NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 578 579 580 581 582 583 584 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Maja 2018r. 18:49  
Cytuj
CYTAT

Edzio dzieci się nie wsadza. umiech A co ty z tym ryżym. Brandzlujesz się na myśl o nim czy kulisz ze strachu? Mi jest on obojętny jak Jarek Polskęzbaw. Niech funkcyjni jak ty sie spinają umiech

Które argumenty mnie przekonują? Której ze stron? Konkret umiech

A jakie są te wyzwania? Będziecie z Madzią skakali z okien? umiech

A co do sondaży, to podobno wy wyznawcy jedynej słusznej partii w nie nie wierzycie umiech

Madzi już przeszło? umiech


Jak tak dobrze w gospodarce, to czemu nie dadzą tym niepełnosprawnym? ......




Co ty Andrzejku kędzierzawy rycerz jest mi obojętny, najlepiej by było jakby skończył w jakimś więzieniu robiąc za cwela. Także nie życzę mu źle.smiech2
Nie wydaje mi się że jest ci on tak samo obojętny jak Jaro , obstawiam że po raz kolejny na tym forum konfabulujesz.umiech
Cały czas wrzucasz materiały posła Brejzy czy innego Onetu i jeszcze się pytasz które? Miej litość Andrzejku - cały czas cytujesz wszystko co uderza w obecny rząd. Widocznie opozycja bardziej ci leży. To że się maskujesz i udajesz bezstronnego to za mało żeby mnie przekonać. Tym bardziej że w czasie rządów PO nie byłeś taki krytyczny. Wystarczy cofnąć się w tym temacie żeby nie być gołosłownym.

Ja osobiście wierzę tylko w sondaże CBOS . Są zawsze za władzą i prawie nigdy się nie mylą.uśmiech

Co do skakania z okien to sam wiesz jak to jest. My funkcyjni żyjemy pod presją i nic nie można z tym zrobić. Czy twój prowadzący cię nie ciśnie? Nie wierzę.umiech


Zupełnie nie rozumiem dlaczego pisiory nie sypnęły groszem na niepełnosprawne dzieci i ich rodziców. Liczą może na przeczekanie.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2018r. 18:49  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2018r. 19:26  
Cytuj
Kryśka - nie wrzucam wszystkich do jednego wora z prostego powodu.

Zakładam, że większość rodziców i opiekunów osób niepełnosprawnych nie utożsamia się z tym cyrkiem jaki dzieje się w sejmie za sprawą tam "apolitycznie protestujących".

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 565
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Maja 2018r. 19:58  
Cytuj
CYTAT (strajk.eu)
Antyzwiązkowe represje w LOT przybierają na sile. Monika Żelazik, przewodnicząca Związku Zawodowego Personelu Pokładowego i Lotniczego, zostanie zwolniona dyscyplinarnie w piątek. Firma zamierzać również złożyć zawiadomienie do prokuratury. Zdaniem bonzów z LOT działaczka miała prowadzić działania o charakterze terrorystycznym.


https://strajk.eu/przewodniczaca-zwiazkiu-w-lot-nielegalnie-zwolniona-i-oskarzona-o-terroryzm-zwalnianie-zwiazkowcow-to-tradycja/






TVP opiekunów nazywa "awanturnicy" to chyba w ramach pełnienia misji o pięknie mowy ojczystej cool girl
CYTAT (pikio)
strażnicy ze Straży Marszałkowskiej, którzy od niedzieli mają nowe uprawnienia. Mogą między innymi w szczególnych przypadkach stosować tzw. środki przymusu bezpośredniego ...

... Media zwracają z kolei uwagę na to, że słowo „awanturnicy” przez propagandę PRL używane było wielokrotnie. Właśnie tego słowa użył Władysław Gomułka w 1968 roku, kiedy w Polsce trwały protesty młodzieży przeciwko ówczesnej władzy.



A abonament obowiązkowy zarumieniony

https://pikio.pl/co-za-wtopa-tvp-ktos-za-to-poleci/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2018r. 09:19  
Cytuj
"Przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych piszą list do Europejskiego Forum Niepełnosprawności. "Jesteśmy rozczarowani wybiórczym podejściem". "Przewodniczący Forum nie wsłuchują się w głos całej naszej grupy społecznej, a jedynie osób protestujących i zdają się podtrzymywać nieuczciwą narrację włodarzy Unii Europejskiej krytykujących Polskę i jej rząd""...

" "to właśnie osoby z niepełnosprawnością mają pierwszeństwo głosu i powinny same stanowić o sobie, zaś rodzice i opiekunowie dopiero w drugiej kolejności".

Jak wobec tego, także żyjąc na co dzień ze swoją niepełnosprawnością, mamy rozumieć kneblowanie ust własnemu synowi w reakcji na jego wołanie "mamo odpuść""

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2018r. 09:49  
Cytuj
CYTAT
Jak wobec tego, także żyjąc na co dzień ze swoją niepełnosprawnością, mamy rozumieć kneblowanie ust własnemu synowi w reakcji na jego wołanie "mamo odpuść""


Zmęczony chłopak pewnie miał dość. A mama nie chciała aby jego słowa osłabiły protest i odwróciły uwagę od powodu protestu. Polityka to emocje- na tuska też krzyczeli 4 lata temu, wtedy ten zły był tusk teraz pis. Wtedy ta dobra była Solidarna Polska a teraz ta ddobra jest Nowoczesna.
Ma okazje PiS pokazać czym jest fachowy socjal na poziomie ale nie potrafi wykorzystać okazji. Słabych mają spindoktorów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Maja 2018r. 12:32  
Cytuj
smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2
CYTAT
CYTAT
Ja się pytam gdzie są ojcowie tych dzieci?


CYTAT (Andrzej_2.0)
rsta ojcowie może pracują.


I śpią sobie wygodnie w łóżku, w domu a żony i niepełnosprawne dzieci wysłali na koczowanie do sejmu?


Jest tam jeden ojciec. Reszta zapewne pracuje i bardzo możliwe że po pracy śpi w wygodnym łóżku o ile takie ma. Niestety do sejmu żaden z nich nie zostanie wpuszczony więc pewnie nawet TVPiS ci go nie pokaże.
Do czego zmierza twoje pytanie?

Edzio jeśli ktoś ktokolwiek wytyka błędy i głupotę PiS to dlaczego mam tego nie cytować? Jeśli sam Jarek w 2011 twierdził, że można obniżyć ceny paliw tylko trzeba być odważnym, a ja go cytuje to jestem PiSowcem? smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Do tego politycznego pajaca, który za wszelka cenę chce udowodnić, że protest opiekunów i niepełnosprawnych jest polityczny.
Czy w 2014 roku gdy Ci sami opiekunowie weszli do sejmu na zaproszenie posła Mularczyka (dzisiaj pisiorka) to tamten protest też był polityczny i czy wtedy popierałeś postulaty protestujących?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11656
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2018r. 17:09  
Cytuj
CYTAT


Zmęczony chłopak pewnie miał dość. A mama nie chciała aby jego słowa osłabiły protest i odwróciły uwagę od powodu protestu. Polityka to emocje- na tuska też krzyczeli 4 lata temu, wtedy ten zły był tusk teraz pis. Wtedy ta dobra była Solidarna Polska a teraz ta ddobra jest Nowoczesna.
Ma okazje PiS pokazać czym jest fachowy socjal na poziomie ale nie potrafi wykorzystać okazji. Słabych mają spindoktorów.


Próbujesz tłumaczyć oczywisty gest. "Zamknij się - skoro nie masz takiego zdania jak ja"
Niepełnosprawni są w tym proteście tylko narzędziem.

PiS zrobił błąd pozwalając Kurskiemu zrobić z Wiadomości TVP - Dziennik Telewizyjny bis. Płacą cenę za propagandę sukcesu.
Ale to nie umniejsza hipokryzji protestujących, którzy przyszli tam na zaproszenie zagorzałych eugenicznych aborcjonistów i udają, że to nie jest protest polityczny.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Maja 2018r. 17:23  
Cytuj
A kto wykorzystywał protestujących gdy ci przyszli do sejmu na zaproszenie posła Mularczyka?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2018r. 20:14  
Cytuj
Nowoczesna wiadomo że jakoś próbuje na tym proteście upiec swoją pieczeń co nie zmienia faktu że pomoc się im należy bo opiekunowie i niepełnosprawni to nie tylko Ci co są na korytarzu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Maja 2018r. 09:11  
Cytuj
CYTAT
Nowoczesna wiadomo że jakoś próbuje na tym proteście upiec swoją pieczeń co nie zmienia faktu że pomoc się im należy bo opiekunowie i niepełnosprawni to nie tylko Ci co są na korytarzu.


Nowoczesna? Przecież ta posłanka, która im pomaga i ich zaprosiła wystąpiła z nowoczesnej i jest posłem niezależnym.

Bardzo mocno PiS i jego funkcyjni próbują udowodnić polityczność tego protestu. Sami nie widzą, że są polityczni umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Maja 2018r. 09:19  
Cytuj
Ta posłanka jest tak samo niezależna jak i ty Andrzejku. I nie jest to żaden komplement Andrzejku , jak się pewnie domyślasz.smiech2

Szczerze mówiąc większej idiotki niż pani Scheuring-Wielgus świat polskiej polityki nie widział i chyba długo nie zobaczy. Ewa Kopacz przy tym dziwadle jawi się jako kobieta z klasą. A myślałem że pani premier Kopacz nikt nie przebije.umiech

Właśnie dlatego ten protest upadnie bo osoba pokroju poseł Scheuring- Wielgus kręci się koło tych biednych ludzi. O ile normalni ludzie popierają postulaty osób niepełnosprawnych to już osoba pani poseł wzbudza jedynie wzgardę.
I właśnie dlatego PiS wygrywa tą bitwę. Można tylko wyrazić żal że nikt protestującym nie podpowiedział żeby tego babsztyla przegonić na cztery wiatry. umiech
Szkoda patrzeć jak TVN Polsat czy inne twoje ulubione media Andrzejku pompują sprawę dzień i noc. Takie pompowanie balona bywa złudne , czasem po prostu pęka Andrzejku. Chyba nawet ty to rozumiesz. A jeżeli nie to popytaj swojego prowadzącego w waszym sztabie . On ci to wszystko ładnie zreferuje.uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 28 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2018r. 10:08  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Maja 2018r. 10:13  
Cytuj
CYTAT
Ta posłanka jest tak samo niezależna jak i ty Andrzejku. I nie jest to żaden komplement Andrzejku , jak się pewnie domyślasz.smiech2

Szczerze mówiąc większej idiotki niż pani Scheuring-Wielgus świat polskiej polityki nie widział i chyba długo nie zobaczy. Ewa Kopacz przy tym dziwadle jawi się jako kobieta z klasą. A myślałem że pani premier Kopacz nikt nie przebije.umiech

Właśnie dlatego ten protest upadnie bo osoba pokroju poseł Scheuring- Wielgus kręci się koło tych biednych ludzi. O ile normalni ludzie popierają postulaty osób niepełnosprawnych to już osoba pani poseł wzbudza jedynie wzgardę.
I właśnie dlatego PiS wygrywa tą bitwę. Można tylko wyrazić żal że nikt protestującym nie podpowiedział żeby tego babsztyla przegonić na cztery wiatry. umiech
Szkoda patrzeć jak TVN Polsat czy inne twoje ulubione media Andrzejku pompują sprawę dzień i noc. Takie pompowanie balona bywa złudne , czasem po prostu pęka Andrzejku. Chyba nawet ty to rozumiesz. A jeżeli nie to popytaj swojego prowadzącego w waszym sztabie . On ci to wszystko ładnie zreferuje.uśmiech


Zapomniałem, że mamy do czynienia z ekspertem. Na świecie sami idioci ale szczęśliwie jest Edzio umiech

Jeśli chodzi o pompowanie tematu to również TVPiS pompuje tę bańkę. PiS wygrywa tę bitwę? Chyba jak sondaż zrobisz na spotkaniu pisowskim umiech

Zapomniałeś o Sorosie umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2018r. 10:14  
Cytuj
CYTAT (Ajwonka)
Nowoczesna wiadomo że jakoś próbuje na tym proteście upiec swoją pieczeń co nie zmienia faktu że pomoc się im należy bo opiekunowie i niepełnosprawni to nie tylko Ci co są na korytarzu.


CYTAT (Andrzej_2.0)

Nowoczesna? Przecież ta posłanka, która im pomaga i ich zaprosiła wystąpiła z nowoczesnej i jest posłem niezależnym.

Bardzo mocno PiS i jego funkcyjni próbują udowodnić polityczność tego protestu. Sami nie widzą, że są polityczni umiech


Sory, uwierzyłam i poległam propagandzie proPiSowskiej która jest
non-stop powtarzana.



CYTAT (EdoZchabzin)
I właśnie dlatego PiS wygrywa tą bitwę.


Wstyd mi za takich jak ty placze
Cieszyć się, że rządy (PO i PIS) nie chciało i nie chcą porządnie pomóc słabszym. Wstyd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Maja 2018r. 10:36  
Cytuj
CYTAT

Zapomniałem, że mamy do czynienia z ekspertem. Na świecie sami idioci ale szczęśliwie jest Edzio umiech

Jeśli chodzi o pompowanie tematu to również TVPiS pompuje tę bańkę. PiS wygrywa tę bitwę? Chyba jak sondaż zrobisz na spotkaniu pisowskim umiech

Zapomniałeś o Sorosie umiech


Edzio jest z Chabzin. A tam wszyscy są tacy mądrzy. Nie zapominaj o tym Andrzejku.smiech2
Cóż mogę poradzić że oglądasz i łykasz Polsat , TVN , gazetę.pl czy inny Onet? Skoro tego typu media + facebookowe konta posłów Brejzy czy Myrchy są dla ciebie wyznacznikiem wiedzy o świecie , to jaką ocenę wystawiasz sam sobie?
Jak zawsze podkreślam nie ma żadnej różnicy między idiotą oglądającym TVN czy Polsat a idiotą oglądającym TVP. Jeden widzi szary świat w barwach czarnych , a drugi tą samą szarość dnia codziennego dostrzega w brawach nieskazitelnie białych. Ale obaj pozostają idiotami i żadne słowa tego nie zmienią.

Jeżeli TVP pompuje ten balon ( nie wiem - nie oglądam chłamu) to pewnie dlatego że PiS poczuł krew. Ludzie są zmęczeni tym protestem i Kuski chce coś na tym ugrać dla władzy. Byle nie przesadził bo zasada o pompowaniu balona obowiązuje wszystkich medialnych manipulatorów. I tych z Wiertniczej i tych z Woronicza.

A co z tym Sorosem? Próbujesz zastosować manewr ucieczki do przodu ? No wiesz taka zmiana tematu na coś wygodniejszego?smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Maja 2018r. 11:03  
Cytuj
CYTAT



CYTAT (EdoZchabzin)
I właśnie dlatego PiS wygrywa tą bitwę.


Wstyd mi za takich jak ty placze
Cieszyć się, że rządy (PO i PIS) nie chciało i nie chcą porządnie pomóc słabszym. Wstyd.


Jedyną rzeczą za którą powinnaś się wstydzić to fakt niezrozumienia moich postów. Od samego początku tego protestu jestem zdania że komu jak komu , ale właśnie niepełnosprawnym się należy.
Problem jest taki że rodzice dzieci niepełnosprawnych zostali wciągnięci (świadomie lub nie) w politykę i to im zaszkodziło. A patronat ( mecenat) posłanki Scheuring- Wielgus i redaktora Knapika z TVN to był pocałunek śmierci.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2018r. 11:41  
Cytuj
Edo bez sensu. Wybrałeś sobie jednego z dziennikarza i posłankę i na tej podstawie oceniasz kto ma wygrać. PIS czy posłanka z dziennikarzem. I mieszasz ich w bitwe. Wstyd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Maja 2018r. 12:05  
Cytuj
Bo Edzio już tak ma. Jest tylko ta prawda, którą obwieszcza Edzio a pozostali to idioci. On jedyny ma poprawne poglądy i wie na czym świat stoi umiech Prawda Edzia jest najmojsza umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Maja 2018r. 13:09  
Cytuj
CYTAT
Edo bez sensu. Wybrałeś sobie jednego z dziennikarza i posłankę i na tej podstawie oceniasz kto ma wygrać. PIS czy posłanka z dziennikarzem. I mieszasz ich w bitwe. Wstyd.


Inaczej jest jakiś margines normy i poza nią cała reszta. Normą jest to co jest akceptowalne dla przeciętnego zjadacza chleba. To co poza nią wykracza jest już dewiacją ( o ile pamiętam tak głosił Arystoteles). umiech W sumie miał rację!
W każdym razie normalny racjonalnie myślący człowiek odrzuca skrajności typu posłanka Scheuring-Wielgus czy redaktor Knapik. Jest to para hien , które swym wyciem odstręczają od choćby najbardziej zaszczytnej idei. Tak ja to pojmuję. Żeby była jasność: ludzkie hieny są nie tylko w TVN i w Nowoczesnej. Ale akurat w tym przypadku właśnie dzięki min tym patronom zadziałał efekt pocałunku śmierci , o którym pisałem powyżej.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Maja 2018r. 13:24  
Cytuj
CYTAT
Bo Edzio już tak ma. Jest tylko ta prawda, którą obwieszcza Edzio a pozostali to idioci. On jedyny ma poprawne poglądy i wie na czym świat stoi umiech Prawda Edzia jest najmojsza umiech


Pisałem ci już Andrzejku że w moich rodzinnych Chabzinach wszyscy tacy mądrzy.umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 171
Dołączył: 6 Kwie 2012r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2018r. 13:55  
Cytuj
Są tu tacy co na niepełnosprawnych mówią polityczni.
A chwalą 500+ które jest na biliard procent polityczne i służyło wygranej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Maja 2018r. 17:47  
Cytuj
No, to majstersztyk. Kupić głosy za pieniądze wyborców umiech Tyszka miał rację o zerach i debilach umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2018r. 17:59  
Cytuj
Z cyklu zabierzemy tym którzy pracują by dać tym którzy...

Rząd będzie podnosił podatki, bo zadłużenie rośnie





Ministerstwo Infrastruktury chce opodatkować i ozusować całość dochodów, które otrzymują transportowcy – donosi „Rzeczpospolita”


Wynagrodzenie zasadnicze w tej branży stanowi tylko ok. 30 proc. wypłacanej kwoty. Reszta to zwolnione z podatku PIT i ZUS diety, ryczałty za noclegi, dyżury oraz nadgodziny. Po co rządzący mieliby się decydować na taki krok? Odpowiedź znajdziemy w najnowszym raporcie resortu finansów nt. długu Polski. Okazuje się, że ten nadal rośnie, a co za tym idzie, generuje coraz większe koszty dla budżetu kraju...


Źródło:
https://wolnemedia.net/rzad-bedzie-podnosil-podatki-bo-zadluzenie-rosnie/



Obrazek




Stare ale fajne. Można się pośmiać. Rozwijamy gospodarkę smiech2
Zabrali jednym, dali drugim. Ci drudzy nic więcej nie zrobili. Albo nie zaczeli nic robić wcale- rozwineli gospodarkę zarumieniony "a świstak siedzi i zawija je w te sreberka"

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-11-15/morawiecki-gdyby-nie-500-plus-z-polski-wyjechaloby-milion-osob/

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Maja 2018r. 20:29  
Cytuj
Zabiorą transportowcom, będzie na "rolnik+" każdy głos kupiony za pieniądze podatników na wagę złota.

Potem wprowadzą nowe oznaczenia, żeby Eko Grażynki nie kupowały egipskich ziemniaków i zabiorą rolnikom. Dadzą innym a dług rośnie.

Jakie będzie kolejne "plus"?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2018r. 20:48  
Cytuj
Dlug USA też rośnie ale może Francji spada, sprawdzisz? Gospodarka finansowa państw różni się od gospodarowania budżetami domowymi, ekonomiści to wiedzą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 578 579 580 581 582 583 584 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »