NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 625 626 627 628 629 630 631 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 31 Sie 2018r. 17:52  
Cytuj
CYTAT
Chcesz to szukaj. Ja nie szukam. Nie wslomniałam ani słowa o oszystwach. Zacytowałam Pawłowicz tylko. Reszte dodałeś sam. I się przed tą dodana resztą zacząłeś tłumaczyć.


On tak ma. Napisze coś potem sie na to powoła i odniesie, a potem uzna to za fakt ogólnie znany umiech


Edzio skoro były takie poważne fałszerstwa wyborcze, dlaczego nikogo nie skazano? Dojna zmiana jest już 3 rok. Na co czekają?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2018r. 17:52  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2018r. 18:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Ale Twój guru 1995r był odpowiedzialny za to zwycięstwo i jako jedyny zadowolony, nie wiesz czy celowo pomijasz umiech


Ależ Bobku , mam kilka osób które uważam za guru. Nasz umiłowany przywódca - Jarosław Kaczyński , niezłomny Antoni Macierewicz i czcigodny ojciec Dyrektor. Słowo każdego z nich jest dla mnie jak jedenaste przykazanie. Musisz doprecyzować o którym guru piszesz?umiech

Tak poza tym z porażki Wałęsy było zadowolone np środowisko GW i sam Michnik. Zanim znienawidził Kaczyńskiego to właśnie w Wałęsie upatrywał największe zagrożenie dla demokracji. Ale to było ponad dwadzieścia lat temu , dziś Lechu jest bohaterem.

Guru jest jeden. Wyborcza popierała Kuronia, później Lecha umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Sie 2018r. 19:59  
Cytuj
Michnik już wtedy głosił prawdę o historycznym kompromisie . Wałęsa przez całą swoją kadencję był przez GW wyśmiewany i opluwany. Michnik nazywał Bolka oszołomem i dyktatorem , który stanowił zagrożenie dla demokracji ( identycznie jak teraz mówi o Kaczyńskim). Linia programowa jego gazety była jednoznacznie anty-wałęsowska. Zwalczając Bolka wzmocnili Kwaśniewskiego. Wałęsa był w rozbracie z Michnikiem i dopiero od kilku lat są w antypisowskim sojuszu. Są wypowiedzi Michnika z tamtych lat i nie jest to wiedza tajemna Bobku. To co ty teraz głosisz to jest wygładzenie historii , nie ma to z prawdą zbyt wiele wspólnego.

A uwierz mi że pochodzę z domu gdzie Wałęsę się wielbiło . Przynajmniej do pewnego momentu . Dziś rodzice którzy go kochali nim gardzą. I ponieważ wyrosłem w przekonaniu o jego zdradzie ideałów Solidarności dorosłe życie tylko mnie w tym utwierdziło

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 31 Sie 2018r. 20:27  
Cytuj
CYTAT



Edzio skoro były takie poważne fałszerstwa wyborcze, dlaczego nikogo nie skazano? Dojna zmiana jest już 3 rok. Na co czekają?


Andrzejku jak następnym razem Kaczyński do mnie zadzwoni to się go zapytam o tą kwestię....umiech

Ludzie niewinni siedzą latami a przestępcy chodzą wolni po ulicach a ten się pyta dlaczego? Bo ten system jest chory i nie działa. Dopóki pijany sędzia czy prokuratur powodujący wypadek nie wylatuje z automatu z zawodu ( że nie wspomnę o gorszych przewinach) to znak że skazanie kogokolwiek w tym kraju nie jest kwestią winy a raczej zasobności portfela. A jak zapewne się domyślasz ludzie ze świecznika mają i środki finansowe i dobrych adwokatów.

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2018r. 23:05  
Cytuj
Edek jestem bardzo zapracowany i nie mam czasu odpisywać na Twe farmazony!!!!
Podobno,, prawo i sprawiedliwość na czele z Twym,,,, politykiem '' '' którego szanujesz czyli Kaczyńskim'' mieli robić porządek z sadownictwem i sprawach podobnych. Gdzie reforma sądownictwa? Gdzie właśnie kary dla sędziego lub prokuratora za swe złe postępowanie?
Kiedy Ty zrozumiesz że wszyscy są zależni od siebie negatywnie jak i POZYTYWNIE. RĘKA RĘKĘ MYJE!!! Przecież to jedna klika!!! Potrzebne są zmiany które spowodują zamknięcie historii z roku 1989-2019 gdzie pan Kaczyński już nie jest potrzebny tak jak i pan Tusk i ich pochodni koledzy. Potrzeba zmian a pis nie jest lekarstwem bo od nich wieje socjalizmem w najgorszym wydaniu. Socjalizm jest dobry gdy gospodarka kraju jest w bardzo dobrej kondycji, gdzie jest praca bez wyzysku i po przepracowanych np. 40 latach jest godziwa emerytura. Teraz co mamy? Widziałeś prognozy emerytur ludzi po 40 roku życia?
Nie będę teraz odpisywał szczegółowo do Twych zarzutów mego posta dawno temu ( w listopadzie się wezmę za Ciebie) i tylko napisze że nie używam wulgaryzmów w domu jak i w pracy.
Czekam na zmiany!! pis ma jeszcze rok aby działać. Jeśli nic nie zrobi to ta partia na czele z Kaczyńskim jest tyle warta co garść piasku....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2018r. 23:39  
Cytuj
Rock wydaje mi się że art i cdn.. pomogą Ci zrozumieć że jest bardzo dobrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2018r. 00:37  
Cytuj
Nie - oni nic nie mogą. Oni tak samo jak ja robią grilla i ponoszą takie same koszty chyba że ktoś im to sponsoruje.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2018r. 09:19  
Cytuj
CYTAT
Michnik już wtedy głosił prawdę o historycznym kompromisie . Wałęsa przez całą swoją kadencję był przez GW wyśmiewany i opluwany. Michnik nazywał Bolka oszołomem i dyktatorem , który stanowił zagrożenie dla demokracji ( identycznie jak teraz mówi o Kaczyńskim). Linia programowa jego gazety była jednoznacznie anty-wałęsowska. Zwalczając Bolka wzmocnili Kwaśniewskiego. Wałęsa był w rozbracie z Michnikiem i dopiero od kilku lat są w antypisowskim sojuszu. Są wypowiedzi Michnika z tamtych lat i nie jest to wiedza tajemna Bobku. To co ty teraz głosisz to jest wygładzenie historii , nie ma to z prawdą zbyt wiele wspólnego.

GW może i trochę faworyzowała Unię Wolności ale na nich stawiała, bo na kogo innego.
CYTAT
A uwierz mi że pochodzę z domu gdzie Wałęsę się wielbiło . Przynajmniej do pewnego momentu . Dziś rodzice którzy go kochali nim gardzą. I ponieważ wyrosłem w przekonaniu o jego zdradzie ideałów Solidarności dorosłe życie tylko mnie w tym utwierdziło

Teraz rozumiem Twoje rozgoryczenie smiech2 tylko nie wiem czym. I jak sprytnie wyślizgałeś się z niewygodnego tematu, a poczytaj dokładniej co wtedy wyrabiał Twój guru umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2018r. 09:38  
Cytuj

Prąd będzie droższy, a pensje niższe

Morawiecki wmawia, że wszystko jest okey.



Szalejące ceny uprawnień do emisji CO2 oraz wieloletni paraliż w/s budowy elektrowni atomowej powodują skokowy wzrost kosztów produkcji prądu w Polsce (+40 proc. r/r). Prezes Urzędu Regulacji Energetyki (URE) stwierdził, że w takiej sytuacji nie wyobraża sobie, aby spółki energetyczne nie wystąpiły o podwyżki taryf dla zwykłych ludzi. Tymczasem premier Morawiecki udaje Greka i twierdzi, że wysokie ceny energii nie wpłyną na konkurencyjność polskiej gospodarki. Dodatkowo zapowiada obniżenie pensji poprzez przymusowe wprowadzenie tzw. pracowniczych planów kapitałowych.

https://wolnemedia.net/prad-bedzie-drozszy-a-pensje-nizsze/



PN cenzuruje nawet szkolne gazetki



Niesłychana aktywność cenzorska Instytut Pamięci Narodowej w Gdańsku dotknęła nawet szkołę nr 3 w Pruszczu Gdańskim. Bezmyślni urzędnicy kazali usunąć zdjęcie generała Świerczewskiego.
Wytłumaczenie IPN-u oczywiście było do bólu przewidywalne: „Trzeba zwracać uwagę, czego uczą się dzieci w szkołach. Taką gablotkę codziennie mijają uczniowie i umieszczenie tutaj takiej postaci jak Karol Świerczewski i to tuż obok Jana Matejki jest nie na miejscu. Brakuje chociażby jakiegoś wyjaśnienia i pokazania kontekstu.

https://wolnemedia.net/ipn-cenzuruje-nawet-szkolne-gazetki/

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2018r. 09:42  
Cytuj

Rząd chce przyjąć imigrantów z Afryki i walczyć z ksenofobią



Poprzednia władza mówiła, że sprowadzi dziesiątki tysięcy imigrantów zgodnie z rozdzielnikiem unijnym, co wzbudziło liczne protesty polskiego społeczeństwa. Obecna władza w kwestii retoryki twierdzi oficjalnie, że imigrantów nie przyjmie, ale rząd PiS, w tajemnicy, podpisał niedawno specjalną proimigrancką deklarację.

Obrazek



To ciekawe, że ani media rządowe ani rzekomo opozycyjne, nie były łaskawe wspomnieć o tym, że 2 maja rząd PiS podpisał pro-imigrancką Deklarację z Marrakeszu. Z grona państw UE odrzuciły ją tylko Węgry, jako fundamentalnie sprzeczną z ich polityką.

Realizacja uzgodnień z Marrakeszu oznacza jedno – nową fala imigracji „inżynierów i lekarzy” z Afryki do Europy. Wspomniana deklaracja zakłada promocję tak zwanej „zrównoważonej narracji” o migracji i uwypuklanie jej pozytywnego rzekomo wkładu w rozwój społeczeństw, a także promocję migracji między Europą a Afryką...

https://wolnemedia.net/rzad-chce-przyjac-imigrantow-z-afryki-i-walczyc-z-ksenofobia/

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2018r. 10:55  
Cytuj
Sukces propagandy umiech Pan Paweł już jest przekonany umiech

Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 301
Dołączył: 25 Lis 2015r.
Skąd: St.W.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2018r. 10:57  
Cytuj
CYTAT
Sukces propagandy umiech Pan Paweł już jest przekonany umiech

Obrazek


Wiedzą na kogo Pan Bóg głosował.

Rozumiem brać w te gierki Rydzyka. Ale żeby do Boga nie mieć szacunku i takie bzdury wypisywać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2018r. 13:52  
Cytuj

Nie tylko związkowcy tankują ze zniżką. Lotos daje rabaty także księżom



Ponad dwa tysiące kart rabatowych przez blisko 13 lat wydał Lotos na mocy umów z diecezjami - poinformowała tvn24bis.pl spółka. Ze zniżek na stacjach tej sieci korzysta również kilkanaście branżowych związków zawodowych zrzeszonych w centralach Forum Związków Zawodowych i NSZZ "Solidarność".

https://tvn24bis.pl/z-kraju,74/nie-tylko-zwiazkowcy-lotos-daje-rabaty-takze-ksiezom,865209.html

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2018r. 07:02  
Cytuj
Klemens-Maria, Instytut Pamięci Narodowej w Gdańsku kazał usunąć zdjęcie generała Świerczewskiego z tablicy zasłużonych dla RP.

Na tablicy bohaterów PRL jest absolutnie właściwe miejsce ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2018r. 07:33  
Cytuj
A teraz dobre miejsce dla Afrykańczyków będzie w Polsce

https://wolnemedia.net/rzad-chce-przyjac-imigrantow-z-afryki-i-walczyc-z-ksenofobia/

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2018r. 08:59  
Cytuj
Ciekawe z tymi imigrantami. Czytałem o tym i jestem zaskoczony, że taka cisza w mediach.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2018r. 16:59  
Cytuj
Wyborcza milczy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2018r. 18:23  
Cytuj
Nie wiem nie czytam. w TVPiS nic nie mówią.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2018r. 19:57  
Cytuj

Morawiecki płakał, jak udzielał kredytów frankowych



Obrazek



strzalka https://wolnemedia.net/morawiecki-plakal-jak-udzielal-czyli-o-mateuszku-i-franku/

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Wrz 2018r. 22:00  
Cytuj
CYTAT
Edek jestem bardzo zapracowany i nie mam czasu odpisywać na Twe farmazony!!!!
Podobno,, prawo i sprawiedliwość na czele z Twym,,,, politykiem '' '' którego szanujesz czyli Kaczyńskim'' mieli robić porządek z sadownictwem i sprawach podobnych. Gdzie reforma sądownictwa? Gdzie właśnie kary dla sędziego lub prokuratora za swe złe postępowanie?
Kiedy Ty zrozumiesz że wszyscy są zależni od siebie negatywnie jak i POZYTYWNIE. RĘKA RĘKĘ MYJE!!! Przecież to jedna klika!!! Potrzebne są zmiany które spowodują zamknięcie historii z roku 1989-2019 gdzie pan Kaczyński już nie jest potrzebny tak jak i pan Tusk i ich pochodni koledzy. Potrzeba zmian a pis nie jest lekarstwem bo od nich wieje socjalizmem w najgorszym wydaniu. Socjalizm jest dobry gdy gospodarka kraju jest w bardzo dobrej kondycji, gdzie jest praca bez wyzysku i po przepracowanych np. 40 latach jest godziwa emerytura. Teraz co mamy? Widziałeś prognozy emerytur ludzi po 40 roku życia?
Nie będę teraz odpisywał szczegółowo do Twych zarzutów mego posta dawno temu ( w listopadzie się wezmę za Ciebie) i tylko napisze że nie używam wulgaryzmów w domu jak i w pracy.
Czekam na zmiany!! pis ma jeszcze rok aby działać. Jeśli nic nie zrobi to ta partia na czele z Kaczyńskim jest tyle warta co garść piasku....


A tak w ogóle to o co ci chodzi? umiech

Czy ja cię namawiam żebyś na PiS głosował?

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Wrz 2018r. 22:14  
Cytuj
CYTAT

GW może i trochę faworyzowała Unię Wolności ale na nich stawiała, bo na kogo innego.


Teraz rozumiem Twoje rozgoryczenie smiech2 tylko nie wiem czym. I jak sprytnie wyślizgałeś się z niewygodnego tematu, a poczytaj dokładniej co wtedy wyrabiał Twój guru umiech


Bobku nie chodzi o to że GW kogoś faworyzowała. Chodzi o te że podczas prezydentury Wałęsy Michnik uważał Bolka za zagrożenie dla demokracji. Dziś klepią się po plecach ale wtedy się nienawidzili. Pogodziła ich jeszcze większa nienawiść przeciwko Kaczyńskiemu.umiech

Wałęsa zdradził ideały Solidarności. Stał się symbolem przemian ale to co wyprawiał później woła o pomstę do nieba. Nie wiem czy Jarosław się cieszył z klęski Bolka , ale nawet jeśli to miał swoje powody. Wszyscy współpracownicy Wałęsy ( może za wyjątkiem Mietka) mieli go serdecznie dość. Zresztą kim był Mietek? To bardzo wiele tłumaczy. Jeżeli Kaczyński miał satysfakcję z wygranej Kwaśniewskiego to nic mi na ten temat nie wiadomo. Dostałem dowód osobisty dopiero w 1998 i nie mogłem wtedy głosować. Pewnie w drugiej turze poparłbym Wałęsę , bo pomijając wszystkie zastrzeżenia na czerwoną świnię sumienie by nie pozwoliło.smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2018r. 06:57  
Cytuj
CYTAT

Morawiecki płakał, jak udzielał kredytów frankowych



Obrazek



strzalka https://wolnemedia.net/morawiecki-plakal-jak-udzielal-czyli-o-mateuszku-i-franku/


A kłamał, że nie udzielał umiech



Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Wrz 2018r. 09:09  
Cytuj
CYTAT

Morawiecki płakał, jak udzielał kredytów frankowych



Obrazek



strzalka https://wolnemedia.net/morawiecki-plakal-jak-udzielal-czyli-o-mateuszku-i-franku/



Żródło : Sputnik.News.com

Co ty Klemens z bezpartyjnych wolnościowców przerzuciłeś się na kopiejki?
Głowna specjalistka PO od mediów społecznościowych ( Anna Mierzyńska)
twierdzi że np Sputnik i Pikio to rosyjska agentura wpływu. Ja tam nie wiem ( nie znam się dla mnie to agentura niekontrolowanej głupoty) ale żeby ci nie narobili koło pióra że się tym parasz. No chyba że zmieniłeś front , a jak pokazuje przykład Morawieckiego i Andrzejka żadne pieniądze nie śmierdzą....umiech



https://twitter.com/Anna_Mierzynska/status/1035046218899054592
uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2018r. 09:19  
Cytuj
Link i tytuł do oficjalnie dostępnej strony w sieci. Art wkleja takiego czegoś mnóstwo.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Wrz 2018r. 09:21  
Cytuj
CYTAT
Link i tytuł do oficjalnie dostępnej strony w sieci. Art wkleja takiego czegoś mnóstwo.



Wszyscy agenci Putina tłumaczą się tak samo!uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 625 626 627 628 629 630 631 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »