NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 531 532 533 534 535 536 537 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 13:50  
Cytuj
Odwołali Antoniego, tym się Mirek przejąłeś ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 13:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 14:20  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 14:20  
Cytuj
To niewłaściwe określenie Inni.

Nie przejąłem się, bo oni tam na górze świetnie sobie radzą niezależnie od tego co zwykli ludzie myślą i wypisują na forach.

Jestem po prostu zawiedziony tą prezydenturą.
Odwołanie Macierewicza było przysłowiową kroplą.

Nie pogodzi Polaków człowiek, który nie radzi sobie z konfliktami w najbliższym otoczeniu.
Piękne mowy to za mało.

Oczywiście mając do wyboru komoruskiego i jego, wybór jest jasny.

Mam nadzieję, że pojawi się realna alternatywa.
Jego obecna działania tu sukces lobby WSI.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 7 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 14:24  
Cytuj
Oglądałem teraz konferencje prasową G.Schetyny, bardzo chłop ubolewa że PIS nie chce korzystać z jego dobrego doświadczenia politycznego. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 14:26  
Cytuj
Obrazek

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 14:31  
Cytuj
Jak zwykle, nie można Panie Mirku napisać Komorowskiego tylko trzeba przekręcać cudze nazwisko ? Skąd w Was tyle nienawiści ludzie ? Kto Wam to zrobił ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 14:36  
Cytuj
CYTAT
Jak zwykle, nie można Panie Mirku napisać Komorowskiego tylko trzeba przekręcać cudze nazwisko ? Skąd w Was tyle nienawiści ludzie ? Kto Wam to zrobił ?
spytaj tych, którzy ciągle piszą o kurduplu, pislamistach ..

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 14:40  
Cytuj
CYTAT
Jak zwykle, nie można Panie Mirku napisać Komorowskiego tylko trzeba przekręcać cudze nazwisko ? Skąd w Was tyle nienawiści ludzie ? Kto Wam to zrobił ?


To proste - wynika to z pogardy dla tego człowieka.
Uważam go za zdrajcę - tak samo jak tuskaszenkę - służącego Angeli Merkel.
Panie Marcinie....ok To nie jest nienawiść - to ocena wystawiona człowiekowi, za jego postępowanie względem mojej Ojczyzny i moich współrodaków. Politycy z racji pełnionych funkcji z faktem oceniania ich przez wyborców muszą się pogodzić. Przynajmniej tak długo, jak funkcjonuje "demokracja".

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 14:50  
Cytuj
OK, czyli akceptujecie nienawiść w drugą stronę ? Nazywanie Kaczyńskiego kurduplem, ludzi popierających PIS pislamistami jak to pisał Antylewak itd. ?
To pytań nie mam w takim razie.
Przecież ktoś kto to pisze też pisze to z przekonaniem. Można kogoś potępiać, można mieć go nawet za zero ale można opinię wyrazić bez hejtu. ... no ale tak, w Polce nie da się już w taki sposób. Zobaczycie jeszcze wojnę domową przez takie zachowanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
M70
M70
M70
Posty: 505
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 14:55  
Cytuj
CYTAT
OK, czyli akceptujecie nienawiść w drugą stronę ? Nazywanie Kaczyńskiego kurduplem, ludzi popierających PIS pislamistami jak to pisał Antylewak itd. ?
To pytań nie mam w takim razie.
Przecież ktoś kto to pisze też pisze to z przekonaniem. Można kogoś potępiać, można mieć go nawet za zero ale można opinię wyrazić bez hejtu. ... no ale tak, w Polce nie da się już w taki sposób. Zobaczycie jeszcze wojnę domową przez takie zachowanie.


Robisz to samo, siejesz nienawiść podpierając się na kłamliwych artykułach.
Gdy zapytałem o wyrok sądowy w sprawie którą podlinkowałeś to zabrakło Ci argumentów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 14:57  
Cytuj
CYTAT
To nie jest nienawiść - to ocena wystawiona człowiekowi, za jego postępowanie względem mojej Ojczyzny i moich współrodaków.

Dokładnie : tych co lamia konstytucje i tworzą władze totalitarna nazywajmy po imieniu.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 14:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
OK, czyli akceptujecie nienawiść w drugą stronę ? Nazywanie Kaczyńskiego kurduplem, ludzi popierających PIS pislamistami jak to pisał Antylewak itd. ?
To pytań nie mam w takim razie.
Przecież ktoś kto to pisze też pisze to z przekonaniem. Można kogoś potępiać, można mieć go nawet za zero ale można opinię wyrazić bez hejtu. ... no ale tak, w Polce nie da się już w taki sposób. Zobaczycie jeszcze wojnę domową przez takie zachowanie.


Robisz to samo, siejesz nienawiść podpierając się na kłamliwych artykułach.
Gdy zapytałem o wyrok sądowy w sprawie którą podlinkowałeś to zabrakło Ci argumentów.



Wojnę domową? Obejrzyj Fakty TVN albo zajrzyj do Wyborczej czy Newsweeka. Jak szczują, szydzą i manipulują...

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 14:58  
Cytuj
CYTAT
OK, czyli akceptujecie nienawiść w drugą stronę ? Nazywanie Kaczyńskiego kurduplem, ludzi popierających PIS pislamistami jak to pisał Antylewak itd. ?
To pytań nie mam w takim razie.
Przecież ktoś kto to pisze też pisze to z przekonaniem. Można kogoś potępiać, można mieć go nawet za zero ale można opinię wyrazić bez hejtu. ... no ale tak, w Polce nie da się już w taki sposób. Zobaczycie jeszcze wojnę domową przez takie zachowanie.


To jest subtelna różnica pomiędzy krytykowaniem czyichś poglądów i poczynań a atakowaniem kogoś jako człowieka.

Atakowanie kogoś wyśmiewając jego wygląd, sposób mówienia... to jest agresja. Nawoływanie do przemocy.... itd.

Nazwanie kogoś zdrajcą, to ocena jego poczynań.
Przekręcanie nazwiska.... z pewnością jest mową nienawiści.
Wraca do nich to, co cynicznie zapoczątkowali.

Dobrze pamiętam kto i kiedy to zaczął. Przemysł pogardy skierowany w Śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, w jego brata, w Macierewicza, w PAD, itd.....

Trudne co?

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 15:10  
Cytuj
Bardzo trudne mlotek
W związku z powyższym ja łamiących konstytucję mogę nazywać zdrajcami ? Tak będę robił na tym forum umiech. Szydło, PAD - wiem, wiem, wg Was oni konstytucji nie łamią, ale to nie ważne. Łamią ją wg. mnie. A przecież liczy się to co ja uważam.
Jak ktoś Kaczyńskiego nazywa kurduplem to też jest OK, no bo prawdę przecież mówi. Kaczyński jest niski.
Super, pozdrawiam i dobrego humoru życzę zaklopotany

okokokokokokokokokokokokokok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 15:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
OK, czyli akceptujecie nienawiść w drugą stronę ? Nazywanie Kaczyńskiego kurduplem, ludzi popierających PIS pislamistami jak to pisał Antylewak itd. ?
To pytań nie mam w takim razie.
Przecież ktoś kto to pisze też pisze to z przekonaniem. Można kogoś potępiać, można mieć go nawet za zero ale można opinię wyrazić bez hejtu. ... no ale tak, w Polce nie da się już w taki sposób. Zobaczycie jeszcze wojnę domową przez takie zachowanie.


Robisz to samo, siejesz nienawiść podpierając się na kłamliwych artykułach.
Gdy zapytałem o wyrok sądowy w sprawie którą podlinkowałeś to zabrakło Ci argumentów.



Wojnę domową? Obejrzyj Fakty TVN albo zajrzyj do Wyborczej czy Newsweeka. Jak szczują, szydzą i manipulują...


A Ty to powtarzasz na tym forum. Robią to bo mają pożywkę z takich jak Ty mlotek . Jak byś to olał to i oni by przestali ... bo po co ?
Wiesz kiedy zakończą się miesięcznice? Jak zakończą się protesty przeciw tym miesięcznicom. Jak Kaczyński zobaczy, że nie wzbudza to już kontrowersji to przerwie to.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 15:20  
Cytuj
CYTAT
Bardzo trudne mlotek
W związku z powyższym ja łamiących konstytucję mogę nazywać zdrajcami ? Tak będę robił na tym forum umiech. Szydło, PAD - wiem, wiem, wg Was oni konstytucji nie łamią, ale to nie ważne. Łamią ją wg. mnie. A przecież liczy się to co ja uważam.
Jak ktoś Kaczyńskiego nazywa kurduplem to też jest OK, no bo prawdę przecież mówi. Kaczyński jest niski.
Super, pozdrawiam i dobrego humoru życzę zaklopotany

okokokokokokokokokokokokokok
Kaczyński ma 167 cm, Wałęsa, Tusk czy Kwaśniewski 4-5 cm więcej, ciekawe dlaczego tylko on jest kurduplem?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 15:27  
Cytuj
CYTAT
Wiesz kiedy zakończą się miesięcznice? Jak zakończą się protesty przeciw tym miesięcznicom. Jak Kaczyński zobaczy, że nie wzbudza to już kontrowersji to przerwie to.


Wiesz kiedy zaczął się problem z zamieszkami na tych miesięcznicach? Nie będę czekał na Twoja odpowiedz i napisze, Dwa lata temu. A wiesz od kiedy są organizowane te miesięcznice? Od ośmiu lat. Śmiało napisze, że ulegasz medialnym manipulacją, bo miesięcznice rozpoczęły się dużo wcześniej niż kontrowersje wokół nich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 18:02  
Cytuj
marcin.so - chcesz zobaczyć na czym polega płatny agresywny hejt?
Chcesz się przekonać jak to wygląda w najczystszej postaci?
Zaglądnij np na wiochę.
Zobaczysz na czym polega przemysł nienawiści i kto go nakręca.
Zobaczysz jak opluwa się chrześcijaństwo, profanuje Hostię, Matkę Boską....zaklopotany

Mariusz - a pamiętasz krzyże z puszek po piwie, oddawanie moczu na modlących się.....

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 18:33  
Cytuj
Debili nie brakuje ale wszystko to wina Tuska a pisiory to aniołki.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 18:35  
Cytuj
Obrazek

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 19:28  
Cytuj
rogerst, skąd tak dobrze znasz Ojca Dyrektora?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 19:58  
Cytuj
Teraz po usunięciu mojego człowieka z rządu (Antoniego) i pozostawieniu mojego człowieka w rządzie (Ziobro) będę przyglądała się bacznie ile zmian realnie przyniesie reforma KRS/SN. Interpretacja i egzekucja zawsze ważniejsza od prawa, jak słusznie zastrzegł się Pan Prezydent Duda.

Opozycja zaoszczędzi na kartonach? Chrońmy zieleń!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Sty 2018r. 23:28  
Cytuj
Jak to miło popatrzeć na wkurwionych pisiorków bo im Antka wyrzucili ;) I jeszcze się okłamują, że to jakieś WSI, PAD, agenci, lewacy itp. A to przecież Jarosław go odwołał. Pewnie dlatego, że się dowiedział, ze Antek jednak nic nie wykrył w sprawie Smoleńska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 06:45  
Cytuj
Nie no, bądźmy sprawiedliwi. Doszedł doprawdy Smoleńskiej i lada moment chciał osądzić i ukarać zdrajców.
Armia została wyposażona w najnowszej generacji helikoptery, drony, łodzie podwodne, systemy rakietowe produkowane ręką Polskiego robotnika wg technologii Polskiego inżyniera. Żaden minister obrony jak dotąd nie zrobił tyle dobrego dla Polski naszej armii.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2018r. 07:13  
Cytuj
CYTAT
Jak to miło popatrzeć na wkurwionych pisiorków bo im Antka wyrzucili ;) I jeszcze się okłamują, że to jakieś WSI, PAD, agenci, lewacy itp. A to przecież Jarosław go odwołał. Pewnie dlatego, że się dowiedział, ze Antek jednak nic nie wykrył w sprawie Smoleńska.


Masz swoje 5 minut i możliwość pohejtowania. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 531 532 533 534 535 536 537 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »