NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 659 660 661 662 663 664 665 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Lis 2018r. 09:30  
Cytuj
Edzio wie najlepiej a każdy kto twierdzi inaczej to nieuk i co tam jeszcze Edzio wymyśli umiech Prawo prawem ale praktyka i wiedza ogólna potwierdzona przez nosacza mirka jest najważniejsza umiech


Nie kłopoczę się umiech Potwierdzasz tylko tym tekstem:

CYTAT
Nie kłopocz się Andrzejku. Po następnych wyborach , kiedy pełną pulę zgarnie Koalicja Obywatelska , na pewno powrócą do tego pomysłu. Obniżą nam wszystkim podatki i zaprowadzą dobrobyt i lato które nie ma końca.umiech
Dokończą to co robili przez osiem lat i wszystkim nam nieba uchylą.smiech2


Pokazuje tylko jaki naprawdę masz stosunek do tego co sie w Polsce dzieje umiech

Jak dla mnie zajmujesz to samo miejsce w szeregu co ta forumowa prostytutka madzia i ten nosacz mirek umiech

Rząd jawnie pluje wam w twarz a wy ciszycie sie bo za PO... umiech

Gdzie te statki i stocznie obiecane w Gdańsku?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser


Obrazek
Obrazek

Ulica Dobrej Zmiany w Stalowej Woli.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2018r. 09:30  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 24 Lis 2018r. 12:50  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Edzio trzeba było przyjść umiech A kłamcy większego nie dostrzegasz bo twój blask zajebistości wszystko ci przysłania.

A tak na marginesie, bez tych wycieczek personalnych masz coś więcej do powiedzenia?
Podwyżki fajne. Cieszysz się, że dzięki dobrej zianie będziesz płacił więcej. Żałujesz tylko, że Ziobro nie wstawił swojego człowieka do SN umiech



Dzięki Andrzejku ale już ci pisałem że nie umawiam się z chłopakami.umiech

Nigdy nie byłem fanem Ziobry . Obejrzałem kiedyś "Doktora Żywago" z Omarem Sharifem . Ziobro zawsze mi przypominał tego bolszewika co jeździł pociągiem i walczył z kontrrewolucją. umiech
Minister Sprawiedliwości nie powinien ręcznie sterować sądami i prokuraturą. Po Ziobrze mógłby wrócić Ćwiąkalski albo jeszcze gorszy.umiech

Obrazek

No i weź wygraj z Bolkiem...
Zdjęcia w tak zwanych kabaretkach ni majesz?To by sugerowało iż ta Pani jest.....Wyborczynią PiSu?nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Lis 2018r. 12:55  
Cytuj
Obrazek

KRZYSIU dla prostytutek partyjnych to nienormalne by ktokolwiek żądał przestrzegania konstytucji. To nienormalne by bronic konstytucji. Pisiorstwo miało swój projekt konstytucji ale nawet zdjęli go ze swojej strony internetowej. Wstydzili się?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 24 Lis 2018r. 18:14  
Cytuj
import węgla kamiennego do Polski po trzech kwartałach 2018 roku wyniósł ponad 14 mln ton, wobec 8,2 mln ton w analogicznym okresie 2017 , co oznacza wzrost o ponad 70% Jeśli dynamika wzrostu się utrzyma, to tym roku do Polski może trafić ponad 18 mln ton węgla z zagranicy


https://twitter.com/Piechocinski/status/1065999240630059008

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2018r. 19:52  
Cytuj
Obywatelskie Konstytutki się rozpisały ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lis 2018r. 14:18  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem jak działa system sądowniczy w Niemczech, i nie zamierzam szukać ani tracić na to czasu. Natomiast Twoje argumenty działają na zasadzie "a u was biją murzynów".
Ale jeżeli jest tak jak piszesz to nie widzę problemu aby cały system sądowniczy Niemiec przekopiować do Polski smiech2
Chcesz na siłę udowodnić, że wszyscy są przeciw Polsce.
W Polsce większy bałagan jest przez złe prawo, a to domena władzy ustawodawczej, czyli polityków umiech

Wyobrażasz sobie kolejne wybory powszechne na sędziów TSUE co

Przywódcy państw nominują szefa KE, a Parlament zatwierdza smiech2


Wiem bobku tylko tyle o niemieckim sądownictwie że po pierwsze sami sędziowie cieszą się powszechnym autorytetem , a po drugie pijany sędzia powodujący wypadek samochodowy u nich szuka sobie nowej pracy . U nas musi sobie co najwyżej szukać nowego sądu ( bo trzeba w ramach kary gdzieś go przenieść).. umiech

Nie twierdzę bynajmniej że tylko władza sadownicza jest do bani a wszystkie pozostałe są super. Ale tak jak pisałem już ze sto razy. Mogę zmienić posła czy senatora a co za tym idzie ministra czy premiera. Jako obywatel jeżeli nie jestem zadowolony z pracy miejscowego sądu nie mam żadnego instrumentu by to zmienić. Powtarzam sądy nie chcą żadnej zależności poza pieniędzmi z budżetu , akurat ta zależność im nie przeszkadza.
Rzeczywiście mamy problem biegunki legislacyjnej. Niemniej polskie prawo to w 90% wdrażanie dyrektyw UE. Zatem winnych tej biegunki poszukaj nieco dalej niż czynisz to obecnie.
W pisowskiej ustawie o SN podobało mi się tylko utworzenie iżby dyscyplinarnej. Jeżeli SN potrafił uniewinnić sędziego , który w sposób paskudny zapierd.lił 50 złotych , to znaczy że coś tam nie gra...umiech

A jak widzę sędziego w koszulce Konstytucja to oczyma wyobraźni widzę błazna/pajaca , a nie przedstawiciela elity - po prostu!uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lis 2018r. 14:29  
Cytuj
CYTAT
Edzio wie najlepiej a każdy kto twierdzi inaczej to nieuk i co tam jeszcze Edzio wymyśli umiech Prawo prawem ale praktyka i wiedza ogólna potwierdzona przez nosacza mirka jest najważniejsza umiech


Nie kłopoczę się umiech Potwierdzasz tylko tym tekstem:

CYTAT
Nie kłopocz się Andrzejku. Po następnych wyborach , kiedy pełną pulę zgarnie Koalicja Obywatelska , na pewno powrócą do tego pomysłu. Obniżą nam wszystkim podatki i zaprowadzą dobrobyt i lato które nie ma końca.umiech
Dokończą to co robili przez osiem lat i wszystkim nam nieba uchylą.smiech2


Pokazuje tylko jaki naprawdę masz stosunek do tego co sie w Polsce dzieje umiech

Jak dla mnie zajmujesz to samo miejsce w szeregu co ta forumowa prostytutka madzia i ten nosacz mirek umiech

Rząd jawnie pluje wam w twarz a wy ciszycie sie bo za PO... umiech

Gdzie te statki i stocznie obiecane w Gdańsku?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser


Obrazek
Obrazek

Ulica Dobrej Zmiany w Stalowej Woli.


Andrzejku zaczynasz mnie irytować. A jak dzwoniłeś z ofertą kredytową byłeś taki milutki...umiech

Napiszę to po raz setny: rząd PiS jest marny i mam bardzo dużo uwag do sposobu ich zarządzania państwem. Niemniej wszystkie wskaźniki gospodarcze , zyski spółek skarbu państwa i tak naprawdę w każdej dowolnej dziedzinie jest o niebo lepiej niż było. Co nie znaczy że nie może ( a nawet powinno być) lepiej. Wiem że oglądając TVN i słuchając ekspertów typu Balcerowicz masz zdanie diametralnie odmienne od mojego , ale co ja mogę na to zaradzić?umiech
Powtarzacie frazesy że wzrost PKB to tylko konsumpcja ( żadnych inwestycji) - ćwierkacie z tego samego klucza. A o tym że deficyt sektora finansów publicznych jest sześć razy niższy niż w najlepszych latach poprzedników już nie informujesz.
Reasumując mam w nosie twoje opinie , spływają one po mnie jak po kaczce.uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 25 Lis 2018r. 17:39  
Cytuj
Były oficer WSI zamieszany w aferę SKOK Wołomin zeznał pod przysięgą, że dawał koperty z pieniędzmi Sasinowi i innym politykom PIS umiech
Ciekawe czy beton partyjny, dzbany, nosacze i prostytutki partyjne uznają go za wiarygodnego tak samo jak uznali pośmiertnie Kiszczaka umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2018r. 18:37  
Cytuj
Bezpartyjny wolnościowiec musi jeszcze tego dowieść, bo inaczej to fejk news zdegustowany Można mówić o polexicie, ale tylko mówić w przeciwieństwie do fizycznej obecności sędziów na politycznych protestach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lis 2018r. 19:14  
Cytuj
CYTAT
Były oficer WSI zamieszany w aferę SKOK Wołomin zeznał pod przysięgą, że dawał koperty z pieniędzmi Sasinowi i innym politykom PIS umiech
Ciekawe czy beton partyjny, dzbany, nosacze i prostytutki partyjne uznają go za wiarygodnego tak samo jak uznali pośmiertnie Kiszczaka umiech



Były oficer WSI zamieszany w aferę SKOK Wołomin? Niemożliwe wszak wojskowe służby specjalne były bardzo profesjonalne zanim je Macierewicz zlikwidował...umiech
A poza tym SKOK-i to afera PiS ( Bierecki). Co tam robił gościu z wojskówki? Czemu na ławie oskarżonych nie zasiadł Bierecki?uśmiech

A ten kapitan Piotr Polaszczyk to przypadkiem nie był tym co wyłożył kasę na film o Bolku? I miał takie fajne zdjęcie z Bredzisławem Komorowskim?uśmiech.
To chyba Wajda brał koperty w takim razie....umiech


Gdzie byli bezpartyjni wolnościowcy gdy po sieci hulały zdjęcia ówczesnego prezydenta z aferzystami? Pewnie wtedy była praworządność i nikt się tym nie przejmował.

Andrzejku wstawaj - zesrałeś się!smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lis 2018r. 19:33  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2018r. 19:57  
Cytuj
CYTAT
W pisowskiej ustawie o SN podobało mi się tylko utworzenie iżby dyscyplinarnej. Jeżeli SN potrafił uniewinnić sędziego , który w sposób paskudny zapierd.lił 50 złotych , to znaczy że coś tam nie gra...umiech

W większości zawodów takie izby funkcjonują smiech2
tylko brak wykładni za co wyrzucać umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Lis 2018r. 21:49  
Cytuj
Np za zapierd.lenie 50 złotych na stacji benzynowej...smiech2

Albo za jazdę po pijaku.umiech

Na początek wystarczy...

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lis 2018r. 06:45  
Cytuj
Ależ poruszenie wśród prostytucji partyjnej umiech Nie wierzycie temu funkcjonariuszowi tak jak zaufaliście Kiszczakowi?

CYTAT
Gdzie byli bezpartyjni wolnościowcy gdy po sieci hulały zdjęcia ówczesnego prezydenta z aferzystami? Pewnie wtedy była praworządność i nikt się tym nie przejmował.


Tu i dobrze o tym wiesz umiech Pamiętam jak pisałeś o tej aferze umiech Dlatego dziwę, że teraz tak atakujesz mnie gdy oskarżenia padają na ten nielubiany przez ciebie pis umiech
Gdy oskarżenie pada na kogoś z pis świadek lub oskarżający jest niewiarygodny. Gdy takie oskarżenie pada na stronę przeciwną świadek lub oskarżający nabiera wiarygodności w oczach nawet tych nielubiących pis umiech Nie ma co mówić o dzbanach, nosaczach i prostytutkach umiech
Trzeb być ślepcem by nie widzieć zakłamania i prostytucji umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lis 2018r. 09:00  
Cytuj
Transmisja drzew na darmowej platformie YouTube za 7 milionów złotych? Na pierwszy rzut oka nieprawdopodobne rozwiązanie stało się jednak w państwie PiS faktem. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska wyłożył bowiem olbrzymią dotację na portal pokazujący obrazy z puszczy białowieskiej. Jakby tego było mało, okazuje się, że umieszczonych na darmowej platformie nagrań nikt nie ogląda, ponieważ mają one czasem po 1-2 wyświetlenia, a w najlepszym przypadku około 100. Cała sprawa okazuje się jednak wcale nie być bezsensowna, ponieważ może nikt nie ogląda puszczy, ale “swoi” dostali odpowiednią gażę. Mowa zaś o nie byle kim, ponieważ 7 milionów przytuliła fundacja nikogo innego jak Tomasza Sakiewicza, redaktora naczelnego “Gazety Polskiej Codziennie”.

Funkcyjne prostytutki wpadną w euforię umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Lis 2018r. 09:18  
Cytuj
Andrzejku Kiszczak miał w piwnicy oryginalną teczkę operacyjną ( z własnoręcznymi podpisami) tajnego współpracownika SB Lecha Wałęsy o pseudonimie " Bolek". To nie jest kwestia wiary tylko faktów. Tym bardziej że śledztwo w tej sprawie i ekspertyza grafologiczna Instytutu Sehna było przeprowadzane za Prezesa IPN z nadania PO . Więc akurat jemu nie można było zarzucić politycznego zaangażowania. Wiem że niejaki profesor Widacki znalazł sobie opinie swojego grafologa , ale żeby podważyć opinię Instytutu Sehna trzeba czegoś więcej niż człowiek , który za odpowiednią gratyfikacją zezna że czarne jest białe. Zapytaj się znajomego policjanta , prokuratora albo sędziego o ten instytut ( o jego renomę ) i wtedy pogadamy. Zresztą zaraz po tym jak wdowa po Kiszczaku przyszła z teczką Bolka do IPN ceniony przez ciebie redaktor Sobieniowski z TVN zrobił dla cenionych przez ciebie Faktów reportaż " Jak Wałęsa Bolka pokonał" - czyli nawet jak donosił , to potem się zrehabilitował ...umiech
Dziadki z gorszego sortu , podkarpackie dewianty i pewnie ty sam opowiadacie sobie o TW Balbinie . Robicie to ukradkiem , tak jakbyście się czegoś obawiali , a skoro to sama prawda to czego się boicie?smiech2
Sądy/sędziowie chodzą w koszulkach Konstytucja i dla obrońców praworządności są bardzo wyrozumiali...

W sprawie SKOK Wołomin pisałem tyle że przypisanie tej afery PiS jest wymyślone przez sztabowców z PO ( i właśnie dlatego bezpartyjni wolnosciowcy ciągną temat). Byli żołnierze i funkcjonariusze służb specjalnych od zaranie III RP uczestniczą w każdej aferze , w której zginęły miliony. I to jest problem że przez lata przymykano na to oko , a z człowieka który im wypowiedział wojnę media zrobiły wariata. Z tego co pamiętam ( sprawa wyszła w 2014 albo 2015 ) nie tylko nazwisko Sasina się pojawia w zeznaniach pana kapitana. Bynajmniej nie twierdzę że Sasin jest czysty w tej sprawie ( jak wziął to niech skończy w pudle) , ale wiem że padło dużo więcej , ciekawszych nazwisk . Oczywiście bezpartyjny wolnościowiec ze sztabu PO wyłowił tylko jedno.
Prawie się zdziwiłem.umiech

No i znowu! Andrzejku wstawaj , kolejny raz się zesrałeś!smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Lis 2018r. 09:30  
Cytuj
CYTAT
Transmisja drzew na darmowej platformie YouTube za 7 milionów złotych? Na pierwszy rzut oka nieprawdopodobne rozwiązanie stało się jednak w państwie PiS faktem. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska wyłożył bowiem olbrzymią dotację na portal pokazujący obrazy z puszczy białowieskiej. Jakby tego było mało, okazuje się, że umieszczonych na darmowej platformie nagrań nikt nie ogląda, ponieważ mają one czasem po 1-2 wyświetlenia, a w najlepszym przypadku około 100. Cała sprawa okazuje się jednak wcale nie być bezsensowna, ponieważ może nikt nie ogląda puszczy, ale “swoi” dostali odpowiednią gażę. Mowa zaś o nie byle kim, ponieważ 7 milionów przytuliła fundacja nikogo innego jak Tomasza Sakiewicza, redaktora naczelnego “Gazety Polskiej Codziennie”.

Funkcyjne prostytutki wpadną w euforię umiech


Andrzejku Sakiewicz i bracia Karnowscy ( no i Kurski rzecz jasna) to bezczelni propagandziści na usługach obecnej władzy. Być może ktoś w PiS uznał że trzeba im za tę służalczą postawę podziękować. W przypadku Sakiewicza mnie nic nie zdziwi , PO miała Lisa , ci maja tego gagatka. Ale jeżeli okaże się że po raz tysięczny jest to wymysł sztabowców PO ( kolportowywany przez internetowych rozpylaczy - bezpartyjnych wolnościowców ) będę zmuszony napisać to po raz kolejny:



Andrzejku wstawaj , zesrałeś się!smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Lis 2018r. 11:34  
Cytuj
CYTAT
Np za zapierd.lenie 50 złotych na stacji benzynowej...smiech2

Albo za jazdę po pijaku.umiech

Na początek wystarczy...
Oczywiście nie dotyczy PiSu!Po potrąceniu dwóch rowerzystów nie był w stanie dmuchać/Zęby mu wybiło czy był tak najeba.y?Przytulenie 15 klocków za dwa dni pełnienia obowiązków to luka w przepisach czy już afera?80 klocków za odwołanie na dwa dni należne jako odprawa optymizmem Mnie napawa że fiut co poniedziałek się po kasę nie zgłasza!nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lis 2018r. 11:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Transmisja drzew na darmowej platformie YouTube za 7 milionów złotych? Na pierwszy rzut oka nieprawdopodobne rozwiązanie stało się jednak w państwie PiS faktem. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska wyłożył bowiem olbrzymią dotację na portal pokazujący obrazy z puszczy białowieskiej. Jakby tego było mało, okazuje się, że umieszczonych na darmowej platformie nagrań nikt nie ogląda, ponieważ mają one czasem po 1-2 wyświetlenia, a w najlepszym przypadku około 100. Cała sprawa okazuje się jednak wcale nie być bezsensowna, ponieważ może nikt nie ogląda puszczy, ale “swoi” dostali odpowiednią gażę. Mowa zaś o nie byle kim, ponieważ 7 milionów przytuliła fundacja nikogo innego jak Tomasza Sakiewicza, redaktora naczelnego “Gazety Polskiej Codziennie”.

Funkcyjne prostytutki wpadną w euforię umiech


Andrzejku Sakiewicz i bracia Karnowscy ( no i Kurski rzecz jasna) to bezczelni propagandziści na usługach obecnej władzy. Być może ktoś w PiS uznał że trzeba im za tę służalczą postawę podziękować. W przypadku Sakiewicza mnie nic nie zdziwi , PO miała Lisa , ci maja tego gagatka. Ale jeżeli okaże się że po raz tysięczny jest to wymysł sztabowców PO ( kolportowywany przez internetowych rozpylaczy - bezpartyjnych wolnościowców ) będę zmuszony napisać to po raz kolejny:



Andrzejku wstawaj , zesrałeś się!smiech2


Kolejne potwierdzenie, że PiS i PO w zasadzie co do metod działania niczym się nie różnią umiech

Co ty masz z tym sraniem umiech Jakaś nowa obsesja? Może warto byś rozważył wizytę u lekarza umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2018r. 12:08  
Cytuj
CYTAT
Np za zapierd.lenie 50 złotych na stacji benzynowej...smiech2

Albo za jazdę po pijaku.umiech

Na początek wystarczy...


Zapomniałeś o pendrive-ach czy grubszej aferze w Krakowie...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Lis 2018r. 12:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nie wiem jak działa system sądowniczy w Niemczech, i nie zamierzam szukać ani tracić na to czasu. Natomiast Twoje argumenty działają na zasadzie "a u was biją murzynów".
Ale jeżeli jest tak jak piszesz to nie widzę problemu aby cały system sądowniczy Niemiec przekopiować do Polski smiech2
Chcesz na siłę udowodnić, że wszyscy są przeciw Polsce.
W Polsce większy bałagan jest przez złe prawo, a to domena władzy ustawodawczej, czyli polityków umiech

Wyobrażasz sobie kolejne wybory powszechne na sędziów TSUE co

Przywódcy państw nominują szefa KE, a Parlament zatwierdza smiech2


Wiem bobku tylko tyle o niemieckim sądownictwie że po pierwsze sami sędziowie cieszą się powszechnym autorytetem , a po drugie pijany sędzia powodujący wypadek samochodowy u nich szuka sobie nowej pracy . U nas musi sobie co najwyżej szukać nowego sądu ( bo trzeba w ramach kary gdzieś go przenieść).. umiech

Nie twierdzę bynajmniej że tylko władza sadownicza jest do bani a wszystkie pozostałe są super. Ale tak jak pisałem już ze sto razy. Mogę zmienić posła czy senatora a co za tym idzie ministra czy premiera. Jako obywatel jeżeli nie jestem zadowolony z pracy miejscowego sądu nie mam żadnego instrumentu by to zmienić. Powtarzam sądy nie chcą żadnej zależności poza pieniędzmi z budżetu , akurat ta zależność im nie przeszkadza.
Rzeczywiście mamy problem biegunki legislacyjnej. Niemniej polskie prawo to w 90% wdrażanie dyrektyw UE. Zatem winnych tej biegunki poszukaj nieco dalej niż czynisz to obecnie.
W pisowskiej ustawie o SN podobało mi się tylko utworzenie iżby dyscyplinarnej. Jeżeli SN potrafił uniewinnić sędziego , który w sposób paskudny zapierd.lił 50 złotych , to znaczy że coś tam nie gra...umiech

A jak widzę sędziego w koszulce Konstytucja to oczyma wyobraźni widzę błazna/pajaca , a nie przedstawiciela elity - po prostu!uśmiech
Bo cuż konstytucja znaczy wedłóg pieniaczy?Nie my ją PiS ali więc jest do bani? Ecik a tak po za tym nie wiesz na kogo generał Jaruzelski i generał Kiszczak głosować będą? Potwierdzeniem twych wpływów na wybory posła senatora bądź innej pijawki jest nie jaki kałuża

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lis 2018r. 13:35  
Cytuj
Trochę po terminie tj 11-tym listopada ale temat aktualny.
Pytanie do "prawdziwych patriotów",od człowieka drugiego sortu.jezyk

Chodzi o pieśń -słowa i muzykę napisał Jan Nepomucen Piotr Kraszewski. Wyrosła ona z hymnu Alojzego Felińskiego.

Spiewana obecnie kościołach,tylko z trochę innym tekstem,do dnia dzisiejszego,jako patriotyczno-religijną,a w tamtych czasach na cześć króla Polski,pochodzacą z 1816 r.
Jak wiadomo Księstwo Warszawskie upadło rok wcześniej.Kto więc był wówczas królem Polski?
nie wiem
Była wielokrotnie przekładana na inne języki. Po uzyskaniu niepodległości śpiewano już jako"Ojczyznę wolną pobłogosław Panie"'by w czasach okupacji hitlerowskiej oraz w PRL ponownie powrócić do nieco zmienionej wersji, proszącej o przywrócenie wolności Ojczyźnie:

Pierwotny tekst z 1816 r.:
Boże! Coś Polskę przez tak liczne wieki
Otaczał blaskiem potęgi i chwały
I tarczą swojej zasłaniał opieki
Od nieszczęść, które przywalić ją miały
Przed Twe ołtarze zanosim błaganie,
Naszego Króla zachowaj nam Panie!
Tyś, coś ją potem, tknięty jej upadkiem,
Wspierał walczącą za najświętszą sprawę,
I chcąc świat cały mieć jej męstwa świadkiem,
Wśród samych nieszczęść pomnożył jej sławę
Przed Twe ołtarze…
Ty, coś na koniec nowymi ją cudy
Wskrzesił i sławne z klęsk wzajemnych w boju
Połączył z sobą dwa braterskie ludy,
Pod jedno berło Anioła pokoju:
Przed Twe ołtarze…
Wróć nowej Polsce świetność starożytną
I spraw, niech pod Nim szczęśliwą zostanie
Niech zaprzyjaźnione dwa narody kwitną,
I błogosławią Jego panowanie;
Przed Twe ołtarze…

Obecnie powinno być "Jarka zachowaj nam Panie..."zaklopotany

Kler z Narodem,Naród z torbami...potluczony

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lis 2018r. 16:14  
Cytuj
Uważajcie na fejki cool girl nawet pożytecznym zespołom naukowców mogą się one zdarzać,,, bo wszyscy wiemy że Marksjanie są z Marsa więc to tylko rutynowe stwierdzenie faktu po fakcie.

NASA cały czas szuka wody na Marsie, bo jej zlokalizowanie jest bardzo istotne dla finansowania przyszłych misji załogowych. Tymczasem okazuje się, że sonda Mars Reconnaissance Orbiter dostarczała błędne wyniki związane z wodą na Czerwonej Planecie. Ta prawdopodobnie nie została prawidłowo rozpoznana z użyciem spektrometru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Lis 2018r. 16:14  
Cytuj
CYTAT


Kolejne potwierdzenie, że PiS i PO w zasadzie co do metod działania niczym się nie różnią umiech

Co ty masz z tym sraniem umiech Jakaś nowa obsesja? Może warto byś rozważył wizytę u lekarza umiech



W zasadzie tak. Ale w szczególe już nie...umiech

Ty byś wszystkim zalecał wizytę u lekarza . Spójrz na siebie Andrzejku...umiech

Tak się lubujesz taśmami a o tych gdzie mecenas Koń obiecuje prezesowi banku że przez 5 lat nie będzie wyroku ( pewnie sędzia będzie chorował), który mu chcieli wytoczyć frankowicze nie informujesz. Dziwne , może nie wiedziałeś?
A może znowu się zesrałeś?smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lis 2018r. 16:18  
Cytuj
Jeżeli chodzi o konie Edo, to można się tylko śmiać z tego jednego.

https://www.youtube.com/watch?v=OVR0geqnKlA

Obrazek
Andrzejku, co on ci tam powiedział na ucho?




A tak w ogóle to rozdrabniacie się na jakieś pendrivy gdy mamy setki miliardów przytulonych w VAT nie wiem

Jesteście detalistami?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 659 660 661 662 663 664 665 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »