NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 668 669 670 671 672 673 674 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 18:53  
Cytuj
Andrzejek domaga się zwolnień z podatków i 2 mln emigrantów do tego. Aż tak wzrosły pensje czy podażą po linii i po ścieżce budżetówki.


Nikt nie zauważył wspaniałej postawy Polaka, też emigranta ale jakże innego z czasów dobrobytu i niskich podatków PO,,,
"Podjąłem decyzję o przyznaniu specjalnej renty rodzinie Pana Bartosza" - poinformował za pośrednictwem Twittera premier Mateusz Morawiecki. Według przekazywanych przez media informacji, Polak próbował powstrzymać napastnika, dzięki czemu udało się zapobiec jego wtargnięciu do klubu muzycznego i masakry podobnej do bestialstwa w paryskim klubie. R.I.P

​​​​​​​

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 18:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 19:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
To nie musi świadczyć o tym że są wyższe podatki. Można tak wnioskować , ale :

… Łączna kwota podatków i wpływów ze składek ubezpieczeń społecznych doszła w 2017 roku do poziomu 697 mld zł, czyli do 35,1 proc. PKB - podaje Eurostat...

-cytat z twojego linku



Tak umiech Podatki maleją umiech Tylko ciągle nie wiem które umiech

Wymienisz? umiechumiech

CYTAT
to że rosną wpływy z VAT świadczy tylko o poprawie ściągalności tego podatku . Nie o jego zwiększeniu.


Już ustaliliśmy, że ta ściągalność rośnie ale kosmetycznie umiech Ty dalej swoje umiech

CYTAT
Tak samo składki z ubezpieczeń społecznych. Dzięki niskiemu bezrobociu wpływa więcej pieniędzy do FUS ( ZUS). Nie chodzi o to że PiS nałożył jakiś dodatkowy podatek kosztów pracy , tylko wzrosły wpływy opłacane przez pracodawców ( właśnie min ze względu na niskie bezrobocie).


Bezrobocie faktycznie maleje i płace z tego powodu rosną, to prawda umiech


CYTAT
Innymi słowy ten artykuł jest nierzetelny , skoro człowiek o mojej wiedzy ekonomicznej ( powiedzmy przeciętnej ) jest w stanie obalić jego tezy. Szkoda że Andrzejku twój bankowy i analityczny umysł tego nie wychwycił...umiech


Nic nie obaliłeś, próbujesz jak zwykle przekonać siebie i inne dzbany że masz rację umiech

Podatki nie maleją a dochodzą nowe opłaty i podatki.

Miriam chyba o tych IQ 60 pisał do ciebie ale jako typowy wyborca PiS pomylił powyżej z poniżej umiech Nie dziwi mnie, że mają takie poparcie i mogą tak kłamać skoro takie dzbany słuchają )

Edzio, masz tytuł dzbana roku umiech

Obrazek

Dobra zmiana umiech




Andrzejku nie pisałem że PiS nie podnosi podatków. Napisałem że wzrost podatków i składek w PKB jest spowodowany :
1) wzrostem ściągalności chociażby VAT
https://www.podat(...)lu=39656

2) wzrostem wpływów do FUS (ZUS) spowodowanym niskim bezrobociem
https://tvn24(...)017.html

Czy linki które podaję są wymyślone , albo chociaż z TVPiS?smiech2

Podam ci taki przykład żebyś mógł mnie poprawić o ile się mylę. Załóżmy że
PKB Polski wyniósł w 2017 1 bilion złotych ( podaję liczbę zaokrągloną żeby twój analityczny i bankowy umysł szybciej złapał mnie na kłamstwie), procentowo kwota podatków i wpływów ze składek ubezpieczeń społecznych wyniosła 32% ( czyli 320 miliardów złotych). W 2018 wzrost PKB wyniósł 5% czyli jest szacowany na 1 bilion 5 miliardów złotych. Tymczasem do budżetu wpłynęło o 8% więcej z podatków i składek ( patrz akapit pierwszy). Czyli suma tych danin wyniosła w 2018 345,6 miliarda złotych. Stanowi to 34,7% PKB. Czyli nawet nie podnosząc podatków ( przy lepszej ich ściągalności) procentowo udział danin będzie rósł procentowo w PKB. O ile będzie wyższy niż wzrost PKB. Czy moje liczenie jest nieprawidłowe? Może jest tu jakiś inny niż Andrzejka bankowy i analityczny umysł , który udowodni że nie mam racji? umiech Prościej się tego wytłumaczyć nie da ,ale małe grubaski w średnim wieku bywają kapryśne...uśmiech



A o obniżkach podatków to najlepiej teraz zasięgnąć info w Warszawie...smiech2

https://www.se.pl(...)scT.html

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 19:51  
Cytuj
Gdybyśmy ich nie nie wspierali to dopiero mielibyśmy dochodzenia we wszystkich artykułach w PE. nie musimy daleko szukać.

"Trybunał Sprawiedliwości UE podtrzymał w ostatecznym orzeczeniu ws. środków tymczasowych swoją decyzję o zawieszeniu przepisów ustawy o Sądzie Najwyższym".

UE wybiera nam swoich sędziów - czy to dobrze Andrzejku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 20:13  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek domaga się zwolnień z podatków i 2 mln emigrantów do tego. Aż tak wzrosły pensje czy podażą po linii i po ścieżce budżetówki.


Nikt nie zauważył wspaniałej postawy Polaka, też emigranta ale jakże innego z czasów dobrobytu i niskich podatków PO,,,
"Podjąłem decyzję o przyznaniu specjalnej renty rodzinie Pana Bartosza" - poinformował za pośrednictwem Twittera premier Mateusz Morawiecki. Według przekazywanych przez media informacji, Polak próbował powstrzymać napastnika, dzięki czemu udało się zapobiec jego wtargnięciu do klubu muzycznego i masakry podobnej do bestialstwa w paryskim klubie. R.I.P

​​​​​​​


Bartosz Niedzielski bo o nim mowa, mieszkał od 20 lat w Strasburgu.

Uprawiasz populizm prostytutko, ten najgorszy bo za pomocą martwego człowieka.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 20:18  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku nie pisałem że PiS nie podnosi podatków. Napisałem że wzrost podatków i składek w PKB jest spowodowany :
1) wzrostem ściągalności chociażby VAT
https://www.podat(...)lu=39656

2) wzrostem wpływów do FUS (ZUS) spowodowanym niskim bezrobociem
https://tvn24(...)017.html

Czy linki które podaję są wymyślone , albo chociaż z TVPiS?smiech2


Piszesz o wzroście wpływów z podatków czy wzroście podatków umiech Czy może nie wiesz o czym mowa bo nie widzisz różnicy?

CYTAT
Podam ci taki przykład żebyś mógł mnie poprawić o ile się mylę. Załóżmy że
PKB Polski wyniósł w 2017 1 bilion złotych ( podaję liczbę zaokrągloną żeby twój analityczny i bankowy umysł szybciej złapał mnie na kłamstwie), procentowo kwota podatków i wpływów ze składek ubezpieczeń społecznych wyniosła 32% ( czyli 320 miliardów złotych). W 2018 wzrost PKB wyniósł 5% czyli jest szacowany na 1 bilion 5 miliardów złotych. Tymczasem do budżetu wpłynęło o 8% więcej z podatków i składek ( patrz akapit pierwszy). Czyli suma tych danin wyniosła w 2018 345,6 miliarda złotych. Stanowi to 34,7% PKB. Czyli nawet nie podnosząc podatków ( przy lepszej ich ściągalności) procentowo udział danin będzie rósł procentowo w PKB. O ile będzie wyższy niż wzrost PKB. Czy moje liczenie jest nieprawidłowe? Może jest tu jakiś inny niż Andrzejka bankowy i analityczny umysł , który udowodni że nie mam racji? umiech Prościej się tego wytłumaczyć nie da ,ale małe grubaski w średnim wieku bywają kapryśne...uśmiech


Jednak, nie masz pojęcia o czym mowa umiech stąd przytyki umiech



CYTAT
A o obniżkach podatków to najlepiej teraz zasięgnąć info w Warszawie...smiech2

https://www.se.pl(...)scT.html


Zajrzyj do lokalnego podwórka umiech Tylko gdzie to twoje podwórko umiech

Rozjaśnij i powiedz, które podatki zostały obniżone. Premier przecież nie kłamie umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 20:20  
Cytuj
Czy to dobrze ze obcy decydują o naszych prawach. Są im tak bliskie ich prywatne Konstytutki ze nie chcą innych.

PS
Był na emigracji, dostrzegasz różnice w postawie Andrzejku, czy się cieszysz z własnego wyboru?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 20:26  
Cytuj
Chodziło mi o rosnące wpływy z podatków Andrzejku. A mógłbyś rozwinąć swoją myśl , ewentualnie skorygować moje wyliczenia żeby czarno na białym udowodnić że nie miałem racji...umiech

Czasem te małe grubasy bywają bardziej kapryśne.uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 20:28  
Cytuj
CYTAT
Nikt nie zauważył wspaniałej postawy Polaka, też emigranta ale jakże innego z czasów dobrobytu i niskich podatków PO,,,


To twój wpis. Lepiej zamilcz i nie rób z siebie już większej qrwy.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 20:33  
Cytuj
CYTAT
Chodziło mi o rosnące wpływy z podatków Andrzejku. A mógłbyś rozwinąć swoją myśl , ewentualnie skorygować moje wyliczenia żeby czarno na białym udowodnić że nie miałem racji...umiech

Czasem te małe grubasy bywają bardziej kapryśne.uśmiech


Jesteś małym grubasem?

Ja pytałem o obniżkę podatków bo nie wiem, które zostały obniżone. Premier o nich mówił umiech Może sie mylił, a może kłamał umiech

Twój wpis był, jak to mówią z dupy i nie w temacie umiech No ale chciałeś coś udowodnić umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 20:52  
Cytuj
Rozumiem , czyli udowodniłeś swoją rację bo napisałeś że mój wpis był z dupy? Bardzo racjonalne podejście...smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 20:57  
Cytuj
CYTAT
Rozumiem , czyli udowodniłeś swoją rację bo napisałeś że mój wpis był z dupy? Bardzo racjonalne podejście...smiech2



Niczego nie musiałem udowadniasz, sam się kompromitujesz umiech

Wymień te obniżki podatków i zakończmy temat umiech


Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 21:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nikt nie zauważył wspaniałej postawy Polaka, też emigranta ale jakże innego z czasów dobrobytu i niskich podatków PO,,,


To twój wpis. Lepiej zamilcz i nie rób z siebie już większej qrwy.


Wyjechał i nie wrócił Andrzejku i potrafił się zachować, nie to co nasze Konstytutki po instruktarzu w Niemczech. Polskojęzyczna rezydentura rządzi i kontroluje sytuacje nieprzerwanie, czasami zdarzają się tymczasowe wpadki na prywatnym folwarku rybko. Zazwyczaj gdy polityka globalna ma na to zapotrzebowanie. Na nikogo obcy nie mogą tak liczyć, jak na własnego wykarmionego rezydenta. Zeby to sparafrazować krótko, kelner cie nie nakarmi za darmo.

Gdy obniżycie podatki to zabierzecie piec stów i wywalicie imigrantów? Kto będzie na was robił za 2 tys? Widzisz szanse na dynamiczny rozwój chwilówek, może dwa razy się pomyliłeś? W UM walczycie jak lwice.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 21:43  
Cytuj
Obrazek

Spójrz co piszą tacy jak ty.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 21:50  
Cytuj
Andrzejku, ja cytuje wypowiedzi przybliżające temporalną rzeczywistość tobie podobnym,,,

Obrazek



PS/
Zaczynasz pychą budzić troskę na forum, skończysz jak el.bolek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 22:04  
Cytuj
A ty też już jesteś pro Unijna?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 22:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Rozumiem , czyli udowodniłeś swoją rację bo napisałeś że mój wpis był z dupy? Bardzo racjonalne podejście...smiech2



Niczego nie musiałem udowadniasz, sam się kompromitujesz umiech

Wymień te obniżki podatków i zakończmy temat umiech


Obrazek



Nie pisałem słowa o obniżce podatków , poza tymi z Warszawy...umiech

W każdym razie Andrzejku to bardzo przykre że nie rozumiesz prostej zależności że suma przychodów z podatków może rosnąć niekoniecznie wskutek ich podnoszenia . Ba dla liberała to powinien być dogmat.smiech2 Zastanawiam się co ty robiłeś tyle lat w Providencie , a teraz w Alior banku skoro nie czaisz prostych obliczeń. Mam nadzieję że nie narobisz sobie w pracy kłopotów wskutek indolencji. Tym bardziej że mimo swoich niedomagań jesteś całkiem sympatycznym małym grubaskiem...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 22:13  
Cytuj
CYTAT
Nie pisałem słowa o obniżce podatków , poza tymi z Warszawy...umiech

W każdym razie Andrzejku to bardzo przykre że nie rozumiesz prostej zależności że suma przychodów z podatków może rosnąć niekoniecznie wskutek ich podnoszenia . Ba dla liberała to powinien być dogmat.smiech2 Zastanawiam się co ty robiłeś tyle lat w Providencie , a teraz w Alior banku skoro nie czaisz prostych obliczeń. Mam nadzieję że nie narobisz sobie w pracy kłopotów wskutek indolencji. Tym bardziej że mimo swoich niedomagań jesteś całkiem sympatycznym małym grubaskiem...umiech


Ja to rozumiem, nie zmienia to faktu że po za wzrostem wpływów z podatku te również rosną. No chyba, że chcesz nam tu wszystkim wmówić, że te są niezmienne a wręcz maleją jak to mówi Mateusz Premier Pinokio umiech

A co do małego grubaska to trochę chybione umiech

No ale kiedy ty nie mijałeś sie z prawdą?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 22:30  
Cytuj
CYTAT
A ty też już jesteś pro Unijna?


Ja jestem za Polską, tam gdzie lepiej dzisiaj czy jutro, miejsce jest jedno, koalicje się zmieniają.

Skąd takie myśli? Nie skorelowałeś przytoczonej wypowiedzi kasty i napomnienia przed pychą?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Gru 2018r. 06:42  
Cytuj
Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Gru 2018r. 08:26  
Cytuj
System poboru opłat viaToll spolonizowany!!
Kiedy Kapsch był operatorem, roczne utrzymanie to ok 250 mln zł.
Obecnie, kiedy państwowe instytucje są operatorem a Kapsch ich podwykonawcą – roczne utrzymanie to ok. 800 mln zł.
Gdzie popłynie różnica czyli 550 mln zł?

info:Money_pl

https://twitter.com/wkrawcz1/status/1074112145909039104
potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3129
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2018r. 12:14  
Cytuj
Socjaliści się bawią w najlepsze.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2018r. 12:21  
Cytuj
Czyli Wenezuela smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8425
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Gru 2018r. 12:39  
Cytuj
Wkleję link z Money.pl dla tego myśliwego Edzia.

Pewnie nie ogarnie tematu i znów będzie wypisywał swoje brednie umiechumiechumiech


Państwo przejęło system viaToll. Będzie trzy razy drożej

Na początku listopada państwo przejęło kontrolę nad systemem viaToll. Miało być taniej i przy większym udziale polskich firm. Będzie kilka razy drożej - i prawie bez udziału polskich firm.


https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/viatoll-furgalski,174,0,2423214.html

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2018r. 12:47  
Cytuj
EdoZChabzin

Imponuje mi Twoja PiSowska, politrukowa, postawa.

Jesteś niczym podręcznikowy przykład partyjniaka z poprzedniego ustroju, bądź politruka w Armii Czerwonej.

Potrafisz pięknie odwracać kota ogonem i wmawiać ludziom, że czarne jest białe (i na odwrót).

Czytam Twoje posty i nie mogę "wyjść z podziwu". Nadawałbyś się idealnie na powiatowego aparatczyka PZPR. Umiałbyś ludziom bezbłędnie wmówić, że podwyżki cen żywności (które były w PRL) - to nie podwyżki, i to dla zdrowia społeczeństwa ("jesz mniej - nie utyjesz - nie będziesz miał cholesterolu - partia o Ciebie dba - dostrzeż to").

Kilka razy (albo kilkadziesiąt) zostałeś zapytany o OBNIŻKĘ PODATKÓW. Skrzętnie unikasz odpowiedzi na pytanie pisząc jakieś brednie o wzroście wpływów z podatku. Sprytnie. Mniej rozgarnięci nie zauważą tej manipulacji.

Wytłumaczę Ci to łopatologicznie.

O obniżce podatków można mówić wtedy, gdy:
1. obniżona zostaje stawka podatkowa:
np. w VAT z 23% na np. 20%, w PIT z 32% na 30% i z 18% na 16%, czy np. w PCC z 2% na 1%.
2. obniżona zostaje podstawa opodatkowania, od której wyliczany jest podatek:
np. w podatku akcyzowym jest to określona ilość produktu akcyzowego (np. 1000 papierosów, 100 l oleju napędowego etc. etc.)

Teraz proszę wypisz mi podatki, w których PiS obniżył: stawkę podatkową bądź podstawę opodatkowania.

Czyli kolokwialnie: który podatek za PiS-u jest niższy do zapłaty.

Czekam.

PS. Nie głosuję na PO i KO gdybyś próbował mi dokleić taką łatkę. Jestem wyborcą Korwina.

CYTAT
Socjaliści się bawią w najlepsze.

W końcu rządzi naszym krajem partia socjalistyczna. A cytując klasyka "Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju!". smiech2

CYTAT
Czyli Wenezuela smiech2

Największemu wrogowi bym tego nie życzył...

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11628
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2018r. 14:28  
Cytuj
Bo nie rozumiesz jego drwin i ironii.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 668 669 670 671 672 673 674 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »