NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 669 670 671 672 673 674 675 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2018r. 16:14  
Cytuj
CYTAT
Bo nie rozumiesz jego drwin i ironii.ok


Miriam ale jak drwi i ironizuje kto inny nie popierający J.K. to już piszesz inaczej.

Po drugie nie wszystko co on pisze to drwiny i ironia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2018r. 16:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11675
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2018r. 16:54  
Cytuj
Taaak.... podróbko
Oprócz czego punkuje wasze zakłamanie i ma z tego niezły ubaw...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Gru 2018r. 17:22  
Cytuj
Tak, szczególnie gdy udowadniał że podatki maleją umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2018r. 17:28  
Cytuj
CYTAT
Czytam Twoje posty i nie mogę "wyjść z podziwu". Nadawałbyś się idealnie na powiatowego aparatczyka PZPR. Umiałbyś ludziom bezbłędnie wmówić, że podwyżki cen żywności (które były w PRL) - to nie podwyżki, i to dla zdrowia społeczeństwa ("jesz mniej - nie utyjesz - nie będziesz miał cholesterolu - partia o Ciebie dba - dostrzeż to").

Czasem Anioł nie miał na nazwisko ? smiech2


CYTAT
Czyli Wenezuela smiech2

CYTAT
Największemu wrogowi bym tego nie życzył...

To niestety nie jest kwestia życzeń umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10535
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Gru 2018r. 18:21  
Cytuj
Budżetówka systematycznie zostaje zasilana podwyżkami, firmy zasilane milionami tańszych imigrantów, drugie dziecko dostaje 500+, pracodawcy ulgami podatkowymi a ich pracownicy w rewanżu podwyżkami.

No powiedz Andrzejku czy było tak dobrze za PO/PSL? Chłopów pościli troche z torbami dzięki ukraińskim dostawom bo się rozbisurmanili na unijnych dotacjach za PSL. Ekonomika kup taniej, przetwórz i sprzedaj drożnej sprawdza się. Musza się dostosować bo Francja będzie walczyła o wielkie dotacje dla ich jeszcze bardziej rozpuszczonych chłopów żeby Macron bis wygrał wybory. A przypomnę że kasta sądownicza i lekarska ma dodatek Unijny za awangardę i wytrwałość w promocji unijnych wartości.

Najgorzej wyszli na wyborach przeciętni Warszawiacy. Dostali darmowy Tramwaj Otwartości i Marsz Równości.

https://www.tysol.pl/zdj/zdjecia_cke/Sondae.jpg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Gru 2018r. 18:22  
Cytuj
CYTAT


Ja to rozumiem, nie zmienia to faktu że po za wzrostem wpływów z podatku te również rosną. No chyba, że chcesz nam tu wszystkim wmówić, że te są niezmienne a wręcz maleją jak to mówi Mateusz Premier Pinokio umiech

A co do małego grubaska to trochę chybione umiech

No ale kiedy ty nie mijałeś sie z prawdą?


Kiedy Andrzejku tłumaczę ci od kilku stron że nawet bez podniesienia podatków , a przy poprawie ściągalności danin - suma wszystkich danin w relacji do PKB wzrośnie ( pod warunkiem że ten wzrost będzie wyższy niż wzrost PKB). Przecież to i proste i oczywiste , nie rozumiesz prostych zależności. Czepiłeś się tych obniżek , o których nie napisałem nawet słowa ( oprócz tych z Warszawy), i cały czas bredzisz. A może zacytuj moje słowa o obniżkach podatku dokonanych przez PiS. Chętnie przeczytam , bo może coś przeoczyłem...smiech2

No dobrze dużo jeździsz rowerem i trochę spalasz , ale szczupły też nie jesteś. Powiedzmy że jesteś małym człowiekiem z nadwagą...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Gru 2018r. 18:37  
Cytuj
CYTAT
Wkleję link z Money.pl dla tego myśliwego Edzia.

Pewnie nie ogarnie tematu i znów będzie wypisywał swoje brednie umiechumiechumiech


Państwo przejęło system viaToll. Będzie trzy razy drożej

Na początku listopada państwo przejęło kontrolę nad systemem viaToll. Miało być taniej i przy większym udziale polskich firm. Będzie kilka razy drożej - i prawie bez udziału polskich firm.


https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/viatoll-furgalski,174,0,2423214.html


Nie wiem czy będzie trzy razy drożej bo tak naprawdę nikt oprócz ciebie tego nie wie Andrzejku. Zawsze kiedy czytam w sieci że coś ma drastycznie podrożeć przypomina mi się ta podwyżka energii nad którą tak długo się brandzlowałeś. Pogadamy za rok jak to będzie funkcjonować. Nie o szacunkach , a o konkretach.
Tymczasem nie spinaj się na zapas Andrzejku , stanowczo zbyt mocno się angażujesz. Rozumiem że dziadki - podkarpackie dewianty wymagają od koalicjanta zaangażowania ale to już przesada...umiech

https://www.rynek(...)325.html

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2018r. 18:40  
Cytuj
CYTAT
Taaak.... podróbko
Oprócz czego punkuje wasze zakłamanie i ma z tego niezły ubaw...


Wasze? Czyli czyje? Może nasze? smiech2
Masz idola Miriam. Nie ma dnia i postu bez jakze merytorycznej dyskusji o Andrzejku i jego lichwiarstwie i telefonie z kredytami. Teraz do warstwy tluszczu sie przyczepił. Podziwiaj mirek podziwiaj powodzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Gru 2018r. 19:01  
Cytuj
CYTAT
EdoZChabzin

Imponuje mi Twoja PiSowska, politrukowa, postawa.

Jesteś niczym podręcznikowy przykład partyjniaka z poprzedniego ustroju, bądź politruka w Armii Czerwonej.

Potrafisz pięknie odwracać kota ogonem i wmawiać ludziom, że czarne jest białe (i na odwrót).

Czytam Twoje posty i nie mogę "wyjść z podziwu". Nadawałbyś się idealnie na powiatowego aparatczyka PZPR. Umiałbyś ludziom bezbłędnie wmówić, że podwyżki cen żywności (które były w PRL) - to nie podwyżki, i to dla zdrowia społeczeństwa ("jesz mniej - nie utyjesz - nie będziesz miał cholesterolu - partia o Ciebie dba - dostrzeż to").

Kilka razy (albo kilkadziesiąt) zostałeś zapytany o OBNIŻKĘ PODATKÓW. Skrzętnie unikasz odpowiedzi na pytanie pisząc jakieś brednie o wzroście wpływów z podatku. Sprytnie. Mniej rozgarnięci nie zauważą tej manipulacji.

Wytłumaczę Ci to łopatologicznie.

O obniżce podatków można mówić wtedy, gdy:
1. obniżona zostaje stawka podatkowa:
np. w VAT z 23% na np. 20%, w PIT z 32% na 30% i z 18% na 16%, czy np. w PCC z 2% na 1%.
2. obniżona zostaje podstawa opodatkowania, od której wyliczany jest podatek:
np. w podatku akcyzowym jest to określona ilość produktu akcyzowego (np. 1000 papierosów, 100 l oleju napędowego etc. etc.)

Teraz proszę wypisz mi podatki, w których PiS obniżył: stawkę podatkową bądź podstawę opodatkowania.

Czyli kolokwialnie: który podatek za PiS-u jest niższy do zapłaty.

Czekam.

PS. Nie głosuję na PO i KO gdybyś próbował mi dokleić taką łatkę. Jestem wyborcą Korwina.

CYTAT
Socjaliści się bawią w najlepsze.

W końcu rządzi naszym krajem partia socjalistyczna. A cytując klasyka "Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju!". smiech2

CYTAT
Czyli Wenezuela smiech2

Największemu wrogowi bym tego nie życzył...



Ch*** czy jak ci tam. Nie wiem czyim jesteś wyborcą , szczerze mówiąc mam to w dupie.umiech To po pierwsze.
Po drugie: nie pisałem słowa że PiS obniżył jakiekolwiek podatki. Skoro tak twierdzisz to zacytuj moje słowa w rzeczonej kwestii.
Po trzecie ch*** doceniam to że próbujesz dokonać mojej oceny - rysu charakterologicznego , niemniej robisz to całkowicie nieudolnie. Czasami rzeczywiście wejdę w spór z Andrzejkiem czy jakimś innym czereśniakiem , ale robię to wyłącznie hobbystycznie. W przypadku Andrzejka głowy bym nie dał , że to tak dla zabicia czasu.
Po piąte i najważniejsze ch*** czy rozumiesz/pojmujesz co tłumaczyłem Andrzejkowi na poprzedniej stronie? Wrzucił link , gdzie jakiś dziennikarzyna na podstawie wzrostu udziału wpływów z podatków i składek na ubezpieczenia społeczne w PKB wysnuł wniosek że jest to wina wyższych podatków. Czy rozumiesz że w przypadku poprawienia ściągalność danin nawet bez ich podnoszenia , wpływy w stosunku do PKB wzrosną? Czy masz takie wyobrażenie czy to przekracza możliwości twojej percepcji? Jak to z tobą jest ch***?smiech2

No i na koniec wisienka na torcie: czy znany ci jest termin krzywa Laffera? Jak to się ma do wzrostu z wpływu z danin? Chyba jeszcze pisiory nie doszli do punktu przełamania?umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Gru 2018r. 19:08  
Cytuj
Ci to dopiero robią jaja . Dali, zabrali a teraz mają znowu dawać:

" target="_blank">https://mobil(...)224448smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11675
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2018r. 19:25  
Cytuj
CYTAT

Masz idola Miriam.


Miałem jakieś 30 lat temu.
Teraz to co najwyżej mogę mówić o autorytetach.
Na przykład Święty Jan Paweł II.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10535
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Gru 2018r. 19:29  
Cytuj
Rafalala wystraszyła się ze Warszawiacy zapakują europosłów PO do tramwaju tolerancji na Paradę Równości zamiast do Brukseli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Gru 2018r. 20:15  
Cytuj
Kolejne super dane umiech
Obrazek

CYTAT
Może to świadczyć o istnieniu specyficznych, krajowych czynników, blokujących zwiększanie nakładów na majątek produkcyjny. Dwa najważniejsze to słabość finansowa małych i średnich firm, które nie radzą sobie z rosnącymi kosztami pracy, oraz podwyższona niepewność regulacyjna.


https://www.pb.pl/w-polsce-drgnelo-na-wegrzech-boom-948517

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10535
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Gru 2018r. 20:38  
Cytuj
Wiesz jak się ta "hossa inwestycyjna" skończyła na Węgrzech po 2009 roku - nawet wodę w kranie kupowali od Niemców i Austriaków. U nas PO tez intensywnie uwłaszczało się, tfu poszukiwało strategicznych inwestorów.

I na Węgrzech i w Polsce oceny inwestycyjne są dobre. W PE mamy złe oceny.

Jestem mile zaskoczona ze nawet ten graf pokazuje jak zdechły tzw. inwestycje za "pieniądze wywiezione w VAT".

Widać? Widać lata dojenia przez Rebeliantów. To były inwestycje na nasz koszt :-) i dla nas jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Gru 2018r. 20:43  
Cytuj
Krugej a obiło ci się o uszy że dług publiczny Węgier wynosi prawie 75% PKB , a w Polsce około 50% PKB?
A obiło ci się o uszy że deficyt sektora finansów publicznych na Węgrzech wynosi około 2,4% PKB , a w Polsce nieco ponad 1%?

Zamieniłbyś się z Węgrami krugej?umiech

Poza tym inwestycje rosną. Poczekaj na drugą kadencję PiS....uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Gru 2018r. 21:14  
Cytuj
Ledwo drgnęły chciałeś napisać. Przy takich inwestycjach spokojnie mogą sobie oni na to pozwolić. Popatrz z jakiego pułapu startowali i ile udało im się zmniejszyć zadłużenie, ale bardzo chętnie zamieniłbym się z Japonią umiech

Czytałeś te nędzna książkę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2018r. 21:47  
Cytuj
Miron to także mój autorytet jest Jan Paweł ||

Edo kiedy cała Europa do nas zjedzie za dobrobytem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Gru 2018r. 21:50  
Cytuj
CYTAT
Ledwo drgnęły chciałeś napisać. Przy takich inwestycjach spokojnie mogą sobie oni na to pozwolić. Popatrz z jakiego pułapu startowali i ile udało im się zmniejszyć zadłużenie, ale bardzo chętnie zamieniłbym się z Japonią umiech

Czytałeś te nędzna książkę?


No nie wiem. A co jak za rok , dwa inwestycje wystrzelą ? Co wtedy?umiech.
Zaczniesz popierać PiS?uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Gru 2018r. 22:03  
Cytuj
CYTAT


Edo kiedy cała Europa do nas zjedzie za dobrobytem?



..."Kiedy słońce wzejdzie na zachodzie i zajdzie na
wschodzie, kiedy wyschną morza, a wiatr będzie przenosił góry jak liście . Wtedy na białej chabecie przybędzie z Brukseli rudy rycerz. Świat zadrży w posadach, a na niebie pojawią się znaki. Rudy rycerz dokona cudu i zrobi z Polski drugą Irlandię. Świat cały trwoga o polski sukces ogarnie , i będą nam zazdrościć wszystkie narody. W ten właśnie sposób zapanuje dobrobyt i lato które nie ma końca...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2018r. 22:08  
Cytuj
Znowu o tuśku. Łe zawiodłam się
A w lecie to są kleszcze, zima fajniejsza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 18 Gru 2018r. 22:24  
Cytuj
Każdy dostaje tylko tyle na ile zasłużył...umiech


Ch*** rozbawiłeś mnie pierwszorzędnie swoim postem. Czy mógłbyś wrzucić moje cytaty o rzekomych obniżkach podatków dokonanych przez PiS , o których podobno pisałem?uśmiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Gru 2018r. 06:31  
Cytuj
CYTAT

Nie wiem czy będzie trzy razy drożej bo tak naprawdę nikt oprócz ciebie tego nie wie Andrzejku. Zawsze kiedy czytam w sieci że coś ma drastycznie podrożeć przypomina mi się ta podwyżka energii nad którą tak długo się brandzlowałeś. Pogadamy za rok jak to będzie funkcjonować. Nie o szacunkach , a o konkretach.
Tymczasem nie spinaj się na zapas Andrzejku , stanowczo zbyt mocno się angażujesz. Rozumiem że dziadki - podkarpackie dewianty wymagają od koalicjanta zaangażowania ale to już przesada...umiech

https://www.rynek(...)325.html


Edzio, rząd zapisał to w budżecie umiech Widocznie takie wydatki przewiduje rząd umiech No ale ty dalej możesz pajacować umiech


Obrazek

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Gru 2018r. 09:29  
Cytuj
Andrzejku a te moje cytaty o obniżkach podatków dokonanych przez PiS masz , czy ci się tylko zdawało że to pisałem?umiech
To chyba jakaś epidemia bo ch*** też to widział...uśmiech

Andrzejku w ustawie budżetowej na bieżący rok , pisiory wpisali deficyt budżetowy na kwotę około 40 miliardów złotych. Dziś wiemy że nie będzie on wyższy niż 15 miliardów złotych ( może nawet mniej). Ty chcesz się wdawać w pyskówki na podstawie szacunków , a ja mówię że poczekajmy na konkrety. Wiem że musisz się sprężać , bo sztab PO płaci i wymaga , ale zawsze zalecam odrobinę rozwagi...smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Gru 2018r. 10:22  
Cytuj
Tylko dla luzaków z dystansem

Gdzie jc robił to co tygryski lubią najbardziej?




W San Escobar

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 19 Gru 2018r. 10:23  
Cytuj
CYTAT
Andrzejku a te moje cytaty o obniżkach podatków dokonanych przez PiS masz , czy ci się tylko zdawało że to pisałem?umiech
To chyba jakaś epidemia bo ch*** też to widział...uśmiech

Andrzejku w ustawie budżetowej na bieżący rok , pisiory wpisali deficyt budżetowy na kwotę około 40 miliardów złotych. Dziś wiemy że nie będzie on wyższy niż 15 miliardów złotych ( może nawet mniej). Ty chcesz się wdawać w pyskówki na podstawie szacunków , a ja mówię że poczekajmy na konkrety. Wiem że musisz się sprężać , bo sztab PO płaci i wymaga , ale zawsze zalecam odrobinę rozwagi...smiech2


Pisałem o podwyżkach podatków to do czego się odnosiłeś?

Budżet to konkret, pyskówki ty uwielbiasz.


Obrazek

co

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 669 670 671 672 673 674 675 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »