NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 507 508 509 510 511 512 513 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2017r. 14:58  
Cytuj
wykłady środowiska GRU w stalowej, kogo wy słuchacie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2017r. 14:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2017r. 14:58  
Cytuj
Zastanawia mnie dlaczego PiS nie chce wszystkich niedziel wolnych od handlu ... ???

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2017r. 15:04  
Cytuj
wyrównanie pracy w weekendy po różnych branżach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2017r. 15:14  
Cytuj
Jakos chwile temu jakies TVN zdaje sie grzmialo o pani sedzinie, ktora cos tam zrobila po pijaku. Co prawda zostala odsunieta od orzekania, ale pozostala na etacie i dalej brala kase za bycie sedzia. No bo wywalic sie jej nie da poki co, bo takie durne prawo. Dopiero jak cos tam sie uprawomocni.
Pytanie do znawcow woli Najjasniejszego naszego, niedomagajacego chwilowo Slonca Narodu: to nowe prawo o sadach jak rozwiazuje sprawe wywalenia takiej pani sedziny ze stanowiska w trybie natychmiastowym? Czy tez Wodz Naczelny nie mial sie czasu zajmowac takim bzdetem w swojej "reformie" sadownictwa?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2017r. 15:20  
Cytuj
Sposób kontroli przestrzegania prawa przez sędziów jest tematem walki o reformę sądownictwa. Stan patologii jest dobrze rozpoznany i jest zazdrośnie strzeżony.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2017r. 15:30  
Cytuj
CYTAT
Zastanawia mnie dlaczego PiS nie chce wszystkich niedziel wolnych od handlu ... ???

Moze nie chce sie narażać wyborcom. Jakby nie patrzeć to jakieś utrudnienie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2017r. 15:32  
Cytuj
CYTAT
Sposób kontroli przestrzegania prawa przez sędziów jest tematem walki o reformę sądownictwa. Stan patologii jest dobrze rozpoznany i jest zazdrośnie strzeżony.

Jak to jest odpowiedź na pytanie andzina to w szkole za moich czasów pani mówiła na takie coś "masło jest maślane"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lis 2017r. 18:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Sposób kontroli przestrzegania prawa przez sędziów jest tematem walki o reformę sądownictwa. Stan patologii jest dobrze rozpoznany i jest zazdrośnie strzeżony.

Jak to jest odpowiedź na pytanie andzina to w szkole za moich czasów pani mówiła na takie coś "masło jest maślane"


A czego sie spodziewałaś? W żadnym z projektów nie ma takiej możliwości by usunąć takiego sędziego natychmiast. Tylko przysłowiowy Kowalski dostaje dyscyplinarkę z miejsca. Kasta swoich chroni więc będzie jak było tylko "po naszemu" ;-)

Zobacz, że prawo tworzy sie tak by odpowiedni minister miał możliwość zastosowania odstępstwa ;-) Kasta się chroni.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Lis 2017r. 18:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT


Obrazek


Znam jeszcze uczciwszego człowieka .uśmiech

Obrazek

Mało takich poczciwców w polityce , nieprawdaż Andrzejku?smiech2


Tak Edek, zgadza się. Odprawa należała mu sie zgodnie z prawem. Bardzo dobry gest z jego strony.

Masz rację, że za mało jest takich poczciwych w naszej polityce. Macierewicz nie był zdolny do takiego gestu.

Co z helikopterami, dronami i łodziami podwodnymi? Już są i pracują dla naszej armii? W mediach cisza.


Obrazek

Tanie państwo.

Czy jest na sali ktoś kto ma wątpliwości po co idą partyjniacy do władzy?

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Obrazek

Zmagania dziennikarza RMF FM z hejterem PiS, który ma linka do wywiadu z Kaczyńskim.


I co Andrzejku z tymi wydatkami kancelarii prezydenta? Łyknąłeś fejka po raz n-ty , czy będziesz coś marmolil o pryncypiach?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2017r. 19:21  
Cytuj
Andrzejek już nie daje ready uzasadniać ze PO jest jak dobra zmiana. Kukiz jest na prostej żeby zakończyć karierę na jednej kadencji jeżeli będzie skomlal o pierdołach zamiast domagać sie reformy sądownictwa. Nie daje sie już Andrzejka czytać, chłop dostał rozdwojenia jaźni od zbyt szerokiego rozkroku. Najgorsze ze pelikany z opozycji nie idą za nim. Bedzie koalicja znaczy się .

Mnoży się i trolli ok a słupki spadają za knucie pod stołem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lis 2017r. 20:00  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek już nie daje ready uzasadniać ze PO jest jak dobra zmiana. Kukiz jest na prostej żeby zakończyć karierę na jednej kadencji jeżeli będzie skomlal o pierdołach zamiast domagać sie reformy sądownictwa. Nie daje sie już Andrzejka czytać, chłop dostał rozdwojenia jaźni od zbyt szerokiego rozkroku. Najgorsze ze pelikany z opozycji nie idą za nim. Bedzie koalicja znaczy się .

Mnoży się i trolli ok a słupki spadają za knucie pod stołem.


Wykaż te różnice między PO a PiS. Tylko nie pisz o uchodźcach i 500+. Bo na tym koniec. Wystarczy nie kraść. To najlepsze na co dali złapać się wyborcy.

Kukiz jest na prostej żeby zakończyć karierę na jednej kadencji jeżeli będzie skomlal o pierdołach zamiast domagać sie reformy sądownictwa.

To właśnie Kukiz'15 chce reformować sądy bo to co proponuje PiS to ciężko reformą nazwać.
PiS po prostu chcę mieć wpływ na wyroki więc chcą wymienić sędziów. Na tym w zasadzie kończy sie ta "reforma".
Napisz mi, który punkt ich reformy przyśpieszy procesy sadowe, który spowoduje obniżenie koszty funkcjonowania sądów., który spowoduje realny wpływ suwerena na sędziów.
Madzia przestań opowiadać te pierdoły bo już nikt wam nie wierzy. Po za oczywistą nędzą intelektualną ;-)

EdoZChabzin, po co?

Gdzie drony, śmigłowce i łodzie podwodne.
Chętnie kupię samochód elektryczny Polskiej produkcji.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2017r. 20:18  
Cytuj
Niestety prawda jest taka że PiS spełnił najwiecej obietnic przedwyborczych ze wszystkich partii które rządziły w Polsce.Nie głosowałem na nich ale teraz będę. O PO bandzie zlodzieji i slugasow niemiec sie nawet nie wypowiadam bo szkoda nerwów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2017r. 22:56  
Cytuj
CYTAT
Niestety prawda jest taka że PiS spełnił najwiecej obietnic przedwyborczych ze wszystkich partii które rządziły w Polsce.Nie głosowałem na nich ale teraz będę. O PO bandzie zlodzieji i slugasow niemiec sie nawet nie wypowiadam bo szkoda nerwów.


A czemu niestety?

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2017r. 01:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Andrzejek już nie daje ready uzasadniać ze PO jest jak dobra zmiana. Kukiz jest na prostej żeby zakończyć karierę na jednej kadencji jeżeli będzie skomlal o pierdołach zamiast domagać sie reformy sądownictwa. Nie daje sie już Andrzejka czytać, chłop dostał rozdwojenia jaźni od zbyt szerokiego rozkroku. Najgorsze ze pelikany z opozycji nie idą za nim. Bedzie koalicja znaczy się .

Mnoży się i trolli ok a słupki spadają za knucie pod stołem.


Wykaż te różnice między PO a PiS. Tylko nie pisz o uchodźcach i 500+. Bo na tym koniec. Wystarczy nie kraść. To najlepsze na co dali złapać się wyborcy.

Kukiz jest na prostej żeby zakończyć karierę na jednej kadencji jeżeli będzie skomlal o pierdołach zamiast domagać sie reformy sądownictwa.

To właśnie Kukiz'15 chce reformować sądy bo to co proponuje PiS to ciężko reformą nazwać.
PiS po prostu chcę mieć wpływ na wyroki więc chcą wymienić sędziów. Na tym w zasadzie kończy sie ta "reforma".
Napisz mi, który punkt ich reformy przyśpieszy procesy sadowe, który spowoduje obniżenie koszty funkcjonowania sądów., który spowoduje realny wpływ suwerena na sędziów.


Sam sobie odpowiedziałeś , nie PiS a wyborcy chcą realizacji odgnojenia wymiaru sprawiedliwości z ludzi niegodnych zajmowanych stanowisk. Szczególnie z powodów bezpieczeństwa państwa bo nikt nie wie jakie będą ferować wyroki w przypadku konfliktów z Niemcami czy Rosjanami. Ilość haków na takich ludzi jest niezliczona. O ich słusznym rodowodzie i udokumentowanej historii walki z korupcją nie wspominając :cwaniak:
Jest oczywistym, że z ich odejściem paru ludzi pójdzie siedzieć bo nie będą mogli ich chronić. O to właśnie chodzi, chodzi o przeszłość. Każdy sędzia rekomendowany przez oszustów i złodziei będzie ich bronił czeresniaku. Juz sama skala afer bez winy i kary mowi ci jakich sędziów i po co będzie rekomendować poprzednia władza.



Opowieści dla pelikanow że totalna opozycja będzie delegować uczciwych sędziów a PiS nie będzie bo będą ścigać przestępców, jest w sam raz dla wyborców totalnej opozycji. Więzień zabraknie czereśniaku.

Ci ludzie muszą odejść. Inaczej jest bez zmian. Każda wymówka to ściema za utrzymaniem układu. R. I. P

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2017r. 01:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Andrzejek już nie daje ready uzasadniać ze PO jest jak dobra zmiana. Kukiz jest na prostej żeby zakończyć karierę na jednej kadencji jeżeli będzie skomlal o pierdołach zamiast domagać sie reformy sądownictwa. Nie daje sie już Andrzejka czytać, chłop dostał rozdwojenia jaźni od zbyt szerokiego rozkroku. Najgorsze ze pelikany z opozycji nie idą za nim. Bedzie koalicja znaczy się .

Mnoży się i trolli ok a słupki spadają za knucie pod stołem.


Wykaż te różnice między PO a PiS. Tylko nie pisz o uchodźcach i 500+. Bo na tym koniec. Wystarczy nie kraść. To najlepsze na co dali złapać się wyborcy.

Kukiz jest na prostej żeby zakończyć karierę na jednej kadencji jeżeli będzie skomlal o pierdołach zamiast domagać sie reformy sądownictwa.

To właśnie Kukiz'15 chce reformować sądy bo to co proponuje PiS to ciężko reformą nazwać.
PiS po prostu chcę mieć wpływ na wyroki więc chcą wymienić sędziów. Na tym w zasadzie kończy sie ta "reforma".
Napisz mi, który punkt ich reformy przyśpieszy procesy sadowe, który spowoduje obniżenie koszty funkcjonowania sądów., który spowoduje realny wpływ suwerena na sędziów.


Sam sobie odpowiedziałeś , nie PiS a wyborcy chcą realizacji odgnojenia wymiaru sprawiedliwości z ludzi niegodnych zajmowanych stanowisk. Szczególnie z powodów bezpieczeństwa państwa bo nikt nie wie jakie będą ferować wyroki w przypadku konfliktów z Niemcami czy Rosjanami. Ilość haków na takich ludzi jest niezliczona. O ich słusznym rodowodzie i udokumentowanej historii walki z korupcją nie wspominając :cwaniak:
Jest oczywistym, że z ich odejściem paru ludzi pójdzie siedzieć bo nie będą mogli ich chronić. O to właśnie chodzi, chodzi o przeszłość. Każdy sędzia rekomendowany przez oszustów i złodziei będzie ich bronił czeresniaku. Juz sama skala afer bez winy i kary mowi ci jakich sędziów i po co będzie rekomendować poprzednia władza.



Opowieści dla pelikanow że totalna opozycja będzie delegować uczciwych sędziów a PiS nie będzie bo będą ścigać przestępców, jest w sam raz dla wyborców totalnej opozycji. Więzień zabraknie czereśniaku.

Ci ludzie muszą odejść. Inaczej jest bez zmian. Każda wymówka to ściema za utrzymaniem układu. R. I. P

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2017r. 06:00  
Cytuj
Obywatele to nie totalna opozycja. Wypocin tyle nawstawiasz bezsensownych żeby ogłupiać.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Lis 2017r. 06:18  
Cytuj
CYTAT
Niestety prawda jest taka że PiS spełnił najwiecej obietnic przedwyborczych ze wszystkich partii które rządziły w Polsce.Nie głosowałem na nich ale teraz będę. O PO bandzie zlodzieji i slugasow niemiec sie nawet nie wypowiadam bo szkoda nerwów.


To chyba dobrze, że partie spełniają swoje obietnice wyborcze.
Szkoda, że Szydło kłamała w sprawie ministra Obrony i nie obiecali takiej reformy Trybunału Konstytucyjnego.


Madzia ale ty uparta jesteś. Gdzie ja napisałem, że sędziów ma delegować totalna opozycja? To pis chce mianować swoich, którzy będą wdzięczni za pracę lub przestraszeni z powodu haków. Prezesów sądów mogli by wybierać obywatele w wyborach powszechnych. Wtedy to faktycznie wyborcy by decydowali. A tak to pisiorstwo mianuje swoich a propagandyści tacy jak ty napiszą na forach, że to suweren wybrał ;-)

Klemens_Maria Ja czasem mam wrażenie, że dla niektórych propagandystów to własnie naród jest tą totalna opozycją.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2017r. 07:29  
Cytuj
Na totalną opozycje głosują przecież bezpośrednio... zestresowani.
Widziałem w TVN, cała prawda cala dobę, wiec to musi być prawdziwy stres. Dużo stresu anty-systemowego czy to wolne żarty uśmiech

„Zgadzamy się z Panem Prezydentem co do tego, że polskie sądownictwo wymaga gruntownych reform i głębokich zmian kadrowych. Zwróciliśmy jednak uwagę na wadliwy - według nas - sposób powoływania sędziów KRS, gdyż uważamy że powinni być oni wybierani albo bezpośrednio przez Obywateli albo KWALIFIKOWANĄ większością głosów w Sejmie” – wskazał lider Kukiz'15.

To oznacza "słowami Kukiza", ze partie będą rekomendować sędziów. Przyjecie ustawy o wyborach części składu przez obywateli niczego nie zmienia. To jest mniejsza cześć. To oznacza permanentny kompromis i utrzymanie status quo.

Dla mniej rozgarniętych, to skład KRS decyduje jak jest. I tu Kukiz jest miętki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2017r. 10:11  
Cytuj
Popatrz cdn.. przedwczoraj pytałaś co Kukiz mówił o sądach. Twierdziłaś że nic nie mówił dziś go cytujesz. :szok:

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Lis 2017r. 12:10  
Cytuj
Widzisz Andrzejku mógłbyś napisać że znalazłeś coś w sieci, nie sprawdziłeś ( zdarza się). Albo że ci się kancelarie pomyliły, ale lepiej brnąć w oślim uporze , co nie?uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11664
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2017r. 14:33  
Cytuj
Ojtam ojtam.
Jak się ma tyle kont co on to nie takie rzeczy....potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Lis 2017r. 21:23  
Cytuj
CYTAT
Na totalną opozycje głosują przecież bezpośrednio... zestresowani.
Widziałem w TVN, cała prawda cala dobę, wiec to musi być prawdziwy stres. Dużo stresu anty-systemowego czy to wolne żarty uśmiech

„Zgadzamy się z Panem Prezydentem co do tego, że polskie sądownictwo wymaga gruntownych reform i głębokich zmian kadrowych. Zwróciliśmy jednak uwagę na wadliwy - według nas - sposób powoływania sędziów KRS, gdyż uważamy że powinni być oni wybierani albo bezpośrednio przez Obywateli albo KWALIFIKOWANĄ większością głosów w Sejmie” – wskazał lider Kukiz'15.

To oznacza "słowami Kukiza", ze partie będą rekomendować sędziów. Przyjecie ustawy o wyborach części składu przez obywateli niczego nie zmienia. To jest mniejsza cześć. To oznacza permanentny kompromis i utrzymanie status quo.

Dla mniej rozgarniętych, to skład KRS decyduje jak jest. I tu Kukiz jest miętki.


Czyli jeśli będzie decydował prokurator to będzie lepiej? Naćpałaś się Madziu, że takie głupoty wypisujesz?

Napisz czego nie rozumiesz w propozycji K'15 postaram się to wyjaśnić.

CYTAT
Widzisz Andrzejku mógłbyś napisać że znalazłeś coś w sieci, nie sprawdziłeś ( zdarza się). Albo że ci się kancelarie pomyliły, ale lepiej brnąć w oślim uporze , co nie?uśmiech


Edzio na jakiej podstawie wnioskujesz, że ja traktuję cię poważnie?



CYTAT
Ojtam ojtam.
Jak się ma tyle kont co on to nie takie rzeczy....potluczony


mirek, słabo trafiłeś. Edzio ma przynajmniej 3 konta ;-) kto jest bardziej potłuczonyco

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Lis 2017r. 07:40  
Cytuj
Ciebie Jędruś nikt madry poważnie nie traktuje Andzin.Pisz dalej sam do siebie przyklaskuj swoim wypowiedziom i bądź zadowolony z życia.Sluchaja cie tylko tacy jak n.p Fiedia w onucachgood

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Lis 2017r. 09:09  
Cytuj
CYTAT


mirek, słabo trafiłeś. Edzio ma przynajmniej 3 konta ;-) kto jest bardziej potłuczonyco



Andrzejku fejkmasterze jest to opinia tyleż krzywdząca co nieprawdziwa. Musiałem kiedyś założyć drugie konto bo ówczesny moderator Banan ( figlarz) , karał mnie ostrzeżeniami za nieprawomyślność. Dzięki Bogu to już historia . Nic nie mam do ludzi z patologicznych rodzin , ale on naprawdę działał mi na nerwy.uśmiech
Reasumując teraz mam tylko to jedno konto z ostrzeżeniami od figlarza ( herbu [moderowano]), jakoś nikt mi ich nie anulował ( a tobie jakoś ubyło). Widocznie nie mam takich dojść na tym forum. Kiedyś już pytałem się jak zwykle padła wymijająca odpowiedź: do kogo się zwrócić o anulowanie ostrzeżeń ? Chciałbym tak jak ty z 60% zejść do zera. W końcu tobie się udało.smiech2

Moderowano przez: magpie
Proszę bez wulgaryzmów.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11664
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2017r. 10:13  
Cytuj
On żyje we własnym świecie.
Jest samowystarczalny w dyskusji jaką prowadzi sam ze sobą.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 507 508 509 510 511 512 513 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »