NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 667 668 669 670 671 672 673 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 14 Gru 2018r. 19:36  
Cytuj
Nie mam zielonego pojęcia ile taka bonifikata wynosi w Stalowej Woli.

Jedyna obniżka o jakiej słyszałem w tym kraju to ta z Warszawy...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2018r. 19:36  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Gru 2018r. 20:38  
Cytuj
Wiceminister kultury Wanda Żwinogrodzka ogłosiła konkurs na bożonarodzeniową kartkę pocztową. Właśnie poznaliśmy jego wyniki :szok:

Obrazek



„Autorami prezentowanych prac są uczniowie szkół plastycznych. Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego jest organizatorem konkursu z nagrodami, ale decyzję o przyznaniu nagród podjęła komisja konkursowa, w skład której weszli artyści ASP:
dr Anna Myczkowska-Szczerska,
dr Kuba Sowiński,
dr hab. prof. Dariusz Vasina

drdrdrhabprof ASP to jeszcze za mało na ujecie tematu narodzenia Jezusa. Gowin kogo ty tam nauczasz?

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Gru 2018r. 11:56  
Cytuj
Szczegóły "obniżki" z Warszawy:


https://www.googl(...)p?espv=1

I to w Der Onet!umiech

Prawie mi szkoda tych biednych głupców z Warszawy....

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Gru 2018r. 14:56  
Cytuj
Węgrzy kupują caracale.
http://next.gazeta.pl/next/7,151003,24280069,wegrzy-kupuja-16-caracali-to-kolejny-etap-modernizacji-ich.html#s=BoxOpCzol6

ciekawe gdzie są zapowiadane przez Macierewicza nasze śmigłowce? umiech
pstryczek w nos od naszego frendosa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Gru 2018r. 18:28  
Cytuj

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Gru 2018r. 10:08  
Cytuj
Antek doskonale wywiązał się z zadania jakim było rozwalenie naszej armii. No ale mamy WOT, nie w zapowiadanej wielości ale coś tam mamy. Mariusz w zasadzie kontynuuje działalność Antka.


Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Gru 2018r. 14:10  
Cytuj
No nie wiem Andrzejku. Ci dwaj ci nie pasują za grudzień 81 , Antek ci nie pasuje za coś innego. Problem raczej leży chyba w tym że chwalisz tych których chwali TVN i ganisz tych których gani TVN. Jak to się dziwnie składa...umiech

Myślę Andrzejku że tyle zła ile rządy PO wyrządziły polskiej armii to Macierewicz przy nich jawi się niczym świety z aureolą. Wiem że dowódcy których wywalił ( w tym gen Różański ) w TVN mówią co innego , niemniej nie jest moją winą że dajesz wiarę tym łajdakom z Wiertniczej.smiech2
Z drugiej strony jak to mówią ciągnie swój do swego...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Gru 2018r. 16:03  
Cytuj
A kogo chwalę. Jakiś cytat? Czy może znów powołujesz się na swoje domysły😄😄.
Skąd pomysł, że chce powrotu PO? Bez takich urojeń twoja narracja traci sens😄 więc piszesz te głupoty😄😄

Zauważyłeś jak twoi idole pokochali UE? Jestes dumny?

Naprawdę nikt nie jest w stanie wymienić tych obniżek podatków, o których mówił Premier?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2018r. 19:05  
Cytuj
CYTAT
A kogo chwalę. Jakiś cytat? Czy może znów powołujesz się na swoje domysły😄😄.
Skąd pomysł, że chce powrotu PO? Bez takich urojeń twoja narracja traci sens😄 więc piszesz te głupoty😄😄

Zauważyłeś jak twoi idole pokochali UE? Jestes dumny?

Naprawdę nikt nie jest w stanie wymienić tych obniżek podatków, o których mówił Premier?


Premier ci powiedział i nie wystarczy??? Szacunku trochę lemingu ty jeden ty. Wyłącz ten TVN

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Gru 2018r. 19:33  
Cytuj
CYTAT
A kogo chwalę. Jakiś cytat? Czy może znów powołujesz się na swoje domysły😄😄.
Skąd pomysł, że chce powrotu PO? Bez takich urojeń twoja narracja traci sens😄 więc piszesz te głupoty😄😄

Zauważyłeś jak twoi idole pokochali UE? Jestes dumny?

Naprawdę nikt nie jest w stanie wymienić tych obniżek podatków, o których mówił Premier?



Przecież wiesz kogo chwalisz. Morawiecki jest do bani , ale za to ryży to jest polityk światowej klasy... Zwłaszcza odkąd poprawił angielski.umiech
Wpisujesz się w narrację TVN bezbłędnie. Zupełnie nie rozumiem czemu jest to dla ciebie powód do wstydu...

Nie podoba mi się to wchodzenie w tyłek Brukseli czytaj Berlina. Czekam aż pojawi się jakaś formacja , która wyprowadzi Polskę z euro-kołchozu. PiS tego nie zrobi i dlatego trzeba ich wymienić na lepszą opcję , o ile się pojawi.umiech
Z drugiej strony te łajdaki z Wiertniczej i obrońcy praworządności ( a zatem twoi mentorzy) bija na alarm że PiS chce opuścić UE. Gdyby tylko tak było , niestety to tak zwany fakt medialny i podany do zawierzenia podkarpackim dewiantom i bezpartyjnym wolnosciowcom. Jest to bzdura tak nieprawdopodobna jak rzekome prowadzenie Macierewicza przez Ruskich ( opisane przez byłego heroinistę- z heroiną jest jak z dopalaczami - zmiany w mózgu są nieodwracalne). W każdym razie o ile dostrzegasz absurdalność tej tezy , to nie wiem czy twoi mocodawcy ze sztabu PO będą zadowoleni? Stąpasz po kruchym lodzie Andrzejku!umiech

Pisałem ci już że jedyne obniżki w tym kraju to te z Warszawy. Developerzy są podobno bardzo zadowoleni...umiech



Diduszki pamięci rapsod żałobny....smiech2

https://m.fac(...)er=false

https://mobil(...)10156545

smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Gru 2018r. 19:53  
Cytuj
Edzio, jakiś cytat z ostatnich 3 może 5 lat wychwalający z mojej strony PO albo Tuska?

Nadal nic o tych obniżkach podatków? Niemożliwe by nikt nic nie zauważył😄😄

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Gru 2018r. 20:00  
Cytuj
Kiedyś mądry człowiek powiedział że półsłówka czasami znaczą więcej niż opasłe tomy...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Gru 2018r. 20:30  
Cytuj
😄😄😄😄 i ty na tej podstawie wymyślasz swoje teorie😄😄😄😄 nie ma to jak głupek kreuje się na mędrca😄😄😄😄

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Gru 2018r. 21:10  
Cytuj
Ja przynajmniej nie muszę wydzwaniać po ludziach i wciskać im promocyjnych kredytów...umiech

Głupków Andrzejku to poszukaj w albumach rodzinnych. Znajdziesz ich tam bez liku.umiech

Wystawiłeś świeczkę w rocznicę Ciamajdanu? Obrońcy praworządności wspominają pana Diduszko, który był pod Sejmem przez pisowskich oprawców usieczon...uśmiech

https://m.fac(...)ource=48

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Gru 2018r. 22:01  
Cytuj
I znów to samo😄😄.

Ten twój link najbardziej pasuje do ciebie. Stawianie tezy na podstawie wybujałej fantazji to twoja domena😄😄😄

A co do głupków nic nie musze szukać. Stale tu jesteś😄😄😄

Co z tymi obniżkami podatków. Ktoś pomoże?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2018r. 22:15  
Cytuj
CYTAT
Ja przynajmniej nie muszę wydzwaniać po ludziach i wciskać im promocyjnych kredytów.


Trolling o wiele bardziej ambitne zajęcie. Wiesz jakie trzeba mieć wykształcenie i doswiadczenie aby taki telefon wykonać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Gru 2018r. 22:52  
Cytuj
CYTAT
I znów to samo😄😄.

Ten twój link najbardziej pasuje do ciebie. Stawianie tezy na podstawie wybujałej fantazji to twoja domena😄😄😄

A co do głupków nic nie musze szukać. Stale tu jesteś😄😄😄

Co z tymi obniżkami podatków. Ktoś pomoże?


Dobrze Andrzejku niech będzie że masz rację! Idę spać , mam nadzieję że jutro nie będę musiał odbierać natarczywych telefonów z propozycją kredytu...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 06:46  
Cytuj
Morawiecki zapowiada mniejsze obciążenie podatkami w przyszłym roku. Tyle że fiskalizm mamy coraz większy
W przyszłym roku dzień wolności podatkowej przypadnie 4 czerwca - mówił w środę z sejmowej mównicy premier, chwaląc się obniżaniem podatków. Byłby to skok o dwa dni do przodu w porównaniu z tegorocznym wynikiem. Tyle tylko, że według wyliczeń Eurostatu przesuwamy się w górę na drabince najwyżej opodatkowanych gospodarek w Europie.


https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/morawiecki-zapowiada-mniejsze-obciazenie,180,0,2423988.html?fbclid=IwAR1yW99KKtMdlNBQbxgYr0IrZrGpNYtnKFMDRgAC-fwrZ0VCndRZbHTG_Wg


Morawiecki Pinokio umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 07:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja przynajmniej nie muszę wydzwaniać po ludziach i wciskać im promocyjnych kredytów.


Trolling o wiele bardziej ambitne zajęcie. Wiesz jakie trzeba mieć wykształcenie i doswiadczenie aby taki telefon wykonać?


IQ powyżej 60?potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 09:50  
Cytuj
CYTAT
Morawiecki zapowiada mniejsze obciążenie podatkami w przyszłym roku. Tyle że fiskalizm mamy coraz większy
W przyszłym roku dzień wolności podatkowej przypadnie 4 czerwca - mówił w środę z sejmowej mównicy premier, chwaląc się obniżaniem podatków. Byłby to skok o dwa dni do przodu w porównaniu z tegorocznym wynikiem. Tyle tylko, że według wyliczeń Eurostatu przesuwamy się w górę na drabince najwyżej opodatkowanych gospodarek w Europie.


https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/morawiecki-zapowiada-mniejsze-obciazenie,180,0,2423988.html?fbclid=IwAR1yW99KKtMdlNBQbxgYr0IrZrGpNYtnKFMDRgAC-fwrZ0VCndRZbHTG_Wg


Morawiecki Pinokio umiech



To nie musi świadczyć o tym że są wyższe podatki. Można tak wnioskować , ale :

… Łączna kwota podatków i wpływów ze składek ubezpieczeń społecznych doszła w 2017 roku do poziomu 697 mld zł, czyli do 35,1 proc. PKB - podaje Eurostat...

-cytat z twojego linku

to że rosną wpływy z VAT świadczy tylko o poprawie ściągalności tego podatku . Nie o jego zwiększeniu.
Tak samo składki z ubezpieczeń społecznych. Dzięki niskiemu bezrobociu wpływa więcej pieniędzy do FUS ( ZUS). Nie chodzi o to że PiS nałożył jakiś dodatkowy podatek kosztów pracy , tylko wzrosły wpływy opłacane przez pracodawców ( właśnie min ze względu na niskie bezrobocie).

Żeby nie było że opowiadam bajki:
https://tvn24(...)017.html

https://www.podat(...)9656.htm

Innymi słowy ten artykuł jest nierzetelny , skoro człowiek o mojej wiedzy ekonomicznej ( powiedzmy przeciętnej ) jest w stanie obalić jego tezy. Szkoda że Andrzejku twój bankowy i analityczny umysł tego nie wychwycił...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 10:09  
Cytuj
Europejskie standardy demokracji , które dla nas są nieosiągalne. Przynajmniej pod rządami zamordystów z PiS...uśmiech

https://twitt(...)84378112

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 11:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Ja przynajmniej nie muszę wydzwaniać po ludziach i wciskać im promocyjnych kredytów.


Trolling o wiele bardziej ambitne zajęcie. Wiesz jakie trzeba mieć wykształcenie i doswiadczenie aby taki telefon wykonać?


IQ powyżej 60?potluczony


Dziś bez demota?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 11:35  
Cytuj
Dziś bez BANana? potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 12:02  
Cytuj
CYTAT
Dziś bez BANana? potluczony


Ale mnie rozgryzłaś

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8427
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 17:57  
Cytuj
CYTAT
To nie musi świadczyć o tym że są wyższe podatki. Można tak wnioskować , ale :

… Łączna kwota podatków i wpływów ze składek ubezpieczeń społecznych doszła w 2017 roku do poziomu 697 mld zł, czyli do 35,1 proc. PKB - podaje Eurostat...

-cytat z twojego linku



Tak umiech Podatki maleją umiech Tylko ciągle nie wiem które umiech

Wymienisz? umiechumiech

CYTAT
to że rosną wpływy z VAT świadczy tylko o poprawie ściągalności tego podatku . Nie o jego zwiększeniu.


Już ustaliliśmy, że ta ściągalność rośnie ale kosmetycznie umiech Ty dalej swoje umiech

CYTAT
Tak samo składki z ubezpieczeń społecznych. Dzięki niskiemu bezrobociu wpływa więcej pieniędzy do FUS ( ZUS). Nie chodzi o to że PiS nałożył jakiś dodatkowy podatek kosztów pracy , tylko wzrosły wpływy opłacane przez pracodawców ( właśnie min ze względu na niskie bezrobocie).


Bezrobocie faktycznie maleje i płace z tego powodu rosną, to prawda umiech


CYTAT
Innymi słowy ten artykuł jest nierzetelny , skoro człowiek o mojej wiedzy ekonomicznej ( powiedzmy przeciętnej ) jest w stanie obalić jego tezy. Szkoda że Andrzejku twój bankowy i analityczny umysł tego nie wychwycił...umiech


Nic nie obaliłeś, próbujesz jak zwykle przekonać siebie i inne dzbany że masz rację umiech

Podatki nie maleją a dochodzą nowe opłaty i podatki.

Miriam chyba o tych IQ 60 pisał do ciebie ale jako typowy wyborca PiS pomylił powyżej z poniżej umiech Nie dziwi mnie, że mają takie poparcie i mogą tak kłamać skoro takie dzbany słuchają )

Edzio, masz tytuł dzbana roku umiech

Obrazek

Dobra zmiana umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 667 668 669 670 671 672 673 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »