NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 584 585 586 587 588 589 590 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 11601
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2018r. 20:28  
Cytuj
Nie.... ty tylko nie miałeś siły....

Moim zdaniem nie miałeś po prostu argumentów.
Popisałeś bzdury i kompletnie nie miałeś pojęcia jak z tego wybrnąć.

Wystarczyło ci na tyle, by określić kogoś bezmyślnie wyznawcą systemu.

A może zacznij myśleć i dostrzegać różne rzeczy? Również te pozytywne?ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2018r. 20:28  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Cze 2018r. 20:45  
Cytuj
Ja z tego nie chce wybrnąć. Mam dość partii. Nie nazywam nikogo tylko mówię że najbardziej dziwni są ci co wyznają ten system i myślą ze inaczej być nie może. A cieszą się że rządzą przeciwnicy tych których nie lubią. Caly czas wszystko idzie z godnie z planem pis nie mozna sie odezwac bo od razu po kod nowoczesna. A ja mam ich wszystkich daleko.
I nawet nie wiesz ze jestes wyznawcą systemu bo cieszyles sie jak pis wygrał. A powinienes dopiero po jakiejś zmianie na lepsze. Mnie nigdy nie cieszy wygrana zadnej partii tylko zmiana jaką stworzyła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Cze 2018r. 06:16  
Cytuj
Masz rację paradoks z wyznawcami trudno dyskutować. Oni nie widzą argumentów. 100 tysięcy nowych urzędników i kolejne podatki. Dobra zmiana umiech Spadek miejsc pracy w sektorze prywatnym i wzrost w publicznym (Dane GUS) no ale zwolennicy partyjniactwa sie cieszą umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11601
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2018r. 07:44  
Cytuj
CYTAT

I nawet nie wiesz ze jestes wyznawcą systemu bo cieszyles sie jak pis wygrał. A powinienes dopiero po jakiejś zmianie na lepsze. Mnie nigdy nie cieszy wygrana zadnej partii tylko zmiana jaką stworzyła.


Na zmiany na lepsze nie trzeba było długo czekać - są jednak tacy, którzy nigdy ich nie zauważą.

Widzę, że zacząłeś wpisywać się w nurt ludzi stygmatyzujących za wszelką cenę każdego, kto otwarcie popiera obecny rząd.

Tak - cieszyłem się, że PiS wygrał - i cieszę się, że rządzą. Nie zgadzam się z wieloma ich działaniami, i chętnie zagłosuję na alternatywę dla nich, jeśli się taka pojawi.

A ja nawet nie popieram demokracji. good (głos idioty nie może być równy głosowi "mędrca")
Zresztą .... żadnego systemu nie popieram. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 11 Cze 2018r. 09:23  
Cytuj
CYTAT
Masz rację paradoks z wyznawcami trudno dyskutować. Oni nie widzą argumentów. 100 tysięcy nowych urzędników i kolejne podatki. Dobra zmiana umiech Spadek miejsc pracy w sektorze prywatnym i wzrost w publicznym (Dane GUS) no ale zwolennicy partyjniactwa sie cieszą umiech



Tak najłatwiej! Więc udowodnij ludziom , którzy nie podzielają "twojego" rozumowania , że nie mają racji. Napisz na podstawie jakich przesłanek twierdzisz że uniwersytet prywatny zawsze będzie lepszy od tego publicznego? W czym Harvard jest lepszy od Oxfordu? Śmiało daj coś z siebie.umiech
Napisz gdzie wyłącznie prywatna służba zdrowia funkcjonuje i jak to działa w praktyce . Najlepiej gdzieś w naszym kręgu kulturowym i cywilizacyjnym , a nie np. w Azji Południowo-Wschodniej. Ale skoro nie ma innych przykładów to przełknę i tamten rejon Azji. smiech2
Dyskutując z liberałami gospodarczymi zawsze podają przykład Tajwanu albo Singapuru ( swoją drogą niezbyt dobry przykład ze względu na strasznie rozbuchany system kar za najdrobniejsze wykroczenia) . Kiedy pytam o jakieś kraje bliżej nas , zawsze kończą temat .." bo z lewactwem nie ma dyskusji.." Tacy to są ci nasi domorośli liberałowie . smiech2


Żadnemu człowiekowi o zdrowych zmysłach nie podoba się ani wzrost podatków ( te są i tak za wysokie ) , ani rozrost biurokracji , która jest i ta zbyt rozrośnięta. Jezeli posiłkujesz się danymi GUS , to wrzuć je. Poprzeglądamy , policzymy i będziemy rozmawiać o konkretach. Ja się nie boję takiej merytorycznej dyskusji , bo wiem że dane o których piszesz w żaden sposób nie deprecjonują obecnego rządu. Rządu , który rzeczywiście jest socjalistyczny i rozdaje na prawo i lewo zamiast oszczędzać. Ale czym innym jest merytoryczna dyskusja na argumenty , a czym innym wypuszczanie kolejnych newsów , które się nigdy nie sprawdzają.


Sorry za ten przydługi post , ale spróbuj Andrzejku merytorycznie przekonać takiego gościa jak ja ( zwolennika społecznej gospodarki rynkowej ) że nie mam racji. Posługując się liczbami , konkretnymi danymi udowodnij że liberalna polityka gospodarcza zawsze i wszędzie przynosi same sukcesy. I czy to prawda że np. w UK pod rządami premier Thatcher doszło mimo liberalnej polityki do recesji?

Spróbuj mnie przekonać konkretnymi danymi że biurokracja w UE nie jest problemem? Czy zdajesz sobie sprawę że na każdą złotówkę , która idzie z Brukseli do Polski ( swoją drogą podobno nie ma nic za darmo) jeden darmozjad biurokrata w Brukseli przejada 20,30 groszy? A potem w Polsce kolejny , który to dzieli kasuje swoją dolę? Jak to wytłumaczysz?

Masz cokolwiek do powiedzenia czy nie dyskutujesz z fanatykami?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Cze 2018r. 17:54  
Cytuj
CYTAT
Masz rację paradoks 100 tysięcy nowych urzędników i kolejne podatki. Dobra zmiana umiech Spadek miejsc pracy w sektorze prywatnym i wzrost w publicznym (Dane GUS)


Nie wiedziałam że Ukraińcy dostali robotę po urzędach. Co za skandal, urzędnicza rodzina nie podniosła alarmu na szturm rodzinnej zagrody przez nieswoich? Organizacje przedsiębiorców nauczają że robotnych ludzi do pracy nie uświadczysz za 2 tys. Mamy niewzruszone zaufanie oparte na doświadczeniu że Andrzejek przytacza fakty zamiast komentarz Faktów po Faktach. A może naszym firmom nie potrzeba ludzi bo nie sprzedają tego co potrafią wyprodukować? W takim przypadku innowacyjne zwolnienia z podatków uzdrowią sytuacje poszkodowanych. Jak to jest tłumaczone przez absolwentów renomowanych uczelni ekonomicznych? Co z tym Ukraińcami, nie pracują obiboki a zakuszają? Przecież to armia ludzi Andrzejku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Cze 2018r. 20:33  
Cytuj
Edzio, cieszę się że mamy takie samo zdanie na temat PiSu. To socjalistyczny rząd, który podnosi już wysokie podatki. Tego sie nie spodziewałem umiech

Nie mam zamiaru nikogo przekonywać w temacie szkolnictwa i służby zdrowia.

Bywałem w szpitalach zarządzanych przez prywatne firmy oraz tzw. państwowe. Komfort jaki zastałem w prywatnych placówkach jest nie do porównania z tym co zobaczyłem i doświadczyłem w państwowych. Jedne jak i drugie placówki utrzymywały się z kontraktów z NFZ. Nic nie płaciłem za pobyt i operacje. Wszystko w ramach kontraktu. Różnica jest na każdym etapie. Traktowanie pacjenta, wyżywienie, czystość. Nawet operacje i zabiegi wykonywane są bez zbędnej zwłoki. Wszystko na korzyść prywatnych placówek. Nie trzeba jechać do Azji. Wystarczy do Rzeszowa.

O szkolnictwie nie będę cię przekonywał bo nie jest to moja rola. Nie mam potrzeby udowadniania niczego, nikomu w tym tobie umiech

Dziś rano ogromnym zaskoczeniem dla mnie była wypowiedź twojego guru. Antoni ma takie samo zdanie w sprawie UE jak ja. Chce unii ale bez biurokracji. On potrafi to ogarnąć a ty niestety nie. Info z PR24 umiech

art2deco, poczytaj dane GUS. Ja tych danych nie opracowuję umiech No ale może GUS kłamie umiech Nie ma tam dobrej zmiany?umiech



smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Obrazek

smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 564
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Cze 2018r. 23:33  
Cytuj
A Tadeusz z jakiej jest partii?

https://youtu.be/h2RNN-TG9Xs

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 302
Dołączył: 7 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2018r. 01:19  
Cytuj
W prywatnych klinikach jest dobrze. Jak oni to robią że zatrudniają tylko specjalistów których usługi NFZ wycenia bardzo dobrze to chyba jest przypadek. Innych procedur nie wyceniają dobrze, chyba już wiem jak to działa.

Szkolnictwa którym dyryguje ekipa naczelnego zarządu ze słusznie minionej epoki nie polecam. Walka z nimi jest jak walka z kastą nadzwyczajnych ludzi prawości i demokracji. Prywatne katolickie/społecznościowe szkoły powinny powstawać wszędzie dla kształcenia przyszłych elit. Nauczyciele sami by sie posortowali. Gowin wolno zmienia a tam wszędzie jest jak w SN. Geniusze i zasłużeni Polacy jak Baumany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2018r. 06:44  
Cytuj
Andrzej nie wprowadzaj innych w błąd.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Cze 2018r. 06:58  
Cytuj
CYTAT
Andrzej nie wprowadzaj innych w błąd.


A w jaki sposób wprowadzam w błąd?

Zumba! to niech te nieprywatne podejrzą w tych prywatnych jak to sie robi i też będą wiedzieli umiech
Zgadzasz sie ze mną, że prywatna szkoła lepsza od publicznej. Edzio bardzo potrzebuje by go przekonać umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Cze 2018r. 08:01  
Cytuj
CYTAT
Edzio, cieszę się że mamy takie samo zdanie na temat PiSu. To socjalistyczny rząd, który podnosi już wysokie podatki. Tego sie nie spodziewałem umiech

Nie mam zamiaru nikogo przekonywać w temacie szkolnictwa i służby zdrowia.

Bywałem w szpitalach zarządzanych przez prywatne firmy oraz tzw. państwowe. Komfort jaki zastałem w prywatnych placówkach jest nie do porównania z tym co zobaczyłem i doświadczyłem w państwowych. Jedne jak i drugie placówki utrzymywały się z kontraktów z NFZ. Nic nie płaciłem za pobyt i operacje. Wszystko w ramach kontraktu. Różnica jest na każdym etapie. Traktowanie pacjenta, wyżywienie, czystość. Nawet operacje i zabiegi wykonywane są bez zbędnej zwłoki. Wszystko na korzyść prywatnych placówek. Nie trzeba jechać do Azji. Wystarczy do Rzeszowa.

O szkolnictwie nie będę cię przekonywał bo nie jest to moja rola. Nie mam potrzeby udowadniania niczego, nikomu w tym tobie umiech

Dziś rano ogromnym zaskoczeniem dla mnie była wypowiedź twojego guru. Antoni ma takie samo zdanie w sprawie UE jak ja. Chce unii ale bez biurokracji. On potrafi to ogarnąć a ty niestety nie. Info z PR24 umiech

art2deco, poczytaj dane GUS. Ja tych danych nie opracowuję umiech No ale może GUS kłamie umiech Nie ma tam dobrej zmiany?umiech




smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Obrazek

smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2



Andrzejku nie ma Unii bez biurokracji . Nie ma czegoś takiego. Jeżeli uważasz inaczej to wyrażasz dziecięcą naiwność. Jeżeli mój guru mówi to samo co ty , to on również wyraża dziecięcą naiwność. Chyba muszę zmienić tego guru , wszak guru to powinien być alfa i omega , a nie jakiś naiwniak.umiech

Wrzuć te dane GUS . Konkrety , porozmawiajmy o konkretach . Jestem na tym forum już ładnych kilka lat. Nie przypominam sobie żebyś w czasach rządów PO-PSL , kiedy przybyło 100 tysięcy stanowisk urzędniczych ( ktoś musi dzielić te pieniądze od wujka Hansa - ale sama Unia jest fajna)krytykował rząd . Czytałem za to całą masę pochlebnych opinii o Ryżym Chu.u i jego następczyni ( ta co miała odwagę walczyć z koncernami farmaceutycznymi- pamiętasz czy mam ci pamięć odświeżyć?). Więc czekam na konkret wrzuć te dane GUS.


Szkoda że nie będziesz udowadniał że szkolnictwo prywatne zawsze jest lepsze niż to publiczne . Tym bardziej że udowodnić taką tezę to bardzo karkołomna sprawa. Wbij sobie w głowę że publiczny brytyjski Oxford nie ustępuje prywatnemu amerykańskiemu Harvardowi. Być może jest to fakt trudny do zaakceptowania , ale tak po prostu jest...umiech

Andrzejku o czym ty do mnie rozmawiasz? Korzystając z usług szpitala prywatnego w ramach NFZ? To jest właśnie ta konkurencja o której pisałem powyżej. To nie jest prywatna służba zdrowia. Wybierasz jako pacjent czy chcesz żeby kolano robił ci magik w Stalowej czy fachowiec w Rudnej i o to właśnie chodzi. Element konkurencji. Gdybyś musiał zapłacić za to z prywatnej kiesy , ciekawe czy byłbyś taki wniebowzięty. Właśnie ta konkurencja z prywatnymi podmiotami sprawi że nasze publiczne szpitale przestaną przypominać relikty PRL. Plus częściowa odpłatność za świadczenia i wszystko będzie jak trzeba. Jeszcze tylko pozostanie oduczyć lekarzy i pielęgniarki od brania łapówek - z tym może być największy problem....smiech2

Jestem zwolennikiem społecznej gospodarki rynkowej . To jest taka mieszanina , po trosze liberalizmu po trosze socjalizmu. Wzorcowy model dla mnie to gospodarka niemiecka i może krajów skandynawskich. Rząd PiS niestety zbyt duży akcent kładzie na ten aspekt socjalny. Zamiast podnosić podatki ( za wyjątkiem częsciowej dopłaty do świadczeń medycznych) powinni je upraszczać i racjonalnie gospodarować tym co jest. Pomijając wszystkie moje zastrzeżenia , muszę jednakowoż przyznać że gospodarczo ten rząd ma najwięcej sukcesów chyba od początku transformacji. Wielu pisze o głupim szczęsciu o koniunkturze , ale to zbyt duże uproszczenie. W każdym razie mam nadzieję że w końcu zacznie się oszczędzanie , a nie wydawanie pieniezy . No i zaczną oniżać podatki .

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2018r. 10:12  
Cytuj

VAT na trumny = 8% , VAT na ubranka dziecięce = 23%



Posłowie PiS właśnie uznali, że wszystko jest OK, gdy podatek VAT na ubranka, buty i wózki dziecięce wynosi 23 proc., a podatek VAT na trumny wynosi jedynie 8 proc. Już podczas pierwszego czytania odrzucili oni bowiem projekt ustawy zgłoszony przez Kukiz’15, który obniżał stawki podatku VAT na odzież, dodatki odzieżowe dla niemowląt oraz obuwie dziecięce z obecnych 23 do 5 proc. Za natychmiastowym odrzuceniem takiej propozycji głosowało aż 220 posłów PiS. Tylko 2 posłów tej formacji było odmiennego zdania.


Obrazek



https://wolnemedia.net/vat-na-trumny-8-vat-na-ubranka-dzieciece-23/



PS. Co by im szkodziło obniżyć ten podatek. Tu dają 300 na start 500+ ale podatku nie zmniejszą. To przekonuje mnie że te wszystkie zasiłki i rozdawnictwa są populistyczne na pokaz i jako zachęta dla mniej myślących aby głosować na nich. Samo już to że na start 300 dostanie kazdy bez progu dochodu.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11601
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2018r. 13:01  
Cytuj
Jestem całkowicie za zlikwidowaniem VAT-u na art. dziecięce.
Może być stopniowo.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Cze 2018r. 13:20  
Cytuj
Ja jestem za zlikwidowaniem VAT w całości. Na drugi dzień po opuszczeniu UE.smiech2

Jest jakiś prawdziwy liberał na tym forum , który mnie poprze?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2018r. 13:20  
Cytuj
Czego oni nie chcą tego zmniejszyć mieli by dobry news o sobie.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 390
Dołączył: 18 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2018r. 14:32  
Cytuj
CYTAT
W prywatnych klinikach jest dobrze. Jak oni to robią że zatrudniają tylko specjalistów których usługi NFZ wycenia bardzo dobrze to chyba jest przypadek. Innych procedur nie wyceniają dobrze, chyba już wiem jak to działa.

Szkolnictwa którym dyryguje ekipa naczelnego zarządu ze słusznie minionej epoki nie polecam. Walka z nimi jest jak walka z kastą nadzwyczajnych ludzi prawości i demokracji. Prywatne katolickie/społecznościowe szkoły powinny powstawać wszędzie dla kształcenia przyszłych elit. Nauczyciele sami by sie posortowali. Gowin wolno zmienia a tam wszędzie jest jak w SN. Geniusze i zasłużeni Polacy jak Baumany.


Zumba, zainteresuj się trochę szkołami katolickimi. Zainteresuj się naszym "katolikiem". Dobrej opinii ta szkoła nie ma. Elit też nie kształci, zostaje znacznie w tyle za dwoma największymi gimnazjami w STW jeśli chodzi o poziom nauczania . Są to opinie nauczycieli ze szkół średnich w STW.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Cze 2018r. 17:26  
Cytuj
Opinie walczących o Gimnazja nauczycieli ZNP Marcinie? Bardzo zmieniłam zdanie o tym kunktatorskim środowisku (wystarczy popatrzeć na ilość nastolatów na paradzie sodomitów) jakie są wyniki ich ideowej preferencji, edukacji i jak są elastyczni tylko w jedną stronę. Ciche zaplecze róbta co chceta. Wszyscy zwracają uwagę na zachodnie szkolnictwo które wpadło w łapy ideowej lewicy która hoduje wyprane mózgi przyszłych wyborców. Szkolnictwo wyższe na uczelniach europejskich, amerykańskich, kanadyjskich to gniazdo lunatyków post modernizmu.

http://forsal.pl/artykuly/892182,dzieci-pierdoly-hodujemy-zombie-ktore-nie-wiedza-kim-sa-i-dokad-zmierzaja.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Cze 2018r. 17:40  
Cytuj
Edzio, Gdybym nie płacił składki ubezpieczeniowej do budżetu to stać by mnie było na ubezpieczenie prywatne. Wtedy to kolano w Rudnej również zoperowałbym sobie z ubezpieczenia. Rożnica taka, że to ja bym zdecydował umiech No ale po co ci to tłumaczyć umiech Wiesz lepiej umiech

Co tam nasi wyznawcy powiedzą o 304 milionach dla Rydzyka? Gliński tuczy Rydzyka umiech Zaoszczędzili na opiekunach niepełnosprawnych to mają umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2018r. 17:57  
Cytuj
Komu jak komu ale Rydzykowi się przecież należą.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2018r. 18:57  
Cytuj
Parlament Unii Europejskiej (około 500 milionów ludzi) zatrudnia 3 lub 4 razy mniej urzędników niż Kongres USA (coś ponad 300 milionów ludzi). Ale to nie jest istotne, problemem Unii jest niewydolność, bezwład i powolność urzędów w stosunku do urzędów USA, i to jest kosztowne dla Unii. Unia jest młodym podmiotem, a w Stanach mechanizmy urzędnicze są w miarę dotarte i sporo lepiej działają co przy większym zatrudnieniu wychodzi im na plusumiech

Andrzej z ubezpieczeniem zdrowotnym nie jest prosta sprawa, zabieg na kolano ok ale przy raku lub przewlekłej chorobie pójdziesz z torbami. Takie ubezpieczenia są w USA i nie wygląda to kolorowo.
Nasz system nie jest najgorszy, ale należy jeszcze sporo go dopracować i dofinansować umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Cze 2018r. 19:40  
Cytuj
CYTAT
Edzio, Gdybym nie płacił składki ubezpieczeniowej do budżetu to stać by mnie było na ubezpieczenie prywatne. Wtedy to kolano w Rudnej również zoperowałbym sobie z ubezpieczenia. Rożnica taka, że to ja bym zdecydował umiech No ale po co ci to tłumaczyć umiech Wiesz lepiej umiech

Co tam nasi wyznawcy powiedzą o 304 milionach dla Rydzyka? Gliński tuczy Rydzyka umiech Zaoszczędzili na opiekunach niepełnosprawnych to mają umiech


Powiedzmy Andrzejku że to co płacisz obecnie pokryłyby koszty ubezpieczenia prywatnego. Aż jestem ciekaw co by za te trzysta parę złotych składki zdrowotnej zaproponował prywatny ubezpieczyciel?umiech

Daję głowę że niewiele. Aleś ty naiwny.

Ten Gliński to w ogóle jakiś oszołom. Jak nie daje kasy na jakąś Idę czy Otwarty Dialog to znowuż na Ojca Rydzyka. Do uwalenia.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Cze 2018r. 20:53  
Cytuj
Artyści są drodzy gdy nie muszą się cenić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Cze 2018r. 21:30  
Cytuj
CYTAT
Parlament Unii Europejskiej (około 500 milionów ludzi) zatrudnia 3 lub 4 razy mniej urzędników niż Kongres USA (coś ponad 300 milionów ludzi). Ale to nie jest istotne, problemem Unii jest niewydolność, bezwład i powolność urzędów w stosunku do urzędów USA, i to jest kosztowne dla Unii. Unia jest młodym podmiotem, a w Stanach mechanizmy urzędnicze są w miarę dotarte i sporo lepiej działają co przy większym zatrudnieniu wychodzi im na plusumiech

Andrzej z ubezpieczeniem zdrowotnym nie jest prosta sprawa, zabieg na kolano ok ale przy raku lub przewlekłej chorobie pójdziesz z torbami. Takie ubezpieczenia są w USA i nie wygląda to kolorowo.
Nasz system nie jest najgorszy, ale należy jeszcze sporo go dopracować i dofinansować umiech


I właśnie za ten bezład i niewydolność trzeba się żegnać z UE. Jakim prawem Timmermans czy inny owczarek niemiecki ma prawo oceniać polskie ustawodawstwo? Kto mu dał mandat? Jak w ogóle wygląda tworzenie Komisji Europejskiej i wybór poszczególnych komisarzy? Przecież to jest zaprzeczenie demokracji. O wyborze szefa KE decyduje Kanclerz Niemiec i Prezydent Francji- taka to demokracja. Dopóki istotą Unii była swoboda przepływu osób i kapitału miało to sens , teraz jest to zbiurokratyzowany moloch - na dodatek z kiepskimi rokowaniami na przyszłość. Adieu!smiech2

Kongres USA to miejsce gdzie decydują się losy świata , w Brukseli decydują się sprawy dopłat dla hodowców bydła/tytoniu i ewentualnie kary dla krajów takich jak Polska i Węgry. Równać Kongres USA z Parlamentem Europejskim to nieporozumienie Bobku.

Co do ubezpieczenia zdrowotnego 100 % racji. Ludzie nawet nie zdają sobie sprawy ile wyniosłaby składka na ubezpieczenie zdrowotne odprowadzana do prywatnego ubezpieczyciela z pełnym pakietem opieki medycznej ( myślą że jak mają grupówkę w PZU za 60 złotych to wystarczy) . Gdyby Andrzejek musiał zapłacić ze 4 tysiące PLN miesięcznie za siebie , żonę i powiedzmy jedno dziecko zapłakałby gorzkimi łzami. A tak naczyta się głupot i całkiem bezrefleksyjnie powiela brednie. umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Cze 2018r. 22:09  
Cytuj
UE opanowało pokolenie rewolucji seksualnej. Ale gdzie nie popatrzymy po Europie, cała ta elita postępu i demokracji inaczej, dostaje palca wyborczego zamiast kartki. Wybory we Włoszech to gwóźdź do trumny. Holandia, Austria, Szwajcaria, Słowenia, ba nawet Niemcy, no i nasz blok. Francja i Anglia jeszcze nie jest gotowa, ale i oni pozazdroszczą szybciej myślącym, tak to już jest z wolnomyślicielami i frustratami :-) Słowianie pierwsi pokazali w Europie że można inaczej, bo mieliśmy świeże doświadczenia od bagnetów i widzieliśmy jak to się ideowo pięknie zaczęło na Zachodzie. W obu przypadkach odrobaczanie jest uciążliwe, długotrwałe i dotyczy całego organizmu ofiary. Bagnety wyszły, rany pozostały a ideologowie od razu przyszli zająć ich miejsce, obiecując rewelacyjne uzdrowienie. Współpracowników nie brakowało, nigdy nie wyjechali chociaż gorąco obiecywali przy każdych wyborach.

Nawet w Szwecji opozycyjna do rządzących tym biednym narodem liberałów od niepamiętnych już czasów, ma niespotykanie wysokie poparcie gwarantujące wejście jako druga siła do Parlamentu :szok: Nawet taki progresywny liberalny beton jak Ontario w Kanadzie, liberałowie wybory przerżnęli sromotnie, tracąc posiadaną bezwzględną większość i utrzymując tylko 7 miejsc w lokalnym parlamencie cool Ludzie mieli po dziurki w nosie zamordyzmu politycznej poprawności i terroru islamskiego w połączeniu z nakazem integrowania się z nachodźcami a nie odwrotnie, co jest sprawdzonym i dobrym zwyczajem.

To co nam tutaj od rana do nocy w mediach i na paradach polskojęzyczni stręczą "pod hasłami EU wartości" w miejsce rugowanych "europejskich wartości" się kończy i umiera na naszych oczach. To już jest koniec, a nawet jeżeli początek to tylko końca cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 584 585 586 587 588 589 590 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »