NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 555 556 557 558 559 560 561 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2018r. 13:14  
Cytuj
Zapomniałeś o 220 mld. Co ty myślisz ze się nie podzielili? Włącznie w wymiarem bezkresnej bezprawności. Niemcy i Rosja za darmo PO/PSL by nie bronili.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2018r. 13:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Marz 2018r. 17:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Edzio, szkoda to jest jak krowa narobi do studni.

Na obniżenie podatków nigdy nie jest za późno.

Przypnę ci jak będziesz piał z zachwytu gdy pis wysypie swoje obietnice przed kolejnymi wyborami umiech



Andrzejku z ludowych mądrości ja najbardziej lubię to : ..ojcu bida , matce bida a synowi stoi dzida...umiech

Wracając do rzeczy jesteś zakłamanym imbecylem . Zacytuj mój jeden post w którym piałem z zachwytu nad wyborczymi obietnicami PiS i odwołam te słowa a nawet przeproszę. Jest to tym bardziej nieuczciwe ( nawet jak na ciebie) że wielokrotnie z dużą rezerwą odnosiłem się np do sztandarowego pomysłu partii rządzącej - 500+.

A tak na poważnie: dlaczego PSL nie wprowadził tych rozwiązań przez osiem lat współrządzenia Polską?



No i jak zwykle. Brak argumentów i wyzwiska. Nara.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Marz 2018r. 17:24  
Cytuj
CYTAT
Zapomniałeś o 220 mld. Co ty myślisz ze się nie podzielili? Włącznie w wymiarem bezkresnej bezprawności. Niemcy i Rosja za darmo PO/PSL by nie bronili.


Dojna zmiana w natarciu umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Marz 2018r. 17:31  
Cytuj
Głodnemu chleb ciągle na myśli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 15 Paź 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2018r. 20:24  
Cytuj
CYTAT
Poseł PiS Andrzej Kosztowniak chciał z kolei bronić partii i wykazać, że za rządów PO-PSL ministrowie też dostawali takie premie. O konkretne dane zapytał Kancelarię Premiera.

To okazało się niedźwiedzią przysługą. Kancelaria wysłała odpowiedź, z której wynika, że w latach 2010-2015 Donald Tusk... praktycznie nie przyznawał ani nagród ministrom, ani sobie samemu. Tylko trzej członkowie jego rządu - Igor Ostachowicz, Paweł Graś oraz Tomasz Arabski - dostali premie o łącznej wysokości 38 tys. zł.

Dyskusja z fanatykami i ślepymi wyznawcami jest bezsensowna.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Marz 2018r. 20:37  
Cytuj
Sugerujesz że Angela aż tak dokarmiała pod stołem,,, czy Bieńkowska kłamała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2018r. 22:09  
Cytuj
CYTAT
Sugerujesz że Angela aż tak dokarmiała pod stołem,,, czy Bieńkowska kłamała.


a co powiedziała Bieńkowska?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Marz 2018r. 00:43  
Cytuj
Tylko idiota pracuje w ministerstwie za 5,000

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 29 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2018r. 08:57  
Cytuj
CYTAT
Tylko idiota pracuje w ministerstwie za 5,000


Mylisz się. Powiedziała, że za 6 tys. zł to pracuje złodziej albo idiota. I miała rację.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2018r. 09:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Tylko idiota pracuje w ministerstwie za 5,000


Mylisz się. Powiedziała, że za 6 tys. zł to pracuje złodziej albo idiota. I miała rację.

powiedziała gafę, ale ona patrzyła ze swojej perspektywy. dla nas 6 na rękę to good natomiast dla nich czy to po czy pis suma na waciki. pokazali to ostatnio szydło z kolegami.mlotek

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2018r. 09:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Tylko idiota pracuje w ministerstwie za 5,000


Mylisz się. Powiedziała, że za 6 tys. zł to pracuje złodziej albo idiota. I miała rację.


Miała i PIS to teraz przyznał, ale problemu, żeby grillować Panią Bieńkowską przed wyborami nie miał - twierdząc, że jest oderwana od rzeczywistości... zaklopotany

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 29 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2018r. 10:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Tylko idiota pracuje w ministerstwie za 5,000


Mylisz się. Powiedziała, że za 6 tys. zł to pracuje złodziej albo idiota. I miała rację.

powiedziała gafę, ale ona patrzyła ze swojej perspektywy. dla nas 6 na rękę to good natomiast dla nich czy to po czy pis suma na waciki. pokazali to ostatnio szydło z kolegami.mlotek


Nie znam osoby mieszkającej w Warszawie czy w Krakowie, wykształconej która nie ma ponad 5k netto / mc. Kumpel - 25 lat, 10 miesięcy doświadczenia w przyszłym miesiącu rozpoczyna pracę za 6,5k netto. Z perspektywy podkarpacia to dużo, ale tutejsza mentalność sprawia że nigdy nie będzie w tym regionie normalnych pensji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2018r. 10:12  
Cytuj
CYTAT
Nie znam osoby mieszkającej w Warszawie czy w Krakowie, wykształconej która nie ma ponad 5k netto / mc. Kumpel - 25 lat, 10 miesięcy doświadczenia w przyszłym miesiącu rozpoczyna pracę za 6,5k netto. Z perspektywy podkarpacia to dużo, ale tutejsza mentalność sprawia że nigdy nie będzie w tym regionie normalnych pensji.


Nie do końca się zgodzę, że problemem jest mentalność. Bardziej brak odwagi, edukacji i lenistwo.

Jako przykład podam Rzeszów, gdzie wielu moich znajomych lekką ręką zarabia ponad 6000 zł - natomiast są to prace adekwatne do wynagrodzenia w sektorze w ich przypadku IT. Są to osoby mające ponadprzeciętne umiejętności i za to dostają wysokie płace - nie są to osoby, które pracodawca zastępuje się na stanowisku pierwszą lepszą osobą z ulicy.

U nas w mieście nie ma takich zakładów pracy, a raczej jest to znikomy procent - a nikt przecież za pracę na magazynie czy w sklepie nie będzie płacił takich pieniędzy - czy to Stalowa Wola czy to Warszawa. Nie liczmy na cuda - nawet jak w Warszawie pracownicy fizycznie są opłacani lepiej o dajmy na to 20-30% to nadal koszty życia redukują tą nadwyżkę tak, że żyją oni na tym samym poziomie co mieszkańcy naszego miasta.

Recepta na lepsze zarobki jest tylko jedna - wybić się ponad przeciętność.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 29 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2018r. 10:23  
Cytuj
CYTAT
Bardziej brak odwagi, edukacji i lenistwo.


Czyli mentalność umiech Dodatkowo wstyd jeśli chodzi o mówienie o pieniądzach bo to temat tabu. Kiedyś powiedziałem przy stole w gronie dalszej rodziny podczas podobnej dyskusji ile zarabiam to się oburzyli i obrazili bo po pierwsze jak to gnojek po 3 latach zarabia więcej niż oni po 20 a po drugie kto to widział głośno mówić że się dobrze zarabia.

Ponadto ja osobiście sobie nie wyobrażam aby jakiś kierownik krzyczał na mnie lub rzucał epitety w moim kierunku jak to się dzieje w niektórych tutejszych zakładach z tego co słyszałem, ponieważ już na drugi dzień sprawa skończyła by się w sądzie pracy, bo żaden pracodawca / przełożony nie ma prawa poniżać pracownika. Ale ludzie się na to godzą.

Po drugie wykwalifikowani pracownicy fizyczni (nie mówimy tu o np. kasjerkach) zarabiają od 2 do 3 razy więcej - dlatego np. ze stalowej ściąga się ekipy do wykończeniówki mieszkań w Krakowie, Warszawie czy Wrocławiu.

Jeśli chodzi o koszty życia mam porównanie ponieważ mieszkałem już w 4 miastach naszego pięknego kraju i powiem, że jedynie usługi i mieszkania (choć z cenami mieszkań to STW przesadza jak na taką wioskę) są rzeczywiście droższe o 20 - 30% (w Warszawie czasami x2) ale np. produkty często są tańsze.

Nie wspominam o możliwościach rozrywki i rozwoju nawet darmowych których w Stalowej po prostu brak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2018r. 10:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Bardziej brak odwagi, edukacji i lenistwo.


Czyli mentalność umiech Dodatkowo wstyd jeśli chodzi o mówienie o pieniądzach bo to temat tabu. Kiedyś powiedziałem przy stole w gronie dalszej rodziny podczas podobnej dyskusji ile zarabiam to się oburzyli i obrazili bo po pierwsze jak to gnojek po 3 latach zarabia więcej niż oni po 20 a po drugie kto to widział głośno mówić że się dobrze zarabia.

Ponadto ja osobiście sobie nie wyobrażam aby jakiś kierownik krzyczał na mnie lub rzucał epitety w moim kierunku jak to się dzieje w niektórych tutejszych zakładach z tego co słyszałem, ponieważ już na drugi dzień sprawa skończyła by się w sądzie pracy, bo żaden pracodawca / przełożony nie ma prawa poniżać pracownika. Ale ludzie się na to godzą.

Po drugie wykwalifikowani pracownicy fizyczni (nie mówimy tu o np. kasjerkach) zarabiają od 2 do 3 razy więcej - dlatego np. ze stalowej ściąga się ekipy do wykończeniówki mieszkań w Krakowie, Warszawie czy Wrocławiu.

Jeśli chodzi o koszty życia mam porównanie ponieważ mieszkałem już w 4 miastach naszego pięknego kraju i powiem, że jedynie usługi i mieszkania (choć z cenami mieszkań to STW przesadza jak na taką wioskę) są rzeczywiście droższe o 20 - 30% (w Warszawie czasami x2) ale np. produkty często są tańsze.

Nie wspominam o możliwościach rozrywki i rozwoju nawet darmowych których w Stalowej po prostu brak.


W 100% się z Tobą zgadzam. Z tym, że ja wolę nie mówić rodzinie czy znajomym ile zarabiam, bo mam obawę, że zaczęli by na mnie patrzeć przez moje zarobki i po prostu mniej mnie lubić. A po co, tak każdy jest zdrowszy umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 11 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Marz 2018r. 16:33  
Cytuj

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Marz 2018r. 17:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Tylko idiota pracuje w ministerstwie za 5,000


Mylisz się. Powiedziała, że za 6 tys. zł to pracuje złodziej albo idiota. I miała rację.


Liczyłam na to, ze potwierdzisz ze to nie fejk przytaczając podejrzenie o inne źródła finansowania cool girl

Wracając do jawnej płacy, nagroda ma sens w takim przypadku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Marz 2018r. 06:47  
Cytuj
PiS nagrodami obniżył swoje sondaże. Nawet funkcyjni nie są w stanie przykryć tego blamażu.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 30 Marz 2018r. 09:09  
Cytuj
CYTAT
PiS nagrodami obniżył swoje sondaże. Nawet funkcyjni nie są w stanie przykryć tego blamażu.


Andrzejku nawet człowiek tak nikczemny i zakłamany jak ty pewnie wie że poparcie partii politycznych kształtuje się raz w górę raz w dół ( sinusoida). PiS miał swój dołek na początku ubiegłego roku ale potem sondaże wystrzeliły. W tym momencie chyba jest lekki spadek ale wyciąganie wniosku na podstawie jednego sondażu zleconego przez największych medialnych oszustów w tym kraju jest nieporozumieniem.
Jeżeli twoja ignorancja i nienawiść do partii rządzącej chce doznać nieco olśnienia a przede wszystkim troszeczkę wiedzy w temacie to zalukaj na profil Marcina Palade na Tweeterze. Jest to znany i szanowany w tym temacie człowiek który wyjaśnia wszystkim zainteresowanym sprawy preferencji wyborczych wszelkich sondaży itp.
Jego konto śledzą również inteligentni ludzie po waszej stronie , choć Bóg świadkiem że jest ich niewielu. Obejrzyj sobie to i pozwól żeby do tego zmurszałego zabetonowanego rozumu dostało się trochę świeżego powietrza. umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2018r. 09:33  
Cytuj
Czy Kaczyński będzie miał kiedyś odwagę zostać premierem? Obecnie tylko chowa się za plecami innych jak tchórz. Powinien brać formalnie odpowiedzialność za kraj, a nie tylko knuć i napuszczać jednych na drugich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 5 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2018r. 09:39  
Cytuj
CYTAT
Czy Kaczyński będzie miał kiedyś odwagę zostać premierem? Obecnie tylko chowa się za plecami innych jak tchórz. Powinien brać formalnie odpowiedzialność za kraj, a nie tylko knuć i napuszczać jednych na drugich.


A wy dalej ta sama bajka? Czy wam się nie nudzi? Lepiej martw się o swoich zwierzchników, bo jak CBA dalej będzie tak pracować, nie będziesz miał na kogo głosu oddać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 29 Sty 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2018r. 14:23  
Cytuj
CYTAT

A wy dalej ta sama bajka? Czy wam się nie nudzi? Lepiej martw się o swoich zwierzchników, bo jak CBA dalej będzie tak pracować, nie będziesz miał na kogo głosu oddać.


Nie słyszałeś, że Kapicę już wypuścili? Nawet PiS nie postawi zarzutów w śledztwie które samo umorzyło. A sondaże nadal pikują smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Marz 2018r. 17:52  
Cytuj
Widać Edzio bardzo cię poruszył spadek poparcia w sondażach. Mimo iż nie popierasz pis umiech Jak zwykle nie potrafisz napisać nic po za obrażaniem i wyzwiskami. Bardzo ci współczuję. Taka frustracja musi być trudna do zniesienia.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10510
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Marz 2018r. 18:51  
Cytuj

Pierwsza Dama zwołała posiedzenie KRS
po gwarancjach bezpieczeństwa
Drugiej



Obrazek



Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Marz 2018r. 20:30  
Cytuj
A oświadczenie Gowina masz? Ten biedny za 17 tysięcy ledwo wiązał koniec z końcem umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 555 556 557 558 559 560 561 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »