NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 660 661 662 663 664 665 666 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Lis 2018r. 17:08  
Cytuj
CYTAT
Trochę po terminie tj 11-tym listopada ale temat aktualny.
Pytanie do "prawdziwych patriotów",od człowieka drugiego sortu.jezyk

Chodzi o pieśń -słowa i muzykę napisał Jan Nepomucen Piotr Kraszewski. Wyrosła ona z hymnu Alojzego Felińskiego.

Spiewana obecnie kościołach,tylko z trochę innym tekstem,do dnia dzisiejszego,jako patriotyczno-religijną,a w tamtych czasach na cześć króla Polski,pochodzacą z 1816 r.
Jak wiadomo Księstwo Warszawskie upadło rok wcześniej.Kto więc był wówczas królem Polski?
nie wiem
Była wielokrotnie przekładana na inne języki. Po uzyskaniu niepodległości śpiewano już jako"Ojczyznę wolną pobłogosław Panie"'by w czasach okupacji hitlerowskiej oraz w PRL ponownie powrócić do nieco zmienionej wersji, proszącej o przywrócenie wolności Ojczyźnie:

Pierwotny tekst z 1816 r.:
Boże! Coś Polskę przez tak liczne wieki
Otaczał blaskiem potęgi i chwały
I tarczą swojej zasłaniał opieki
Od nieszczęść, które przywalić ją miały
Przed Twe ołtarze zanosim błaganie,
Naszego Króla zachowaj nam Panie!
Tyś, coś ją potem, tknięty jej upadkiem,
Wspierał walczącą za najświętszą sprawę,
I chcąc świat cały mieć jej męstwa świadkiem,
Wśród samych nieszczęść pomnożył jej sławę
Przed Twe ołtarze…
Ty, coś na koniec nowymi ją cudy
Wskrzesił i sławne z klęsk wzajemnych w boju
Połączył z sobą dwa braterskie ludy,
Pod jedno berło Anioła pokoju:
Przed Twe ołtarze…
Wróć nowej Polsce świetność starożytną
I spraw, niech pod Nim szczęśliwą zostanie
Niech zaprzyjaźnione dwa narody kwitną,
I błogosławią Jego panowanie;
Przed Twe ołtarze…

Obecnie powinno być "Jarka zachowaj nam Panie..."zaklopotany

Kler z Narodem,Naród z torbami...potluczony


Jusek stara parówo jeszcze się tu udzielasz?umiech

Pieśń Boże coś Polskę jeszcze w czasach zaborów ( po lekkiej modyfikacji ) była śpiewana przez naszych rodaków marzących o odzyskaniu niepodległości. Ta pieśń stała się symbolem walki o wolność, bez względu na intencje jej twórców. Zresztą tak samo było za komuny , gdzie tłumy zwykłych obywateli - członków Solidarności ryzykując represje ( SB miała swoich szpicli wszędzie , tak jak wcześniej Ochrana) śpiewało ją uczestnicząc w mszach świętych. Domyślam się że nie przyswoiłeś sobie tego bo z chłopakami w ORMO śpiewaliście inne kawałki.smiech2

W każdym razie razie " go fuck yourself" , jeżeli nie rozumiesz czym jest ta pieśń dla Polaka. Zresztą na demonstracjach KOD-u możecie sobie śpiewać Międzynarodówkę czy co tam tylko chcecie. umiech
Wcześniej na topie był Czarny walc i niejaki Konrad Materna + KOD kapela. Tyle że chłop ma problemy bo handel żywym towarem ( sprzedaż kobiet do europejskich burdeli) jest zagrożony wysokim wymiarem kary. Więc kapela została bez kapelmistrza....smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2018r. 17:08  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 26 Lis 2018r. 17:35  
Cytuj
CYTAT
W zasadzie tak. Ale w szczególe już nie...umiech


Czyli jest podobnie umiech Szczegóły to ideologia w głowach prostytutek umiech

CYTAT
Ty byś wszystkim zalecał wizytę u lekarza . Spójrz na siebie Andrzejku...umiech


Zalecam tobie umiech Patrzę codziennie, nie mam obsesji umiech

CYTAT
Tak się lubujesz taśmami a o tych gdzie mecenas Koń obiecuje prezesowi banku że przez 5 lat nie będzie wyroku ( pewnie sędzia będzie chorował), który mu chcieli wytoczyć frankowicze nie informujesz. Dziwne , może nie wiedziałeś?


Nie słyszałem. Dawno TVPiS nie oglądałem. Słucham PR24 i też nic nie mówili umiech

CYTAT
A może znowu się zesrałeś?smiech2


No idiota umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lis 2018r. 18:04  
Cytuj
Jeżeli chodzi o konie Edo, to można się tylko śmiać z tego jednego.

https://www.youtube.com/watch?v=OVR0geqnKlA

Obrazek
Andrzejku, co on ci tam wykablował na ucho?




A tak w ogóle to rozdrabniacz się na jakieś pendrivy gdy mamy setki miliardów przytulonych w VAT nie wiem Bezpartyjność bezpartyjnością ale tyle przytulania to musi zmęczyć nawet konia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 26 Lis 2018r. 21:13  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
W zasadzie tak. Ale w szczególe już nie...umiech


Czyli jest podobnie umiech Szczegóły to ideologia w głowach prostytutek umiech

CYTAT
Ty byś wszystkim zalecał wizytę u lekarza . Spójrz na siebie Andrzejku...umiech


Zalecam tobie umiech Patrzę codziennie, nie mam obsesji umiech

CYTAT
Tak się lubujesz taśmami a o tych gdzie mecenas Koń obiecuje prezesowi banku że przez 5 lat nie będzie wyroku ( pewnie sędzia będzie chorował), który mu chcieli wytoczyć frankowicze nie informujesz. Dziwne , może nie wiedziałeś?


Nie słyszałem. Dawno TVPiS nie oglądałem. Słucham PR24 i też nic nie mówili umiech

CYTAT
A może znowu się zesrałeś?smiech2


No idiota umiech


Andrzejku jeżeli zobaczysz na parkingu stojące obok siebie dwa bliźniacze modele jakiejś marki samochodu z daleka stwierdzisz że wyglądają tak samo. Ale jak zagadniesz do środka okaże się że w jednym właściciel woził psa a drugi trójkę dzieci. smiech2
To nie jest to samo . Rozumowanie że PiS= PO to uproszczenie sprawy. Jest to hasło nośne , niemniej nieprawdziwe. umiech
Wiem że udając bezpartyjnego wolnościowca czasami musisz niby napluć na swoją mocodawczynię ( PO) jednakowoż na mnie ta ściema nie działa. umiech


Szkoda Andrzejku że tak wybiórczo wybierasz które taśmy są pełne rewelacji , a które są bez znaczenia. Jak rozumiem te puszczane w TVP są do bani ,a te w TVN są bardzo ważne. Sam widzisz że tylko jedna strona sporu politycznego niesie dla ciebie jakieś przesłanie. Cała reszta to tylko ściema. umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 27 Lis 2018r. 06:43  
Cytuj
Możesz się upierać i piać z zachwytu nad tym swoim PiSem ale faktów nie zmienisz. Nie ma różnic między PiS i PO. Możesz udawać nosacza czy dzbana lub po prostu być prostytutką polityczną ale faktów nie zmienisz. Nie ma różnic między PiS i PO.

Co do taśm. Nie rozumiesz, jak zwykle masz problem ze zrozumieniem czytanego tekstu umiech Po prostu nie słyszałem o tych taśmach. Słucham PR24 i nic nie słyszałem, a dziennika TV na TVPiS już dawno nie oglądałem. W Polsacie też nic nie mówili.
Rozwiązałem twoją teorię spisku?


Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lis 2018r. 17:48  
Cytuj
Andrzejku nie ma u mnie żadnego zachwytu nad obecną władzą. Stwierdzam subiektywnie że są mimo swojej marności dziesięć razy lepsi od poprzedników. Pozostaje pytanie jak marna musiała być poprzednia władza skoro ta jawi się jako znacznie sprawniejsza?
I wystarczy porównać zyski SSP , deficyt sektora finansów publicznych czy nawet relację długu publicznego do PKB , żeby nie być gołosłownym. Powtarzam to po raz któryś nie mniej dla ciebie ważniejsze jest co w TVN opowiada Balcerowicz czy jakiś inny ich ekspert. A przypomnę tak na marginesie że Balcerowicz publicznie określił Petru jako " jednego z moich najlepszych uczniów".
Petru to kretyn i to wyjątkowo tępy , kim zatem jest jego mentor?uśmiech

Co do taśm to brandzlujesz się nad jakimiś durnotami , które mają niby uderzać w Morawieckiego a te taśmy to kapiszon odpustowy.
Wybierasz spośród taśm wyłącznie te które mają choćby w najmniejszym stopniu uderzyć w obecny rząd. A przecież te nagrania to miecz obusieczny , pokazujący czarno na białym jak zgniła była elita III RP. Jacy cynicy i prostaki stali na Narodu czele...umiech
Morawieckiemu nogi wyrastają z tej samej gnojowicy i bez taśm wiadomo że to człowiek mocno podejrzanej proweniencji.
Zresztą wszystkie wiadomości wybierasz selektywnie , informujesz głównie o tym co bije w PiS. Niczym nie różnisz się od redaktorów z TVN czy innego Onetu , którzy robią dokładnie to samo. Oni są zadaniowani przez może służby , może obcy kapitał. Kto zadaniuje ciebie Andrzejku?uśmiech

Poszukuj prostytutek bliżej siebie. Lichwiarze , złodzieje , banksterzy , oszuści , złodzieje czy prostytutki to nie moje środowisko bytowe. Ja się z takimi nie zadaję. Czy ty możesz to samo powiedzieć/napisać o sobie?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Lis 2018r. 22:47  
Cytuj

NASZ ODNOWIONY PROJEKT: zostać partią 3 osobową



Ja dodałabym do tego jeszcze kontrolle pozwoleń budowlanych i wszystko by było lux torpeda I mucha nie siada.

Obrazek



MOWA TRAWA


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lis 2018r. 06:46  
Cytuj
Edzio, super że masz takie zdanie o PiSie. Super że wg ciebie są dużo lepsi od poprzedników. Liczę, że ludzie w przyszłości wybiorą takich którzy będą zwyczajnie uczciwi. Nie będzie trzeba ich porównywać i opisywać że są marni ale lepsi umiech
Dalej budujesz tezy na własnej opinii. Opinii niczym nie potwierdzonej umiech

Nie brandzluję się taśmami jak ty i nie traktuję ich wybiórczo umiech Sam pisałeś, że Morawiecki był prezesem banku i nie istotne co wtedy mówił, a pytasz o jakiegoś mecenasa? I ja traktuje wybiórczo?
Piszesz o cynikach? Że byli? A teraz ich nie ma? umiechumiechumiechumiech
Dalej znów własna teza zbudowana na własnej opinii umiechumiechumiech

Kto tobie wyznacza cele i kierunki ? umiechumiechumiech

Obejrzyj film "fabryka trolli" i pomyśl, tak sam od siebie umiech

Ja nie muszę nikogo przekonywać jak ty. Widocznie masz problem ze sobą skoro tak bardzo musisz udowadniać swoją uczciwość i subiektywizm umiechumiech


O lichwiarstwie już ci pisałem. No ale ty wiesz swoje. Może jest coś na rzeczy z tą pedofilią umiech Prostytucję polityczną widać gołym okiem umiech

A tak na marginesie, bardzo emocjonalny ten twój wpis. Widocznie bardzo musisz coś udowodnić, sobie chyba najbardziej umiech Problem z patrzeniem w lustro?


PS. o dyplomacie Adrianie już tylko wspomnę. Wstyd mi gdy słucham takiego marnego prezydenta, który chce być dyplomatą. Szkoda, że umiejętności zero i tylko przynosi szkodę mojemu krajowi.

PS. Afera KNF dla prostytutek to też zapewne kapiszon umiech

Obrazek


No i hit hitów. Kto wie ile kosztuje ropa na giełdach? Jaki ma to wpływ na cenę benzyny i ON na stacjach? Kto pamięta wypowiedzi Jarosława z 2011 roku o cenie paliw i odwadze rządu?
Już tylko prostytutki potrafią wytłumaczyć ten fenomen umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lis 2018r. 14:16  
Cytuj
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lis 2018r. 15:05  
Cytuj
dzięki kruger umiech

Tam jest więcej ciekawych tekstów:
https://galopujacymajor.wordpress.com/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lis 2018r. 16:00  
Cytuj
Krugej i madras nie możecie sobie o tym pogadać na wspólnej grupie na Fejsie , albo podczas spotkania Podkarpackich dewiantów?uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lis 2018r. 16:02  
Cytuj
CYTAT
Edzio, super że masz takie zdanie o PiSie. Super że wg ciebie są dużo lepsi od poprzedników. Liczę, że ludzie w przyszłości wybiorą takich którzy będą zwyczajnie uczciwi. Nie będzie trzeba ich porównywać i opisywać że są marni ale lepsi umiech
Dalej budujesz tezy na własnej opinii. Opinii niczym nie potwierdzonej umiech

Nie brandzluję się taśmami jak ty i nie traktuję ich wybiórczo umiech Sam pisałeś, że Morawiecki był prezesem banku i nie istotne co wtedy mówił, a pytasz o jakiegoś mecenasa? I ja traktuje wybiórczo?
Piszesz o cynikach? Że byli? A teraz ich nie ma? umiechumiechumiechumiech
Dalej znów własna teza zbudowana na własnej opinii umiechumiechumiech

Kto tobie wyznacza cele i kierunki ? umiechumiechumiech

Obejrzyj film "fabryka trolli" i pomyśl, tak sam od siebie umiech

Ja nie muszę nikogo przekonywać jak ty. Widocznie masz problem ze sobą skoro tak bardzo musisz udowadniać swoją uczciwość i subiektywizm umiechumiech


O lichwiarstwie już ci pisałem. No ale ty wiesz swoje. Może jest coś na rzeczy z tą pedofilią umiech Prostytucję polityczną widać gołym okiem umiech

A tak na marginesie, bardzo emocjonalny ten twój wpis. Widocznie bardzo musisz coś udowodnić, sobie chyba najbardziej umiech Problem z patrzeniem w lustro?


PS. o dyplomacie Adrianie już tylko wspomnę. Wstyd mi gdy słucham takiego marnego prezydenta, który chce być dyplomatą. Szkoda, że umiejętności zero i tylko przynosi szkodę mojemu krajowi.

PS. Afera KNF dla prostytutek to też zapewne kapiszon umiech

Obrazek


No i hit hitów. Kto wie ile kosztuje ropa na giełdach? Jaki ma to wpływ na cenę benzyny i ON na stacjach? Kto pamięta wypowiedzi Jarosława z 2011 roku o cenie paliw i odwadze rządu?
Już tylko prostytutki potrafią wytłumaczyć ten fenomen umiech



A co ty Andrzejku wtedy w 2011 roku pisałeś o słowach Kaczyńskiego?umiech
Poszukamy?

Mimo że mnie czasem irytujesz ( częściej śmieszysz) Andrzejku to nie mogę stwierdzić żebym się emocjonował twoją osobą. Mam o tobie od wielu lat określone zdanie i każdy kolejny post tylko mnie utwierdza w przekonaniu że to pierwsze wrażenie było trafnym. umiech

Afera KNF skończyła się tak że tydzień po upublicznieniu taśm obciążających byłego prezesa CBA wyprowadza w kajdankach. A w 2014 kiedy cała Polska słyszała jak Prezes NBP- obiecuje szefowi MSWiA że dodrukuje pieniędzy za wymianę ministra finansów (Szczurek zmienił Rostowskiego) albo szef Kontroli Skarbowej Parafianowicz uspokaja Nowaka że zablokował kontrolę firmy jego żony - żaden z nich nie beknął. Tak to wtedy bywało. Krugejom i innym podkarpackim dewiantom TVN powiedział że tamte rozmowy były przy winku i tak naprawdę o niczym , a obecna afera grozi załamaniem stabilności rynków finansowych. Można ? Można....smiech2

Taka ciekawostka: na koniec rządów PO dług publiczny Polski w relacji do PKB wynosił około 58 %. Teraz wynosi około 48%. Różnica prawie niezauważalna.

https://www.finan(...)-panstwa


Andrzejku wstawaj , zesrałeś się!smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4970
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lis 2018r. 16:50  
Cytuj
EdoZChabzin!
Przecież jeszce nie umrzyłem,kabanosie. good
Kiedyś to zrobię,bo to taki jest cel mojego życia,ale wcześniej musze wypić swój przydział.ok
Czasem mnie nie ma,ale "będę ,nawet gdy mnie już nie będzie".potluczony
To dla innego forumowicza.
demotywatory.pl/10716/WODA-NA-MARSIE

Co do spraw aktualnych,to oglądam"żenuła" z zatrzymaniem palanta którego wtopił Czarnecki.
No cóż,pisuary bronią się atakiem ,aby sprawę zamknąć jak najszybciej.Zanim ludzie zapomną o "pincet plus".Prawdopodobnie zrobią wcześniejsze wybory.Co do ostatnich,samorządowych,na szczęście nie było mnie w kraju i nie musiałem wybierać pomiędzy kupą,gównem czy skisłymi kaczymi jajami.neutralny
Po Nowym Roku,ceny prądu pójdą na łeb,na szyję.Oczywiście wszyscy indywidualni odbiorcy dostać mają zwrot za podwyżki.good
KtoS za to beknie.Kto?Odbiorcy.sciana
W jaki sposób?
Podrożeje prąd dla odbiorców hurtowych-handel ogólnie,czyli np.piekarnie sklepy,lokale ect.),transport m.in. kolej ale też samochodowy,bo idzie w górę cena paliw w tym o te 10 gr.za litr jakiegoś nowego"niepodatku"a od tego VAT i akcyza... okneutralnysciana

OBOWIĄZUJE ZAKAZ WIESZANIA POLITYKÓW ZA JAJA NA LATARNIACH, BEZ WCZEŚNIEJSZEGO UZGODNIENIA Z OPERATOREM SIECI ENERGETYCZNEJ LUB TELEKOMUNIKACYJNEJ.`
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lis 2018r. 17:34  
Cytuj
Ezio, szukaj. Zapewne masz już teorię na podstawie własnych plotek i glutów wysmarkanych z nosa, że byłem za podwyżkami paliwa umiech
Jako prostytutka na krótkiej smyczy nawet nie masz instynktu samozachowawczego, nie widzisz ja władza cię dyma umiech Może stąd te pytania o sranie umiech


CBA i Prokuratura działa wręcz ekspresowo w sprawie CH. Na czas i bez zbędnej zwłoki przeszukała biuro i mieszkanie umiech

Trzeb być prostytutką by nie widzieć, że to większy wałek umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lis 2018r. 17:36  
Cytuj
Nic się martw Jusek , ty stara parówo!umiech

W przyszłym roku są wybory parlamentarne. Musisz tylko kolegów z ORMO namówić żeby poszli głosować! Jak wygra Koalicja Obywatelska i Schetyna zostanie premierem od razu obniżą wszystkie podatki. Mają w tym doświadczenie , bo przez osiem lat swoich rządów tylko usprawniali państwo i obniżali wszelkie daniny. Zatem uzbrój się w cierpliwość i powtarzaj sobie że za rok będzie super. Może nawet uda się kolegom z SB przywrócić emeryturki...umiech

O powrocie praworządności nawet już nie piszę. A jeszcze jak Tusk wygra w 2020 wybory prezydenckie to już prawie będziemy mieć pełnię szczęścia. Prawie bo do ideału zostanie tylko legalizacja małżeństw homoseksualnych i zaprowadzenie niekończącego się lata. Niemniej znając prawdomówność polityków PO trzeba wierzyć że obiecają i zrealizują.smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Lis 2018r. 17:45  
Cytuj
CYTAT
Ezio, szukaj. Zapewne masz już teorię na podstawie własnych plotek i glutów wysmarkanych z nosa, że byłem za podwyżkami paliwa umiech
Jako prostytutka na krótkiej smyczy nawet nie masz instynktu samozachowawczego, nie widzisz ja władza cię dyma umiech Może stąd te pytania o sranie umiech


CBA i Prokuratura działa wręcz ekspresowo w sprawie CH. Na czas i bez zbędnej zwłoki przeszukała biuro i mieszkanie umiech

Trzeb być prostytutką by nie widzieć, że to większy wałek umiech




Dobrze Andrzejku ty zawsze wiesz najlepiej. A nawet jak nie to i tak...smiech2

Kiedy w 2014 roku przeszukano tylko redakcję Wprost. Taka wtedy była demokracja...umiech

W 2011 jeszcze funkcjonowałeś jako zwolennik PO ( taki miałeś przydział z centrali), więc byłeś za tym co Tusk... Skoro rząd nie ma możliwości obniżyć ceny paliw , to co ten karakan pierd.li.umiech

Jak tam dzień zleciał? Uszczęśliwiłeś wielu kredycikiem?uśmiech

I co Andrzejku? Znowu się zesrałeś...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Lis 2018r. 00:57  
Cytuj
A gdzie energia potaniała Andrzejku i dlaczego cool girl Od tego podatku za CO2 boli głowa,,,

A to jest mapa wolności obywatelskich. Cieszy zielony w Skandynawii, Kanadzie, Niemczech i RPA ok Nie wierzcie we wszystko to, co ktoś napisze. Szczególnie gdy płaci Soros.

Obrazek
Najnowszy raport CIVICUS pt. "People Power Under Attack 2018"



Monitor CIVICUS to postępowe narzędzie badawcze, którego celem jest zbieranie i publikowanie wiarygodnych i aktualnych danych na temat stanu swobód obywatelskich we wszystkich krajach świata. Niech zgadnę ze pytali się Nowoczesnych, KOD-u, Rebeliantów RP i Merkel.

CIVICUS has a vision of a global community of active, engaged citizens committed to the creation of a more just and equitable world. Nowy lepszy świat.



Nic to, przynajmniej dowiedzieliśmy się, jaką wrażliwość ma polityk PO Paweł Zalewski. Ogłosił to w studio radia TOK FM, kiedy został zapytany o sprawę połajanki amerykańskiej ambasador, w którym poddaje ona krytyce reakcję polskich władz na reportaż TVN, po ujawnieniu zeznań jednego z zatrzymanych w związku z tzw. urodzinami Hitlera i zdjęć autorów reportażu na tle nazistowskich symboli.

„Czuję się tą sprawą upokorzony. Praworządności w Polsce musi bronić Komisja Europejska i Trybunał Sprawiedliwości, a wolnych mediów – rząd amerykański. Nasze władze nikogo się nie słuchają”.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Lis 2018r. 06:33  
Cytuj
CYTAT



Dobrze Andrzejku ty zawsze wiesz najlepiej. A nawet jak nie to i tak...smiech2

Kiedy w 2014 roku przeszukano tylko redakcję Wprost. Taka wtedy była demokracja...umiech

W 2011 jeszcze funkcjonowałeś jako zwolennik PO ( taki miałeś przydział z centrali), więc byłeś za tym co Tusk... Skoro rząd nie ma możliwości obniżyć ceny paliw , to co ten karakan pierd.li.umiech

Jak tam dzień zleciał? Uszczęśliwiłeś wielu kredycikiem?uśmiech

I co Andrzejku? Znowu się zesrałeś...umiech


Teorie już masz umiech Teraz tylko trzeba by jakaś inna prostytutka potwierdziła i powołasz się na wiedzę ogólną umiech

Teraz w ramach praworządność pozwolono byłemu szefowi KNF przygotować się do przeszukania umiech nie no teraz zdecydowanie jest lepiej umiech

Sprawdziłeś ile kosztowała ropa na giełdach gdy Jarosław żądał odwagi i obniżenia akcyzy? Dzisiaj brakuje tej odwagi ? umiech

A tobie jak zleciał, molestowałeś jakieś dziecko? uśmiech

Idź do lekarza. Na zasrany umysł tylko lekarz może ci pomóc umiechumiech


PS. Import węgla z Rosji rośnie umiech Te dane pewnie Soros finansuje umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2018r. 08:11  
Cytuj
Jestem na razie pod wrażeniem jeśli chodzi o działania w sprawie KNF. Nie przypominam sobie, żeby za rządów PO-PSL jakiś człowiek piastujący wysokie stanowisko z nadania tych partii, został aresztowany...

Zobaczymy co będzie dalej.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Lis 2018r. 09:12  
Cytuj
CYTAT


Teorie już masz umiech Teraz tylko trzeba by jakaś inna prostytutka potwierdziła i powołasz się na wiedzę ogólną umiech

Teraz w ramach praworządność pozwolono byłemu szefowi KNF przygotować się do przeszukania umiech nie no teraz zdecydowanie jest lepiej umiech

Sprawdziłeś ile kosztowała ropa na giełdach gdy Jarosław żądał odwagi i obniżenia akcyzy? Dzisiaj brakuje tej odwagi ? umiech

A tobie jak zleciał, molestowałeś jakieś dziecko? uśmiech

Idź do lekarza. Na zasrany umysł tylko lekarz może ci pomóc umiechumiech


PS. Import węgla z Rosji rośnie umiech Te dane pewnie Soros finansuje umiech



Twoje teorie za to Andrzejku są niepodwarzalne. Tym bardziej że prawie zawsze później znajdują odzwierciedlenie w faktach...umiech

Powtarzam: w 2014 jedynego przeszukania dokonano w siedzibie Wprost. I tak zrobiono to na tyle indolentnie że te taśmy hulają po dziś dzień.smiech2
A przy okazji wyszło na jaw że Sienkiewicz ( jeden z głównych bohaterów afery dostał od ryżego misję jej wyjaśnienia) smiech2 podejrzewał szefów służb specjalnych ( swoich podwładnych de facto).
No i pozakładali podsłuchy szefom CBA i ABW....smiech2
Że o dziennikarzach nie wspomnę ze względu na pamięć o utraconym porządku konstytucyjnym.


http://wybor(...)cji.html


Rozumiem czyli wtedy paliwa mogły być drogie , a dzisiaj to wina Kaczyńskiego? Nie ukrywam że nie jestem zaskoczony...umiech
W każdym razie nie martw , idzie na zniżki - oni nigdy nie kłamią:

https://tvn24(...)405.html

Co ty Andrzejku ja tylko z żoną po Bożemu , wyłącznie na misjonarza.umiech. Obawiam się że jeżeli interesuje cię temat pedofilii to musisz poszukać w sieci. Chociaż obawiam się że takie strony są monitorowane , więc musisz być świadomym ryzyka...umiech

Jak tam kredyciki idą? Chyba nieźle skoro sobie tak te rajdy rowerowe urządzacie z Bananem? Pozdrow tego figlarza , fajnie się razem pedałuje?smiech2

Widzisz kolejny cud PiS. Kopalnie pracują normalnie , górnicy za swoją ciężką pracę dostają wypłaty , interes się kręci , a jeszcze eksportować. Za Tuska kopalnie były nierentowne i trzeba je było zamykać. Górnicy nie muszą strajkować , nikt do nich nie strzela , nie to co w czasach praworządności...umiech

Andrzejku wstawaj , zesrałeś się!uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2018r. 09:37  
Cytuj
Edo nie widziałeś reklam?
Wszystkie firmy lichwiarskie próbują się ratować zmasowaną akcją reklamową pożyczek świątecznych.

Bida u nich aż piszczy.

A w kwestii kopalń... - pomimo faktu, że od czasu jak rządzi PiS polskie kopalnie nie dostają kredytów inwestycyjnych w bankach z niemieckim kapitałem (o jednym banku wiem na 100%), ten rok był rekordowy jeśli chodzi o ilość inwestycji w polskich kopalniach. Masa nowych urządzeń górniczych jak i remonty starych...

W hutnictwie też wrze, pomimo, że cena stali w końcu zaczyna spadać.
Arcelor Mittal wpakował w tym roku miliardy w swoje huty na terenie Polski.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Lis 2018r. 09:42  
Cytuj
Co ty Mirek, Andrzejek to teraz bankowiec pełną gębą. Praca w Providencie to już melodia przeszłości...

Klnę się na wszystkie świętości że kiedyś do mnie dzwonił z Alior albo innego już nie pamiętam) z ofertą kredytową.uśmiech
Jak się przedstawił to myślałem że wybuchnę śmiechem , ale utrzymałem powagę...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Lis 2018r. 09:47  
Cytuj
Andrzejku a może pomyliłem banana-figlarza z jego bratem. Istnieje taka możliwość bo są dosyć podobni...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2018r. 09:48  
Cytuj
Banan do banana bardzo podobny.potluczony
Choć ostatnio jest moda na faszerowanie ich prochami.

Taka nowa odmiana - banan z odlotową zawartością...good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Lis 2018r. 09:55  
Cytuj
Banan był tylko jeden . Temu drugiemu było chyba Brunon ( ksywki rzecz jasna!). W każdym razie jeden z nich jest z Andrzejkiem w stowarzyszeniu bezpartyjnych wolnościowców rodem z miasta Stalowej Woli i nie mogę się rozeznać z którym. Andrzejek i tak się wyprze, że on to nie on...uśmiech

O święta naiwności!umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 660 661 662 663 664 665 666 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »