NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 733 734 735 736 737 738 739 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 16:14  
Cytuj
Niech się opozycja pomodli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 16:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 16:24  
Cytuj
Niemądry ten nasz prezydent. Zamiast się modlić, żeby przestało padać ogłosił pogotowie przeciwpowodziowe.

Zaprawdę słabej wiary jest nasz prezydent.


@art2deco

"Niech się opozycja pomodli."

nie wiem


Może ten deszcz to kara za zaparcie się Jezusa i Krzyża?


Jezus w Licheniu nadal w worku?


Długo tak jeszcze będzie?

Czy znajdzie się ktoś z jajami i powie tym kolesiom od stawiania pomników pedofilom, że nie może być tak, że Jezusa i Krzyż się chowa do worka, bo Biedroń z kamerą przyjechał?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 23 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 17:22  
Cytuj
RESTYTUCJA WŁASNOŚCI PRYWATNEJ
 
7. (C) W odpowiedzi na pytanie Kaczyński powiedział
„pewne”, że Sejm uchwali ustawę
rekompensata za konfiskaty II wojny światowej i komunistycznej. „The
zostanie przyjęte prawo. Decyzja została już podjęta. To
nie będzie kwestionowany przez nikogo, kto ma wpływ na język polski
Polityka. To tylko kwestia czasu - powiedział Kaczyński
spadek cen akcji, GoP nie byłby w stanie wygenerować
niezbędne środki z prywatyzacji dużych państwowych przedsiębiorstw
przedsiębiorstw, wyjaśnił. Kaczyński zastanawiał się głośno, czy
20% rekompensata przewidziana w obowiązującym prawodawstwie
zostałby uznany za „zadowalającą odpowiedź”. Zauważył to
jako premier słyszał wiele różnych pozycji od zainteresowanych
Grupy żydowskie. Kaczyński powiedział, że lepiej będzie dotrzeć
porozumienie z organizacjami żydowskimi przed przejściem
prawodawstwa, ale przyznał, że takie podejście może zająć
od dwóch do trzech lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 19:06  
Cytuj
CYTAT
@EdoZChabzin

Widzisz Edzio. Tobie się wydaje, że jak się komuś powie, że zginie i się go zamknie w drewnianym budynku, a potem się ten budynek podpali i ten człowiek ucieknie, to nic się nie stało.

Widzisz Edzio. Tobie się wydaje, że jak się zabije drzwi gwoździami, żeby ludzie nie mogli wyjść, ale ktoś z twoich żołnierzy nie jest takim bydlakiem jak ty, to nic się nie stało.

Widzisz Edzio. Tobie się wydaje, że jak się strzela do kobiety, a potem do Jej dziecka to można ten fragment pominąć i dalej opowiadać o wyrokach na kolaborantach i przypadkowych zgonach osób, które nie zdążyły uciec.


Ja mam trochę inaczej.

Kiedy widzę, że ktoś celowo pomija informację, że oddział "Burego" strzelał do kobiet i dzieci i udaje, że nie umie czytać, to ja już nie pytam kolejny raz czy człowiek, który broni "Burego" to idiota i skurw...syn.

Bo ja już znam odpowiedź.

Ale nadal będę z nim rozmawiał, bo to, że ja wiem, nie oznacza, że inni ludzie czytający to forum wiedzą z kim mają do czynienia.


Napisz może dlaczego ludzie "Burego" zastrzelili matkę Józefa Antoniuka i strzelali do 11-letniego dziecka?

Tutaj możesz posłuchać Józefa Antoniuka opowiadającego jak to się stało (od 45:55):

https://www.youtu(...)OWLnClbU


Ja wiem, że "historyk" Leszek Żebrowski wie lepiej niż dzieciak do którego strzelano i którego matkę zamordowano.

Ale może masz odrobinę przyzwoitości?

Czy jesteś z grupy tych "prawdziwych Polaków" dla których dziewczynka miesiącami gwałcona przez księdza to k...a, a 11-letnie dziecko to kolaborant?



Rozumiem szurnięty dziadku że temat "pacyfikacji" wsi Zaleszany mamy załatwiony? Bo widzę że płynnym ruchem dokonałeś skoku i zatrzymałeś się na wsi Zany...smiech2
Otóż w Zanach zdarzyła się taka sytuacja że żołnierze Burego zbliżający się do wsi zostali ostrzelani. Jak zapewne wiesz strzał/strzały w ich kierunku wzmogły krewkość partyzantów NZW. Odpowiedzieli ogniem na ogień i wywiązała się chaotyczna strzelanina po której dokonano spalenia domostw. Strzelanina faktycznie doprowadziła do śmierci 24 osób. Strat żołnierzy Burego nie znamy Nigdy się nie dowiemy co by było gdyby od strony wsi nie zaczęto strzelać? Może to samo co w kolejnej miejscowości "spacyfikowanej" przez żołnierzy Burego Końcowiznie. Tam spalono chaty i nikt nie zginął.
Wszystkie wymienione wsie zostały wzięte na celownik ze względu na swoje powiązania z komuną. Rozkaz Burego był jasny: spalić chaty! To że część ludzi w Zaleszanach ukryła się wewnątrz zabudowań zamiast uciekać do lasu a w Zanach wywiązała się strzelanina nie obciąża w żaden sposób samego Burego. Wydał rozkazy swoim podkomendnym i oni przystąpili do realizacji. Wyszło jak wyszło , śmierć każdego z tych ludzi to dramat dla ich rodzin. To coś co w normalnych warunkach nigdy nie powinno się zdarzyć. Niemniej się wydarzyło bo to nie były normalne warunki ani normalny świat.
Jeżeli masz stary dziadygo informacje że Bury bądź własnoręcznie bądź rozkazem przyczynił się do śmierci tych ludzi to możesz to wrzucić i do tego ewentualnie mogę się odnieść. To wszystko co wypisujesz to jest tak jednostronny przekaz że od razu widać jaka jest twoja ulubiona stacja telewizyjna. umiech

Przeanalizuj o ile w twoim wieku to możliwe liczbę mieszkańców tych miejscowości "spacyfikowanych" przez żołnierzy Burego oraz liczbę zabitych i rannych a następnie zestaw to chociażby z prawdziwa pacyfikacją którą urządzili w Hucie Pieniackiej SS i UPA. Kiedy ustalisz podstawowe informacje wtedy napisz jakiś konkret i możemy dywagować. Póki co marnujesz mój cenny czas stary pierdzielu...umiech

Bury świętym nie był mimo wszystko w jakimś stopniu ponosi odpowiedzialność za swoich podwładnych. Wiem natomiast że nie był mordercą chociaż chciano go nim uczynić. Przede wszystkim walczył o to żeby Polacy i katolicy ( wtedy to były synonimy) na tamtym trudnym czuli się w miarę bezpiecznie. I za to należy mu się dobre słowo. A jego przewiny niech zważy Stwórca i niech on wyda werdykt....
Gdybym ja był sędzią w jego sprawie uznałbym go winnym nieumyślnego doprowadzenia do śmierci i odstąpił od wymierzenia kary...

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 19:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
@EdoZChabzin

Widzisz Edzio. Tobie się wydaje, że jak się komuś powie, że zginie i się go zamknie w drewnianym budynku, a potem się ten budynek podpali i ten człowiek ucieknie, to nic się nie stało.

Widzisz Edzio. Tobie się wydaje, że jak się zabije drzwi gwoździami, żeby ludzie nie mogli wyjść, ale ktoś z twoich żołnierzy nie jest takim bydlakiem jak ty, to nic się nie stało.

Widzisz Edzio. Tobie się wydaje, że jak się strzela do kobiety, a potem do Jej dziecka to można ten fragment pominąć i dalej opowiadać o wyrokach na kolaborantach i przypadkowych zgonach osób, które nie zdążyły uciec.


Ja mam trochę inaczej.

Kiedy widzę, że ktoś celowo pomija informację, że oddział "Burego" strzelał do kobiet i dzieci i udaje, że nie umie czytać, to ja już nie pytam kolejny raz czy człowiek, który broni "Burego" to idiota i skurw...syn.

Bo ja już znam odpowiedź.

Ale nadal będę z nim rozmawiał, bo to, że ja wiem, nie oznacza, że inni ludzie czytający to forum wiedzą z kim mają do czynienia.


Napisz może dlaczego ludzie "Burego" zastrzelili matkę Józefa Antoniuka i strzelali do 11-letniego dziecka?

Tutaj możesz posłuchać Józefa Antoniuka opowiadającego jak to się stało (od 45:55):

https://www.youtu(...)OWLnClbU


Ja wiem, że "historyk" Leszek Żebrowski wie lepiej niż dzieciak do którego strzelano i którego matkę zamordowano.

Ale może masz odrobinę przyzwoitości?

Czy jesteś z grupy tych "prawdziwych Polaków" dla których dziewczynka miesiącami gwałcona przez księdza to k...a, a 11-letnie dziecko to kolaborant?



Rozumiem szurnięty dziadku że temat "pacyfikacji" wsi Zaleszany mamy załatwiony? Bo widzę że płynnym ruchem dokonałeś skoku i zatrzymałeś się na wsi Zany...smiech2
Otóż w Zanach zdarzyła się taka sytuacja że żołnierze Burego zbliżający się do wsi zostali ostrzelani. Jak zapewne wiesz strzał/strzały w ich kierunku wzmogły krewkość partyzantów NZW. Odpowiedzieli ogniem na ogień i wywiązała się chaotyczna strzelanina po której dokonano spalenia domostw. Strzelanina faktycznie doprowadziła do śmierci 24 osób. Strat żołnierzy Burego nie znamy Nigdy się nie dowiemy co by było gdyby od strony wsi nie zaczęto strzelać? Może to samo co w kolejnej miejscowości "spacyfikowanej" przez żołnierzy Burego Końcowiznie. Tam spalono chaty i nikt nie zginął.
Wszystkie wymienione wsie zostały wzięte na celownik ze względu na swoje powiązania z komuną. Rozkaz Burego był jasny: spalić chaty! To że część ludzi w Zaleszanach ukryła się wewnątrz zabudowań zamiast uciekać do lasu a w Zanach wywiązała się strzelanina nie obciąża w żaden sposób samego Burego. Wydał rozkazy swoim podkomendnym i oni przystąpili do realizacji. Wyszło jak wyszło , śmierć każdego z tych ludzi to dramat dla ich rodzin. To coś co w normalnych warunkach nigdy nie powinno się zdarzyć. Niemniej się wydarzyło bo to nie były normalne warunki ani normalny świat.
Jeżeli masz stary dziadygo informacje że Bury bądź własnoręcznie bądź rozkazem przyczynił się do śmierci tych ludzi to możesz to wrzucić i do tego ewentualnie mogę się odnieść. To wszystko co wypisujesz to jest tak jednostronny przekaz że od razu widać jaka jest twoja ulubiona stacja telewizyjna. umiech

Przeanalizuj o ile w twoim wieku to możliwe liczbę mieszkańców tych miejscowości "spacyfikowanych" przez żołnierzy Burego oraz liczbę zabitych i rannych a następnie zestaw to chociażby z prawdziwa pacyfikacją którą urządzili w Hucie Pieniackiej SS i UPA. Kiedy ustalisz podstawowe informacje wtedy napisz jakiś konkret i możemy dywagować. Póki co marnujesz mój cenny czas stary pierdzielu...umiech

Bury świętym nie był mimo wszystko w jakimś stopniu ponosi odpowiedzialność za swoich podwładnych. Wiem natomiast że nie był mordercą chociaż chciano go nim uczynić. Przede wszystkim walczył o to żeby Polacy i katolicy ( wtedy to były synonimy) na tamtym trudnym czuli się w miarę bezpiecznie. I za to należy mu się dobre słowo. A jego przewiny niech zważy Stwórca i niech on wyda werdykt....
Gdybym ja był sędzią w jego sprawie uznałbym go winnym nieumyślnego doprowadzenia do śmierci i odstąpił od wymierzenia kary...
Edziu czy słyszałeś choć o jednej jedynej osobie którą zabił osobiście Adolf Hitler?zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 20:38  
Cytuj
Niby nie. Choć jestem niemal pewien że gdybyś mu się objawił we właściwym momencie mógłbyś mieć ten jeden przypadek. Podobno był strasznym raptusem i nie miał za grosz litości dla upośledzonych...umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 21:25  
Cytuj
CYTAT
Niby nie. Choć jestem niemal pewien że gdybyś mu się objawił we właściwym momencie mógłbyś mieć ten jeden przypadek. Podobno był strasznym raptusem i nie miał za grosz litości dla upośledzonych...umiech
PODOBNO bury był patriotą nie wiemA różnicy żadnej!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 21:34  
Cytuj
@EdoZChabzin

Jak ktoś lubi czytać o skur...synach to tutaj jest sporo:

https://ipn.g(...)cia.html


"Według relacji osób przesłuchanych w niniejszym śledztwie w dniu 2 lutego 1946 r. przebieg wydarzeń we wsi Szpaki był następujący. Świadek Michał R. zeznał, że w tym czasie przebywał w domu Eudoki Pietruczuk. Żołnierze zamknęli go wraz z wymienioną Eudokią Pietruczuk i jej starszą córką w komórce. W sąsiednim pomieszczeniu postrzelili śmiertelnie młodszą córkę Marię Pieruczuk, gdyż jak zeznał ten świadek, nie chciała im dać się zgwałcić. Wówczas to została zgwałcona inna dziewczyna, która przebywała w tym domu."


Edzio, ta zgwałcona dziewczyna to za kolaborację czy przez przypadek?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 22:13  
Cytuj
PZP2 przybliży nam patriotów z GL którzy zwalczali takiego bandytę i sk...syna. https://histmag.org/Piotr-Gontarczyk-Gwardia-Ludowa-to-szkodliwy-nowotwor-a-nie-bohaterska-formacja-6523 W przypadku tej formacji możemy śmiało używać liczby ,,, bardzo mnogiej umiech

Będzie zgrabniej od kontynuacji uprawiania hermeneutyki filozoficznej JTG dla zrozumienia oczywistych zalet przypisywania nam odpowiedzialności zbiorowej za samą pamięć i szacunek dla AK cool girl Wita, rozumita!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 22:23  
Cytuj
CYTAT
PZP2 przybliży nam patriotów z GL którzy zwalczali takiego bandytę i sk...syna. https://histmag.org/Piotr-Gontarczyk-Gwardia-Ludowa-to-szkodliwy-nowotwor-a-nie-bohaterska-formacja-6523 W przypadku tej formacji możemy śmiało używać liczby ,,, bardzo mnogiej umiech

Będzie zgrabniej od kontynuacji uprawiania hermeneutyki filozoficznej JTG dla zrozumienia oczywistych zalet przypisywania nam odpowiedzialności zbiorowej za samą pamięć i szacunek dla AK cool girl Wita, rozumita!



A którego z niżej wymienionych wynoszą na ołtarze?nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 22:24  
Cytuj
@art2deco

"o oczywistych zaletach przypisywania nam odpowiedzialności zbiorowej za samą pamięć i szacunek dla AK"


Przypomnij mi kiedy ja miałem coś do AK. W kontekście AK pisałem chyba tylko o Rajmundzie Kaczyńskim.

"Muszę cię rozczarować. Nie mam nic do Rajmunda Kaczyńskiego. Żołnierz Powstania Warszawskiego. Ranny. Z ręką na temblaku walczył do końca września. Dostał się do obozu jenieckiego. Uciekł stamtąd. Odznaczony.

Zachował się jak trzeba."


Widzisz art2deco, ja nikomu nie przypisuję odpowiedzialności zbiorowej.


Ja piszę konkretnie o bandycie "Burym".

To, że znajdą się mendy, które będą go wybielać to chyba witać na tym forum. Dobrze wiesz co sądzę o takich ludziach.


"Według relacji osób przesłuchanych w niniejszym śledztwie w dniu 2 lutego 1946 r. przebieg wydarzeń we wsi Szpaki był następujący. Świadek Michał R. zeznał, że w tym czasie przebywał w domu Eudoki Pietruczuk. Żołnierze zamknęli go wraz z wymienioną Eudokią Pietruczuk i jej starszą córką w komórce. W sąsiednim pomieszczeniu postrzelili śmiertelnie młodszą córkę Marię Pieruczuk, gdyż jak zeznał ten świadek, nie chciała im dać się zgwałcić. Wówczas to została zgwałcona inna dziewczyna, która przebywała w tym domu."


Art2deco, ta zgwałcona dziewczyna to za kolaborację czy przez przypadek?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 22:30  
Cytuj

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 22:34  
Cytuj
Nie przeszkadzaj sobie, kontynuuj. Myślałam ze ST dłużej cie zatrzyma, co począć są ludzie i. Ja już dywagowałam z tobą o Wołyniaku i dowiedziałam się o tobie wszystkiego czego tylko zechciałam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 22:38  
Cytuj
@art2deco

A ja w sumie się nie dowiedziałem.

"Według relacji osób przesłuchanych w niniejszym śledztwie w dniu 2 lutego 1946 r. przebieg wydarzeń we wsi Szpaki był następujący. Świadek Michał R. zeznał, że w tym czasie przebywał w domu Eudoki Pietruczuk. Żołnierze zamknęli go wraz z wymienioną Eudokią Pietruczuk i jej starszą córką w komórce. W sąsiednim pomieszczeniu postrzelili śmiertelnie młodszą córkę Marię Pieruczuk, gdyż jak zeznał ten świadek, nie chciała im dać się zgwałcić. Wówczas to została zgwałcona inna dziewczyna, która przebywała w tym domu."


Art2deco, ta zgwałcona dziewczyna to za kolaborację czy przez przypadek?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 22:41  
Cytuj
Nie powiem, bo tak lepiej dla ciebie :-) kontynuuj,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 22:52  
Cytuj
@art2deco

Tak trudno odpowiedzieć?


Rozumiem, że w sytuacji, gdy gwałcona jest kobieta należy najpierw sprawdzić z jakiego ugrupowania jest gwałciciel?


Co mam kontynuować?


Zgwałcili dziewczynę, drugą zamordowali, a ty nie potrafisz tego skomentować?

Wolisz przeczekać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 22:52  
Cytuj
CYTAT
@EdoZChabzin

Jak ktoś lubi czytać o skur...synach to tutaj jest sporo:

https://ipn.g(...)cia.html


"Według relacji osób przesłuchanych w niniejszym śledztwie w dniu 2 lutego 1946 r. przebieg wydarzeń we wsi Szpaki był następujący. Świadek Michał R. zeznał, że w tym czasie przebywał w domu Eudoki Pietruczuk. Żołnierze zamknęli go wraz z wymienioną Eudokią Pietruczuk i jej starszą córką w komórce. W sąsiednim pomieszczeniu postrzelili śmiertelnie młodszą córkę Marię Pieruczuk, gdyż jak zeznał ten świadek, nie chciała im dać się zgwałcić. Wówczas to została zgwałcona inna dziewczyna, która przebywała w tym domu."


Edzio, ta zgwałcona dziewczyna to za kolaborację czy przez przypadek?



Bury za gwałt karał żołnierzy podległych śmiercią. Jeżeli udowodnisz mi a przynajmniej uprawdopodobnisz że wiedział o tym incydencie i gwałciciel nie poniósł żadnych konsekwencji ( w przypadku tego dowódcy kara była jedna) . Wyciągasz najbardziej ochydne rzeczy z całego natłoku zdarzeń i na ich podstawie budujesz określoną narrację. Pisałem ci kilka stron temu że partyzantka przyciągała element aspołeczny. Pisałem ci że najwięcej tego śmiecia ( bandyterki) zebrało się w GL/AL. Niemniej zwykli szubrawcy przeniknęli również do formacji niepodległościowych. W zgromadzeniu Burego pewnie też się kilku zwyroli znalazło. On sam ścigał z całą stanowczością bandytów ( również we własnych szeregach). Okoliczni Polacy zwracali się do niego po sprawiedliwość a nie do UB , bo wiedzieli kim były kadry zbrojnego ramienia władzy ludowej. Zatem skończ ten temat bo na pewno nie było tak że oddział Burego zajmował się gwałtem , rabunkiem i plądrowaniem okolicznych miejscowości. Przywiązałeś się dziadku do swojej tezy i trzymasz się jej tak kurczowo że obawiam się o to żeby ci żyłka nie pękła. W tym wieku nie ma żartów - wyluzuj dziadku!umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 23:01  
Cytuj
@EdoZChabzin


Jakby ci "Bury" matkę gwałcił to byś powiedział, że sama chciała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 23:10  
Cytuj
To twoja niesprawiedliwa i nacechowana całkowitym brakiem wyobraźni i empatii - ocena. Gwałciciel zasługuje na karę. Jestem zwolennikiem fizycznej kastracji każdego gwałciciela. Ucięcie przyrodzenia łącznie z workiem mosznowym dla każdego zwyrola to adekwatna rzecz. Może kiedyś dożyję takiego podejścia do sprawy przez uprawnione organy...


Jeżeli chcesz rozwinąć temat gwałtów i rabunków na ludności cywilnej dokonanych przez oddziały leśne to w zdecydowanej większości robota partyzantki komunistycznej. Po wojnie intensywna praca historyków ruchu ludowego podjęła próbę zmazania tego/przerzucenia odpowiedzialności na podziemie niepodległościowe. Wielu ludzi nadal żyje w tej niewiedzy. Może chcesz dziadku się uwolnić z tego brzemienia manipulacji?smiech2

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 23:18  
Cytuj
@EdoZChabzin

Powiem ci jak to wygląda.

Ty masz swoje "objawienia".

Np. takie:

"Bury za gwałt karał żołnierzy podległych śmiercią."


I tobie się wydaje, że to jest prawda.


Masz jakiś dowód na to, że "Bury za gwałt karał żołnierzy podległych śmiercią."?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 23:25  
Cytuj
A masz dowód który uprawdopodobnia fakt że Bury wiedział o gwałcie i nie ukarał winnego?

Z tobą inaczej się nie da szurnięty dziadku!umiech

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 23:31  
Cytuj
@EdoZChabzin

O tym właśnie mówię.

Ty sobie to wszystko wymyślasz.


"Bury za gwałt karał żołnierzy podległych śmiercią."


Ty sobie to wymyśliłeś.


Bo tak ci pasowało.


I tak sobie wymyślasz cały czas.


Po co?


Po co chcesz usprawiedliwiać bydlaka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2219
Dołączył: 20 Lip 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 23:34  
Cytuj
A jeżeli wrzucę ci link do wspomnień byłych żołnierzy Burego ( na temat dyscypliny ) to uznasz że to prawda objawiona czy stwierdzisz że oni konfabulują?uśmiech


Dokończymy jutro śpij dziadku bo już późna pora...

Każdemu kto uważa ,że ludzka głupota ma ograniczenia zalecam posty Banana!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10513
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Maja 2019r. 23:56  
Cytuj
Nie powiem, bo tak lepiej dla ciebie PZP2 :-) kontynuuj,,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2019r. 00:58  
Cytuj
@EdoZChabzin

"A jeżeli wrzucę ci link do wspomnień byłych żołnierzy Burego ( na temat dyscypliny ) to uznasz że to prawda objawiona czy stwierdzisz że oni konfabulują?"

To uznam, że udajesz głupiego.


Wrzuć link do:

"Bury za gwałt karał żołnierzy podległych śmiercią."



@art2deco

"Nie powiem, bo tak lepiej dla ciebie"

Jak dziecko w piaskownicy. Wiem coś, ale nie powiem.

Wypowiedz się na temat oddziału "Burego" gwałcącego kobiety. Mordującego kobiety. Palącego dzieci. Strzelającego do dzieci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 733 734 735 736 737 738 739 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »