NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 543 544 545 546 547 548 549 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lut 2018r. 20:36  
Cytuj
CYTAT
Uwaga❗️Szef klubu PiS, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki, zrzucił odpowiedzialność za polsko-izraelski kryzys dyplomatyczny na... Kukiz'15!
😂
Pan Marszałek twierdzi, że to dlatego, że upieraliśmy się przy zapisach o ściganiu banderowskich kłamstw o ludobójstwie na Wołyniu (!). Według marszałka, te nasze działania "zamazały im horyzont".
🙂
Cóż, to wspaniale, że Kukiz'15 ma tak ogromny wpływ na decyzje rządu. Szkoda, że nie widać tego np. w głosowaniach nad podniesieniem najniższej w Europie kwoty wolnej od podatku. Tu też chętnie byśmy partii władzy "zamazali horyzont".





K'15 wprowadził poprawkę, to fakt. Czyżby walka o schedę po Ukrainie była źródłem dodatkowego zamieszania. Winy UPA to winy śmiertelnie poważne: jeżeli popełnione w stosunku do Żydów, ale czy i śmiertelnie poważne w stosunku do Polaków gdyby okazało się ze to wstrętni faszyści?
A u nas faszysta w kazdym krzaku się chowa od cycka, nauczają uczeni w piśmie i w trollowaniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2018r. 20:36  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2018r. 21:09  
Cytuj
CYTAT
Mirek przecież napisał że władza deprawuje a polityka brudzi. Więc wszyscy równi czy to psl, po, sld, pis. Tylko jest różnica między nimi. Dzielili się pieniędzmi i okradli społeczeństwo z pieniędzy i nadziei w taki sposób: psl,, dzieliło się '' w sposób ludowy, ale polski, po w sposób obywatelski, sld w sposób demokratyczny tylko że lewicowy, nowoczesna nie w inny sposób jak tylko nowocześnie no ale pis to robi dla polski w prawy i sprawiedliwy sposób. I tu się z Mirosławem zgadzam że władza deprawuje.
W polsce nikt nikomu nic nie udowodni. Wszyscy są umoczeni w machloje przeróżne więc każdy każdego będzie krył. Może kiedyś to polacy zrozumieją...


Nie każdy jest tak samo podatny na ten bród i pokusy.
Dlatego PiS ma takie poparcie.

A "Polska", "Polacy" pisze się z dużej litery.
I nie mów mi o literówkach, bo kto szanuje własny kraj i poważnie traktuje swoje wypowiedzi, ten zwraca uwagę na takie rzeczy. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lut 2018r. 21:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Uwaga❗️Szef klubu PiS, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki, zrzucił odpowiedzialność za polsko-izraelski kryzys dyplomatyczny na... Kukiz'15!
😂
Pan Marszałek twierdzi, że to dlatego, że upieraliśmy się przy zapisach o ściganiu banderowskich kłamstw o ludobójstwie na Wołyniu (!). Według marszałka, te nasze działania "zamazały im horyzont".
🙂
Cóż, to wspaniale, że Kukiz'15 ma tak ogromny wpływ na decyzje rządu. Szkoda, że nie widać tego np. w głosowaniach nad podniesieniem najniższej w Europie kwoty wolnej od podatku. Tu też chętnie byśmy partii władzy "zamazali horyzont".





K'15 wprowadził poprawkę, to fakt. Czyżby walka o schedę po Ukrainie była źródłem dodatkowego zamieszania. Winy UPA to winy śmiertelnie poważne: jeżeli popełnione w stosunku do Żydów, ale czy i śmiertelnie poważne w stosunku do Polaków gdyby okazało się ze to wstrętni faszyści?
A u nas faszysta w kazdym krzaku się chowa od cycka, nauczają uczeni w piśmie i w trollowaniu.


Witaj

Oni nas mordowali, jak leci, ale my ich troszkę mniej!!! Czyż nie???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2018r. 22:18  
Cytuj
Mirosławie nie martw się o to że napiszę o literówkach .
Robię to troszkę celowo gdyż mimo że kraj szanuję w jakimś stopniu (piękna i bogata historia) to poprzez parszywość i pazerność na pieniądze polityków kraj mnie nie szanuje.
Ty mnie nie musisz umoralniać. Pisał będę jak będę chciał - przecież to moja sprawa. Pracuję legalnie i dorabiam też legalnie,a z roku na rok muszę zaciskać pasa. Mam rodzinę nie dostaje 500 + i tylko nie pisz abym się postarał o więcej dzieci to dostanę. Wszystko w swoim czasie. Nie należę do tzw. patologii politycznej z klapkami na oczach i stoperami w uszach którą to kupiła partia i która to większość z nich przestała pracować. Bo po co przecież państwo im da. Napisz do której sfery Ty należysz? Ale znając Twe odpowiedzi napiszesz że to mało istotne albo co mnie to obchodzi.
Dlaczego tak piszę? Bo widzę co się dzieje w kraju i nienawidzę postępowania ludzi związanych z partiami. Kolesiostwo we wszystkich partiach a w partii pis to już jest beton fundamentalny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2018r. 02:32  
Cytuj
CYTAT
Oni nas mordowali, jak leci, ale my ich troszkę mniej!!! Czyż nie???


Witam,

Nas Niemcy mordowali, przepraszam bo zaledwie zaczęli mordować bo gdy przeczytasz jak miały wyglądać ziemie polskie pod panowaniem Germanów przez następne 1000 lat to biologiczna eksterminacja Polaków jest trudna do wyobrażenia sobie.

Ukraińcy byli za szybcy i tak prymitywni jak przekazują świadkowie. Nie powinni mordować cywile cywilów bo potem przychodzi regularna Armia i rozlicza sprawców. Żydzi zbuntowali się przeciwko Rzymowi, wycięli załogę i zajęli miasto. Przyszedł Legion i wyciął milion Żydów w Jerozolimie. Miasto zniszczył. Niemcy wydali rozkaz na zrównanie W-wy z ziemią i eksterminacje ludności cywilnej. Po co, już przegrali. Jesteśmy wspaniałomyślni i wybaczamy, jesteśmy unikalnie wspaniałomyślni. Alianci bestialsko zbombardowali Drezno, miasto bez żadnego znaczenia militarnego, zniszczyli trzy miasta Japońskie, cywilów, dla terroru i złamania oporu. Polacy walczyli razem z Aliantami, sprzedali nas dla ochrony swoich interesów. Komuniści sfałszowali powojenne wybory w Polsce i nam prawią morały o wielkości Bolka nawet dzisiaj. Chodziliśmy na skargi do Aliantów, nic nie zrobili, pasowała im taka demokracja na bagnetach sołdatów. Stalin zagłodził na śmierć 8 mlm Ukraińców za koalicje z Niemcami przeciwko ZSSR. Widzisz, nie ma żartów i nie ma ochotników.

Jak się nie wstydzę, nie mamy powodu. Ukraińcy i komuniści mają.

Dzisiaj Ukraińcy, Żydzi i Niemcy ręka w rękę nas politycznie atakują, bronią swojej wspólnej załganej wersji historii a przecież byliśmy wspaniałomyślni i pojednaliśmy się z nimi. To była polityka łże-elit, jednostronności czynów i dwustronnych rozmów. Wydoroślej i nie wskazuj kogoś z rodziny na ochotnika za cudze winy. Niech się tamci wpierw uderzą w pierś. Widziałeś ochotników z tamtej strony do przyjęcia winy z należnymi konsekwencjami? Wtedy możemy pogadać o warunkach pojednania.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2018r. 07:38  
Cytuj
Współczuję Ci rock mieszkania w Polsce przez małe "p".
Podobno każdy ma to, na co zasługuje...
Ja mieszkam w Polsce.ok

Jaki człowiek - takie "p"

ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2018r. 08:07  
Cytuj
Ja Tobie też współczuję.
A na me pytania nie odpowiedziałeś więc mogę o Tobie tylko pomyśleć kim jesteś.
Z Tobą żadna dyskusja, ale cóż wy tak macie. Przykre to. Licze w przyszłości na POLSKĘ naprawdę prawą i sprawiedliwą dla każdego bo teraz rządzą partyjniacy i s..... (brzydkich słów nie napisze)
Życzę dobrego dnia. Ja jadę do pracy której nie musiałem załatwiać przez partie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2018r. 08:57  
Cytuj
Współczucie mi niepotrzebne. potluczony
Nawet nie zauważyłem, że zadałeś jakieś pytanie.

Aaaaaa... do której sfery... pracuję w przemyśle stalowym. Niczego nikomu nie zawdzięczam.potluczony
A z partią (jakąkolwiek) nie mam nic wspólnego - poza niektórymi poglądami.

Przyjemnej i owocnej pracy. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2018r. 11:55  
Cytuj
CYTAT
Dlaczego tak piszę? Bo widzę co się dzieje w kraju i nienawidzę postępowania ludzi związanych z partiami. Kolesiostwo we wszystkich partiach a w partii pis to już jest beton fundamentalny.

Niestety tak wygląda demokracja po komunie umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lut 2018r. 15:07  
Cytuj
W ostatnich wyborach parlamentarnych, większość wyborców wybrała właśnie ten "beton fundamentalny" Taka już jest ta demokracja, a i mnie osobiście ten beton pasuje jak najbardziej i jestem nim nawet zachwycony ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2018r. 17:12  
Cytuj
Na arabusów, tęczowych i wasalizm wobec sąsiadów najlepszy jest "beton fundamentalny" potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 5 Sty 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2018r. 18:33  
Cytuj
Powstanie u Nas piękna nowa hala warzywna za ponad 4 miliony. Co sądzicie o tej inwestycji?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2018r. 18:57  
Cytuj
Bede kupował dobry towar w odpowiedniej hali. Supermarkety stracą, ale i tak oszukują na podatkach. Mnie się podoba ta hala warzywniaka, będą wyższe obroty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2018r. 19:16  
Cytuj
CYTAT
Powstanie u Nas piękna nowa hala warzywna za ponad 4 miliony. Co sądzicie o tej inwestycji?

to nie inwestycja a rewitalizacja w formie budynku. cena? ktoś na głowę upadł.sciana ale to nie pierwszy przypadek gdzie nadbereżny wydaje fortunę na głupoty(drogi huciane, budynek dyrekcji). ale lud stalowej się cieszy, że coś się dzieje.zaklopotany

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2018r. 19:32  
Cytuj
I po co było tą komunę obalać smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2018r. 20:27  
Cytuj
CYTAT
Powstanie u Nas piękna nowa hala warzywna za ponad 4 miliony. Co sądzicie o tej inwestycji?


To zależy kto tam będzie mógł handlować i ile będą musieli płacić za miejscówki.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2018r. 20:31  
Cytuj
Walka o hale była wielka, telewizja nawet przyjechała. Znowu przybędzie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Lut 2018r. 22:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
A wy dalej światowa i ogólnopolska polityka. A lokalnie mamy halę warzywną za 4 miliony.


Kup sobie Sztafetę idź na piwo do "Pijawki". Znajdziesz tam bez liku mieszkańców Stalowej Woli zatroskanych o demokrację w społecznościach lokalnych. Bez problemu porozmawiasz o stadionie , pracy dla kobiet czy o hali warzywnej. Na deser możesz nawet zarobić tzw tulipana. uśmiech. Także działaj.


Obrazek



A na lokalnym forum nie można? Chcesz porozmawiać o konkretach? Ten stadion to ciekawy temat. Chcesz kontynuować?


Nowy prezydent, zatrzymany dziś przez CBA był publicznie zgorszony i zniesmaczony zachowanie poprzednika i to on zlecił kontrolę finansową po objęciu funkcji prezydenta. Startował z ramienia Stowarzyszenia Moje Miasto Tarnobrzeg.

Uważajmy na takie "moje" i "nasze", strasznie biorą to dosłownie.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 5 Sty 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2018r. 06:08  
Cytuj
CYTAT (mirek777)

To zależy kto tam będzie mógł handlować i ile będą musieli płacić za miejscówki.


Jeśli cena za czynsz będzie zbyt wysoka to nie będzie chętnych najemców. A koszt utrzymania hali spadnie na mieszkańców. Pytanie kto? Najemcami będą handlowcy/pośrednicy. Chyba nikt nie wierzy, że okoliczni rolnicy otworzą tam swoje stoiska.
mirek777. Ty tak osobiście, co sądzisz o takiej inwestycji? Jej kosztach i funkcjonalności, 21 stanowisk?

CYTAT (Zumba!)

Walka o hale była wielka, telewizja nawet przyjechała. Znowu przybędzie?

Myślisz, że to dla lansu ta hala?

CYTAT (art2deco)
Nowy prezydent, zatrzymany dziś przez CBA był publicznie zgorszony i zniesmaczony zachowanie poprzednika i to on zlecił kontrolę finansową po objęciu funkcji prezydenta. Startował z ramienia Stowarzyszenia Moje Miasto Tarnobrzeg.

Uważajmy na takie "moje" i "nasze", strasznie biorą to dosłownie.


HaHa, Poważnie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2018r. 07:34  
Cytuj
Stalowowolski "rynek" jest fajny.
Jeśli ktoś chce go jednocześnie uczynić nowoczesnym to super.
Nie wiem czy będzie funkcjonalny. Mam nadzieję, że bardziej niż np. parkingi dla niepełnosprawnych przy naszej "politechnice".

Pawilony które powstały zamiast stołów też wyglądają super.
Czas wychodzić z dziadostwa.
Na pierwszy rzut oka 21 stanowisk to mało. Ale nie widząc planów to sobie można ...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2018r. 10:28  
Cytuj
"Ponad 30 proc. dorosłych Polaków w rodzinach, gdzie pobierane jest świadczenie 500+ na pierwsze i jedyne dziecko, nie ma pracy, ani jej nie szuka - pokazały dane GUS. Program 500+ nie promuje zatrudnienia, a może sprzyjać wzrostowi bierności zawodowej.
Blisko 2,5 miliona rodziców zastanawia się obecnie, czy warto podjąć pracę, dłużej pracować albo poprawiać swoje kwalifikacje, ryzykując przy tym utratę świadczenia rodzinnego. Powodem jest konstrukcja programu 500+, która nie tylko nie promuje zatrudnienia, ale - jak sugerują ostatnie dane GUS - może ona sprzyjać wzrostowi bierności zawodowej.
Również aktywność zawodowa młodych kobiet (25-34 lata) okazała się najniższa od przynajmniej 19 lat."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Lut 2018r. 10:39  
Cytuj
Taką kasę na halę warzywną. Mając takiego wyborce można się tylko cieszyć. Ponad 4 miliony na warzywniak umiech CBA się zapewne nie zainteresuje umiech



Lotnisko Chopina w Warszawie ZMIENI nazwę. Od Marca będzie to Port Lotniczy im. Lecha Kaczyńskiego.
https://superekspress.pl/lotnisko-chopina-warszawie-zmieni-nazwe-marca-bedzie-port-lotniczy-im-lecha-kaczynskiego/

Mam nadzieję, że to żart umiech


CYTAT (Tyszka K'15)
Nasza polityka chyba nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać 🙂 Na zdjęciu wyżej jeden z ważniejszych polityków partii rządzącej chwali się zdjęciem z sekretarzem edukacji USA. Sęk w tym, że sekretarz DeVos to ta pani na zdjęciu niżej. 😀
Dobrej nocy!


Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2018r. 16:35  
Cytuj
CYTAT
Bede kupował dobry towar w odpowiedniej hali. Supermarkety stracą, ale i tak oszukują na podatkach. Mnie się podoba ta hala warzywniaka, będą wyższe obroty.

Równie dobry towar kupisz teraz na rynku i to taniej. Kilka osób które chcą przejąc stalowowolski rynek wymyśliło sobie halę w której będzie 24 miejsca handlowe (zamiast aktualnych 80), z tych 24miejsc prawie połowa będzie należała do jednej osoby więc jaki to ma sens ? Inne miasta dbają o rynki lokalne, jeśli ich nie ma to je tworzą a u nas się je likwiduje dla biznesmena który chce wyzbyć się konkurencji bo jak "mały" rolnik z okolic czy z Sandomierza który teraz zajmuje jedno z tych 80 miejsc ma wykupić miejsce w hali której jeszcze nie ma a miejsca zostały podzielone ? Ceny na pewno będą wyższe niż na rynku (wiadomo koszty czynszy itp.) Jaki to ma sens.... NIE dla nowej hali !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Lut 2018r. 17:39  
Cytuj
No ale widzisz, że wyborcy (ci najlepsi) cieszą się. umiech No i te podatki na których oszukują supermarkety. Tak jak by każdy handlarz na hali wystawiał paragon. umiech Jeśli mamy takich świadomych wyborców to nigdy w Polsce nie będzie dobrze. Hala za 4 miliony, HeHe, no leżę ze śmiechu. Głupole myślą, że to dobry interes umiech Dobry ale dla kogo? CBA sie zainteresuje?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2018r. 18:43  
Cytuj
To się nazywa ucywilizowanie handlu smiech2 wynająć stanowisko będzie stać handlarzy. Przecież to już było, wcześniej w hali targowej w środku nikt za taką kasę nie chciał wynajmować stoisk z warzywami i owocami, więc zrobili boksy z innymi towarami, owoce warzywa były po za halą bo taniej umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 543 544 545 546 547 548 549 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »