NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 545 546 547 548 549 550 551 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2018r. 11:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Obrazek

Kolejny pomysł umiech No co raz lepiej umiech



Pomysł masakra. Wychowawcami powinni być pedagodzy z odpowiednim wykształceniem. Jeśli będzie wśród nich ksiądz to OK. Nie powinna być natomiast tak, że wychowawcami mają być tylko księża. Co będzie następnym pomysłem? Obowiązek zatrudnienia w każdym zakładzie pracy księdza? umiech

Pozostanie jeszcze pytanie ... skąd tylu księży wezmą. Nie w STW tylu księży, żeby każda klasa mogła mieć swojego wychowawcę. Jeden ksiądz będzie miał 10 klas ? Chyba słabo to Pani Zalewska przemyślała ... albo standardowo nie przemyślała tego wcale umiech.


gdzie tu jest napisane, by byli TYLKO katecheci?


Ups ... czytanie ze zrozumieniem mi się kłania. Nie wiem skąd wziąłem "TYLKO" umiech ... ale w takim razie nie wiedziałem, że katecheci nie mogą być wychowawcami w szkołach. Jeśli mają wykształcenie pedagogiczne i są zatrudnieni w szkole to przecież powinni móc. Jest jakiś przepis, który im tego zabrania ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2018r. 11:52  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lut 2018r. 17:21  
Cytuj
Księża mogą być wychowawcami w szkołach katolickich albo prywatnych. Jeśli chodzi o publiczne szkoły to nie powinno to mieć miejsca. Nikt mojego dziecka nie pytał o wyznanie gdy zapisywałem je do szkoły (jeszcze). Do wiedzy mirków, pelelów i cdn'ów, nie zgadzam się by wychowawcą w publicznej szkole był przedstawiciel jakiegokolwiek kościoła. Nie ma dla mnie znaczenia czy jest to prawosławie, islam czy jakakolwiek inna wiara.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lut 2018r. 20:57  
Cytuj
Urwisie, jesteś niereformowalnym wojującym ateistom :-) O!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lut 2018r. 21:57  
Cytuj
CYTAT
Księża mogą być wychowawcami w szkołach katolickich albo prywatnych. Jeśli chodzi o publiczne szkoły to nie powinno to mieć miejsca. Nikt mojego dziecka nie pytał o wyznanie gdy zapisywałem je do szkoły (jeszcze). Do wiedzy mirków, pelelów i cdn'ów, nie zgadzam się by wychowawcą w publicznej szkole był przedstawiciel jakiegokolwiek kościoła. Nie ma dla mnie znaczenia czy jest to prawosławie, islam czy jakakolwiek inna wiara.
. no jakbym słyszał Zandberga czy innego Lubnauera

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lut 2018r. 22:42  
Cytuj
CYTAT (art2deco)
Urwisie, jesteś niereformowalnym wojującym ateistom :-) O!

A nawet jakby był to co?
Szkoły są powszechne a więc świeckie i dziecko każdego obywatela ma prawo do niej uczęszczać bez względu na wyznanie i kolor skóry. Jak będzie się czuł się w klasie uczeń innego wyznania czy ateista gdzie wychowawcą jest ksiądz, do którego z wiadomych względów nie ma zaufania? Tu nie chodzi o to czy ktoś jest „ wojującym ateistom” tylko o zwykłe stosunki międzyludzkie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2018r. 23:30  
Cytuj
No tak. Ja bym nie chciał, żeby wychowawcą mojego dziecka był duchowny innej religii, więc rozumiem, że ktoś może nie chcieć, żeby wychowawcą jego dziecka był jakikolwiek duchowny. Nie każdy jest katolikiem więc dlaczego dziecko jakiejś niewierzącej lub inno wyznaniowej rodziny ma się źle czuć w szkole.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lut 2018r. 01:11  
Cytuj
Feniksie, to że osoba przestrzega przykazań nie znaczy że jest złym nauczycielem, podzielasz stereotypy i lęki jak diabeł przed święconą wodą. Gdzie twoja otwartość i niedyskryminacyjne kryteria oceny.
Zasugeruje więcej, godzina wychowawcza cię nie nawróci bo nie o to tu chodzi a może pomóc w poprawie oceny z zachowania obywatelskiego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lut 2018r. 06:08  
Cytuj
CYTAT (art2deco)
Feniksie, to że osoba przestrzega przykazań nie znaczy że jest złym nauczycielem,

Ja nie piszę, że jest złym nauczycielem tylko, że nie powinien być wychowawcą a to spora różnica. Tak jak napisał marcin.so „nie każdy jest katolikiem.”
Ciekawe co by powiedzieli ci co opowiadają się za księdzem jakby wychowawcami w klasach zostali na przykład niemieccy nauczyciele tego języka?
CYTAT (art2deco)
…podzielasz stereotypy i lęki jak diabeł przed święconą wodą. Gdzie twoja otwartość i niedyskryminacyjne kryteria oceny.

Nic nie podzielam tylko chodzi o to, że ktoś kto jest innego wyznania czy ateistą mógłby być wytykany przez innych.
CYTAT (art2deco)
Zasugeruje więcej, godzina wychowawcza cię nie nawróci bo nie o to tu chodzi a może pomóc w poprawie oceny z zachowania obywatelskiego.

A dlaczego nie? Uważasz, że ksiądz by nie próbował na godzinie wychowawczej nawrócić „zabłąkanej owieczki”?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2018r. 06:52  
Cytuj
Ciekawe jaki bylby szum w kraju, jakby wychowawca w jakiejs klasie mial zostac, dajmy na to, mnich buddyjski.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lut 2018r. 06:58  
Cytuj
CYTAT
Urwisie, jesteś niereformowalnym wojującym ateistom :-) O!


Nie jestem ateistą. Mijasz się w swoich ocenach jak zwykle.

CYTAT
Feniksie, to że osoba przestrzega przykazań nie znaczy że jest złym nauczycielem, podzielasz stereotypy i lęki jak diabeł przed święconą wodą. Gdzie twoja otwartość i niedyskryminacyjne kryteria oceny.
Zasugeruje więcej, godzina wychowawcza cię nie nawróci bo nie o to tu chodzi a może pomóc w poprawie oceny z zachowania obywatelskiego.


Czyli, duchowny żydowski, czy islamski też może być katechetą? Przecież przestrzega przykazań? Ciekawe czy w PSP11 taki katecheta dostałby szansę umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2018r. 07:34  
Cytuj
CYTAT
Ciekawe jaki bylby szum w kraju, jakby wychowawca w jakiejs klasie mial zostac, dajmy na to, mnich buddyjski.


A to dominujące wyznanie w Polsce? potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lut 2018r. 10:26  
Cytuj
CYTAT
Ciekawe jaki bylby szum w kraju, jakby wychowawca w jakiejs klasie mial zostac, dajmy na to, mnich buddyjski.


Pakujesz się już mnichu buddyjski?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 254
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2018r. 13:35  
Cytuj
CYTAT


A to dominujące wyznanie w Polsce? potluczony

A ma to jakieś znaczenie? mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2018r. 13:37  
Cytuj
Takie, że jesteśmy u siebie.
Jesteśmy większością i to my dyktujemy warunki. Oczywiście z poszanowaniem praw mniejszości - o ile te mniejszości szanują nasze prawa. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2018r. 13:48  
Cytuj
Feniks i Andrzej_2.0
Jeżeli przystałbym na to, że księża nie powinni być wychowawcami w publicznych szkołach, to idąc Waszym tokiem rozumowania w publicznych szkołach nie mogli by być wychowawcami również zadeklarowani homoseksualiści, genderyści, skrajne feministki, czy nawet wojujący ateiści, itd., bo oni również mogą po godzinach wtłaczać swoje przekonania naszym dzieciom ...
Czyż nie?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lut 2018r. 14:30  
Cytuj
CYTAT
Feniks i Andrzej_2.0
Jeżeli przystałbym na to, że księża nie powinni być wychowawcami w publicznych szkołach, to idąc Waszym tokiem rozumowania w publicznych szkołach nie mogli by być wychowawcami również zadeklarowani homoseksualiści, genderyści, skrajne feministki, czy nawet wojujący ateiści, itd., bo oni również mogą po godzinach wtłaczać swoje przekonania naszym dzieciom ...
Czyż nie?

no i szach mat!

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2018r. 14:42  
Cytuj
Dokładnie tak.

A z innej beczki - chyba wnuczek Bolka zaszalał.
Będzie "pomroczność jasna"?

"Pięć zarzutów, w tym dotyczących jazdy po pijanemu, uszkodzenia trzech aut i znieważenia policjantów postawiono zatrzymanemu w niedzielę w Gdańsku 21-latkowi. Według nieoficjalnych informacji mężczyzna to wnuk byłego prezydenta Lecha Wałęsy."

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lut 2018r. 15:56  
Cytuj
CYTAT (rsta)
Feniks i Andrzej_2.0
Jeżeli przystałbym na to, że księża nie powinni być wychowawcami w publicznych szkołach, to idąc Waszym tokiem rozumowania w publicznych szkołach nie mogli by być wychowawcami również zadeklarowani homoseksualiści, genderyści, skrajne feministki, czy nawet wojujący ateiści, itd., bo oni również mogą po godzinach wtłaczać swoje przekonania naszym dzieciom ...
Czyż nie?

Proszę księdza od kiedy to wymienieni „zadeklarowani homoseksualiści, genderyści, skrajne feministki, czy nawet wojujący ateiści, itd.,” mogą być oficjalnie nauczycielami w szkołach i pracować z dziećmi i młodzieżą? Księża mogą oficjalnie pracować w szkołach, więc co za bzdury ksiądz wypisuje?
CYTAT (Antylewak)
no i szach mat!

To ksiądz rsta nieudolnie tylko próbował szachować ale mu nie wyszło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2018r. 16:39  
Cytuj
Beata Szydło, jeszcze jako szefowa rządu, sama przyznała sobie premię w wysokości ponad 65 tys. zł brutto
Dojna zmiana plus.
Ale ciemny motłoch zaraz powie ze zasługuje,Najniższa krajowa na granicy nędzy ale pani sie należy.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 27 Lut 2018r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lut 2018r. 16:57  
Cytuj
CYTAT
Beata Szydło, jeszcze jako szefowa rządu, sama przyznała sobie premię w wysokości ponad 65 tys. zł brutto
Dojna zmiana plus.
Ale ciemny motłoch zaraz powie ze zasługuje,Najniższa krajowa na granicy nędzy ale pani sie należy.


Oczywiście, rze sie nalerzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lut 2018r. 17:37  
Cytuj
Taki Prezydent Gdańska to stracił rachubę ile ma mieszkań. Pani premier to biedna myszka przy nim :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Lut 2018r. 17:59  
Cytuj
CYTAT
Księża mogą być wychowawcami w szkołach katolickich albo prywatnych. Jeśli chodzi o publiczne szkoły to nie powinno to mieć miejsca. Nikt mojego dziecka nie pytał o wyznanie gdy zapisywałem je do szkoły (jeszcze). Do wiedzy mirków, pelelów i cdn'ów, nie zgadzam się by wychowawcą w publicznej szkole był przedstawiciel jakiegokolwiek kościoła. Nie ma dla mnie znaczenia czy jest to prawosławie, islam czy jakakolwiek inna wiara.


To nie koncert życzeń rybuńko!Ty to sobie możesz wybierać ale w szkole prywatnej.Dziecko twoje nie musi uczestniczyć w lekcjach religii a za to w domu możesz mu ideologie marksistowko-leninowskie czy też gender wykładać.Masz prawo do tego a wychowawca katecheta wcale nie musi twojemu dziecku wciskać coś na siłe związanego z religią.

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lut 2018r. 18:06  
Cytuj
CYTAT (rsta)
Feniks i Andrzej_2.0
Jeżeli przystałbym na to, że księża nie powinni być wychowawcami w publicznych szkołach, to idąc Waszym tokiem rozumowania w publicznych szkołach nie mogli by być wychowawcami również zadeklarowani homoseksualiści, genderyści, skrajne feministki, czy nawet wojujący ateiści, itd., bo oni również mogą po godzinach wtłaczać swoje przekonania naszym dzieciom ...
Czyż nie?


Idąc dalej, skoro mogą być katecheci to zadeklarowani homoseksualiści, genderyści, skrajne feministki, czy nawet wojujący ateiści, itd. również mogą tymi wychowawcami być. No takiej tolerancji po księdzu sie nie spodziewałem.

CYTAT (Antylewak)
no i szach mat!


Nie bardzo umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lut 2018r. 18:10  
Cytuj
“źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz”

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 27 Lut 2018r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lut 2018r. 18:13  
Cytuj
CYTAT
“źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz”


Jest ksiądz, jest też zakonnica. mirek jest ministrantem i robi dobrze.

Kto robi za obsługe działa? Zgaduje, że mirek

rsta pewnie wniebowiziety

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 545 546 547 548 549 550 551 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »