytuj
Madzia musi tak pisać. Dostała robotę, niezłą pensję. Nie ma za bardzo wyboru.

Kukiz jest dla nich zagrożeniem bo nie wchodzi w żadne układy. Opozycja nazywa ich przystawką PiS, a PiS mówi że wchodzą w skład totalnej opozycji ;-)

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 10 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2017r. 07:01  
Cytuj
E tam, Pis nie chce płacić za szerzenie ich poglądów w internecie, wiem to Andrzej2,0 z własnego doświadczenia, pisałem meile do różnych instytucji i zero odzewu, co innego opozycja, sam wiesz jak to jest. Mi to lata od kogo jest kasa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2017r. 13:34  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (S.Tyszka)
- W obecnym systemie panuje korupcja polityczna – powiedział w "Sygnałach dnia" marszałek Sejmu z Kukiz'15 Stanisław Tyszka.




To tłumaczy namiętne przytulanie się do chłopców z KRS przez Tyszkę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11643
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2017r. 15:06  
Cytuj
KRS potwierdził, że w sądownictwie potrzebne są radykalne zmiany.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lis 2017r. 16:12  
Cytuj
Veta Pana Prezydenta odbijają się czkawką .

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10515
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lis 2017r. 18:49  
Cytuj

Odmienne Stany Świadomości Cenzurują Po Staremu



Szlam ze ścieku Razem umożliwił bratniej ideowo wierchuszce z UMCS na zakazanie koncertu węgierskiego zespołu Hungarica w Lublinie na 10 Listopada. Okazją do tej imprezy jest rok bratanków, kultury Polsko-Węgierskiej i wydanie dwujęzycznej płyty.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=12&v=1GvU9QGQtuw

Z zaniepokojeniem przyjmujemy informację o koncercie radykalnie nacjonalistycznej węgierskiej grupy Hungarica, który ma się odbyć 10 listopada w Akademickim Centrum Kultury „Chatka Żaka” - TW z Razem.


Najwspanialsze jest tłumaczenie się wierchuszki ustami swojej rzeczniczki Anetki Adamskiej w/s jak należy rozumieć pluralizm poglądów prezentowanych na uczelni lubelskiej (wschodnia kołchoźnia PKWN). Ano prezentujemy poglądy jedynie słuszne :szok: ok smiech2



UMCS jest uczelnią otwartą, wolną od ksenofobii, dyskryminacji i chętną do wymiany szeroko rozumianej myśli naukowej. Publiczna uczelnia wyższa nie może być jednak wykorzystywana jako przestrzeń do propagowania jednostronnych poglądów czy idei - naucza Anetka Adamska.


Nauka radziecka nie zna innych niż jednostronne poglądy. Dlatego się z nimi wszystkimi zapoznajemy umiech aby wybrać lepsze. Niestety lepsze nie oznacza słuszne i to budzi lęk postępowego ciała pedagogicznego. Swoją drogą powinni z powodów otwartości zakazać jednostronnych występów Sierakowskiemu, Środzie i Hartmanowi.

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2017r. 19:21  
Cytuj
CYTAT
Prawo i Sprawiedliwość ma nowy pomysł na wprowadzenie zakazu aborcji. Poseł Bartłomiej Wróblewski poinformował w "Gościu Niedzielnym", że pod koniec października złożył w Trybunale Konstytucyjnym wniosek o rozstrzygnięcie, czy Konstytucja pozwala na przerywanie ciąży, gdy płód jest uszkodzony.

Wiadomo jak to sie skonczy Trybunal pisowski wszysto pod dyktat zrobi.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Lis 2017r. 20:31  
Cytuj
CYTAT
E tam, Pis nie chce płacić za szerzenie ich poglądów w internecie, wiem to Andrzej2,0 z własnego doświadczenia, pisałem meile do różnych instytucji i zero odzewu, co innego opozycja, sam wiesz jak to jest. Mi to lata od kogo jest kasa.


Nie, nie wiem jak to jest. Opowiadaj.

Ale z tego co czytam, to ty jak prostytutka.

CYTAT (K'15)
UWAGA❗ PiS wraca do programu #KorytoPlus! W 2018 roku rekordowe wydatki na kancelarie Sejmu i Senatu przekroczą 800 milionów złotych! Na co chcą przeznaczyć tak horrendalne wydatki? Między innymi na stołki dla swoich urzędników, zatrudnienie armii kucharzy, czy podwojenie liczby ochroniarzy.
Ale kto bogatemu zabroni prawda? Służba zdrowia na skraju zapaści, personel medyczny wyjeżdża za granicę w poszukiwaniu godnych zarobków, ale na własne partyjne zachcianki, luksusy i swoich urzędników zawsze znajdą się pieniądze. Z Waszych podatków.
Rok temu wspólnymi siłami zablokowaliśmy ogromne podwyżki pensji dla rządzących, teraz też nie odpuścimy. Ale potrzebujemy Waszego wsparcia! Dlatego apelujemy o UDOSTĘPNIANIE! Niech jak najwięcej Obywateli się dowie. DOŚĆ marnotrawstwa pieniędzy Polaków!


Obrazek

CYTAT (Elżbieta Zielińska)
Minister Morawiecki rozwijał piękne wizje jak to żyjemy w takiej nadwyżce budżetowej i właściwie zastanawiamy się na co wydać te dodatkowe pieniądze, okazuje się, że tych pieniędzy tak naprawdę nie ma. Mamy ogromny ponad 50 miliardowy deficyt budżetowy! To jest pewnego rodzaju kreatywna księgowość. To oszustwo, którym karmi się Obywateli! Dlatego jako Kukiz'15 postulujemy wpisanie do konstytucji zakazu zadłużania państwa!


https://www.facebook.com/KlubPoselskiKukiz15/videos/729638157238438/

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10515
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lis 2017r. 21:03  
Cytuj
Gdy PO/K15/N/PSL odbierze władzę, to zapanuje powszechny wolontariat. Po co komu zaplecze intelektualne do administracji i zarzadzania gdy wykonuje polecenia Berlina i Moskwy? Czy to jest ten słynny program Andrzejek+ ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Lis 2017r. 21:24  
Cytuj
CYTAT
Gdy PO/K15/N/PSL odbierze władzę, to zapanuje powszechny wolontariat. Po co komu zaplecze intelektualne do administracji i zarzadzania gdy wykonuje polecenia Berlina i Moskwy? Czy to jest ten słynny program Andrzejek+ ?



Madzia, miała być dobra zmiana a wyszła zmiana świń przy korycie. Wiązanie Kukiza z PO/N i PSL'em to zwykłe kurewstwo. Wiesz o tym doskonale.


CYTAT (K'15)
"Jeśli wygramy wybory, absolutnie nie podniesiemy podatków" - Beata Szydło 19 sierpnia 2015 r.
"Nie ma żadnego planu podwyższenia podatków" - Jarosław Kaczyński 16 grudnia 2016 r.
Ok, a tak wyglądają (na szybko) podwyżki podatków, danin i nowe podatki wprowadzone przez PiS:
1️⃣ Podwyżka podstawowej stawki VAT do 23%. Gdyby nie ustawa, to stawka wróciłaby automatycznie do 22%. I tak PiS obiecywało.
2️⃣ "Tradycyjna", coroczna podwyżka składek ZUS dla przedsiębiorców. Już prawie 1200 zł miesięcznie. Miał być mikro-ZUS, ale się zmył.
3️⃣ Zamrożona, najniższa w Europie kwota wolna od PIT dla prawie wszystkich podatników - 3091 zł. Posłowie mają nadal 30 451 zł (!).
4️⃣ Podatek bankowy i od zakładów ubezpieczeń (koszt przerzucony na klientów).
5️⃣ Podatek od galerii handlowych (koszt też będzie przerzucony na klientów).
6️⃣ Wyższy ryczałt od wynajmu mieszkań.
7️⃣ Odebranie 50% kosztów uzyskania przychodu copywriterom, inżynierom, specjalistom IT, tłumaczom, projektantom i geodetom.
8️⃣ Wyższe ceny wody i elektryczności dla gospodarstw domowych.
Na bank, parę podwyżek przeoczyłem. A w planach rząd ma kolejne. Celem Kukiz'15 jest przywrócenie Obywatelom kontroli nad ich pieniędzmi. Partiokracja od 28 lat PO CICHU, niezauważalnie dla większości ludzi, nieustannie podnosi podatki. Tylko my w Sejmie o tym mówimy. To jest nieakceptowalne. Uważam, że w konstytucji powinien być zapis, że podatki można podnieść tylko po akceptacji w referendum!


Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2017r. 21:30  
Cytuj
Po co komu zaplecze intelektualne do administracji i zarządzania gdy wykonuje się polecenia Kaczynskiego? To to jest ten słynny program dla wiernych misiewiczow ?

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10515
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Lis 2017r. 21:39  
Cytuj
Nie dąsaj się Andrzejku, bo wolno dokuczać urwisom za złe zachowanie! cool girl

Ja podejrzewam ze Polskę czeka bardzo niskie finansowanie z UE i jednocześnie duże projekty w infrastrukturę. Takie rzeczy spłacają sie bardzo dlugo i nie znajdziesz prywatnych inwestorów do finansowania na uczciwych warunkach. Wiesz jak sie skonczyly autostrady? Ludzie objezdzaja smiech2
Te zapowiadane projekty rządowe wymagają własnego finansowania. Podziel się z nami co zmieniła abolicja podatkowa przez poprzedniego włodarza (chyba w sumie 4+mln przez 12 lat). Jakieś twarde dane, taki szmat czasu musi coś wykazać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Lis 2017r. 21:49  
Cytuj
CYTAT
Nie dąsaj się Andrzejku, bo wolno dokuczać urwisom za złe zachowanie! cool girl

Ja podejrzewam ze Polskę czeka bardzo niskie finansowanie z UE i jednocześnie duże projekty w infrastrukturę. Takie rzeczy spłacają sie bardzo dlugo i nie znajdziesz prywatnych inwestorów do finansowania na uczciwych warunkach. Wiesz jak sie skonczyly autostrady? Ludzie objezdzaja smiech2
Te zapowiadane projekty rządowe wymagają własnego finansowania. Podziel się z nami co zmieniła abolicja podatkowa przez poprzedniego włodarza (chyba w sumie 4 mln przez 12 lat). Jakieś twarde dane, taki szmat czasu musi coś wykazać?


Madziu ale to ty wtedy piałaś z zachwytu nad tą abolicją.
Dziś nie mamy abolicji za to mamy wzrost obietnic. Teraz czas na plac targowy, przecież wybory za pasem ;-) Mamy przecież błonia i plac Piłsudskiego zrewitalizowane, Obwodnicę w budowie. Stadion wybudowany i drużynę, która sławi nasze miasto na świecie.

Co do twoich podejrzeń to nie posądzam cię o inteligencję na poziomie pelego. Wiadomo, że od UE będzie mniej kasy. Będzie powód do wymówek, że się nie da bo UE zabiera ;-) Zakład?

No i kolejny kwiatek. Jajka, to nie jaja. Towar mocno luksusowy ;-) Za PO były powodzie. Za PIS mamy mega podwyżki żywności.

Aż strach myśleć czy starczy na łodzie podwodne. Dobrze, że śmigłowce i drony dostarczone.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 504 505 506 507 508 509 510 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »