NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 546 547 548 549 550 551 552 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2018r. 11:24  
Cytuj
CYTAT (Feniks)
CYTAT (rsta)
Feniks i Andrzej_2.0
Jeżeli przystałbym na to, że księża nie powinni być wychowawcami w publicznych szkołach, to idąc Waszym tokiem rozumowania w publicznych szkołach nie mogli by być wychowawcami również zadeklarowani homoseksualiści, genderyści, skrajne feministki, czy nawet wojujący ateiści, itd., bo oni również mogą po godzinach wtłaczać swoje przekonania naszym dzieciom ...
Czyż nie?

Proszę księdza od kiedy to wymienieni „zadeklarowani homoseksualiści, genderyści, skrajne feministki, czy nawet wojujący ateiści, itd.,” mogą być oficjalnie nauczycielami w szkołach i pracować z dziećmi i młodzieżą? Księża mogą oficjalnie pracować w szkołach, więc co za bzdury ksiądz wypisuje?

Przecież pracują i nawet posłami i prezydentami zostają ...


CYTAT (Andrzej_2.0)
CYTAT (rsta)
Feniks i Andrzej_2.0
Jeżeli przystałbym na to, że księża nie powinni być wychowawcami w publicznych szkołach, to idąc Waszym tokiem rozumowania w publicznych szkołach nie mogli by być wychowawcami również zadeklarowani homoseksualiści, genderyści, skrajne feministki, czy nawet wojujący ateiści, itd., bo oni również mogą po godzinach wtłaczać swoje przekonania naszym dzieciom ...
Czyż nie?


Idąc dalej, skoro mogą być katecheci to zadeklarowani homoseksualiści, genderyści, skrajne feministki, czy nawet wojujący ateiści, itd. również mogą tymi wychowawcami być. No takiej tolerancji po księdzu sie nie spodziewałem.

Widzę, że nawet pozwalasz dopuścić księży do wychowawców, żeby tylko ci drudzy mogli też być wychowawcami w szkołach?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2018r. 11:24  
Cytuj

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2018r. 12:30  
Cytuj
Odwołam się do konkretnej swojej sytuacji, kiedy byłem ministrem sprawiedliwości. Miałem wtedy trójkę dzieci na utrzymaniu, studiowały. I słowo honoru, czasami nie starczało do pierwszego - mówił w środę Jarosław Gowin.

W czasie, kiedy Gowin był ministrem sprawiedliwości w rządzie PO-PSL, zarabiał ponad 100 tysięcy złotych rocznie - wynika z jego oświadczeń majątkowych.

Jak dla mnie fakt przyznawania sobie premii nie powinien budzić żadnych kontrowersji (nawet jak Pani Premier przyznaję ją sobie sama).

Postawcie się w sytuacji Pana Gowina - czy ktoś był zmuszony przeżyć cały miesiąc z taką marną pensją - podejrzewam, że nie wielu by się to udało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2018r. 15:05  
Cytuj
CYTAT
W czasie, kiedy Gowin był ministrem sprawiedliwości w rządzie PO-PSL, zarabiał ponad 100 tysięcy złotych rocznie - wynika z jego oświadczeń majątkowych.


Mój błąd zarobił ponad 200 tysięcy (brutto).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Lut 2018r. 17:26  
Cytuj
CYTAT (rsta)
Przecież pracują i nawet posłami i prezydentami zostają ...

Proszę księdza o konkretne przykłady, która szkoła oficjalnie zatrudnia jak to ksiądz nazwał „zadeklarowani homoseksualiści, genderyści, skrajne feministki, czy nawet wojujący ateiści, itd.” Politycy mnie nie interesują, chociaż nie przypominam sobie aby któryś z naszych prezydentów zaliczał się do tej grupy ale posłowie i księża już tak. Was księży też mam nadzieję, że dobrze sprawdzają pod kątem upodobań seksualnych zanim dopuszczą do pracy z dziećmi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lut 2018r. 18:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (Feniks)
CYTAT (rsta)
Feniks i Andrzej_2.0
Jeżeli przystałbym na to, że księża nie powinni być wychowawcami w publicznych szkołach, to idąc Waszym tokiem rozumowania w publicznych szkołach nie mogli by być wychowawcami również zadeklarowani homoseksualiści, genderyści, skrajne feministki, czy nawet wojujący ateiści, itd., bo oni również mogą po godzinach wtłaczać swoje przekonania naszym dzieciom ...
Czyż nie?

Proszę księdza od kiedy to wymienieni „zadeklarowani homoseksualiści, genderyści, skrajne feministki, czy nawet wojujący ateiści, itd.,” mogą być oficjalnie nauczycielami w szkołach i pracować z dziećmi i młodzieżą? Księża mogą oficjalnie pracować w szkołach, więc co za bzdury ksiądz wypisuje?

Przecież pracują i nawet posłami i prezydentami zostają ...


CYTAT (Andrzej_2.0)
CYTAT (rsta)
Feniks i Andrzej_2.0
Jeżeli przystałbym na to, że księża nie powinni być wychowawcami w publicznych szkołach, to idąc Waszym tokiem rozumowania w publicznych szkołach nie mogli by być wychowawcami również zadeklarowani homoseksualiści, genderyści, skrajne feministki, czy nawet wojujący ateiści, itd., bo oni również mogą po godzinach wtłaczać swoje przekonania naszym dzieciom ...
Czyż nie?


Idąc dalej, skoro mogą być katecheci to zadeklarowani homoseksualiści, genderyści, skrajne feministki, czy nawet wojujący ateiści, itd. również mogą tymi wychowawcami być. No takiej tolerancji po księdzu sie nie spodziewałem.

Widzę, że nawet pozwalasz dopuścić księży do wychowawców, żeby tylko ci drudzy mogli też być wychowawcami w szkołach?


Nic takiego nie napisałem. Obracasz kota ogonem. Typowe dla księdza umiech

Gowin poszedł po całości. Ta jego wypowiedź jest tak samo głupia jak Bieńkowskiej. Po co taki fachowiec idzie na ministra. Nie czytał powołania? Tam ma napisane za jaką pensję zgadza sie być ministrem. . Może brał Łapówki albo liczył na takie?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2018r. 18:26  
Cytuj
CYTAT
Gowin poszedł po całości. Ta jego wypowiedź jest tak samo głupia jak Bieńkowskiej. Po co taki fachowiec idzie na ministra. Nie czytał powołania? Tam ma napisane za jaką pensję zgadza sie być ministrem. . Może brał Łapówki albo liczył na takie?


Akurat wypowiedź Bieńkowskiej trafia w punkt.

Mówiła ona o swojej koleżance, która jest wiceministrem i zarabia 6 000 zł. Miała rację, bo ciężko mi sobie wyobrazić wykształconą i doświadczoną osobę która będzie chciała pracować jako wiceminister za te pieniądze. Jestem za tym, aby pensje ministrów i wiceministrów były wyższe. Natomiast ta wylewająca się hipokryzja rządzących jest przerażająca. Pan Gowin nie tak dawno krytykował Panią Sędzinę, która narzekała na pensję (prawie 2 razy niższą niż jego, która mu nie starczała do pierwszego)...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2018r. 22:28  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Marz 2018r. 20:46  
Cytuj
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Marz 2018r. 21:49  
Cytuj
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Marz 2018r. 21:54  
Cytuj
jowy albo śmierć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Marz 2018r. 23:12  
Cytuj
CYTAT (rsta)
Feniks i Andrzej_2.0
Jeżeli przystałbym na to, że księża nie powinni być wychowawcami w publicznych szkołach, to idąc Waszym tokiem rozumowania w publicznych szkołach nie mogli by być wychowawcami również zadeklarowani homoseksualiści, genderyści, skrajne feministki, czy nawet wojujący ateiści, itd., bo oni również mogą po godzinach wtłaczać swoje przekonania naszym dzieciom ...

Poda ksiądz rsta te konkretne przykłady w jakich to szkołach zatrudnia się jak to ksiądz nazwał „zadeklarowani homoseksualiści, genderyści, skrajne feministki, czy nawet wojujący ateiści, itd.”?
Prosiłem już o odpowiedź wczoraj ale jak dotąd ksiądz nie odpowiedział więc chyba zapomniał więc się przypominam,,,,czyżby ksiądz pisał bzdury?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Marz 2018r. 23:32  
Cytuj
Dostrzegam jakieś napięcia, może żart dla ucywilizowania relacji międzyludzkich? Słyszeliście jakiś dobry ostatnio?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2018r. 06:09  
Cytuj
ostatnio mnie rozbawiło :-)

Mój pies zwykł gonić ludzi na rowerze. Miałem z tym taki kłopot ze zabrałem mu rower.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 849
Dołączył: 5 Lip 2017r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Marz 2018r. 06:35  
Cytuj
Cytat z Prutkowskiego:Nie ma
Nie ma róży bez kolców
Nie ma kraju bez golców
Nie ma czwartków bez flaków
Nie ma partii bez łajdaków
Nie ma wojny bez trupków
Nie ma d.py bez półdupków

Dla rozładowania i bez aluzji do kogokolwiek

Kocham Jedrule i jego kulture
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Marz 2018r. 06:55  
Cytuj
To ja też mam żarcik umiech


Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11615
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2018r. 06:58  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Marz 2018r. 18:15  
Cytuj
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1032
Dołączył: 14 Paź 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Marz 2018r. 19:37  
Cytuj
CYTAT
Obrazek


Świetne Andrzejek! jesteś godnym następcą El. Banana. jak tam sondaże?

Przez lata elity budowały legendę Wałęsy i niszczyły każdego, kto twierdził,ze to kapuś. Dziś, gdy okazało się, że nim był dalej nie przyjmują tego do wiadomości. Bo nie niszczmy bohatera ble,ble,ble
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10502
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 2 Marz 2018r. 20:03  
Cytuj
https://www.wprost.pl/kraj/10107953/jaroslaw-gowin-w-izraelskiej-gazecie-mamy-prawo-byc-zrozumiani.html

Andrzejku, przeczytaj o źródle nagonki na Gowina. Zawsze się podzielę, taka jestem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Marz 2018r. 11:24  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Obrazek


Świetne Andrzejek! jesteś godnym następcą El. Banana. jak tam sondaże?


Sondaże? Pewnie 120% dla PiS umiech
Skąd porównanie do Banana?

art2deco, czyli nie mówił w radio, że mu nie starczało? Wiana Tuskaumiech No ale ty znalazłaś drugie dno umiech

Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Marz 2018r. 13:36  
Cytuj
Obrazek

smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2018r. 20:16  
Cytuj
Nowoczesna napisała znowu list wiernopoddanczy. Bieda elit.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Marz 2018r. 20:26  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2018r. 20:47  
Cytuj
Na lewatywe Bronka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Marz 2018r. 20:50  
Cytuj
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 546 547 548 549 550 551 552 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »